Νέα

Αβέρωφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 212
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
δεν πηγα ακόμα...μηπως να πηγαιναμε παρεα?
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
513
Πόντοι
81
παρεα ειναι καλυτερα νομιζω κορίτσια
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μόνη σου στο Αβέρωφ;;;

:zombie: :zombie: :zombie:
Να ενημερωθεί η διεύθηνση του τσοντοσινεμά να έχει έτοιμο ασθενοφόρο απέξω. Λόγω ζέστης τα σάπια γερόντια δεν θα αντέξουν αν και η αίθουσα κλιματίζεται.
 

Συνημμένα

  • air conditioning.jpg
    air conditioning.jpg
    8,4 KB · Εμφανίσεις: 52

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Πάκη Σαπάκη θα πάνε όμως ευχαριστημένοι!!!! :dancing:

Χώρια ότι από ότι διαβάζεις και εσύ εδώ μέσα κυριολεκτικά είναι οι μόνοι που γαμάνε. Οι πιο νέοι είναι στο κου κου
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
μόλις κανονίσω με κανένα άλλο κορίτσι γιατί μόνη τελικά δεν είμαι να πάω πουθενά...
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Μην φοβάσαι δεν πρόκειται να πάθεις τίποτα άλλο εκτός από αυτό που επιδιώκεις  :wanker: :wanker:
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Μην φοβάσαι δεν πρόκειται να πάθεις τίποτα άλλο εκτός από αυτό που επιδιώκεις  :wanker: :wanker:
ναι οκ δεκτό αλλά όχι όποιος να΄ναι ρε παιδιά..δεν μπορώ να επιλέγω?..ή πεφτουν όλοι πάνω?...γιατί αυτό με τρομάζει εμένα προσωπικά και δεν το γουστάρω...να περάσω καλά θελω κι εγώ αλλά με δυνατότητα επιλογής..
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
ναι οκ δεκτό αλλά όχι όποιος να΄ναι ρε παιδιά..δεν μπορώ να επιλέγω?..ή πεφτουν όλοι πάνω?...γιατί αυτό με τρομάζει εμένα προσωπικά και δεν το γουστάρω...να περάσω καλά θελω κι εγώ αλλά με δυνατότητα  επιλογής.. εγω
πάντως σε κάνα 2 Ώρο θα είμαι εκεί
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Να διαλεξεις κανα πιο σοβαρο σινεμα. Το Αβερωβ ειναι εντελως οχετος
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
ναι οκ δεκτό αλλά όχι όποιος να΄ναι ρε παιδιά..δεν μπορώ να επιλέγω?..ή πεφτουν όλοι πάνω?...γιατί αυτό με τρομάζει εμένα προσωπικά και δεν το γουστάρω...να περάσω καλά θελω κι εγώ αλλά με δυνατότητα επιλογής..

Κοίτα αυτές οι ανακοινώσεις έχουν και τις συνέπειες τους. Άμα δεν θέλεις τέτοιου είδους άσχημες εκπλήξεις πας αθόρυβα σαν γατούλα και ότι σου κάτσει. Σκέψου και κρίνε
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Να διαλεξεις κανα πιο σοβαρο σινεμα. Το Αβερωβ ειναι εντελως οχετος

Καλά και οχετό δεν το λες συγκρατήσου λίγο, και για να το πάω λίγο ακόμα πιο κάτω οχετό το κάνουν αυτοί που περιφέρονται με κολάν, ανοικτό στο πίσω μέρος και σουτιέν ή τοπάκι. Ηλικίας ??? 70 φεύγα και μάλιστα δημιουργώντας αφόρητη πίεση στους θαμώνες. Να μην βλέπουμε μόνο την καμπούρα της άλλης καμήλας να βλέπουμε και την δικιά μας δεν βλάπτει.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Κοίτα αυτές οι ανακοινώσεις έχουν και τις συνέπειες τους. Άμα δεν θέλεις τέτοιου είδους άσχημες εκπλήξεις πας αθόρυβα σαν γατούλα και ότι σου κάτσει. Σκέψου και κρίνε
προτιμώ τη γατούλα :walkingpenis:
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Καλά και οχετό δεν το λες συγκρατήσου λίγο, και για να το πάω λίγο ακόμα πιο κάτω οχετό το κάνουν αυτοί που περιφέρονται με κολάν, ανοικτό στο πίσω μέρος και σουτιέν ή τοπάκι. Ηλικίας ??? 70 φεύγα και μάλιστα δημιουργώντας αφόρητη πίεση στους θαμώνες. Να μην βλέπουμε μόνο την καμπούρα της άλλης καμήλας να βλέπουμε και την δικιά μας δεν βλάπτει.

Σε εμενα αναφερεσαι;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom