Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Εμ , πες τα χρυσοστομε ...ντε και καλα να μπει ο κοσμος στη διαδικασια να πεισει τη μασατζου παζαρευοντας τα τιπς, να του παρει πιπα και να τη γαμησει ...ελεος ... μαζοχισμος θα ελεγα .Εδω υπαρχουν λουλουδακια που τα κανουν ολα χωρις παζαρια (εγγυημενο αποτελεσμα οπως ειπες ) με 100 -130€ . Καθως και δευτερατζες μασαζακι στυλ εντριβουλας εστω και ολα τα υπολοιπα,  με 50-60€ για τους μη εχοντες !!!
 

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Ρίχνει το τυράκι για 40 ευρώ με αόριστες υποσχέσεις και στη συνέχεια το έξτρα πακέτο έρχεται σε ασύμφορη τιμή. Από εμφάνιση ότι βλέπεις αλλά σαν εμπειρία προσωπικά δεν θα το ξαναέκανα για κανένα λόγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
52
Like
40
Πόντοι
0

Καλημέρα σε όλους,
Έχει δοκιμάσει κάποιος από το masazstospiti τη Μελίνα που λέει ότι κάνει barefoot?
Ευχαριστώ,

 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Αν σκεφτείς όμως ότι το γραφείο κρατά τα μισά τότε οι κοπέλες δεν βγάζουν και πολλά, 25€ δηλαδή τρώνε στο κεφάλι λεωφορεία ή ταξί και 2 ώρες χάσιμο με τα πήγαινε-έλα. Νομίζω τα γραφεία τα οποία το μόνο που κάνουν είναι να συντηρούν ένα site/fb και να προγραμματίζουν τα ραντεβού θα έπρεπε στην καλύτερη να κρατούν ένα 20%. Μόνο τότε θα άνοιγε ο δρόμος για καλύτερες τιμές.
ψιτ..
Το κοστος διαφημισης το εβαλες???
Γιατι κ εδω το μαγαζι καπως πρεπει να πληρωνεται για να συντηρει τους σερβερς κ οτι αλλο χρειαζεται(το παντεσπανι του αφεντη ας πουμε)για να καυλαντιζουμε εμεις..
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Είμαι όλος αφτιά... :)

Ξέρουμε κάτι για το www.xe.gr/prosopika/adult-masaz|ad-613964574.html]Sensual massage[/url];
Πριν ενα χρονο και παλαιοτερα που ειχα παει Sensual massage τρεις τεσσερεις φορες λογω φτηνης τιμης ,μουφα ειναι ... μασαζ (εντριβη) και εκτονωση (αγγαρια), εφαμιλα  της τιμης!!!
Φιλοι μου οτι πληρωνεις παιρνεις ...κανονας , μη ξεγελιεστε ...
Εχει μαλιασει η γλωσσα μου να το λεω ... 
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Ρίχνει το τυράκι για 40 ευρώ με αόριστες υποσχέσεις και στη συνέχεια το έξτρα πακέτο έρχεται σε ασύμφορη τιμή. Από εμφάνιση ότι βλέπεις αλλά σαν εμπειρία προσωπικά δεν θα το ξαναέκανα για κανένα λόγο.
Μιλας  για φουλ προγραμμα φιλε μου ? και ποια ειναι η τελικη τιμη ?
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
Γράφω αναλυτικά για την Μαρία, στο παρών νήμα σελίδα 1471, απάντηση 22059 και 22062.

 

ppanagos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
0
Τελικά υπάρχει κάποια αξιόλογη για μασάζ στο σπίτι;;;

Μέχρι σήμερα έχω δοκιμάσει Στεφανία και Ιουλία. Η δεύτερη είναι αξιόλογη με εξαιρετικό μασάζ και τελείωμα με το χέρι ΜΟΝΟ.

Κάτι πιο τολμηρό;;;;
 

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Μιλας  για φουλ προγραμμα φιλε μου ? και ποια ειναι η τελικη τιμη ?
Μιλάω για μασάζ ( όχι κάτι αξιομνημόνευτο) στοματικό και σεξ στο κατοστάρικο. Όταν μπει στο δωμάτιο εκεί σε ενημερώνει ότι είναι μασάζ με 40, μασάζ πίπα στα (δε θυμάμαι ποσά αλλά κοντά στα 100) και μασάζ πίπα σεξ στα 100 που πρακτικά σου αφήνει δυο επιλογές ή μόνο μασάζ ή φουλ. Τα 100 δεν τα αξίζει με τίποτα, υπάρχουν πολύ καλύτερες περιπτώσεις με μικρότερο κόστος.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
978
Like
866
Πόντοι
86
Πριν ενα χρονο και παλαιοτερα που ειχα παει Sensual massage τρεις τεσσερεις φορες λογω φτηνης τιμης ,μουφα ειναι ... μασαζ (εντριβη) και εκτονωση (αγγαρια), εφαμιλα  της τιμης!!!
Φιλοι μου οτι πληρωνεις παιρνεις ...κανονας , μη ξεγελιεστε ...
Εχει μαλιασει η γλωσσα μου να το λεω ... 
      .....μπα,κάποιες φορές τα ακριβά ειναι χειρότερα και απο τα φτηνά....η υψηλή τιμή δεν εγγυάται τίποτα,μονο ότι θα φύγεις ξεπαραδιασμενος....
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
      .....μπα,κάποιες φορές τα ακριβά ειναι χειρότερα και απο τα φτηνά....η υψηλή τιμή δεν εγγυάται τίποτα,μονο ότι θα φύγεις ξεπαραδιασμενος....
Φιλε παντα θα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις ... ομως το φτηνο φτηνο καπου θα πασχει ...ειτε απο υπηρεσιες , ειτε απο ξεπετα , ειτε απο εμφανιση ...απο την δικη μου εμπειρια
βεβαια ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Χωρίς να έχω δοκιμάσει, μπορώ να πω ότι η ρωγα που αχνοφαίνεται δημιουργεί προσδοκίες..
Λοιπόν φίλε αυτη η ρώγα μπορεί όντως κάτι να λεει.Για να εξηγούμαι,η Δημητρούλα για την οποία συζητούσαμε,εμφανίζεται πλέον και στο Βέλβετ..αν σας βγει σε καλό,θενκ μι λέιτερ :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Τελικά υπάρχει κάποια αξιόλογη για μασάζ στο σπίτι;;;

Μέχρι σήμερα έχω δοκιμάσει Στεφανία και Ιουλία. Η δεύτερη είναι αξιόλογη με εξαιρετικό μασάζ και τελείωμα με το χέρι ΜΟΝΟ.

Κάτι πιο τολμηρό;;;;
Τυπε αφού θεωρείς αξιόλογο το μασάζ της Ιουλίας μείνε εκεί..
Θα πάρεις φραπέ και θα σου μείνουν ρέστα από τα υποσχόμενα 50ρικα που κυκλοφορούν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom