Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Tον έψαχνε ένας σαλονικιός να τον καρπαζώσει και είχε κόψει τελείως από το φόρουμ. Επανεμφανίστηκε όταν μπάναραν τον τύπο. Αν δεν κάνω λάθος, ο τυπάκος αυτός ξαναμπήκε πρόσφατα, με νέο προφίλ και τον έψαχνε ξανά, για τι άλλο; Να τον καρπαζώσει. Τον μπάναραν εκ νέου αλλά θαύμασα το πάθος του να βρει το Σαββ, να του ψιθυρίσει δύο φωνήεντα δια ζώσης.

Κάτι άρχισα να θυμάμαι.
Τότε ο Σαβ άρχισε σε όλα τα σχόλια του,να γραφει ''καλή συνέχεια'' σε όλους.

Μπάι δε γουέι,τον έχω ικανό να φτιάχνει απο προχθές κλώνους για την τρολοψηφοφορία μου.
Προχθες ήταν 187599 τα εγγεγραμμένα μέλη,σήμερα 30 περισσότερα.Λες?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.238
Κριτικές
4
Like
7.232
Πόντοι
2.586
Μετα τις τελευταιες εξελιξεις νιωθω σοκαρισμενος...  :rolleyes:

Επειδη ειπωθηκε οτι εδειχνε με το βιντεο μουνι κ αμαξι οποτε του ελεγε ο συνομιλητης, αν δεν υπαρχει καποιο κολπο στυλ Virtual Reality, πονταρω σε μια μεση κατασταση..

Οτι αυτα που ελεγε το 30% ηταν αληθεια κ τα υπολοιπα παπατζα, στην καλυτερη..

Παντως για μενα ειναι λυπηρη η κατασταση.. Μπορω να καταλαβω να πηγαν στραβα καποια πραγματα, να μην εχεις φιλους κτλπ..
Αλλα να ζεις σε τετοιο παραμυθι και να το πουλας με τετοια εμμονη...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Μπάι δε γουέι,τον έχω ικανό να φτιάχνει απο προχθές κλώνους για την τρολοψηφοφορία μου.
Προχθες ήταν 187599 τα εγγεγραμμένα μέλη,σήμερα 30 περισσότερα.Λες?

Καμμια δεκαρια νεα προφιλ ειναι του δημητρακη ,για να με "εχει" στις ψηφοφοριες.

Για τα υπολοιπα δεν ξερω

Χαχαχαχα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ρωσσικά μου είπε ότι δεν ξέρει,τα 2 τελευταία νούμερα του είναι 2,9 .
 

Μήτσο,να προσέχεις,δεν είδες η γάτα σου,ο Μάρκελλος.
Έβαζε ψεύτικες φωτογραφίες, τάχα ότι πήγε στο Ντουμπάι,ο φουκαρας, που ούτε μέχρι τον Άλιμο για μπάνιο δεν έχει φτάσει...σε έχουμε βάλει στο μάτι!
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
Κάτι άρχισα να θυμάμαι.
Τότε ο Σαβ άρχισε σε όλα τα σχόλια του,να γραφει ''καλή συνέχεια'' σε όλους.

Μπάι δε γουέι,τον έχω ικανό να φτιάχνει απο προχθές κλώνους για την τρολοψηφοφορία μου.
Προχθες ήταν 187599 τα εγγεγραμμένα μέλη,σήμερα 30 περισσότερα.Λες?
σιγα μην ασχοληθει μαζι σου ενας πλουσιος,επαγγελματικα επιτυχημενος που γαμαει ρωσικα τοπ μουνια καθημερινα.
στα αρχιδια του σας εχει γραμμενους ολους!
για αυτο και εχει 8 χιλιαδες μηνυματα σε λιγοτερο απο 2 χρονια.
ουτε φιλους χρειαζεται,ουτε τιποτα.
ειναι φτιαγμενος απο ατσαλι ο τυπος,ποτε θα το παρετε χαμπαρι?
τρωει,πινει καθε μερα και γαμαει σαν πρωταθλητης.
ο ενας και μοναδικος Σαββιδαρος
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
σιγα μην ασχοληθει μαζι σου ενας πλουσιος,επαγγελματικα επιτυχημενος που γαμαει ρωσικα τοπ μουνια καθημερινα.
στα αρχιδια του σας εχει γραμμενους ολους!
για αυτο και εχει 8 χιλιαδες μηνυματα σε λιγοτερο απο 2 χρονια.
ουτε φιλους χρειαζεται,ουτε τιποτα.
ειναι φτιαγμενος απο ανοξείδωτο ατσαλι ο τυπος,ποτε θα το παρετε χαμπαρι?
τρωει,πινει καθε μερα και γαμαει σαν πρωταθλητης.
ο ενας και μοναδικος Σαββιδαρος

Πες τα,να μαθαίνουμε οι ασχετοι.
Εκανα λίγο edit στο σχολιο σου.

 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Παντως για μενα ειναι λυπηρη η κατασταση.. Μπορω να καταλαβω να πηγαν στραβα καποια πραγματα, να μην εχεις φιλους κτλπ..

Το ότι σου πήγαν καποια πραγματα στραβά,που σίγουρα είναι λυπηρό,δεν σημαίνει ότι πρέπει να γραφεις με νευρωτικό-ψυχωτικό ύφος πάντοτε,και να θες να επιβάλλεις την άποψη σου νομίζοντας ότι μόνο ΕΣΥ έχεις δίκιο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ο τροβαδούρος, δεν είναι κλώνος του μπαρόκ ;;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.238
Κριτικές
4
Like
7.232
Πόντοι
2.586
Το ότι σου πήγαν καποια πραγματα στραβά,που σίγουρα είναι λυπηρό,δεν σημαίνει ότι πρέπει να γραφεις με νευρωτικό-ψυχωτικό ύφος πάντοτε,και να θες να επιβάλλεις την άποψη σου νομίζοντας ότι μόνο ΕΣΥ έχεις δίκιο

Αυτο ειπα στην ακριβως απο κατω γραμμη.  :think:

Εκτος και αν η παρατηρηση γινεται για να προσδωσεις εμφαση.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Για να είμαι δίκαιος πάντως, πιστεύω ότι ο τύπος πίσω από το προφίλ Σαββίδης είναι κατά βάθος καλό παιδί, δεν έχει κακία. Έχει βέβαια διαφορά άλλα θέματα, τα οποία αν μας διαβάζει καλό θα ήταν να αρχίσει να αντιμετωπίζει.

Σε ότι αφορά τις θεωρίες και τα σεντόνια  για τις γκόμενες, κάνει μπαμ ότι έχει φάει πλύση εγκεφάλου από κάτι αυνανες του YouTube που το παίζουν coaches. Κάποιες φορές του είχε ξεφύγει, το έγραφε και μόνος του.

Πρέπει να είναι πολύ ροφός οποίος πιστεύει ότι έστω και το 1% των όσων έλεγε το είχε πράγματι ζήσει.

Στον πραγματικό τύπο "Σαββίδη" ευχόμαστε ολόψυχα τα καλύτερα. Αν αντιμετωπίσει τα θέματά του, θα βρει σιγά σιγά κάποιες λύσεις.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.238
Κριτικές
4
Like
7.232
Πόντοι
2.586
Συμφωνω. Απο το να ελεγε παπατζες πιο πιθανο να εβρισκε παρεες αν ηταν ο εαυτος του.
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
Το ότι σου πήγαν καποια πραγματα στραβά,που σίγουρα είναι λυπηρό,δεν σημαίνει ότι πρέπει να γραφεις με νευρωτικό-ψυχωτικό ύφος πάντοτε,και να θες να επιβάλλεις την άποψη σου νομίζοντας ότι μόνο ΕΣΥ έχεις δίκιο
φερθειτε αντρικια.
ανεβειτε στα Ουραλια με ενα ταλισκερ συντροφια.
ξεμουνιαστε τις γκομενες τοσων σαιτ.
διωξτε τους παντες απο διπλα σας σαν το Ζαρατουστρα του Νιτσε.
μονο τοτε θα μπορεσετε να φτασετε στο επιπεδο Σαββιδαρου
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για να είμαι δίκαιος πάντως, πιστεύω ότι ο τύπος πίσω από το προφίλ Σαββίδης είναι κατά βάθος καλό παιδί, δεν έχει κακία. Έχει βέβαια διαφορά άλλα θέματα, τα οποία αν μας διαβάζει καλό θα ήταν να αρχίσει να αντιμετωπίζει.

Σε ότι αφορά τις θεωρίες και τα σεντόνια  για τις γκόμενες, κάνει μπαμ ότι έχει φάει πλύση εγκεφάλου από κάτι αυνανες του YouTube που το παίζουν coaches. Κάποιες φορές του είχε ξεφύγει, το έγραφε και μόνος του.

Πρέπει να είναι πολύ ροφός οποίος πιστεύει ότι έστω και το 1% των όσων έλεγε το είχε πράγματι ζήσει.

Στον πραγματικό τύπο "Σαββίδη" ευχόμαστε ολόψυχα τα καλύτερα. Αν αντιμετωπίσει τα θέματά του, θα βρει σιγά σιγά κάποιες λύσεις.

Να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά:
Δεν είπαμε ότι θέλουμε το κακό του.Είμαστε αγνωστοι μεταξύ αγνώστων σε ενα φόρουμ.

Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα που γραφεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ε καλα εσενα σε κοροιδευε ετσι κι αλλιως.
Ηθελε να σε βγαλει σαν τον γυφτο την μαιμου στην αθηνα χαχαχαχα

Ετοιμασου για ψηφοφορια αν η φωτογραφια ειναι μουφα, ψευταρακο.

Αφου κανεις πως δεν καταλαβαινεις ,ο λαος θα ξανακρινει χαχαχαα

Ψευταρακη
Ποιά ψηφοφορία? :jerking: :2funny:
  Να ο διάλογος που έγραφες με τον εαυτό σου  :jerking: :2funny:και να η γκόμενα σου  :jerking: :2funny: Στην φωτογραφία με το μπλε είναι αυτή που ανέβασες εσύ ότι και καλά είναι γκόμενα σου  :jerking: :2funny:και με το κόκκινο είναι από το Web σά'ι'τ της Αγγλίας που δουλεύει η κοπέλα  :2funny:.
  Το δίδαγμα είναι ότι δεν έχεις γκόμενα ούτε στον ύπνο σου κακομοίρη :jerking: :2funny: :2funny:
 Σύντομα θα φτάσεις στη γελοιότητα τον Βαλκάνιο Φουκαρά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20191020-231439_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20191020-231439_WhatsApp.jpg
    424,8 KB · Εμφανίσεις: 38
  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 27
  • moufa.jpg
    moufa.jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 25

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.255
Like
11.875
Πόντοι
2.606

Τι κατάντια είναι αυτή ρε ;;
Οι αναφορές στο .... εργασιακό περιβάλλον ....


η εμπειρία ... το σι βι βιογραφικό ...........

ΤΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ ;;;;;;;;

Όλοι υπάλληλοι θέλετε να είστε μια ζωή ;;;;;;;


Τελικά πιο μάγκες είναι οι αλβανοί ........

Σπάνε πέτρες με τα δόντια και μασάνε σίδερα ......

Γι'αυτό γίνονται με μαγαζιά , χτίζουν ακίνητα, αποκτάνε σπίτια , εξοχικά !!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΞΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΩΝ ΔΕΚΑΕΤΙΩΝ !!!!!


Δεν είναι λελέδες με φτηνιάρικα κουστούμια σε γραφεία με εταιρικά τογιότα , τάμπλετ , λαπτοπ και τα αρχίδια μου.


Ο ΞΑΝΘΟΣ Ο ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΚΑΛΩΦ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ....

Επαγγελματίες ήταν όλοι ..........


ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ .....


Αν προέβλεπαν ότι θα φτιαχτεί ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ..................

θα τα παράταγαν και θα έτρωγαν τα λεφτά τους σε πουτάνες και οβελίες ........


Δεν αξίζει φράγκο αυτό το ρημάδι κράτος που φτιάχτηκε.

Εκείνοι είχαν κατά νου την παλιά αυτοκρατορία των ΡΩΜΙΩΝ ΓΑΜΙΑΔΩΝ ΑΦΕΝΤΙΚΩΝ .....

όχι ραγιάδων κοτσαμπάσηδων υπαλλήλων σφουγκοκωλάριων ..............
[/quote]θα αναγκαστω να συμφωνησω με τραλαλακη
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Άποψή μου είναι πως έφαγε τρελό στραπάτσο από γυναίκα. Δεν το ξεπέρασε ποτέ και αυτό φαινόταν στην πίκρα και την οργή που έβγαζε συνεχώς. Για να μην είναι απροκάλυπτος ο μισογυνισμός του, που κάποια στιγμή έβγαζε μάτια, το γύρισε και τάχα μου τα είχε με τους άνδρες που "χαλούσαν" τις γυναίκες. Πιο εύπεπτο αυτό. Το ότι όμως ούτε και για τη μητέρα του δεν έγραφε μια καλή κουβέντα και διέκοψε σχέσεις μαζί της, δείχνει πόση πίκρα κουβαλούσε μέσα του για το γυναικείο φύλο.
Να μη σταθώ στην ιστορία με το χαμένο από πρέζα έφηβο ανηψιό του, που όταν η θλίψη από το χαμό του πατέρα του ήταν ασήκωτη, το γύρισε στα υποκατάστατα. Του ζήτησε βοήθεια ο πατέρας του για το παιδί του αδερφού του και αυτός αδιαφόρησε, ώσπου ο μικρός "έφυγε". Γιατί να βοηθήσει, δεν του καιγόταν καρφάκι για παιδί που βγήκε από αρχίδια άλλου, μας απάντησε τότε. Βέβαια το νικ του ήταν από τον αγαπημένο καρτούν ήρωα του μικρού, πράγμα που έδειχνε ότι υπήρχε ένα θέμα πιθανώς τύψεων. Αν και ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θέλησε να μας την πει.
Αν έχει λεφτά ο άνθρωπος δεν το ξέρω. Δεν παίζει και κανένα ρόλο. Μακάρι να είναι φορτωμένος και να ζει πλουσιοπάροχα και όπως γουστάρει. Και όλα τα μέλη εδώ μέσα.
Αλλά έχει σοβαρά θέματα και όσο και να ήθελε να πείσει για το αντίθετο, όποιος έχει μια στοιχειώδη νοημοσύνη καταλάβαινε ότι συναισθηματικά απέτυχε και δε μπόρεσε να το διαχειριστεί.
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Άποψή μου είναι πως έφαγε τρελό στραπάτσο από γυναίκα. Δεν το ξεπέρασε ποτέ και αυτό φαινόταν στην πίκρα και την οργή που έβγαζε συνεχώς. Για να μην είναι απροκάλυπτος ο μισογυνισμός του, που κάποια στιγμή έβγαζε μάτια, το γύρισε και τάχα μου τα είχε με τους άνδρες που "χαλούσαν" τις γυναίκες. Πιο εύπεπτο αυτό. Το ότι όμως ούτε και για τη μητέρα του δεν έγραφε μια καλή κουβέντα και διέκοψε σχέσεις μαζί της, δείχνει πόση πίκρα κουβαλούσε μέσα του για το γυναικείο φύλο.
Να μη σταθώ στην ιστορία με το χαμένο από πρέζα έφηβο ανηψιό του, που όταν η θλίψη από το χαμό του πατέρα του ήταν ασήκωτη, το γύρισε στα υποκατάστατα. Του ζήτησε βοήθεια ο πατέρας του για το παιδί του αδερφού του και αυτός αδιαφόρησε, ώσπου ο μικρός "έφυγε". Γιατί να βοηθήσει, δεν του καιγόταν καρφάκι για παιδί που βγήκε από αρχίδια άλλου, μας απάντησε τότε. Βέβαια το νικ του ήταν από τον αγαπημένο καρτούν ήρωα του μικρού, πράγμα που έδειχνε ότι υπήρχε ένα θέμα πιθανώς τύψεων. Αν και ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θέλησε να μας την πει.
Αν έχει λεφτά ο άνθρωπος δεν το ξέρω. Δεν παίζει και κανένα ρόλο. Μακάρι να είναι φορτωμένος και να ζει πλουσιοπάροχα και όπως γουστάρει. Και όλα τα μέλη εδώ μέσα.
Αλλά έχει σοβαρά θέματα και όσο και να ήθελε να πείσει για το αντίθετο, όποιος έχει μια στοιχειώδη νοημοσύνη καταλάβαινε ότι συναισθηματικά απέτυχε και δε μπόρεσε να το διαχειριστεί.

1)Έχω βρει ποστ του από το παλίο account όπου έβριζε πολύ άσχημα τις γυναίκες,οπότε ισχύει αυτό που λες

2)Θέλω λίγο να σταθώ στις 3 τελευταίες γραμμές σου,αν μου επιτρέπεις.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Έτσι εγκυκλοπαιδικά,ένα φεγγάρι έκανε εμφάνιση κλώνος του με νικ aa1.
Έλεγε πως είχε προτάσεις να αρθρογραφήσει σε μεγάλες εφημερίδες αλλά προτιμούσε να γράφει στο μπουρδέλα. :S
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
βασικά έχει στηθεί ένα λαικό δικαστήριο αυτή τη στιγμή που καλό είναι να σταματήσει...

Τυπε σε ότι με αφορά καμία διάθεση δεν έχω για λαϊκό δικαστήριο. Καλοπροαιρετα είπα τη γνώμη μου, όπως την είχα πει και παλιότερα (προ καραμούζας).

Στην τελική μακάρι να κάνω λάθος, το εύχομαι ειλικρινά.

 

sly.

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
114
Like
37
Πόντοι
1
Ρε παιδιά σε τι διαφωνείτε ακριβώς με αυτά που έχει γράψει κατά καιρούς ο σαββίδης για τις γυναίκες; Σε γυναικοκεντρική κοινωνία ζούμε. Προθεσή του πιστεύω ότι ήταν να μας αφυπνίσει για να μην τρώμε κουτόχορτο με την παραμύθα και τις πλεκτάνες της κάθε βλαμμένης. Να περνάμε καλά έλεγε, να μην μασάμε, και να τις γράφουμε στα μπαλάκια μας σαν χρειαστεί. Και όταν παραζορίσει η κατάσταση να έχουμε το σθένος να την κάνουμε με ελαφρά απο αυτές, και να πάμε για άλλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom