Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Για μασάζ και φραπέ πολυ καλή για μένα ειναι και η Καρολίνα (είχε αναφερθεί και παλιότερα ).Να είστε όλοι καλά .
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ένα ηχογραφημένο διάολογο που κυκλοφορεί στο fb τον έχετε ακούσει ;;;


αλλοδαπή μεσόκοπη λέει στο τηλέφωνο ....

σου κάνει η κοπέλα ένα μασαζάκι γυμνός και αν σου σηκωθεί επειδή είναι γυναίκα σου τραβάει και μια μαλακία μόνο , σκέτη για 40€ ......... τίποτε άλλο βέβαια     
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
14
Like
2.248
Πόντοι
2.487
Tελικα ομως δεν εχω καταλαβει για joy εχει happy ending?
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
από massagejoy  η Ρομιλντα τι λεει? κανει τιποτα παραπανω??
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
ένα ηχογραφημένο διάολογο που κυκλοφορεί στο fb τον έχετε ακούσει ;;;


αλλοδαπή μεσόκοπη λέει στο τηλέφωνο ....

σου κάνει η κοπέλα ένα μασαζάκι γυμνός και αν σου σηκωθεί επειδή είναι γυναίκα σου τραβάει και μια μαλακία μόνο , σκέτη για 40€ ......... τίποτε άλλο βέβαια     
χαχα ,για δώσε παραπάνω πληροφορίες για να το ακούσουμε και μεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Παιδες ξερει κανεις αν παιζει φραπεδακι εδω;
Εχω τρελαθει με τα πιτσιρικια που βλεπω στις φωτο,,
τρελα μουνετα..
 

john791

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2017
Μηνύματα
59
Like
39
Πόντοι
0
Χωρίς να ξέρω αλλά αυτά που δεν κάνουν κάτι έξτρα, τα "κανονικά" έχουν πολύ πιο χαμηλές τιμές. Αν το πάμε δηλαδή λογικά αν
Παιδες ξερει κανεις αν παιζει φραπεδακι εδω;
Εχω τρελαθει με τα πιτσιρικια που βλεπω στις φωτο,,
τρελα μουνετα..
δίνεις 50αρι ε προφανώς κάτι θα κάνουν. Διαφορετικά πας εκεί που έχει πιο χαμηλές τιμες και μπορεί καλύτερο μασάζ να κάνουν.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Παιδες ξερει κανεις αν παιζει φραπεδακι εδω;
Εχω τρελαθει με τα πιτσιρικια που βλεπω στις φωτο,,
τρελα μουνετα..

φίλε τίποτα απολύτως  μόνο μασάζ! δοκίμασε μήπως εισαι τυχερός αλλά κ σε προηγούμενα ποστ στο νήμα θα δεις ότι όντως δεν προχωράνε!!
 

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα από deluxe έχει δοκιμάσει κανείς?
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
ελαχιστες πλεον οι επιλογες οι καλες μιας και δεν εχουμε λεφτα για πεταμα και σκαω τηλεφωνακι στο ενημερωνομαι απο την κοπελα στο τηλ για νεες αφιξεις νικη και αφροδιτη.
κλασσικα σκανε φωτοσ στο  viber και το πρωτο σοκ ερχετε μιας και τα δυο ειναι κουκλια..επιλεγω αφροδιτη μιασ και ειναι πιο πολυ στο στυλ μου γυρς στα 30 κουκλι..στα πλην οτι καθυστερησε στο ραντεβου 15 λεπτα αλλα αξιζε το κοπο μιας και το μασαζ αλλα και ολο το πακετο ηταν περαν του δεοντοσ καλο..αλανι η μικρη..πολυ πολυ καλη..λιγο ανχωμενη μιας και ειναι καινουργια στο χωρο..στην πορεια χαλαρωσε και εκεινη και εγω και περασε μιαμιση ωρα πολυ ευχαριστα..μπραβο στο joy ολοενα και εξελισετε σε εναν απο τουσ πιο δυνατους παιχτες του αθληματος..

έχει τσεκάρει κάποιος άλλος για αφροδίτη, να επιβεβαιώσει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Αφροδίτη δεν ξέρω, αλλά η Νίκη πάντως μου είπε ότι δεν κάνει και ότι όταν της ζητάνε λέει ότι αποκλείεται όσα λεφτά και να της δώσουν.

Κάναμε ραντεβού πρόσφατα.
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Καμία εικόνα με την συγκεκριμένη για barefoot και γενικά αυτό το site έχουμε?
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
52
Like
40
Πόντοι
0
Είναι μεταγραφή από το Lotus καλό κορίτσι μόνο μασάζ όμως.
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Στο πλαίσιο διάσωσης συναγωνιστών.
Επίσκεψη με Δήμητρα απο yoursmassage. Φωτο από βαιμπερ, κομπλέ και από κοντά.μπαινει μέσα γεμάτη νεύρα μιλώντας μόνη της.
Με το που ξεκινάει η κουβέντα καταλαβαίνω πως εχω να κάνω με κακομαθημενο, χρησιμοποιούσε έναν υποτιμητικό ψεύτικο  πληθυντικό που δεν περιγράφεται . Ξεκινάει άθλιο μασάζ με babyoil (9/10 που χρησιμοποιούν babyoil δεν ξέρουν καθόλου μασάζ). Αρχίζει να μου κατεβάζει ασταμάτητα  κάτι μαλακιες και ειρωνείες. Λέω ντάξει αυτή δεν ήρθε για μασάζ. Το τερματίζω το μασαζ νωρίτερα και γεια σας. Τέτοιες συμπεριφορές δεν ανεχόμαστε λες και έχουμε 50ρικα για πέταμα.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Στο πλαίσιο διάσωσης συναγωνιστών.
Επίσκεψη με Δήμητρα απο yoursmassage. Φωτο από βαιμπερ, κομπλέ και από κοντά.μπαινει μέσα γεμάτη νεύρα μιλώντας μόνη της.
Με το που ξεκινάει η κουβέντα καταλαβαίνω πως εχω να κάνω με κακομαθημενο, χρησιμοποιούσε έναν υποτιμητικό ψεύτικο  πληθυντικό που δεν περιγράφεται . Ξεκινάει άθλιο μασάζ με babyoil (9/10 που χρησιμοποιούν babyoil δεν ξέρουν καθόλου μασάζ). Αρχίζει να μου κατεβάζει ασταμάτητα  κάτι μαλακιες και ειρωνείες. Λέω ντάξει αυτή δεν ήρθε για μασάζ. Το τερματίζω το μασαζ νωρίτερα και γεια σας. Τέτοιες συμπεριφορές δεν ανεχόμαστε λες και έχουμε 50ρικα για πέταμα.

Σε ευχαριστουμε τυπε. Μαυρο λοιπον, αν και το μαγαζι ουτως ή αλλως ειναι στα "δεν". 
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Σε ευχαριστουμε τυπε. Μαυρο λοιπον, αν και το μαγαζι ουτως ή αλλως ειναι στα "δεν". 

Αλλα μεταξυ μας, χωρις να εχω δει την Δημητρα, πως προσπερασες το πιπινι που λεγεται Αγγελικη; Δειχνει απιστευτος μεζες, απο αυτους που ποτε δεν θα γευτουμε δυστυχως
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
ειχα δει σε προηγουμενα ποστ οτι ειναι στα ''δεν'' οποτε δεν μπηκα καν στην διαδικασια
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Στο πλαίσιο διάσωσης συναγωνιστών.
Επίσκεψη με Δήμητρα απο yoursmassage. Φωτο από βαιμπερ, κομπλέ και από κοντά.μπαινει μέσα γεμάτη νεύρα μιλώντας μόνη της.
Με το που ξεκινάει η κουβέντα καταλαβαίνω πως εχω να κάνω με κακομαθημενο, χρησιμοποιούσε έναν υποτιμητικό ψεύτικο  πληθυντικό που δεν περιγράφεται . Ξεκινάει άθλιο μασάζ με babyoil (9/10 που χρησιμοποιούν babyoil δεν ξέρουν καθόλου μασάζ). Αρχίζει να μου κατεβάζει ασταμάτητα  κάτι μαλακιες και ειρωνείες. Λέω ντάξει αυτή δεν ήρθε για μασάζ. Το τερματίζω το μασαζ νωρίτερα και γεια σας. Τέτοιες συμπεριφορές δεν ανεχόμαστε λες και έχουμε 50ρικα για πέταμα.

Αν λέμε την ίδια Δήμητρα, που μάλλον την ίδια λέμε (viber φώτο με φουστανάκι και λευκό τοίχο για μπακγκράουντ), επέτρεψε μου να διαφωνήσω.

Όντως το μασάζ της είναι αδιάφορο, αλλά συγκριτικά με τα υπόλοιπα της αγοράς (μέσω κατ οίκον γραφείων) κινείται στον μέσο όρο.
Αρκετά συμπαθητική, περνά τον προθάλαμο για τον Β γύρο του φραπέ και μου έχει δώσει την εντύπωση πως με τακτ πας και παραπέρα.
Επίσης είναι σωστή με την ώρα...για την ακρίβεια αν δεν έχει άλλα ραντεβού κάθεται και παραπάνω.

Τώρα δεν ξέρω τι κέντα τράβηξες εσύ, αλλά έχει δοκιμαστεί 3 φορές με τις ίδιες εντυπώσεις.

ΥΓ: Αγγελική...άγγελος, αλλά είναι στα ΔΕΝ. Μακάρι να προχωρούσε αλλά...ΔΕΝ.
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Καμία εικόνα με την συγκεκριμένη για barefoot και γενικά αυτό το site έχουμε?

Για barefoot μου έχει πει φίλος καλά λόγια για την Νεκταρία από beverly. Σε δική μου δοκιμή σε χαλαρωτικό, θα έβαζα ένα 7,5/10. Δεν προχωράει παρακάτω, έιναι fan της πετσέτας και είναι "γατόνι" στο να κάνει τον πελάτη να πιστέψει ότι την επόμενη φορά θα πάρει κάτι περισσότερο.

Είναι μεταγραφή από το Lotus καλό κορίτσι μόνο μασάζ όμως.

Επίσης πρώην Lotus η Αναστασία. Δεν απαιτεί πετσέτα, μασάζ 6,5/10 και αρκετά παιχνιδιάρα γύρω από τα επίμαχα σημεία στο ανάσκελα.

Τέλος, αν δεν κάνω λάθος η Σπυριδούλα είναι πρώην Athens Massage. Πολύ καλό μασάζ, 8,5/10. Τυπική στο θέμα πετσέτας, όπως και όλες του Athens άλλωστε, δεν ξέρω αν παραμένει το ίδιο στο νέο γραφείο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom