Νέα

Όποιος πάει με τραβεστί, θεωρείται gay;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η κουβέντα αυτή μου φαίνετε λίγο ειρωνική, πας περίπτωση. Με μία κοινή λογική, όπως ανάφερα πάνω, με το κάπνισμα. Κάπως έτσι το βλέπω εγώ. Εσύ, στη ζωή σου δεν δοκίμαζες κάνα ποτό. Δοκίμαζες. Άλλα δεν έγινες αλκοολικός. Δεν σε πιέσω, να συμφωνείς μαζί μου, απλά σου δίνω δυο παραδείγματα για σύγκριση. Εκτός εάν υπάρχει το κυπριακό - δυο μέτρα δυο σταθμοί.
εδώ κανεις ένα λαθος,

αλκοολικος δεν είναι οποιος πινει αλκοολ.
αλκοολικος είναι οποιος πινει πολύ αλκοολ(που συνηθως οδηγει σε προβλήματα υγειας, κοινωνικα κλπ)

αντίθετα για να κανει καποιος σεξ με αντρα, εστω και μια φορα, σημαινει είναι ΦΙΛΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΟΜΟΙΟ ΤΟΥ ΦΥΛΟ, αρα ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.655
Πόντοι
3.656
Η κουβέντα αυτή μου φαίνετε λίγο ειρωνική, πας περίπτωση. Με μία κοινή λογική, όπως ανάφερα πάνω, με το κάπνισμα. Κάπως έτσι το βλέπω εγώ. Εσύ, στη ζωή σου δεν δοκίμαζες κάνα ποτό. Δοκίμαζες. Άλλα δεν έγινες αλκοολικός. Δεν σε πιέσω, να συμφωνείς μαζί μου, απλά σου δίνω δυο παραδείγματα για σύγκριση. Εκτός εάν υπάρχει το κυπριακό - δυο μέτρα δυο σταθμοί.

Φυσικά και είναι ειρωνική. Έβαλε αντρική πούτσα στο στόμα του, φτιάχνεται με τη σκέψη να πηδάει άντρες μεταμφιεσμένους σε γυναίκες και να τους κάνει στοματικό σεξ και στεναχωριέται μήπως τον ονομάσουν Ομοφυλόφιλο με το ζόρι. Εσύ μπορεί να θεωρείς όλο το πιο πάνω σενάριο αντρικό. Λογικότατο σε βρίσκω
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Η κουβέντα αυτή μου φαίνετε λίγο ειρωνική, πας περίπτωση. Με μία κοινή λογική, όπως ανάφερα πάνω, με το κάπνισμα. Κάπως έτσι το βλέπω εγώ. Εσύ, στη ζωή σου δεν δοκίμαζες κάνα ποτό. Δοκίμαζες. Άλλα δεν έγινες αλκοολικός. Δεν σε πιέσω, να συμφωνείς μαζί μου, απλά σου δίνω δυο παραδείγματα για σύγκριση. Εκτός εάν υπάρχει το κυπριακό - δυο μέτρα δυο σταθμοί.
να δωσω και εγω δυο αναλογα παραδειγματα
1)εσφαξα ενα ατομο ετσι για δοκιμη δεν μου αρεσε αρα δεν ειμαι δολοφονος
2)βιασα ενα παιδι ετσι για δοκιμη δεν μου αρεσε αρα δεν ειμαι βιαστης παιδεραστης
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.655
Πόντοι
3.656
μην ειρωνεύεστε τους ομοφυλοφιλου-πουστιδες-γκεη ρε παιδια,
δεν ηταν επιλογή τους να εχουν τετοια γουστα, βασικα δεν υπαρχει ελευθερη επιλογή εχει αποδειξει η νευρολογια.
απλα όταν πανε να αλλαξουν την γλωσσα, ή τους νομους, ή την κοινωνια, καποια πραγματα είναι ανεκτα καποια όχι.
με λιγα λογια δεν με πειραζει καθολου αν ο πικερ γαμαει τον κωλο του 10 φορες.
να μην λεει ότι δεν είναι πουστης με πειραζει, γιατι και μια φορα να τον γαμουσε αρκει για να καλυψει τον ορισμο του πουστη.
δεν θα βαφτίσουμε το κρεας μαρουλακι για να λενε ότι νηστευουνε

Αυτό ακριβώς που περιέγραψες, το ότι οι καλόγεροι έραιναν με αγιασμό το ψητό αρνί και το βάφτιζαν ψάρι, βρίσκεται στην ουσία του προβλήματος. Οι Ομοφυλόφιλοι προσπαθούν να βαφτιστούν γυναίκες, κι όχι μόνο αυτό. Θέλουν ΟΛΟΚΛΗΡΗ η Κοινωνία να το δεχτεί, να πάρουν γυνακείες ταυτότητες,  να κατουράνε σε γυναικείες τουαλέτες και να τους εξετάζει Γυναικολόγος. ΝΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ. Κι αυτό το ονομάζουν ελευθερία αυτοπροσδιορισμού. Ο τρανσέξουαλ ακτιβιστής Τζέσικα Γιανίβ, δημοσίευσε στο τουίτερ: "Έτσι, ένα γραφείο γυναικολόγου στο οποίο απευθύνθηκα μου είπε κυριολεκτικά σήμερα ότι" δεν εξυπηρετούμε ασθενείς τρανσέξουαλ "
Και έγραψε ότι είναι «συγκλονισμένη .. και σε σύγχυση ... και μπερδεμένη» και ρώτησε: «Επιτρέπεται να το κάνει αυτό, νόμιμα; Δεν είναι αυτό ενάντια στις πρακτικές του κολλεγίου;
Και πρόσθεσε ότι θα καταθέσει αγωγή εναντίον της κλινικής, γιατί τα τρανς άτομα πρέπει να μην εξαιρούνται από την Κοινωνία.
Αυτά για την ταυτότητα φύλου. Τι σημασία έχει το γεγονός ότι οι Γυναικολόγοι εξειδικεύονται σχετικά με τα γυναικεία γεννητικά όργανα και τις όποιες παθήσεις, δυσλειτουργίες τους κλπ; Επειδή κάποιο άτομο με αντρικά γεννητικά όργανα δηλώνει γυναίκα, πρέπι να του εξετάσουν και το δικό του πηγή
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
10
Like
2.649
Πόντοι
746
Κατά την άποψη μου, οι σημερινές κυβερνήσεις έδωσαν πολύ το πράσινο φως στο θέμα αυτό. Έχει δίκαιο ο φίλος μου ο Νικ. Εγώ προσωπικά, που πήγα στο Πανεπιστήμιο, ήταν ομοφυλοφιλία ποινικό αδίκημα. Και δεν ήταν λίγοι, που έφαγαν χρόνια φυλακή, παρά ότι από άλλη οπτική γωνία δεν ήταν σωστή τιμωρία. Μέχρι και σήμερα στο ποινικό κώδικα Ρωσικής ομοσπονδίας υπάρχει αυτός ο παράγραφος, άλλα στις χώρες που λέμε ποστ σοσιαλιστικές το πλέων αφαίρεσαν. Αφαίρεσαν το για λόγο των Ενωμένων Εθνών και ανθρωπίνων δικαιωμάτων.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.655
Πόντοι
3.656
να δωσω και εγω δυο αναλογα παραδειγματα
1)εσφαξα ενα ατομο ετσι για δοκιμη δεν μου αρεσε αρα δεν ειμαι δολοφονος
2)βιασα ενα παιδι ετσι για δοκιμη δεν μου αρεσε αρα δεν ειμαι βιαστης παιδεραστης

Κι όμως αυτά τα λογικά επιχειρήματα δεν μπορούν να πείσουν το εν λόγω. Όχι επειδή είναι χαζός. Επειδή δεν μπορεί να δεχτεί συναισθηματικά την αλήθεια. Αυτή είναι η διαδικασία της άρνησης, έχει περιγραφεί αρκούντως από τους Ψυχολόγους. Άρνηση, θυμός, διαπραγμάτευση, κατάθλιψη, αποδοχή
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
10
Like
2.649
Πόντοι
746
να δωσω και εγω δυο αναλογα παραδειγματα
1)εσφαξα ενα ατομο ετσι για δοκιμη δεν μου αρεσε αρα δεν ειμαι δολοφονος
2)βιασα ενα παιδι ετσι για δοκιμη δεν μου αρεσε αρα δεν ειμαι βιαστης παιδεραστης

Φίλε βάζεις σκόπιμα παραδείγματα τα όποια δεν συγκρίνεται.(Ομοφυλοφιλία δεν είναι δυστυχώς ποινικό αδίκημα) Για μένα σημαίνει, ότι δεν είσαι θετικός για διάλογο. Αποτέλεσμα διαλόγου είναι ότι να βρούμε ένα κεντρικό σημείο, που μπορούμε, κατά κάποιες απόψεις να συμφωνήσουμε τουλάχιστον κάτι. Δικά σου παραδείγματα δεν είναι λογικά, είναι ποινικά και μάλιστα και τα δυο. Εγώ σου ανάφερα δυο παραδείγματα στο ίδιο επίπεδο. Δοκίμασε τότε να μου βρεις δυο παραδείγματα μη ποινικού χαρακτήρα, παρακαλώ. Τότε μπορούμε να συζητάμε τα μέτρα.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Φίλε βάζεις σκόπιμα παραδείγματα τα όποια δεν συγκρίνεται.(Ομοφυλοφιλία δεν είναι δυστυχώς ποινικό αδίκημα) Για μένα σημαίνει, ότι δεν είσαι θετικός για διάλογο. Αποτέλεσμα διαλόγου είναι ότι να βρούμε ένα κεντρικό σημείο, που μπορούμε, κατά κάποιες απόψεις να συμφωνήσουμε τουλάχιστον κάτι. Δικά σου παραδείγματα δεν είναι λογικά, είναι ποινικά και μάλιστα και τα δυο. Εγώ σου ανάφερα δυο παραδείγματα στο ίδιο επίπεδο. Δοκίμασε τότε να μου βρεις δυο παραδείγματα μη ποινικού χαρακτήρα, παρακαλώ. Τότε μπορούμε να συζητάμε τα μέτρα.
δεν μιλαμε για ποινικα ή οχι πραξεις
εδω φερνουμε παραδειγματα που εχουν να κανουν με πραξεις μη αναστρεψιμες που χρειαζονται χρονο και αρκετη σκεψη για να γινουν

το να πας να γλειψεις μια πουτσα η να βαλεις μια πουτσα στον πατο σου δεν ειναι το ιδιο με το να πιεις ενα ποτο

σε πολλες χωρες μουσουλμανικες ειναι ποινικο αδικημα το να γλυψεις μια πουτσα αλλα δεν υπαρχει προβλημα το να γαμησεις ενα παιδι 12 ετων που το εχεις παντρευτει
οποτε μην μου λες μαλακιες περι ποινικων πραξεων μιλαμε επι του πρακτεου
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
10
Like
2.649
Πόντοι
746
Αυτό ακριβώς που περιέγραψες, το ότι οι καλόγεροι έραιναν με αγιασμό το ψητό αρνί και το βάφτιζαν ψάρι, βρίσκεται στην ουσία του προβλήματος. Οι Ομοφυλόφιλοι προσπαθούν να βαφτιστούν γυναίκες, κι όχι μόνο αυτό. Θέλουν ΟΛΟΚΛΗΡΗ η Κοινωνία να το δεχτεί, να πάρουν γυνακείες ταυτότητες,  να κατουράνε σε γυναικείες τουαλέτες και να τους εξετάζει Γυναικολόγος. ΝΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥΣ. Κι αυτό το ονομάζουν ελευθερία αυτοπροσδιορισμού. Ο τρανσέξουαλ ακτιβιστής Τζέσικα Γιανίβ, δημοσίευσε στο τουίτερ: "Έτσι, ένα γραφείο γυναικολόγου στο οποίο απευθύνθηκα μου είπε κυριολεκτικά σήμερα ότι" δεν εξυπηρετούμε ασθενείς τρανσέξουαλ "
Και έγραψε ότι είναι «συγκλονισμένη .. και σε σύγχυση ... και μπερδεμένη» και ρώτησε: «Επιτρέπεται να το κάνει αυτό, νόμιμα; Δεν είναι αυτό ενάντια στις πρακτικές του κολλεγίου;
Και πρόσθεσε ότι θα καταθέσει αγωγή εναντίον της κλινικής, γιατί τα τρανς άτομα πρέπει να μην εξαιρούνται από την Κοινωνία.
Αυτά για την ταυτότητα φύλου. Τι σημασία έχει το γεγονός ότι οι Γυναικολόγοι εξειδικεύονται σχετικά με τα γυναικεία γεννητικά όργανα και τις όποιες παθήσεις, δυσλειτουργίες τους κλπ; Επειδή κάποιο άτομο με αντρικά γεννητικά όργανα δηλώνει γυναίκα, πρέπι να του εξετάσουν και το δικό του πηγή

Στη Αγγλία μπορεί να έχει πρόβλημα ο γιατρός, λόγο ότι η κυβέρνηση υποστηρίζει το θέμα και λόγο του άγγλο σαξονικού δηκτικού συστήματος. Από την άλλη όψη, πώς να εξετάσει κάτι(μήτρα) που δεν υπάρχει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Φίλε βάζεις σκόπιμα παραδείγματα τα όποια δεν συγκρίνεται.(Ομοφυλοφιλία δεν είναι δυστυχώς ποινικό αδίκημα) Για μένα σημαίνει, ότι δεν είσαι θετικός για διάλογο. Αποτέλεσμα διαλόγου είναι ότι να βρούμε ένα κεντρικό σημείο, που μπορούμε, κατά κάποιες απόψεις να συμφωνήσουμε τουλάχιστον κάτι. Δικά σου παραδείγματα δεν είναι λογικά, είναι ποινικά και μάλιστα και τα δυο. Εγώ σου ανάφερα δυο παραδείγματα στο ίδιο επίπεδο. Δοκίμασε τότε να μου βρεις δυο παραδείγματα μη ποινικού χαρακτήρα, παρακαλώ. Τότε μπορούμε να συζητάμε τα μέτρα.
για να εχουμε λοιπον μια κοινη βαση συζητησης. ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΙ?
ή αν ο "αντρας" είναι η πρωτη του φορα με τρανς και παει και με γυναικες, λες δεν είναι ή να το συζητησουμε?

γιατι εμεις δεν το συζητάμε, είναι και οι 2 γκεη-ομοφυλοφιλοι-πουστιδες
 

Συνημμένα

  • s.png
    s.png
    81,8 KB · Εμφανίσεις: 85
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
είναι αυτό το σεξ ετεροφυλοφιλικο ή ομοφυλοφιλικο?

διοτι εμεις λεμε είναι ομοφυλοφιλικο, ΑΡΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΙ, ο ενας ενεργητικος και ο άλλος παθητικος.
γκεη-ομοφυλόφιλος-πουστης ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΠΑΘΗΤΙΚΟΣ, είναι και ο ενεργητικος (κι ας είναι η πρωτη του φορα, αν δεν ηταν ομοφυλόφιλος με το που εβλεπε πουτσα δεν θα πηγαινε να γαμησει το ομοφυλο του ατομο)
 

Συνημμένα

  • ss.jpg
    ss.jpg
    160,8 KB · Εμφανίσεις: 54

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Θέλουν ΟΛΟΚΛΗΡΗ η Κοινωνία να το δεχτεί, να πάρουν γυνακείες ταυτότητες,  να κατουράνε σε γυναικείες τουαλέτες και να τους εξετάζει Γυναικολόγος.

Δεν θέλουν, ακριβώς. Γίνεται ήδη. Σε πολλές χώρες της Ευρώπης, κάπου 20 είναι, και στην Ελλάδα, οι τρανς αν θέλουν αλλάζουν τις ταυτότητές τους. Στην Ελλάδα πάρα πολλές τρανς τις έχουν αλλάξει και έχουν γυναικείες ταυτότητες. Χωρίς καμία επέμβαση. Κι εσύ κάτσε να κτυπάς τον κώλο σου κάτω και να μας τα ζαλίζεις. Και να ασχολείσαι σαν την τελευταία κατίνα με το τι είναι ο καθένας και τι δεν είναι. Get a life.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν θέλουν, ακριβώς. Σε πολλές χώρες της Ευρώπης, κάπου 20 είναι

Get a life.
και σε άλλες 150 χωρες δεν μπορουν να αλλαξουν ταυτότητες.

και εκει που λες get a life.

ναι μες την ζωη μας είναι και να σχολιαζουμε και να αντριδρουμε σε ότι βλέπουμε στραβο.

για εσενα να παιρνει ταυτοτητα γυναικας η ομορφη χειλουδακη μπορει είναι προοδος.
για εμας είναι αντιεπιστημονικο, νομικα επικυνδινο(αντε να βρεις τον γιαννη που σου χρωστάει λεφτα αν εχει γινει τζεσικα), υποκρισια και ψεμα.

οποτε θα αντιδρουμε
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
και σε άλλες 150 χωρες δεν μπορουν να αλλαξουν ταυτότητες.

και εκει που λες get a life.

ναι μες την ζωη μας είναι και να σχολιαζουμε και να αντριδρουμε σε ότι βλέπουμε στραβο.

για εσενα να παιρνει ταυτοτητα γυναικας η ομορφη χειλουδακη μπορει είναι προοδος.
για εμας είναι αντιεπιστημονικο, νομικα επικυνδινο(αντε να βρεις τον γιαννη που σου χρωστάει λεφτα αν εχει γινει τζεσικα), υποκρισια και ψεμα.

οποτε θα αντιδρουμε

Να αντιδράς όσο γουστάρεις. Χεστήκαμε.
Οι νόμοι είναι νόμοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να αντιδράς όσο γουστάρεις. Χεστήκαμε.
Οι νόμοι είναι νόμοι.
και αλλαζουν, για αυτό αντιδραμε για να τους αλλαξουμε εμεις, να μην υποστηριξουμε ισλαμ για να τους αλλαξει
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
και αλλαζουν, για αυτό αντιδραμε για να τους αλλαξουμε εμεις, να μην υποστηριξουμε ισλαμ για να τους αλλαξει

Καλά εσύ κοπάνα τον κώλο σου κάτω, και αυτή που έβαλες φωτό πιο πριν, μπορεί και να έχει γυναικεία ταυτότητα και να σε χαιρετάει κλέφτικα (ή να σου κουνάει το καβλί της κλέφτικα). Get a life.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.681
Like
23.147
Πόντοι
6.256
Παιδια να ξερετε ο Νικ1410 ειναι βρωμοπουστας... :S :S :S
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
10
Like
2.649
Πόντοι
746
δεν μιλαμε για ποινικα ή οχι πραξεις
εδω φερνουμε παραδειγματα που εχουν να κανουν με πραξεις μη αναστρεψιμες που χρειαζονται χρονο και αρκετη σκεψη για να γινουν

το να πας να γλειψεις μια πουτσα η να βαλεις μια πουτσα στον πατο σου δεν ειναι το ιδιο με το να πιεις ενα ποτο

σε πολλες χωρες μουσουλμανικες ειναι ποινικο αδικημα το να γλυψεις μια πουτσα αλλα δεν υπαρχει προβλημα το να γαμησεις ενα παιδι 12 ετων που το εχεις παντρευτει
οποτε μην μου λες μαλακιες περι ποινικων πραξεων μιλαμε επι του πρακτεου
Γιατί αναστρέψιμες. Δεν κατάλαβα, μια φορά το δοκίμασε δεν του άρεσε δεν το έκανε ξανά. Δεν μπορείς να βλέπει μέσα στη ψυχή του ανθρώπου την ώρα που το έπραξε. Κατά την άποψη μου δεν τα τον έκρινα έτσι. Για πιο λόγο, δεν είμαι σίγουρος, τι έγινε προηγούμενος στο μυαλό του και άλλες συνθήκες που τον έφεραν στο σημείο, που έπραξε αυτό. Αντιθέτως εκτιμώ την ειλικρίνεια του, που θέλει από έμπειρους και άλλους η συμβουλή μας. Για μένα ο άνθρωπος είναι ψυχολογικά μοιρασμένος και δεν ξέρει, περιμένει βοήθεια. Δεν σκότωσε κανένα, έκανε δυο δόκιμες με τρανς α μία με κρος. Και εμείς εδώ παρά να του εξηγήσουμε, με καλό τρόπο μάλιστα, να του ανοίξουμε τα μάτια, τσακωνόμασταν εδώ σαν σκύλοι. Ντροπή μας.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom