Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (12 μέλη και 186 επισκέπτες)

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Επιστροφή μόλις απο Bill... 2.5 ώρες με την Μικαέλα!! Του ξεσκίματος το πανηγύρι... αυτό το κορίτσι σε όλα μέσα είναι!! Και 2 όμορφα ντοκουμέντα!!


Υ. Γ. 1. Μου είπε απο Δευτέρα θα την βρίσκουμε στην Φώκαιας!!
Υ. Γ. 2. Πρώτη φορά στο Bill με πολύ καλές εντυπώσεις, €22 το δωμάτιο, 3 ποτήρια κρασί και 4 νεράκια κερασμένα!!
Εύγε τύπε εξαιρετική επιλογή! Καλά τι κάνατε 2,5 ώρες πρέπει να σου γινε λάστιχο λογικά να σε ξετίναξε!  :takethis:  :rockon:
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
αυτη η photo θα παρει αξια με το περασμα του χρονου, standard.
θα μπορούσε να προστεθεί στην ήδη εξαιρετική συλλογή του άρχοντα smyrni με το αρχείο του στις φωτό από όλα τα μπουρδέλα της αθήνας
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Επιστροφή μόλις απο Bill... 2.5 ώρες με την Μικαέλα!! Του ξεσκίματος το πανηγύρι... αυτό το κορίτσι σε όλα μέσα είναι!! Και 2 όμορφα ντοκουμέντα!!


Υ. Γ. 1. Μου είπε απο Δευτέρα θα την βρίσκουμε στην Φώκαιας!!
Υ. Γ. 2. Πρώτη φορά στο Bill με πολύ καλές εντυπώσεις, €22 το δωμάτιο, 3 ποτήρια κρασί και 4 νεράκια κερασμένα!!
Πόσα θέλει την ώρα;
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Κορίτσια. Ερχόμαστε !
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Κανονίστε από βδομάδα να χρειαστεί να πάρει έκτακτα μέτρα η τροχαία στης Φυλής και πέριξ λόγω μποτιλιαρίσματος  :2funny: Εγώ πάντως θα εμφανιστώ μετά από καμιά βδομάδα στο σπορ... Ας τολμήσουν οι μπροστάρηδες, εγώ προτιμώ οπισθοφυλακή...
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Σαν τα ορκ θα ξεχυθούμε με κατεβασμένα τα παντελόνια θα ανεβαίνουμε τα σκαλάκια των τσαρδιών!
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
703
Πόντοι
81
Παίδες μεγάλη προσοχή αύριο γιατί η μεγαλύτερη έξαρση του COVID είναι στην Ρωσία πλέον, από όπου προέρχονται δηλαδή οι περισσότερες ιερόδουλες εδώ. Εγώ βέβαια θεωρώ ότι θα έχουμε πολλές απουσίες από αύριο, αλλά ίδωμεν..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Παίδες μεγάλη προσοχή αύριο γιατί η μεγαλύτερη έξαρση του COVID είναι στην Ρωσία πλέον, από όπου προέρχονται δηλαδή οι περισσότερες ιερόδουλες εδώ. Εγώ βέβαια θεωρώ ότι θα έχουμε πολλές απουσίες από αύριο, αλλά ίδωμεν..
Καλησπέρα όντως έξαρση στην Ρωσία υπάρχει αλλά δύσκολο να προσδιοριστεί αφού δεν δίνουν πραγματικά στοιχεία.
Πιστεύω ότι ο κίνδυνος υπάρχει σε κοπέλες που θα έρθουν τις επόμενες μέρες από Ρωσία και λοιπές χώρες για να γίνω συγκεκριμένος θα αναφερθώ σε μερικά μαγαζιά όπως Διδύμου 22 Πιπίνου 118,Άγκυρας12Α που δουλεύουν με κοπέλες που πηγαινοέρχονται περιοδικά με τρίμηνες βιζες
Το πρόβλημα εδώ είναι η ανεξέλεγκτη λειτουργία των οίκων όπου δεν υπήρξε ούτε και τώρα από την πολιτεία μια μέριμνα.
Έτσι ο κίνδυνος μετάδοσης του ιού σε τέτοιες περιπτώσεις είναι πολύ πιθανό σενάριο γιατί αν περιμένει κανείς εφαρμογή κάποιου υγειονομικού πρωτοκόλλου αποκλείεται.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Παίδες μεγάλη προσοχή αύριο γιατί η μεγαλύτερη έξαρση του COVID είναι στην Ρωσία πλέον, από όπου προέρχονται δηλαδή οι περισσότερες ιερόδουλες εδώ. Εγώ βέβαια θεωρώ ότι θα έχουμε πολλές απουσίες από αύριο, αλλά ίδωμεν..
Όσες δηλώνουν Ρωσίδες στους οίκους ανοχής δεν σημαίνει ότι είναι κιόλας. Σε Φυλής και Μεταξουργείο είναι ζήτημα αν υπάρχουν 2-3 Ρωσίδες (πολίτες της ρωσικής ομοσπονδίας) όλες όσες μιλούν ρωσικά είναι από χώρες της πρώην σοβιετικής Ένωσης (Μολδαβία, Ουκρανία, Λευκορωσία, Καζακστάν κά)
απλά λένε ότι λένε για το πρεστίζ και επειδή ξέρουν ότι οι πελάτες τσιμπάνε περισσότερο σε αυτό το άκουσμα
ΥΓ Μιλάμε ότι οι χιλιομετρικές αποστάσεις μεταξύ των διαφόρων περιοχών της πρώην σοβιετικής Ένωσης είναι τεράστιες και σε πολλές περιπτώσεις χιλιάδες χιλιόμετρα
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τι ακουω ρε μαγκες ελεος...εδω λιγες ρωσιδες στα μπουρδελα εχουμε οι περισοττερες ειν ρουμανες αλβανιδες κ γυφτισσες εχουμε ρωσιδες αλλα τα πρωτα φυλα π προανεφερα εχουν τ ινια
 

Kostakiss21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2020
Μηνύματα
117
Κριτικές
9
Like
358
Πόντοι
281
Δηλαδή από αυριο δίνουμε ταυτότητα για να μπουμε?? Ποιος θα μας μετράει δεν έχω κατλβ τίποτα.....
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Και εγώ απο εδώ το έμαθα...
αύριο στη φωκαίας θα την παθάνω στο γαμήσι θα της δώσω το
μουνί στο χέρι σε 10 κομμάτια έχω αφηνιάσει θέλω μουνί Μικαέλας για να γίνω καλά
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom