Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Chris7

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα! Ξέρουμε αν κινείται τίποτα για Χαλάνδρι μαρουσι;
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20

Λοιπόν φίλε αυτη η ρώγα μπορεί όντως κάτι να λεει.Για να εξηγούμαι,η Δημητρούλα για την οποία συζητούσαμε,εμφανίζεται πλέον και στο Βέλβετ..αν σας βγει σε καλό,θενκ μι λέιτερ :p
[/quote]
Λοιπόν φίλε αυτη η ρώγα μπορεί όντως κάτι να λεει.Για να εξηγούμαι,η Δημητρούλα για την οποία συζητούσαμε,εμφανίζεται πλέον και στο Βέλβετ..αν σας βγει σε καλό,θενκ μι λέιτερ :p
Εχεις διαισθηση ή πληροφορια οτι εναν φραπέ θα τον κερναγε η Δημητρουλα;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Τελικά υπάρχει κάποια αξιόλογη για μασάζ στο σπίτι;;;

Μέχρι σήμερα έχω δοκιμάσει Στεφανία και Ιουλία. Η δεύτερη είναι αξιόλογη με εξαιρετικό μασάζ και τελείωμα με το χέρι ΜΟΝΟ.

Κάτι πιο τολμηρό;;;;

Παίδες... μια βοήθεια... Έχω διαβάσει γι'αυτή την Ιουλία... δεν έχω πάει... λέω να κάνω καταδρομικη.. εμφανισιακά πως είναι;;; είναι Περιστέρι όντως;; στα 30 με εκτόνωση;; είναι Καθόλου ερωτική ή ναι μεν καλό μασάζ αλλά τυπική;;;
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
568
Like
660
Πόντοι
86
Kαλησπερα σε ολουs.Tηλεφωνο για Ιουλια απο Περιστερι καποιοs ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Πληροφορία σίγουρα όχι.Διαίσθηση ίσως,με βάση τα όσα έχουν ειπωθεί για το συγκεκριμένο κατάστημα..
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
334
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Ιουλία καλη στα περι μασαζ αλλα στην εκτόνωση γ....τα  δεν το εχει της λες να σε πιάσω και σου λεει προσεχτικά. Αλλα 30€
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Μια άλλη περίπτωση για την οποία έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δυστυχώς δεν έχω βρει χρόνο ακόμα να επισκεφτώ είναι η φωτεινή στην Καλλιθέα. Μασάζ και προχωράει μέχρι φραπέ και αφήνει να πιάσεις από όσα έχω ακούσει. Έχει και site.
Το περίεργο είναι ότι δεν την βλεπω συχνά να αναφέρεται εδώ
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Λοιπόν φίλε αυτη η ρώγα μπορεί όντως κάτι να λεει.Για να εξηγούμαι,η Δημητρούλα για την οποία συζητούσαμε,εμφανίζεται πλέον και στο Βέλβετ..αν σας βγει σε καλό,θενκ μι λέιτερ :p
Εχεις διαισθηση ή πληροφορια οτι εναν φραπέ θα τον κερναγε η Δημητρουλα;

Εγω παντως αν επαιρνα απο Velvet, που δεν εχω παρει ποτε, θα επαιρνα την Βαλερια. Αυτη κανει πραμα παραπανω;
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Κι εγώ ενδιαφέρομαι παιδιά. Αν πάει κάποιος ας ενημερώσει...
Ναι πήρα τη Βάσια εγώ παίζει τσιμπος με συν 30 και είναι και ωραιο μουνι αλλά είναι άρπα κολα το παιδί αλλά καλή όμως γύρω στα 37 μικρός ωραίος βυζος και κωλαρακι πεταχτό με Τατου στο δεξιό κωλομερι καλη
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Ναι πήρα τη Βάσια εγώ παίζει τσιμπος με συν 30 και είναι και ωραιο μουνι αλλά είναι άρπα κολα το παιδί αλλά καλή όμως γύρω στα 37 μικρός ωραίος βυζος και κωλαρακι πεταχτό με Τατου στο δεξιό κωλομερι καλη
βασια ???απο ποιο μαγαζι ?
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Αλλά μου βγήκε η ψυχή να την συναντήσω αλλά τώρα έχω τηλ πριβέ και είναι όλα οκ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
και ποσο πηγε το μαλλι στο συνολο ?ποση ωρα?
 

homersimpson

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Αν ξέρει κάποιος από art ή joy ας μου στείλει ένα pm με ενδιαφέρουν 2 συγκεκριμένες κοπέλες αλλά δεν έχω ιδέα αν προχωράνε!
 

WisedMan

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
G.samaras
Μπορείς σε παρακαλώ όποτε σου είναι εύκολο, να μου στείλεις ένα pm περιγράφοντάς μου την εμπειρία σου με την Βάσια. Δεν μπορώ να στείλω pm ακόμα, οπότε όσα πιο πολλά γράψεις τόσο το καλύτερο. Σ'ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Όποιος έχει πληροφορίες για Δήμητρα και Κική απο velvet ας στείλει ένα πμ παρακαλώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom