Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα.

Αρχικά, δεν είναι Σαββίδης, δεν υπάρχει Σαββίδης αλλά Σαββίδαρος.

1. Ο Σαββίδαρος κάθε φορά που προσκαλεί κάποιον σε συνάντηση ζητά το τηλέφωνο του. Υποτίθεται για να είναι σίγουρος.

Άμα το καλοσκεφτείτε, δεν πρόκειται για καμία εξασφάλιση. Το τηλέφωνο μπορεί να είναι πάκικο. Και αληθινό να είναι με το να μιλήσει και να συμφωνήσει συνάντηση με κάποιον δεν είναι σίγουρο ότι ο συνομιλητής του θα εμφανιστεί εκεί που δόθηκε το ραντεβού.

Προφανώς πρόκειται για ένα πρόσχημα γιατί κανένας δεν δίνει έτσι το τηλέφωνο του.

Και επί πλέον, γιατί ο Σαββίδαρος δεν δίνει αυτός ΠΡΩΤΟΣ το τηλέφωνο του;


2. Τα ραντεβού θανάτου στο bou.com δίνονται δημοσίως. Όλοι βλέπουν το μέρος συνάντησης. Αν πας και δεν εμφανιστεί ο άλλος ποστάρεις μία φωτογραφία και ο άλλος γίνεται δημοσίως ρόμπα. Αυτό έχω κάνει εγώ.

Αυτό έκανε και το Πουλί και σιγά μην εμφανίστηκε ο Σαββίδαρος στον Άγιο Παντελεήμονα. Ρόμπα κλαρωτή.


3. Τον έχω προσκαλέσει εγώ τα Χριστούγεννα να έρθει σε μάζωξη παλιών και εκλεκτών μελών του bou.com σε μεζεδοπωλείο στους Αμπελοκήπους. Μιλά ο Σαββίδαρος (καλά, τώρα θα εμφανιστεί και θα πει ότι δεν το είδε).


4. Πόσταρε κάτι φωτογραφίες με Σλάβες ή κάτι τέτοιο το οποίο ήταν από διαφημιστικό ξενοδοχείου ή γραφείου ταξιδιών. Μετά έλεγε ότι τις έστειλε ένας φίλος του.


5. Τον έχω ρωτήσει ποιες και που είναι αυτές οι 100άδες Σλάβες στην Ελλάδα που είναι 10άρια και τις γαμάει γιατί είναι ο Σαββίδαρος. Μου απάντησε να πάω στα σωστά μέρη, να γνωρίσω τον κατάλληλο κόσμο και αυτές θα έρθουνε μόνες τους.

Ναι, σιγά μη αποκτήσω και κολλητιλίκια με τον παρκαδόρο του Μπολιβάρ για να γαμήσω.


Τα συμπεράσματα δικά σας.

Φίλε Βολταίρε,θέλω να σταθώ σε 2 σημεία:

Σημείο νο3:Δηλαδή του πρότεινες να βρεθείτε και άρχισε τις ''ντρίμπλες'' ο Σαβ?

Σημείο νο5:Ο κορυφαίος γαμιάς του σύμπαντος δεν απάντησε στην ερώτηση σου?Είπες και μια ακόμη φράση.''Ενας φίλος του''.

Όπως έχει δηλώσει ο ίδιος με το παλιό του προφίλ,και με καθόλου ήρεμο τόνο,δεν έχει φίλους.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Όπως έχει δηλώσει ο ίδιος με το παλιό του προφίλ,και με καθόλου ήρεμο τόνο,δεν έχει φίλους.

Και με το τρέχον το έχει δηλώσει.
Ότι δεν έχει φίλους και δεν τους έχει και ανάγκη, τους έχει χεσμένους.
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και με το τρέχον το έχει δηλώσει.
Ότι δεν έχει φίλους και δεν τους έχει και ανάγκη, τους έχει χεσμένους.

Σίγουρα το έχει δηλώσει.
Αλλά δεν μπορεις να δηλώνεις την μια ότι δεν έχεις φίλους,και την άλλη (όπως με τον Βολταίρο),''ένας φίλος''.

Whatever...
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.145
Κριτικές
27
Like
3.926
Πόντοι
4.895
Τύπε ... οι άνδρες δεμ χρειάζονται λόγο για να μην κανουν .... ούτε σημαίνει ότι φοβούνται.

Στο πνεύμα το δικό σου, θα μπορούσα να σε ρωτήσω ...


-Γιατί δεν κυνηγάς τζίτζικες ;;;


Τι φοβάσαι τους τζίτζικες ; Πιο μεγάλοι από σένα είσαι ; Κοτζάμ άντρας και φοβάσαι τους τζίτζικες ;;


Η ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

Δεν νομίζω ότι πολλοί άνδρες από εδώ, έχουν λόγο να θέλουν γνωριμία με αγνώστους.
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.

Προσωπικά έχω πολλούς άνδρες γνωστούς που δεν προλαβαίνω να τους βλέπω.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΤΑΚΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΟΥΣ.


Μουνάρες 1.80 θέλω να γνωρίζω που κάνουν καλές πίπες, τον παίρνουν από πίσω και τα καταπίνουν.
ΚΑΙ ΔΕΝ ... ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΑΝ ΣΜΙΘ !!!!!!
ρε συ Λάκη με απογοητεύεις, σοβαρά τώρα το ποστάρισμα μου το πήρες κατά κυριολεξία; μήπως έπρεπε να βάλω περισσότερα εμοτικονς;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα.

Αρχικά, δεν είναι Σαββίδης, δεν υπάρχει Σαββίδης αλλά Σαββίδαρος.

1. Ο Σαββίδαρος κάθε φορά που προσκαλεί κάποιον σε συνάντηση ζητά το τηλέφωνο του. Υποτίθεται για να είναι σίγουρος.

Άμα το καλοσκεφτείτε, δεν πρόκειται για καμία εξασφάλιση. Το τηλέφωνο μπορεί να είναι πάκικο. Και αληθινό να είναι με το να μιλήσει και να συμφωνήσει συνάντηση με κάποιον δεν είναι σίγουρο ότι ο συνομιλητής του θα εμφανιστεί εκεί που δόθηκε το ραντεβού.

Προφανώς πρόκειται για ένα πρόσχημα γιατί κανένας δεν δίνει έτσι το τηλέφωνο του.

Και επί πλέον, γιατί ο Σαββίδαρος δεν δίνει αυτός ΠΡΩΤΟΣ το τηλέφωνο του;


2. Τα ραντεβού θανάτου στο bou.com δίνονται δημοσίως. Όλοι βλέπουν το μέρος συνάντησης. Αν πας και δεν εμφανιστεί ο άλλος ποστάρεις μία φωτογραφία και ο άλλος γίνεται δημοσίως ρόμπα. Αυτό έχω κάνει εγώ.

Αυτό έκανε και το Πουλί και σιγά μην εμφανίστηκε ο Σαββίδαρος στον Άγιο Παντελεήμονα. Ρόμπα κλαρωτή.


3. Τον έχω προσκαλέσει εγώ τα Χριστούγεννα να έρθει σε μάζωξη παλιών και εκλεκτών μελών του bou.com σε μεζεδοπωλείο στους Αμπελοκήπους. Μιλά ο Σαββίδαρος (καλά, τώρα θα εμφανιστεί και θα πει ότι δεν το είδε).


4. Πόσταρε κάτι φωτογραφίες με Σλάβες ή κάτι τέτοιο το οποίο ήταν από διαφημιστικό ξενοδοχείου ή γραφείου ταξιδιών. Μετά έλεγε ότι τις έστειλε ένας φίλος του.


5. Τον έχω ρωτήσει ποιες και που είναι αυτές οι 100άδες Σλάβες στην Ελλάδα που είναι 10άρια και τις γαμάει γιατί είναι ο Σαββίδαρος. Μου απάντησε να πάω στα σωστά μέρη, να γνωρίσω τον κατάλληλο κόσμο και αυτές θα έρθουνε μόνες τους.

Ναι, σιγά μη αποκτήσω και κολλητιλίκια με τον παρκαδόρο του Μπολιβάρ για να γαμήσω.


Τα συμπεράσματα δικά σας.
Δεν ξέρω αλλά εμένα μου έδωσε τυηλέφωνο που δεν είναι Πάκικο.
  Προς το παρόν δεν μπορώ να τον συναντήσω γιατί είμαι στην Ρωσσία,όταν πάω Ελλάδα σίγουρα θα συναντηθούμε και θα πάμε Φυλής και Μεταξουργείο.
  Την BMW M6 εγώ την είδα σε βίντεο,μου άνοιξε την κάμερα και ήταν στο αμάξι και άνοιξε την πόρτα και το έδειχνε μέσα.Και μετά μου έστειλε ένα βίντεο με μία γκόμενα στο ίδιο αμάξι,αυτός δεν φενόταν αλλά η φωνή του ακουγόταν.Βέβαια εσείς οι φουκαράδες θα κοιτάξετε της αγγελίες και θα πείτε ότι στη Γερμανία η Μ6 κάνει 9.000 ευρώ.Γιατί τότε δεν πάτε να πάρετε κανένα τέτοιο αμάξι και πηγαίνετε με τα παπάκια δικάβαλο στο Ελ Μπάσσα? :2funny:
  Μου άνοιξε την κάμερα και μου έδειξε ρολλόγια που είχε,δυστηχώς εγώ από ρολλόγια έχω μασάνυχτα οπότε δεν μπορώ να ξέρω πόσο κάνουν,αν είναι γνήσια κλπ. Πάντος την αμαξάρα σε 2 βίντεο μου την έδειξε.καθώς και ένα βίντεο που είναι σε ένα ελικόπτερο,εδώ γιά να κάνεις βόλτα με ελικόπτερο κάνει από 300 ευρώ γιά μισή ώρα,Ελλάδα δε νομίζω να κάνει λιγότερο.
  Δε ξέρω τι συμπεράσματα έβγαλες εσύ πάντος εμένα δε μου φάνηκε φτωχομπινές και κακομοίρης σαν κ'εσένα  :vomit: :2funny:.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.145
Κριτικές
27
Like
3.926
Πόντοι
4.895
να ρωτήσω κάτι ως αδαής ; πως βρίσκετε ότι κάποιος είναι κλώνος παλαιότερου προφίλ ; εννοώ φυσικά αν δεν το δηλώσει ο ίδιος. Πχ. αναφέρθηκε σε προηγούμενη σελ. ότι ο Σαβ ήταν πριν κάποιος kayamaru  και ακόμη παλιότερα ο μπολντης (τον bolderot εννοούμε ή κάπως έτσι αν θυμάμαι καλά );υπάρχει τρόπος να εξακριβωθεί ;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μητσάρα κι εσύ δεν είχες βίντεο με καυμάν στην ελλάδα παλιά ;;;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
να ρωτήσω κάτι ως αδαής ; πως βρίσκετε ότι κάποιος είναι κλώνος παλαιότερου προφίλ ; εννοώ φυσικά αν δεν το δηλώσει ο ίδιος. Πχ. αναφέρθηκε σε προηγούμενη σελ. ότι ο Σαβ ήταν πριν κάποιος kayamaru  και ακόμη παλιότερα ο μπολντης (τον bolderot εννοούμε ή κάπως έτσι αν θυμάμαι καλά );υπάρχει τρόπος να εξακριβωθεί ;
savvidis = dopamina
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Του μίλησα για το βραδυ που σου είπε για ραντεβού.
Λεει ότι γελαγαν μαζί σου εδώ μέσα.Ψάξε τα σχολια του και θα το βρεις.
o rebelos1 που ειναι κλωνος του σαββιδη λεει οτι γελαγαν μαζι μου
και ο σαββιδης απο την αλλη καρτελα του chrome εκανε παραθεση και συμφωνησε
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
o rebelos1 που ειναι κλωνος του σαββιδη λεει οτι γελαγαν μαζι μου
και ο σαββιδης απο την αλλη καρτελα του chrome εκανε παραθεση και συμφωνησε

Σωστός,τώρα το θυμήθηκα

Ετοιμο σε κόβω να τον ξεφτυλίσεις
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=24607.0;attach=1252253;image[/img[/URL]]

Τι παπαριές είναι αυτές;

Πάλι ο Σαββίδαρος βάζει φωτό από διαφημίσεις;

Διότι αυτό δεν μπορεί να είναι παρά διαφήμιση από οινοποιείο.

Δεν παίζει κανένας να έχει για τραπεζάκι δίπλα στην πισίνα το βαρελάκι που βάζει μέσα τα μοσχοφίλερα και τις ρετσίνες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Τι παπαριές είναι αυτές;

Πάλι ο Σαββίδαρος βάζει φωτό από διαφημίσεις;

Διότι αυτό δεν μπορεί να είναι παρά διαφήμιση από οινοποιείο.

Δεν παίζει κανένας να έχει για τραπεζάκι δίπλα στην πισίνα το βαρελάκι που βάζει μέσα τα μοσχοφίλερα και τις ρετσίνες.

Σάβρα .... ο μπαρόκ ηθελε φωτό το ... πικάπ μου !!!!!!!!
[size=16pt](ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΟΣ).[/size]

Η πρώτη φωτό είπε ότι ήταν μούφα ....
του έβαλα και δεύτερη !!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • barock kota 2.jpg
    barock kota 2.jpg
    238,6 KB · Εμφανίσεις: 53
  • barock 3.jpg
    barock 3.jpg
    319,8 KB · Εμφανίσεις: 33

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Πέρασαν ήδη 24 ώρες και ο Χρηστάρας δεν έχει απαντήσει ακόμη στην πρότασή μου για συνάντηση όλων των ενδιαφερομένων στο Hilton!

Χρηστάρα, τι είναι αυτό αυτό που σε φοβίζει και δεν απαντάς;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Παιδιά το μπαρόκ .... το μπαρόκ !!!!!!!!!

ΤΟΝ ΧΑΣΑΜΕ ....

δεν τον βλέπουμε άλλο απόψε !!!!!!!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.841
Κριτικές
6
Like
9.114
Πόντοι
1.686
Σάβρα .... ο μπαρόκ ηθελε φωτό το ... πικάπ μου !!!!!!!!
[size=16pt](ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΟΣ).[/size]

Η πρώτη φωτό είπε ότι ήταν μούφα ....
του έβαλα και δεύτερη !!!!!!!!

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=319670.0;attach=1253044;image[/img[/URL]]


[/quote]


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Τον χάσαμε το μπαρόκ λαδάκη !!!!!!

Πόσο άνανδρος μπορεί να είναι κάποιος ;;;

Πόσο γελοίος ;;;
Πόσο ξεφτίλας ;;;;;;;

Πόσο σκουπίδι ;;;;;;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.841
Κριτικές
6
Like
9.114
Πόντοι
1.686
Τον χάσαμε το μπαρόκ λαδάκη !!!!!!

Πόσο άνανδρος μπορεί να είναι κάποιος ;;;

Πόσο γελοίος ;;;
Πόσο ξεφτίλας ;;;;;;;

Πόσο σκουπίδι ;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny:

Είναι η μικρή μπαρού μας, η κλωνού
η πεταχτή λουγκρίτσα !  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Μεγαλη η απογοητευση απο τον βαρωνο του σαιτ.

Νουθεσιες προς αλλους.

Δασκαλε που διδασκες και νόμους δεν εκρατεις...

Μπλοφες, νουθεσιες, κοσμοθεωριες κωλοτουμπες, αλλα στα δυσκολα καπνος....


Σχολη δημητρακη.


Αυτη ειναι η μαγεια του bou....φτιαχνεις ενα avatar κ απαιτεις ολοι να δεχτουν οτι δηλωσεις πως εισαι ,χωρις αποδειξεις κ επιχειρηματα κ χωρις αντιλογο.....


Bou rulez...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom