Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ξέρεις πληροφορίες γ'αυτόν? :2funny:λογικά άνεργος πρέπει να'ναι  :2funny:συνηθως τον πηγαίνουν με τα παπάκια οι άλλοι  :2funny:
Σάβρα .... ο μπαρόκ ηθελε φωτό το ... πικάπ μου !!!!!!!!
[size=16pt](ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΟΣ).[/size]

Η πρώτη φωτό είπε ότι ήταν μούφα ....
του έβαλα και δεύτερη !!!!!!!!
Βάλτο ολόκληρο  :2funny:μας το βάζεις από μιά γωνία το πικάπ  :2funny:.
  Το πικάπ είναι κ'αυτό ένδειξη πλούτου? :2funny:εδώ ο χρεωκοπημένος μου ζήταγε να βάλω την τουαλέτα και το μπάνιο μου  :2funny:επειδή αυτοί δεν έχουν δικιά τους τουαλέτα θεωρούν ότι και οι άλλοι μπορεί να μην έχουν  :2funny:.
  Τι άλλο να βάλουμε? :2funny:εγώ λέω τα παράθυρα?Ποιός έχει τα πιό χοντρά  :2funny:μετά θα βάλουμε τα μαξηλάρια μας  :2funny:Λάκη μου είπαν ότι δεν έχεις μαξηλάρι βάλτο μαξηλάρι σου φώτο να το δούμε :2funny: :2funny: :2funny:,την πόρτα μου την έβαλα και σας ξέσκισα  :2funny:τέτοια πόρτα δεν έχει κανένας  :2funny:.
  Μα τόσο  :jerking:ηλίθιοι είναι το πικάπ φωτογραφία? :jerking: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Μεγαλη η απογοητευση απο τον βαρωνο του σαιτ.

Νουθεσιες προς αλλους.

Δασκαλε που διδασκες και νόμους δεν εκρατεις...

Μπλοφες, νουθεσιες, κοσμοθεωριες κωλοτουμπες, αλλα στα δυσκολα καπνος....


Σχολη δημητρακη.


Αυτη ειναι η μαγεια του bou....φτιαχνεις ενα avatar κ απαιτεις ολοι να δεχτουν οτι δηλωσεις πως εισαι ,χωρις αποδειξεις κ επιχειρηματα κ χωρις αντιλογο.....


Bou rulez...
Μιλάς εσύ βρε κακομοίρη που έφτιαχνες διαλόγους με τον εαυτό σου  :2funny:και μας έβαλες Web μοντέλο από το Λονδίνο ότι είναι γκόμενα σου  :jerking: :2funny:
    Την πρώτη φώτο έβαλε ο φουκαράς ότι είναι η Φιλιπινέζα γκόμενα του :jerking: :2funny:.....και τη δεύτερη φωτογραφία της την βρήκα στο ίντερνετ σε σά'ι'τ γιά Web μοντέλα στην Αγγλία  :2funny:
  Ο Σαββίδης μου άνοιξε την κάμερα και είδα την M6 (που στη Γερμανία κάνει 9.000 ευρώ  :jerking:σύμφωνα με τους ηλιθιους :2funny:) και μου έβαλε βιντεάκι που οδηγούσε τη Μ6 με μιά γκόμενα δίπλα του,καθώς και βιντεάκι που είναι σε ελικόπτερο.Τώρα αν η Μ6 ήταν δικιά του ή όχι δεν μπορώ να ξέρω?
  Εσύ τι μας έβαλες? :2funny:ένα δωμάτιο 7 τετραγωνικά που νοικιάζεις στη Γερμανία? :2funny:και κυλότες  :2funny: :2funny:
  Η σχολή του Βαλκάνιου φουκαρά  :2funny:που έβαζε κουρτίνες και έλεγε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του  :jerking: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 27
  • moufa.jpg
    moufa.jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 41

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
  Μα τόσο  :jerking:ηλίθιοι είναι το πικάπ φωτογραφία? :jerking: :2funny:

Να σου βάλω καμιά 100στη posts του , που το ζητάει ;;;
Καμιά 100στη posts μόνο του μπαρόκ που ζητάει φωτό το πικάπ !!!!!!!!

Υπάρχουν και άλλα, από άλλα ναυάγια που ζητάνε ... ΤΟ ΠΙΚΑΠ !!!!!!!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=24607.0;attach=1252253;image[/img[/URL]]

Τι παπαριές είναι αυτές;

Πάλι ο Σαββίδαρος βάζει φωτό από διαφημίσεις;

Διότι αυτό δεν μπορεί να είναι παρά διαφήμιση από οινοποιείο.

Δεν παίζει κανένας να έχει για τραπεζάκι δίπλα στην πισίνα το βαρελάκι που βάζει μέσα τα μοσχοφίλερα και τις ρετσίνες.
[/quote]

Aπό δω είναι.
[URL unfurl="true"]https://sociuminfo.com/?id=13986108[/URL]
[img]https://sun9-27.userapi.com/c849324/v849324796/e1625/6glVcdwCb8Y.jpg
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Να σου βάλω καμιά 100στη posts του , που το ζητάει ;;;
Καμιά 100στη posts μόνο του μπαρόκ που ζητάει φωτό το πικάπ !!!!!!!!

Υπάρχουν και άλλα, από άλλα ναυάγια που ζητάνε ... ΤΟ ΠΙΚΑΠ !!!!!!!


Ρε μαλέα Λάκη, έχεις πικαπ;;;;;;;



ΘΑΥΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο Λάκης έχει πικαπ μάγκες στο υγρασιασμένο του υπόγειο, το νου σας, είναι σκληρός χΕστης και ζάμπλουτο αρσενικό.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Η γελοία barock ΖΗΤΑΓΕ ΜΕΤΑ ΜΑΝΙΑΣ να δει φωτογραφία του ... πικάπ μου !!!!!!

Ρε μαλέα να οργανώσω έναν έρανο να σου πάρουμε ένα πικ απ;


Που πήγε πάλι ο κουραδολάκης μόλις του είπα να ανεβάσει πικ απ φωτογραφία;; Αν τον δει κανείς σε βιτρίνα του Κωτσόβολου ας σφυρίξει κλέφτικα.

[size=17pt]
ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΕΔΩ[/size]
Τέτοιοι βλάχαροι , επειδή ... ζουν εκεί που ζουν ... θεωρούν ότι αυτόις που θα αγοράσει πικάπ ... θα το πάρει από τον κωτσόβολο ....

από εκεί που αγοράζει αυτός κουζίνες για το αυθαίρετο στα κουνουπιαδιανά !!!!!


ΔΕΝ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕ . ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
Κουράδα Λάκη, φωτοσοπ άθλιας ποιότητας και πικ απ δεν υπάρχει πουθενά. Μόνο λίγο βραχίονας βελόνας φαίνεται ξεκάθαρα από διαφήμιση στο ιντερνετ.

[size=17pt]ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΩ !!!!!!!![/size]
Και πλεον δεν μπορούσε να την αμφισβητήσει .

Κι αυτή είναι μούφα ;;;



ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝΤΑΙ.

Τη λαθραία πισίνα , στο επίσης λαθραίο σπίτι που ανέβασε στα χανιά,
ΟΧΙ ΤΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕ , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΤΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.

Δεν εβαλε καμία πιστοποιηση , καμία υπογραφή !
Μούφες και ψέμματα 100% .

Και σιγά τη στέρνα δηλαδή ... αλλά τεσπα ....

Κατάλαβες βλάκα ;;;
[size=15pt]ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ
ΟΤΙ Η ΑΔΗΛΩΤΗ ΣΤΕΡΝΑ ΣΤΟ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΕ ΣΩΓΑΜΠΡΟ ,
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙΣ "ΕΙΜΑΙ Ο BAROCK ,
ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΩΣ ΣΩΓΑΜΠΡΟΣ".
Αλλιώς, μόνο γέλια προκαλούν οι φωτό σου.[/size]

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Λάκη μου είπαν ότι δεν έχεις μαξηλάρι βάλτο μαξηλάρι σου φώτο να το δούμε :2funny: :2funny: :2funny:,την πόρτα μου την έβαλα και σας ξέσκισα  :2funny:τέτοια πόρτα δεν έχει κανένας 

Καλά αν του βάλω φωτογραφία από πόρτες, θα τον πηδήξω ασάλιωτα.
3 μεσόπορτες κοστίζουν παραπάνω από το σκάψιμο μια αδήλωτης στέρνας που θα παριστάνει την πισίνα,
σε γιδοβοσκούς. Η ΟΠΟΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΙΚΩΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΑΥΤΟΣ , ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ Η ΒΑΡΚΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΤΟΥ ... αλλα λέμε ....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Το πραγματικό ερώτημα πλέον είναι:

Μετά τη χοντρή καραμούζα το προφίλ Savvidis κάηκε ή θα το παλέψει λίγο ακόμα?
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
462
Κριτικές
26
Like
1.371
Πόντοι
1.011
Με τον ακατανόμαστο τον άλλο τον Ivan Ignatyevich τι σχέση έχουν;
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.131
Κριτικές
5
Like
1.284
Πόντοι
216
τον πικρανατε το Σαββιδαρο και μας αφησε
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
41
Like
183
Πόντοι
0
Τον χάσαμε τον λύκο της Σιβηρίας?τον αετό του Καζακστάν?κριμααααα
Ειρησθω εν παρόδω,παλιά είχαμε στη δουλειά έναν άλλον ρωσομπλιετ,εκ Μενιδίου,ο οποίος αν και ήταν καλό παιδί έπασχε κι αυτός από σαββιδιαση.μπλα μπλα,κι αυτός είναι ο γαμαω κι εσείς δε ξέρετε κτλ κτλ.ε το δούλεμα που έφαγε ήταν τόσο ακραίο που δεν άντεξε κι έφυγε.τον πέτυχα μετά από αρκετά χρόνια στο κέντρο της πόλεως και ήταν σαν κάτι σκυλακια που έχουν μονίμως ένα βλέμμα κακομοιριάς.λογικα έχοντας υποστεί ακραίο bulling και σε άλλα εργασιακά περιβάλλοντα έβαλε μυαλό και χάθηκε η έπαρση που τον χαρακτήριζε.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τον χάσαμε τον λύκο της Σιβηρίας?τον αετό του Καζακστάν?κριμααααα
Ειρησθω εν παρόδω,παλιά είχαμε στη δουλειά έναν άλλον ρωσομπλιετ,εκ Μενιδίου,ο οποίος αν και ήταν καλό παιδί έπασχε κι αυτός από σαββιδιαση.μπλα μπλα,κι αυτός είναι ο γαμαω κι εσείς δε ξέρετε κτλ κτλ.ε το δούλεμα που έφαγε ήταν τόσο ακραίο που δεν άντεξε κι έφυγε.τον πέτυχα μετά από αρκετά χρόνια στο κέντρο της πόλεως και ήταν σαν κάτι σκυλακια που έχουν μονίμως ένα βλέμμα κακομοιριάς.λογικα έχοντας υποστεί ακραίο bulling και σε άλλα εργασιακά περιβάλλοντα έβαλε μυαλό και χάθηκε η έπαρση που τον χαρακτήριζε.
Ενώ στην χώρα της επαγγελίας που τα τελευταία 10 χρόνια όλα πάνε απο το καλό στο καλύτερο όλοι ξέρουν εκτος απο τους Ρωσοαναθρεμένους... :jerking:
Αυτοί αποδεδειγμένα είναι άντρακλες αρχηγοί που έχουν τις γυναίκες τους σούζα δεν καταστρέφονται ποτέ, η ζωή τους είναι γεμάτη χρήμα και μουνιά και δουλεύουν και τους άλλους 
Που ως γνωστόν τα εργασιακά περιβάλλοντα στη χώρα είναι άκρως αξιοκρατικά και όποιος είναι άξιος με το σπαθί του προχωράει  

Οι Ρωσοπόντιοι είναι πολύ μπροστά σε πολλά θέματα και σίγουρα δεν έκαναν αυτοί τη χώρα μπουρδέλο! Ο αψεγάδιαστος ας ρίξει πρώτος το λίθο στον Σαββίδη και κάθε Ρωσοπόντιο!  
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.131
Κριτικές
5
Like
1.284
Πόντοι
216
Ενώ στην χώρα της επαγγελίας που τα τελευταία 10 χρόνια όλα πάνε απο το καλό στο καλύτερο όλοι ξέρουν εκτος απο τους Ρωσοαναθρεμένους... :jerking:
Αυτοί αποδεδειγμένα είναι άντρακλες αρχηγοί που έχουν τις γυναίκες τους σούζα δεν καταστρέφονται ποτέ, η ζωή τους είναι γεμάτη χρήμα και μουνιά και δουλεύουν και τους άλλους  
Που ως γνωστόν τα εργασιακά περιβάλλοντα στη χώρα είναι άκρως αξιοκρατικά και όποιος είναι άξιος με το σπαθί του προχωράει  

Οι Ρωσοπόντιοι είναι πολύ μπροστά σε πολλά θέματα και σίγουρα δεν έκαναν αυτοί τη χώρα μπουρδέλο! Ο αψεγάδιαστος ας ρίξει πρώτος το λίθο στον Σαββίδη και κάθε Ρωσοπόντιο!  
Ο kayamaru igano ηταν πιο μαγκας,αλλα φτωχοτερος.
ετρωγε σουβλακια και πεινιρλι.
για αυτο δε γαμαγε ρωσικα τοπ μοντελς σε σκαφη,αλλα κατοικους Μεταμορφωσης
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Τι κατάντια είναι αυτή ρε ;;
Οι αναφορές στο .... εργασιακό περιβάλλον ....


η εμπειρία ... το σι βι βιογραφικό ...........

ΤΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ;;;;;;;;

Όλοι υπάλληλοι θέλετε να είστε μια ζωή ;;;;;;;


Τελικά πιο μάγκες είναι οι αλβανοί ........

Σπάνε πέτρες με τα δόντια και μασάνε σίδερα ......

Γι'αυτό γίνονται με μαγαζιά , χτίζουν ακίνητα, αποκτάνε σπίτια , εξοχικά !!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΞΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΩΝ ΔΕΚΑΕΤΙΩΝ !!!!!


Δεν είναι λελέδες με φτηνιάρικα κουστούμια σε γραφεία με εταιρικά τογιότα , τάμπλετ , λαπτοπ και τα αρχίδια μου.


Ο ΞΑΝΘΟΣ Ο ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΚΑΛΩΦ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ....

Επαγγελματίες ήταν όλοι ..........


ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ .....


Αν προέβλεπαν ότι θα φτιαχτεί ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ..................

θα τα παράταγαν και θα έτρωγαν τα λεφτά τους σε πουτάνες και οβελίες ........


Δεν αξίζει φράγκο αυτό το ρημάδι κράτος που φτιάχτηκε.

Εκείνοι είχαν κατά νου την παλιά αυτοκρατορία των ΡΩΜΙΩΝ ΓΑΜΙΑΔΩΝ ΑΦΕΝΤΙΚΩΝ .....

όχι ραγιάδων κοτσαμπάσηδων υπαλλήλων σφουγκοκωλάριων ..............
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.131
Κριτικές
5
Like
1.284
Πόντοι
216
Τι κατάντια είναι αυτή ρε ;;
Οι αναφορές στο .... εργασιακό περιβάλλον ....


η εμπειρία ... το σι βι βιογραφικό ...........

ΤΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ;;;;;;;;

Όλοι υπάλληλοι θέλετε να είστε μια ζωή ;;;;;;;


Τελικά πιο μάγκες είναι οι αλβανοί ........

Σπάνε πέτρες με τα δόντια και μασάνε σίδερα ......

Γι'αυτό γίνονται με μαγαζιά , χτίζουν ακίνητα, αποκτάνε σπίτια , εξοχικά !!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΞΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΩΝ ΔΕΚΑΕΤΙΩΝ !!!!!


Δεν είναι λελέδες με φτηνιάρικα κουστούμια σε γραφεία με εταιρικά τογιότα , τάμπλετ , λαπτοπ και τα αρχίδια μου.


Ο ΞΑΝΘΟΣ Ο ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΚΑΛΩΦ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ....

Επαγγελματίες ήταν όλοι ..........


ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ .....


Αν προέβλεπαν ότι θα φτιαχτεί ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ..................

θα τα παράταγαν και θα έτρωγαν τα λεφτά τους σε πουτάνες και οβελίες ........


Δεν αξίζει φράγκο αυτό το ρημάδι κράτος που φτιάχτηκε.

Εκείνοι είχαν κατά νου την παλιά αυτοκρατορία των ΡΩΜΙΩΝ ΓΑΜΙΑΔΩΝ ΑΦΕΝΤΙΚΩΝ .....

όχι ραγιάδων κοτσαμπάσηδων υπαλλήλων σφουγκοκωλάριων ..............
που κολλαει αυτο στο θρεντ του Σαμπιντι?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
που κολλαει αυτο στο θρεντ του Σαμπιντι?
Κολλάει στον παραπάνω που υπονοεί πως στα εργασιακά περιβάλλοντα οι Ρωσσοπόντιοι προσγειώνονται και γίνονται γατάκια!
Μόνο που παραβλέπει πως οι Ρωσοπόντιοι δεν γίνονται υπάλληλοι! Δεν το αντέχουν και δεν μπορούν!
Εγώ όσους Ρωσοπόντιους ξέρω, όλοι είναι βιοτέχνες , έμποροι και ελεύθεροι επαγγελματίες! Με όσους έχω μιλήσει, κανένας δεν είχε όνειρο να γίνει υπάλληλος ενώ είχαν τα προσόντα με το παραπάνω!
Οφείλω να το αναγνωρίσω!

Όσοι καταφέρεστε κατά των Ρωσοπόντιων  είναι γιατί τους ζηλεύετε! Είναι οικονομικά αποκατεστημένοι, έχουν πρόσβαση σε ωραία μουνάκια λόγο γλώσσας και νοοτροπίας και έχουν και κύκλο αλληλουποστήριξης! 
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
1000000 φορες υπαλληλος στην Ελλαδαρα μας! το αγχος και το ρισκο ειναι για τα αφεντικα. Δημοσιο και Ιδιωτικο και μηνας μπει μηνας βγει!

ολοι οι υπολοιποι που εχουν τα "λεφτα" δε τους βλεπω να εχουν, ουτε χρονο να τα σκορπουν, ουτε ψυχολογια για να το κανουν.

οι μονοι λεφταδες που σκορπανε ειναι οι νεοπλουτοι γιατι δεν εχουν ιδεα ποσο ευκολα ξοδευονται και ποσο δυσκολα βγαινουν. οι βιοπαλαιστες λεφταδες βγαζουν απο τη μυγα ξυγκι και δε ξοδευουν φανερα ΤΙΠΟΤΑ για να μας κανουν να τους ζηλεψουμε.

καλα ειμαστε και με τα "λιγα" και με τα μυαλα μεσα στο κεφαλι μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom