Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (8 μέλη και 228 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Θα το ξαναπώ... τα μπουρδελα "κρατάνε" οικογένειες.... όποιος κατάλαβε κατάλαβε και σίγουρα οι παντρεμένοι μύστες καταλαβαίνουν κάτι παραπάνω. 

Έχουν και οι ίδιες οι ιερόδουλες οικογένειες με παιδιά..
Αρκετές δεν είναι δηλωμένες και δε δικαιούνται επίδομα..Εξ ου και τα ανοιχτά μπουρδέλα.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ελεγα ν παω ν γαμησω αλλα μολις εφαγα 4πιτες big bad wolf.αυριο δε πειραζει μ αδειο στομαχι
warnwarn.gif
 Σταμάτα[/URL] τα άσχετα μηνύματα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Εγώ πάντα στα μπουρδέλα γαμάω με πάρα πολύ συναίσθημα γιατί πραγματικά τις πουτάνες τις αγαπάω και νιώθω μια ταύτιση μαζί τους που δε νιώθω με άλλες γυναίκες.

Εσύ έχεις τα χαρακτηριστικά του γνήσιου μπουρδελιάρη !!!

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Εγώ κατάλαβα πολύ καλά κατά την διάρκεια της καραντίνας όσο αναφορά πολλά θέματα ...αλλά ας πω εδώ για τα δικά μας για τους οίκους δηλαδή και συγκεκριμένα για τις πορνες και ιδιαίτερος για τα στάνταρ μας ..... όπου έχουμε δόση πολλά χρήματα και έχουμε επένδυση πάνω σε αυτές όσο αναφορά την σεξουαλικη απόλαυση μας αλλά και μερικός ψυχοσυναισθηματική ικανοποίηση μας .....πως είναι καθαρά φούμαρα και μεταξωτές κορδέλες στο 100% όμως ..... είχα κάποιες αμφιβολίες ... αλλά τώρα πιστεύω στο 100% .... πως μόνο μέσα στον οικο ανοχής παίζετε όλο το παιχνίδι .....όσο αναφορά τα στάνταρ μας .... Στο οτιδήποτε άλλο δεν υπαρχη ούτε ένα ψίχουλο καλοσύνης ευαισθησίας μιας καλής πελατειακής σχέσεις στο κάτω κάτω της γράφεις ...!! Όσα λέω ειναι καθαρά διαπιστώσεις και δεν έχει συμβη κάτι όσο αναφορά εμένα ...... έχω ξαναπεί άλλωστε πως νιωθο πολύ καλύτερα όλο αυτό το διάστημα που είναι κλειστά τα μπουρδελα όσο αναφορά ψυχολογικά αλλά και οικονομικά ......!! Πλέον από δω και πέρα θα όταν ξαναπάω σε οικο θα επιλεγο καθαρά απλό καλό προγραμμα εννοώ καλή πίπα και καλό κάρφωμα ( να στήνετε καλά η κοπέλα ) αλλά και όταν επιλεγο κάτι πιο ερωτικο ( φιλία χάδια 69κτλ...) θα δίνω πόνο όσο μου επιτρέπεται φυσικά από την εν λόγο κοπέλα ώστε να αντλώ την υπέρτατη ηδονή !!! Ξέρετε πολλές φορές τα στάνταρ μας μας φέρονται πολύ καλά και κάνουν πολλά ....αλλά αυτή η ευγενική συνπεριφορα που έχουν είναι για να μας ρίξουν στο φιλότιμο και να μην δώσουμε κολοσκαμπηλα φτυσίματα στο στόμα πάνω στην καβλα ..... βρομόλογα ....και αλλά πολλά που αρέσουν σε όλους μας ( και μην πει κανείς πως δεν του αρέσουν αυτά ...σε όλους αρέσουν απλά τα κάνουμε αν το επιρρεπή η συνπεριφορα της κοπέλας κτλ...)) !! Καινούργια αρχή λοιπόν από Δευτέρα .... με ασφάλεια και πάνω από όλα να βγάζουμε τα βίτσια μας και να εξαφανίζεται η ψυχή μας ....και όχι να μπλέκουμε σε έναν ψεύδη έρωτα ..... και να χάνουμε έτσι το σημαντικότερο κομμάτι πιο είναι αυτό ; Η απόλυτη ηδονή !!! Καλή μέρα σε όλους και με δύναμη !!

Δεν είμαστε όλοι ίδιοι ούτε έχουμε όλοι τα βίτσια τα δικά σου!
 

zoro911

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2018
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
παιδια γνωριζει κανεις σημερα μεχρι τι ωρα πεζει μπαλιτσα κατω???
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Πέρασα πριν λίγο σήμερα με τη γνωστή ´Βίκυ από μεγάλου αλεξάνδρου η ξανθιά μεγαλοκοπέλα -πάνω από 50- με το κοντό μοντέρνο μαλλί που δούλευε παλιά λίγο πιο δίπλα
στον ίδιο δρόμο. Σαν το παλιό καλό κρασί που όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερο , ελεύθερο στοματικό
υπέροχο παθιασμένα γλωσσόφιλα δυνατό σεξ σε δύο στάσεις υπομονετική γερό σκαρί γενικά το Βικάκι. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
καλη ειναι στο κρεβατι αλλα απο εμφανιση ειναι μετρια και ποιο κατω η αλλη η βυκη που δουλεευε στο 15 δουλεει εκει ακομα ξερει κανεις?
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Θα το ξαναπώ... τα μπουρδελα "κρατάνε" οικογένειες.... όποιος κατάλαβε κατάλαβε και σίγουρα οι παντρεμένοι μύστες καταλαβαίνουν κάτι παραπάνω.  
τα μπουρδέλα είναι λειτούργημα και σε καταλαβαίνω 100%

δηλαδή ψάχναμε άλλα από τη ζωή, εμένα με ενδιέφερε περισσότερο η ουσία και την γυναίκα μου η καλοπέραση.
εγώ θέλω να δουλεύω να βγάζω λεφτά να συντηρώ την οικογένεια και η πρώην είχε το μυαλό της να περνάμε χρόνο μαζί να περνάμε "καλά" και μαλακίες.
και το διέλυσα πριν κάνουμε κάνα παιδί και κλαίμε!!

Δεν είναι κακό, ούτε παράνομο, απεναντίας είναι η πιο τίμια συναλλαγή κ σε καμία περίπτωση ντροπή,το να πηγαίνει κάποιος στα μπουρδελα, το γαμησι είναι υγεία, σε κρατάει στη ζωή, χωρίς γαμησι πέθανες, απόγοητεύτηκες.
Δεν υπάρχει άνδρας να μην πέρασε την πόρτα του μπούρδελου, τέλος. Τωρα αυτά που λένε κάποιοι μη μου απτου πέρασα από κάτω αλλα δεν μπήκα δεν υπάρχουν.
Αλλο το γαμησι με την σύζυγο, άλλο με την γκόμενα κ άλλο στο μπούρδελο ολλα χρειάζονται στη καθημερινότητα μας, το ένα συμπληρώνει το άλλο.
Απλώς είναι λίγο λεπτές οι ισορροπίες που πρέπει να κρατιούνται κ εύκολα μπορούν να λυθούν.
Κάποιοι άνθρωποι ψάχνουν πάντα κάτι να πουν κ μπορούν να σε αρχίσουν στη καζουρα, στο δούλεμα έστω κ πισοπλατα αν δεν μπορούν να το κάνουν στα ίσια κ αναρωτιέμαι γιατί να σε πιάσουν στο στόμα τους..κ αυτοί που θα τα πουν είναι χειρότεροι.
Γενικα στους ανθρώπους υπάρχει πολύ υποκρισία, κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους κ στην επαρχία ακόμα χειρότερα ο ένας γαμαει τον άλλο κ το παίζουν παναγιες.
Διάβαζα φίλοι μου μια έρευνα, ότι η Ελλάδα είναι πρώτη κ μάλιστα με σημαντική διαφορά, σχετικά με τις άλλες χώρες στην παρακολούθηση ταινιών πορνο κ συγκεκριμένα κατά τις μεσημεριανές ώρες 15:00-18:00 κ σε ένα γκάλοπ που έγινε όσους ρώτησαν αν βλέπουν τσόντες όλοι είπαν όχι, ναι δεν είπε κανένας.
τα είπες όλα όσα σκέφτομαι πολύ καλύτερα από εμένα.
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Πέρασμα περίπου στις 9 από τα σπιτάκια στη Λιοσίων (επι της Λιοσίων, βεργας, εξηκιου, χωματιανου), που φυσικά ήταν κλειστά. Να σημειώσω ότι στα 6αρια στην Βέργας ήταν κολλημένο χαρτί που έγραφε ότι στις 16 Ιουνίου θα είναι ανοικτά
 

zoro911

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2018
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασα πριν λίγο σήμερα με τη γνωστή ´Βίκυ από μεγάλου αλεξάνδρου η ξανθιά μεγαλοκοπέλα -πάνω από 50- με το κοντό μοντέρνο μαλλί που δούλευε παλιά λίγο πιο δίπλα
στον ίδιο δρόμο. Σαν το παλιό καλό κρασί που όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερο , ελεύθερο στοματικό
υπέροχο παθιασμένα γλωσσόφιλα δυνατό σεξ σε δύο στάσεις υπομονετική γερό σκαρί γενικά το Βικάκι. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
                  φιλε λες την ελένη που δουλευε κολωνου 48 ρωσσιδο κατασταση μιλφ  ξανθο κοντο μαλλι??????
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
μια μελαχρινη ρωσιδα μ ματια σκηστα π κανει κ ελ.στοματικο μεταξι.την εχει πευυχει κανεις.μαυρο μαλλι μπαμπατσικη ομοτφουλα
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
                  φιλε λες την ελένη που δουλευε κολωνου 48 ρωσσιδο κατασταση μιλφ  ξανθο κοντο μαλλι??????
όχι λέω τη Βίκυ που δούλευε πάντα
μεγάλου αλεξάνδρου πρωί..  εσύ λες μια Ελένη που βάφεται αρκετά έχει μεγάλο βυζί και είναι λίγο μπαμπάτσικη δύσκαμπτη γενικά στο κρεβάτι και βιάζεται να τελειώσεις.. καμία σχέση
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
γυρισα απο μεταξι τσιγγανες εχει στα μπουρδελα γ καντε μια βολτα κωλονου κλειστα ολα τα αλλα ανοιχτσ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom