Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Που πήγε πάλι ο κουραδολάκης μόλις του είπα να ανεβάσει πικ απ φωτογραφία;; Αν τον δει κανείς σε βιτρίνα του Κωτσόβολου ας σφυρίξει κλέφτικα.

Τέτοιοι βλάχαροι , επειδή ... ζουν εκεί που ζουν ... θεωρούν ότι αυτόις που θα αγοράσει πικάπ ... θα το πάρει από τον κωτσόβολο ....

από εκεί που αγοράζει αυτός κουζίνες για το αυθαίρετο στα κουνουπιαδιανά !!!!!
 

Συνημμένα

  • barock kota 2.jpg
    barock kota 2.jpg
    238,6 KB · Εμφανίσεις: 24

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Ρε σεις μήπως αυνανίζεστε κιόλας με τη σκέψη του Σαββίδη;Τίναφτορε
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τα ξεκωλάκια παρέλαση και σήμερα έξω.Το cockteasing πάει σύννεφο με τις πιτσιρίκες

Τυπε αν επιτρεπετα και με αγαπη και περιεργια ρωταω.

Βλεπεσαι? Εχεις μια σχετικα αξιοπρεπη δουλεια?

Γιατι ακουγεσαι σαν χοντρος σπυριαρης που δουλευει στην καθαριοτητα.

Αν εισαι ετσι, χασε κιλα και τραβα μεταξι

Αν δεν εισαι, γτ τοση μαυριλα?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.589
Like
21.549
Πόντοι
5.506


Κουράδα Λάκη, φωτοσοπ άθλιας ποιότητας και πικ απ δεν υπάρχει πουθενά. Μόνο λίγο βραχίονας βελόνας φαίνεται ξεκάθαρα από διαφήμιση στο ιντερνετ.




ΧΕΣΤΗ.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
σαδ ειδα απιστευτο σκηνικο στην ουρα του atm της γιουρομπανκ στην πατησιων
ξεκωλακι γυρω στα 21-22 με γκρι κολαν που της ειχε μπει ολο μεσα στην κωλαθρα και μπλουζακι μακρυ ριχτο απο πανω για να φαινονται ισα ισα χαμηλα τα κωλομαγουλα, οταν ειδε οτι ο απο πισω της στην ουρα ηταν ενας αραπακος γυρω στα 25 γυμνος απο τη μεση και πανω με κοιλιακους φετες και με σχολικη σακα στην πλατη, καπελο ραπερ και μεγαλα ακουστικα, σηκωσε ελαφρα την μπλουζα της, και καλα φτιαχνοντας την, και φανηκε η μιση κωλοχαραδρα μεσα στην μαπα του αραπακου ο οποιος ομως πρεπει να ηταν ψιλοτρομπας γιατι συνεχισε να ασχολειται με το κινητο και τα τραγουδια που ακουγε

γνωμουλα για σκηνικο

Οτι σε αυτη τη χωρα μεχρι και οι ξενοι γινονται πυρφοροι. Θα ειναι ο αερας η το νερο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Γιατι ακουγεσαι σαν χοντρος σπυριαρης που δουλευει στην καθαριοτητα.

Αν εισαι ετσι, χασε κιλα και τραβα μεταξι
τυπε γιατι πρεπει να χασει κιλα για να παει μεταξι;
αμα μεινει χοντρος θα τον διωξουνε;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.327
Πόντοι
2.356
σαδ ειδα απιστευτο σκηνικο στην ουρα του atm της γιουρομπανκ στην πατησιων
ξεκωλακι γυρω στα 21-22 με γκρι κολαν που της ειχε μπει ολο μεσα στην κωλαθρα και μπλουζακι μακρυ ριχτο απο πανω για να φαινονται ισα ισα χαμηλα τα κωλομαγουλα, οταν ειδε οτι ο απο πισω της στην ουρα ηταν ενας αραπακος γυρω στα 25 γυμνος απο τη μεση και πανω με κοιλιακους φετες και με σχολικη σακα στην πλατη, καπελο ραπερ και μεγαλα ακουστικα, σηκωσε ελαφρα την μπλουζα της, και καλα φτιαχνοντας την, και φανηκε η μιση κωλοχαραδρα μεσα στην μαπα του αραπακου ο οποιος ομως πρεπει να ηταν ψιλοτρομπας γιατι συνεχισε να ασχολειται με το κινητο και τα τραγουδια που ακουγε

γνωμουλα για σκηνικο
Τον κερασε στη μουρη τον μπηχτη αλλα αυτος φανηκε λακης!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.589
Like
21.549
Πόντοι
5.506
Δες τώρα ότι πήγε ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ο μπαρόκ.

Δεν τον βλέπουμε ξανά απόψε !!!!


Ρε ηλίθιε, τι είμαστε εμείς, χέστες σαν και σένα; Να κάνουμε φώτοσοπ και να βάζουμε ψεύτικες φωτογραφίες;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
σαδ ειδα απιστευτο σκηνικο στην ουρα του atm της γιουρομπανκ στην πατησιων
ξεκωλακι γυρω στα 21-22 με γκρι κολαν που της ειχε μπει ολο μεσα στην κωλαθρα και μπλουζακι μακρυ ριχτο απο πανω για να φαινονται ισα ισα χαμηλα τα κωλομαγουλα, οταν ειδε οτι ο απο πισω της στην ουρα ηταν ενας αραπακος γυρω στα 25 γυμνος απο τη μεση και πανω με κοιλιακους φετες και με σχολικη σακα στην πλατη, καπελο ραπερ και μεγαλα ακουστικα, σηκωσε ελαφρα την μπλουζα της, και καλα φτιαχνοντας την, και φανηκε η μιση κωλοχαραδρα μεσα στην μαπα του αραπακου ο οποιος ομως πρεπει να ηταν ψιλοτρομπας γιατι συνεχισε να ασχολειται με το κινητο και τα τραγουδια που ακουγε

γνωμουλα για σκηνικο

Ε είπα,το cockteasing πάει σύννεφο.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ωρες ωρες μου λειπει ο chris33 η καπως ετσι που ελεγε οτι οι γυναικες δεν εχουν σεξουαλικες ορμες και κανουν σεξ μονο και μονο για να παιρνουν υλικα αγαθα απο τους αντρες
συχναζε στο πικερονημα
εχει ψοφησει κι αυτο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
ωρες ωρες μου λειπει ο chris33 η καπως ετσι που ελεγε οτι οι γυναικες δεν εχουν σεξουαλικες ορμες και κανουν σεξ μονο και μονο για να παιρνουν υλικα αγαθα απο τους αντρες
συχναζε στο πικερονημα
εχει ψοφησει κι αυτο

Ελάχιστες έχουν ορμές.Κι αυτές μέχρι 25.Μετά λες και κατεβάζουν τα στόρια στο μουνί τους.Βλέπεις 30αρες ελλεεινίδες και λες τί είναι αυτό,γυναίκες;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τυπε αν επιτρεπετα και με αγαπη και περιεργια ρωταω.

Βλεπεσαι? Εχεις μια σχετικα αξιοπρεπη δουλεια?

Γιατι ακουγεσαι σαν χοντρος σπυριαρης που δουλευει στην καθαριότητα
Φίλε γιατί τον κράζεις! Κι εγώ τόσο  καιρό περπατάω και βλέπω εκτός από αυτές  που λέει  ο sadman, δέντρα,  αυτοκίνητα, βάρκες,  μαγαζιά, κτλ που είναι το ίδιο με τις Ελλεινίδες  ! Για να δω πραγματικές γυναίκες περιμένω τις πτήσεις απο Αν. Ευρωπη ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606

Συνημμένα

  • barock 3.jpg
    barock 3.jpg
    319,8 KB · Εμφανίσεις: 9
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Ε είπα,το cockteasing πάει σύννεφο.

Αλλη σημερα στη θαλασσα... εχω παει σε καποια φαση στα πολυ ανοιχτα και δεν εχει κοσμο οπότε εχω βγαλει το μαγιω και κολυμπαω με το μαγιω στο χερι για να παιρνει χρωμα το σωμα και κατω απ'τη μεση (αλλιως εισαι καφε στη πλατη, κατασπρος στον κωλο).... Ειχε ατομα σε αποστασεις πανω απο 70-80 μετρα, οπότε χαλααααρααα...

Σε καποια φαση βλεπω μια που ηταν απο αριστερα μου ερχεται με ταχυτητα (φοραγε βατραχοπεδιλα). Αυτη μπαινοβγαινε μεσα-εξω, δηλαδη εβλεπε και κατω απ'την επιφανεια... μολις με lockαρισε οτι δε φοραγα μαγιω σου λεει παμε να γινει φαση...  προφανως δε μπορουσε να δει λεπτομερειες γιατι ηταν σε αποσταση, μονο οτι ολο το σωμα κατω απ'το νερο ειναι εννιαιο-ασπρο... εγω εντωμεταξυ μολις ειδα οτι καποιος ερχεται λεω κατσε να το ξαναφορεσω να μην flashαρουμε κανα δυτη... ειχα τον ηλιο κοντρα και δε μπορουσα να καταλαβω φυσιογνωμια, ουσιαστικα εβλεπα τη σκια της που πλησιαζε fast...

Τεσπα μετα απο λιγο με φθανει και πρεπει να ξενερωσε γιατι ειχα ξαναβαλει το μαγιω  οπότε δε μπορουσε να κανει zoom στο εργαλειο που στο ενδιαμεσο λογω κρυων νερων στα ανοιχτα ειχε γαριδοποιηθει :2funny:... αλλα σου λεει χαμενο δε παει - εγω θα τον flashαρω... η τυπισσα ενω μεχρι να ερθει προς τα μενα κολυμπαγε με μουρη κατω και μεσα-εξω σα γοργονα, στα 10 μετρα απο μενα το γυρναει ανασκελα... Και καπου εκει ηρθε η στιγμη της αποκαλυψης... Δε φοραγε το πανω μερος του μπικινι.... οπότε με το που γυρναει ανασκελα, περναει απο μπροστα μου στα 3-4 μετρα, βαζει και καλα το ενα χερι να καλυπτει τα βυζια και κολυμπαγε με την οπισθεν με τα βατραχοπεδιλα για να θαυμαζω τα βυζια της (βυζαρες ειχε...)... ε προφανως δε τα καλυπτε και πολυ για να φαινονται :grin: Συνεχισε με την οπισθεν για αλλα 10 μετρα και μετα το ξαναγυρισε στο κανονικο οπου πλεον χωρις να βαραει ο ηλιος κοντρα, ειδα οτι εχει και πατολα...  :sunglasses:

Πολλες καυλες οι γκομενες...
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.145
Κριτικές
27
Like
3.926
Πόντοι
4.895
... εγω εντωμεταξυ μολις ειδα οτι καποιος ερχεται λεω κατσε να το ξαναφορεσω να μην flashαρουμε κανα δυτη...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλάμε εδώ και ώρα έχω πέσει κάτω από το γέλιο διαβάζοντας σχόλια σε προηγούμενες σελίδες του νήματος μετά από υπόδειξη με πμ. από μέλος που είχε την ευγενή καλοσύνη να μου αποκαλύψει ξεβράκωμα που προηγήθηκε. Αλλά το παραπάνω ήταν το τελειωτικό χτύπημα, κλείνω και πάω να ηρεμήσω λίγο για να κοιμηθώ αλλιώς  κάτι θα πάθω από τόσο γέλιο νυχτιάτικα. Νά στε όλοι καλά που προσφέρετε με το αγνό και αυθόρμητο ταλέντο σας στο φόρουμ  :thumbsup:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλάμε εδώ και ώρα έχω πέσει κάτω από το γέλιο διαβάζοντας σχόλια σε προηγούμενες σελίδες του νήματος μετά από υπόδειξη με πμ. από μέλος που είχε την ευγενή καλοσύνη να μου αποκαλύψει ξεβράκωμα που προηγήθηκε. Αλλά το παραπάνω ήταν το τελειωτικό χτύπημα, κλείνω και πάω να ηρεμήσω λίγο για να κοιμηθώ αλλιώς  κάτι θα πάθω από τόσο γέλιο νυχτιάτικα. Νά στε όλοι καλά που προσφέρετε με το αγνό και αυθόρμητο ταλέντο σας στο φόρουμ  :thumbsup:

Για το γελοίο μπαρόκ λες ;;;;;;
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456

Φίλε γιατί τον κράζεις! Κι εγώ τόσο  καιρό περπατάω και βλέπω εκτός από αυτές  που λέει  ο sadman, δέντρα,  αυτοκίνητα, βάρκες,  μαγαζιά, κτλ που είναι το ίδιο με τις Ελλεινίδες  ! Για να δω πραγματικές γυναίκες περιμένω τις πτήσεις απο Αν. Ευρωπη ...

Τυπε οχι δεν τον κραζω, προσπαθω να καταλαβω. Περναω εδω και χρονια 2-3 βδομαδες το χρονο ελλαδα μαξ. Λιγες συναναστροφες με ελληνιδες. Αν τις γνωρισεις δε μου φαινονται τρομερα δυσκολες. Και μιλαω σε ενα ευρος 23-35.
Οποτε δεν καταλαβαινω τον αρνητισμο του.

Οσο για συγκριση Αν Ευρωπης -Ελλαδας ειναι σαν να συγκρινω τη Ρεαλ Μαδριτης με τη Ρεαλ Ανω Ραχουλας, δε το συζηταμε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Αν τις γνωρισεις δε μου φαινονται τρομερα δυσκολες.

Χαίρω πολύ.Στην Ελλάδα το δύσκολο είναι να γνωρίσεις,όχι το μετά

Και αν δεν βρεθείτε σε παρέα,αν δεν σας συστήσουν άλλοι,αν δεν είστε στο ίδιο εργασιακό περιβάλλον,δύσκολα τα πράγματα.

Αυτά σε άλλες χώρες έχουν ξεπεραστεί εδώ και κανα δυο αιώνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom