Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Castillo7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2020
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Επίσης να πω ότι η τηλεφωνήτρια του βελβετ ζητάει ονοματεπώνυμο αν είσαι νέος πελάτης και κλείσεις την κοπέλα σε ξενοδοχείο.
Σε λίγο θα μας ζητάνε και αφμ.
Απαράδεκτοι.
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Η γραμματέας από το velvet έχει κάνει και σε εμένα λάθος ώρα! Ευτυχώς μένω μόνος και δεν είχα πρόβλημα, αλλά με τέτοια λάθη κλείνουν σπίτια! :angry:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.906
Πόντοι
736
Αθλια η εξυπηρετηση απο velvet ...μονολεκτικες απαντησεις σαν να βαριεται να μιλησει με τον πελάτη και εχω στειλει για επιβεβαιωση ραντεβου, το εχει διαβασει και δεν εχει απαντήσει καν.
τραγικη απλως. Απαντησε μετα απο 15 λεπτα και αφου της εστειλα 2-3 φορες στο viber. Ουτε στοιχειωδεις γνωσεις ορθογραφιας, εμενα με ενοχλει, και εν τελει ζητανε και να σε φακελωσουν, σ αυτο δε φταιει αυτη βεβαια αλλα το γραφειο.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ξερει κανεις τιποτα για Ελεθερια απο Ντελουξ

και Κατερινα απο Γιουρ μασαζ ?

Ξερει κανεις τιποτα για ΛΟΥΞ πατριτσια κ γεωργια ? Προχωρανε ??
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
κατα τη προσωπικη μου αποψη και γουστο απο Velvet αξιζουν για μενα και προχωρανε στο 2ο μερος......

η ΗΡΩ ( Χερι / στομα ) ,
Νεφελη ( το παει φουλ αλλα ζηταει 150ε ) ,
η αφροδιτη ( χερι στομα )
Ευα (χερι στομα )



και απο vipmassage

Αννα 2 Μιλφ το παει φουλ
Ολυμπια 25αρα το παει φουλ
Ελλη Μιλφ το Παει Φουλ
Ευα Μιλφ το παει φουλ


Απο Deluxe μου αρεσει Ελευθερια αλλα δεν ξερω τι κανει

και απο Yourmassage μου αρεσει κατερινα αλλα δεν ξερω τι κανει .

 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.603
Πόντοι
1.056
Αθλια η εξυπηρετηση απο velvet ...μονολεκτικες απαντησεις σαν να βαριεται να μιλησει με τον πελάτη και εχω στειλει για επιβεβαιωση ραντεβου, το εχει διαβασει και δεν εχει απαντήσει καν.
τραγικη απλως. Απαντησε μετα απο 15 λεπτα και αφου της εστειλα 2-3 φορες στο viber. Ουτε στοιχειωδεις γνωσεις ορθογραφιας, εμενα με ενοχλει, και εν τελει ζητανε και να σε φακελωσουν, σ αυτο δε φταιει αυτη βεβαια αλλα το γραφειο.
Και σε εμενα. τα ιδια, 40λεπτά. καθυστέρηση και ζητούσε ονοματεπώνυμο για να κλεισει το ραντεβου, πολιτική της εταιρίας και καλά.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.603
Πόντοι
1.056
Η Ηρώ φίλε μου είναι από τις κοπέλες που προχωρουν στα φουλ έξτρα και είναι πολύ δυνατή σε όλα της , μαζί με Αφροδίτη και Νεφέλη , τώρα πλέον και Εύα που είναι νέα Είσοδος...

Τώρα για το τηλέφωνικο κέντρο σίγουρα χρειάζεται να διορθώσει λίγο το τρόπο της επικοινωνίας με το πελάτη , δεν διαφωνώ μαζί σας καθόλου.....αλλά προτιμώ να σηκώνει το τηλέφωνο γυναίκα πάρα άνδρας όπως έτυχε σε κάποιο γραφείο που πήρα ...

Καλό είναι να ακούγονται τα καλά και τα κακα από τα γραφεία που είναι στο χώρο....
Δεν το πάει φουλ η Ηρώ. Μόνο μερικά φιλάκια στο μαγουλο πήρα και με αρκετό παρακαλετό φραπεδάκι το οποίο οφείλω να πω ότι ήταν απολαυστικότατο.
Αλλα για φουλ ή για στόμα, δεν.... ισως μετα απο πολλάααααα ραντεβού
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αθλια η εξυπηρετηση απο velvet ...μονολεκτικες απαντησεις σαν να βαριεται να μιλησει με τον πελάτη και εχω στειλει για επιβεβαιωση ραντεβου, το εχει διαβασει και δεν εχει απαντήσει καν.
τραγικη απλως. Απαντησε μετα απο 15 λεπτα και αφου της εστειλα 2-3 φορες στο viber. Ουτε στοιχειωδεις γνωσεις ορθογραφιας, εμενα με ενοχλει, και εν τελει ζητανε και να σε φακελωσουν, σ αυτο δε φταιει αυτη βεβαια αλλα το γραφειο.
Και σε εμενα. τα ιδια, 40λεπτά. καθυστέρηση και ζητούσε ονοματεπώνυμο για να κλεισει το ραντεβου, πολιτική της εταιρίας και καλά.


Επιβεβαιώνω και εγώ τα ίδια έπαθα με γραμματέα βελβετ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλε μου καλημέρα , ανέφερα τη δική μου εμπειρία με τη κοπέλα και σε μένα το πήγε φουλ, βέβαια η αλήθεια είναι πως και γω σε άλλη κοπέλα που περίμενα να το πάει φουλ πήρα μόνο φραπεδακι....είναι πολύ σεβαστή η γνώμη σου...

Ίσως καμία φορά κάνουν και κάποιες επιλογές..

Έχει κάποιος εμπειρία με Μαριστελλα από Massage Lux?

Είδα και κάποια νέα κοπέλα από το γραφείο το συγκεκριμένο...

Όποιος έχεις πληροφορίες ας μου στείλει...

Τελευταίες μέρες στην Ελλάδα

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Kαλημερα παιδια , οταν λεμε full , σε τι κοστος τελικο ? Απο Κορωνοιο φοβαστε ?


και απο vipmassage

Αννα 2 Μιλφ το παει φουλ
Ολυμπια 25αρα το παει φουλ
Ελλη Μιλφ το Παει Φουλ
Ευα Μιλφ το παει φουλ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Επίσης οποίος έχει πληροφορίες για Ναταλία από vip massage, θα ήθελα γνώμη
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Η Ηρώ φίλε μου είναι από τις κοπέλες που προχωρουν στα φουλ έξτρα και είναι πολύ δυνατή σε όλα της , μαζί με Αφροδίτη και Νεφέλη , τώρα πλέον και Εύα που είναι νέα Είσοδος...

Τώρα για το τηλέφωνικο κέντρο σίγουρα χρειάζεται να διορθώσει λίγο το τρόπο της επικοινωνίας με το πελάτη , δεν διαφωνώ μαζί σας καθόλου.....αλλά προτιμώ να σηκώνει το τηλέφωνο γυναίκα πάρα άνδρας όπως έτυχε σε κάποιο γραφείο που πήρα ...

Καλό είναι να ακούγονται τα καλά και τα κακα από τα γραφεία που είναι στο χώρο....
Δεν το πάει φουλ η Ηρώ. Μόνο μερικά φιλάκια στο μαγουλο πήρα και με αρκετό παρακαλετό φραπεδάκι το οποίο οφείλω να πω ότι ήταν απολαυστικότατο.
Αλλα για φουλ ή για στόμα, δεν.... ισως μετα απο πολλάααααα ραντεβού
Το παει φουλ η Ηρω αλλα κουραζει λιγο και εχει μια μανια να ειναι σβηστα ολα με απολυτο σκοταδι οταν τα βγαζει.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Kαλημερα παιδια , οταν λεμε full , σε τι κοστος τελικο ? Απο Κορωνοιο φοβαστε ?


και απο vipmassage

Αννα 2 Μιλφ το παει φουλ
Ολυμπια 25αρα το παει φουλ
Ελλη Μιλφ το Παει Φουλ
Ευα Μιλφ το παει φουλ
Ειναι ομως πολλα κιλα η Ολυμπια , αρκετα παραπλανητικη η φωτο...
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Το daydream Athens δεν σηκώνει ποτέ το τηλέφωνο , έχεις κάποιο ς πληροφορίες αν δουλεύει το γραφείο η Όχι?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Kαλημερα παιδια , οταν λεμε full , σε τι κοστος τελικο ? Απο Κορωνοιο φοβαστε ?


και απο vipmassage

Αννα 2 Μιλφ το παει φουλ
Ολυμπια 25αρα το παει φουλ
Ελλη Μιλφ το Παει Φουλ
Ευα Μιλφ το παει φουλ

Στο μασαζ κατ οίκον συνήθως το φουλ πρόγραμμα η αλλιώς μπριζόλα

Πάει γύρω στα 120ε απ τη δικιά μ εμπειρία

Κάποιες ζητάνε τρέλα πόσα
Π.χ νεφέλη βελβετ

Σαν μέσος όρος εκεί κινείται στα 120ε για φουλ ή μπορεί Κ στα 100ε

Πάνω από 120ε δεν αξίζει...
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Χαχαχαχχαχ ναι φίλε το ίδιο έκανε και σε μένα , ήθελε τα φώτα κλειστά, όχι όλα βέβαια
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αλλά πλέον η Νεφέλη έχει βάλει νερό στο κρασί της, όντως ζητούσε πάρα πολλά , τώρα πλέον έχει λογικευτει , αν χάνεις ραντεβού εννοείται θα κάνεις πίσω
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Το daydream Athens δεν σηκώνει ποτέ το τηλέφωνο , έχεις κάποιο ς πληροφορίες αν δουλεύει το γραφείο η Όχι?
Δουλευει κανονικα μεσω βιμπερ.
Απλα να ξερεις οτι οσες φορες εχω παρει ουτε πετσετα δεν με αφησαν να βγαλω.
Ειναι στα αυστηρα ΔΕΝ.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Αλλά πλέον η Νεφέλη έχει βάλει νερό στο κρασί της, όντως ζητούσε πάρα πολλά , τώρα πλέον έχει λογικευτει , αν χάνεις ραντεβού εννοείται θα κάνεις πίσω
Οταν λες οτι λογικευτηκε για ποιο νουμερο μιλαμε τωρα οτι ζηταει?
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω αυστηρά στα δεν το day dream .. έχω κάνει τρεις φορές με Αλεξάνδρα ούτε πετσέτα δεν άφησε να βγάλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom