Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

boobsholic

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Like
39
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν το έχω με την τεχνολογία και δεν ξέρω πως να βαλω την αγγελία της εδώ
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Καταδρομικη με την Άννα στο no stress massage.
Ρώτησα στο viber την κοπέλα αν μπορώ να κάνω χωρίς πετσέτα μασάζ και μου είπε εννοείται.
Χάρηκα γιατί λέω κάτι καλό θα παίξει εδώ. Επίσης της είπα για πριαμο και πάλι μου πε οκ.
Λέω τουλάχιστον μια μαλακια θα μου παίξει τέλεια.
Έρχεται η αννα. Σε σχέση με τις φωτογραφίες πιο μέτρια.
Ξεκινάει το μασάζ εγώ τελείως γυμνός. Κακό μασάζ κ με έγδερνε με τα νύχια της. Επίσης μιλούσε συνέχεια χωρίς να λέει και κάτι ουσιώδες. Τεσπα γυρίζω ανασκελα κ λέω να μαστε. Της λεω για κάτι πιο αισθησιακο με το ανάλογο δωράκι. Η τύπισσα ήταν ανένδοτη. Να μου χει γίνει μέτρα να τον κοιτάει αλλά να τρίβει τριγύρω.
Εφαγα μεγάλο άκυρο!!!
Οχι από εμένα

το ιδιο ακριβως και σε μενα
> εμφανιση πολυ πιο μετρια απο την φωτο
> με πεθανε με τα νυχια της + αθλιο μασαζ + δεν εχει ιδεα απο πιεσεις
> επικο: με εβαλε να στριψω αυχενα δεξια οταν ημουν μπρουμυτα ωστε να στελνει αυτη μηνυματα με το κινητο της με το ενα χερι και με το αλλο να κανει μασαζ μονιμα στο ιδιο σημειο, φαντασου εκανε 15 λεπτα στο αριστερο χερι (κοπηκε η κυκλοφορια κανονικα) και 1-2 στο δεξι.
> σχεδον σε ολο το μασαζ επαιζε με το κινητο και ελεγε παπαρολογιες
> οταν τελειωσε μαλιστα μου ειπε οτι μου εκανε πολυ δυνατο μασαζ, οριακα δεν γελασα

ΜΑΥΡΟ σε τετοια σκατομαγαζα, δεν μπαινω καν στην διαδικασια να δοκιμασω αλλες
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
854
Πόντοι
86
Απάτη πανάκριβη ,που δουλεύει πάνω στην ελπίδα πως κάτι μπορεί να παίξει...πληρώνεις και ξαναπληρωνεις και δεν συμβαίνει τίποτα....
 

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
118
Πόντοι
1
Πολύ παλιά δεν ξέρω τι ίσχυε, αλλά σχετικά πρόσφατα (τελευταία συνεδρία προ 1 μηνός και πάνω από 8-10 το τελευταίο 6μηνο) δεν ισχύουν ακριβώς αυτά που λες.
1. Χρησιμοποιείς το εσώρουχο που σου δίνουν, που στην πορεία της συνεδρίας είναι σαν να μην υφίσταται.
2. Υπάρχει εκτόνωση...body to body.

Γενικά θεωρώ πως αξίζει τα λεφτά του σαν εμπειρία. Ή για να το θέσω καλύτερα, τα αξίζει κατά πολύ περισσότερο από το 80% των υπηρεσιών μασάζ που προσφέρονται στην Αθήνα.

Bonus tip: Επιλέξτε την Σοφία (αν υπάρχει ακόμα).
Εχεις. Pm
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
Απάτη πανάκριβη ,που δουλεύει πάνω στην ελπίδα πως κάτι μπορεί να παίξει...πληρώνεις και ξαναπληρωνεις και δεν συμβαίνει τίποτα....
το θεμα ειναι ποτε θα ξυπνησει η μαζα φιλε και θα τους παρει ο διαολος
 

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Ραντεβού από lotus relax. Τσάμπα 60 εύρο . Χάλια χαλια μασάζ πραγματικά έπαιζε με το κινητό σχεδόν τη μισή ώρα. Από φραπέ προφανώς τπτ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ηθελα να ηξερα αφου ολα αυτα τα δηθεν μασαζ κατ οικον ειναι ολα μουφα γιατι καθεστε και ασχοληστε?

αλλα μαλλον ειναι αυτο που ελεγε μια παλια καραβανα του μασαζ οτι αν δωσεις το μουνι στο πιατο απο την πρωτη φορα παει εφυγε ο πελατης θελει σιγα σιγα να νομιζει οτι σε φλερταρει και σε κατακτα!!!!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
[size=10pt][/size]
αλλα μαλλον ειναι αυτο που ελεγε μια παλια καραβανα του μασαζ οτι αν δωσεις το μουνι στο πιατο απο την πρωτη φορα παει εφυγε ο πελατης θελει σιγα σιγα να νομιζει οτι σε φλερταρει και σε κατακτα!!!!
Συγνώμη αλλά αν δεν πάρεις το "μουνι στο πιάτο" από την πρώτη φορά τότε "τρως άκυρο" και δεν ξαναπάς!Πληρώνεις για μια "ικανοποίηση" σου!Δεν πληρώνεις για να κάνεις "καμάκι" σε γκόμενα!
:hi:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
Ραντεβού από lotus relax. Τσάμπα 60 εύρο . Χάλια χαλια μασάζ πραγματικά έπαιζε με το κινητό σχεδόν τη μισή ώρα. Από φραπέ προφανώς τπτ.
εδω και καιρο τα εχουμε πει φιλε τι φολα ειναι το λοτους αλλα οποιος δεν παρακολουθει λασπες και σκατα πατει χαχαχ κατα την παροιμια (οποιος τη νυχτα περπατει λασπες και σκατα πατει)
 

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Είπα να δω μπας και άλλαξε κάτι αλλά τελικά lotus relax τα ίδια δυστυχώς
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
[size=10pt][/size] Συγνώμη αλλά αν δεν πάρεις το "μουνι στο πιάτο" από την πρώτη φορά τότε "τρως άκυρο" και δεν ξαναπάς!Πληρώνεις για μια "ικανοποίηση" σου!Δεν πληρώνεις για να κάνεις "καμάκι" σε γκόμενα!
:hi:

εχεις απολυτο δικιο φιλε και εγω αυτης της κατηγοριας ειμαι αλλα δυστυχως ειμαστε μολις το 15%!!!!!  

θα σου πω ενα παραδειγμα στο μασαζ στο elenas day spa γινονται παπαδες οπως και σε αλλα!!!! υπαρχουν εδω μεσα πληροφοριες ποιες το κανουν τι κανουν κτλπ οχι γιατι αυτα τα κανουν οι αγαπουληδες με φραγκα και κρατανε μια ομερτα γιατι φοβουνται το κραξιμο .......
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Πήρα πριν λίγες μέρες σε ξενοδοχείο την Καρίνα από deluxe massage και έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με το μασαζ και με φραπέ που έπαιξε στο τέλος. Ξέρει κάποιος από εδώ αν η Ρομίλντα από massagejoy προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες?

Της έδωσες έξτρα δωράκι ή φιξ 50;
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
εχεις απολυτο δικιο φιλε και εγω αυτης της κατηγοριας ειμαι αλλα δυστυχως ειμαστε μολις το 15%!!!!! 

θα σου πω ενα παραδειγμα στο μασαζ στο elenas day spa γινονται παπαδες οπως και σε αλλα!!!! υπαρχουν εδω μεσα πληροφοριες ποιες το κανουν τι κανουν κτλπ οχι γιατι αυτα τα κανουν οι αγαπουληδες με φραγκα και κρατανε μια ομερτα γιατι φοβουνται το κραξιμο .......

Ρε φίλε, είχα πάει και εγώ εκεί και αρνήθηκαν κατηγορηματικά ότι κάνουν κάτι τέτοιο

Μήπως λέμε κάτι συνθηματικό να το καταλάβουν;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
Ρε φίλε, είχα πάει και εγώ εκεί και αρνήθηκαν κατηγορηματικά ότι κάνουν κάτι τέτοιο

Μήπως λέμε κάτι συνθηματικό να το καταλάβουν;
φιλε πρεπει να σκας συστηματικα λεφτα εκει, και τιπ μεγαλα και ετσι, αλλιως δε γινετει τιποτα, απ οσα εχω διαβασει εδω μεσα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ρε φίλε, είχα πάει και εγώ εκεί και αρνήθηκαν κατηγορηματικά ότι κάνουν κάτι τέτοιο

Μήπως λέμε κάτι συνθηματικό να το καταλάβουν;

δεν υπαρχει κανενα συνθηματικο απολυτος!!!! μονο εμπιστοσινη .......!!!

ενα θα σου πω εποχες 2011 προς 12 μετα τις 10 το βραδυ που κλεινουν ειχα κανονισει παρτυ με ενα φιλαρακι και τεσσερις κοπελες στο τζακουζι κοστος 800 ευρω εμπειρια μοναδικη !!!!!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
δεν υπαρχει κανενα συνθηματικο απολυτος!!!! μονο εμπιστοσινη .......!!!

ενα θα σου πω εποχες 2011 προς 12 μετα τις 10 το βραδυ που κλεινουν ειχα κανονισει παρτυ με ενα φιλαρακι και τεσσερις κοπελες στο τζακουζι κοστος 800 ευρω εμπειρια μοναδικη !!!!!!
αυτα ειναι!! εγινε παρτυ ως το πρωι φιλε?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.884
Πόντοι
736
μεχρι της 1 κατσαμε .......!!!! ειναι απο τις φορες που λες γιατι να μην εχω δυο πουτσες !!!!
χαχαχα 2 και 3 μη σου πω. Οταν πεφτουν τα φραγκα δε χρειαζεται παρασυνθημα και παπαριες
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom