Νέα

Αβέρωφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Hiiii σε ολους!!
Σκέφτομαι μαλον στις αργιες του πασχα, μετα την Μ.Παρασκευη να κατεβω στο Αβερωφ για "παιχνιδι", επειδη βεβαια αυτες ειναι αγιες μερες, δεν ξερω τι παιζει εκει.

Ξερει κανεις ποιες ημερες και ωρες θα μπορουσε να μαζευει κοσμο εκει αυτο το διαστημα γιατι δεν εχω παει ποτε τετοιες ημερες???
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Οι καλύτερες φάσεις παίζονται αργία. Τουλάχιστον παλαιότερα τα τσοντοσινεμά γέμιζαν με μοναχικούς αλλά και δροσερούς
που ψάχνονταν.
Τώρα δεν ξέρω. Μπορεί και να μην έχει κόσμο. Πακιστανοί συνήθως μαζεύονται στο Κοσμοπολίτ. Κάποια χρονιά όμως ήταν κλειστά τα σινεμά αυτά Κυριακή του Πάσχα.
:zombie: :zombie:
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Οι καλύτερες φάσεις παίζονται αργία. Τουλάχιστον παλαιότερα τα τσοντοσινεμά γέμιζαν με μοναχικούς αλλά και δροσερούς
που ψάχνονταν.
Τώρα δεν ξέρω. Μπορεί και να μην έχει κόσμο. Πακιστανοί συνήθως μαζεύονται στο Κοσμοπολίτ. Κάποια χρονιά όμως ήταν κλειστά τα σινεμά αυτά Κυριακή του Πάσχα.
:zombie: :zombie:

οποτε τις αλλες ημερες ειναι κανονικα ανοιχτα και μπορει να εχει κοσμο? (π.χ Μ. Παρασκευη, Μ. Σαββατο!)
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
848
Κριτικές
15
Like
1.761
Πόντοι
1.710
οποτε τις αλλες ημερες ειναι κανονικα ανοιχτα και μπορει να εχει κοσμο? (π.χ Μ. Παρασκευη, Μ. Σαββατο!)

βαλε μια φωνη οταν θα πας
μπας και προλαβουμε να περασουμε και εμεις.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Εεε εγω ελεγα να παω Μ. Παρασκευη, Μ. Σαββατο, για ωρα συγκεκριμένη δεν ξερω, μεσημεράκι προς απογευμα πιστευω!
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
226
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Μεγαλη παρασκευη ολα τα τσοντοσινεμα ειναι κλειστά
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Παιδιά να ρωτήσω μαζεύει κόσμο εμένα μόνο αυτό μετράει για να το επισκευών να βρωτήσω δηλαδή κάποιοθα για καμιά παρούσα σε κοινή θέα
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Παιδια, ηταν κανεις σημερα μετα τις 15:30 το μεσημερι στο Αβερωφ?
Εγω εκατσα μεχρι τις 18:30 αλλα μιλαμε πολυ απογοητευση, δεν επεζε σχεδον τιποτα... μα τιποτα  :'( :'( :'(
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
δεν έχω πάει ποτέ στο αβερωφ
αξιζει τον κοπο?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Υπάρχει ακόμα αυτό;Είχα πάει σε αυτή τη μαλακία μία φορά όταν πήγαινα Γ΄Λυκείου μετά από μπουρδελότσαρκα με ένα φίλο.Είχε μια άθλια Ελληνική τσόντα,μας έπιασαν τα γέλια από τους διαλόγους και φώναζαν όλοι "ησυχία" και φύγαμε...Δεν ξέραμε τι έπαιζε τότε,νομίζαμε ότι ήταν απλά ένα τσοντοσινεμά.Μετά από χρόνια έμαθα ότι όλοι οι βρωμόπουστες πήγαιναν εκεί για ψώνισμα.
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
ψαχνω παθητικο, εαν ειναι δυνατον ευσωμο, ωριμο , θηλυπρεπη ή εστω ενα απο ολα αυτα
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Υπάρχει ακόμα αυτό;Είχα πάει σε αυτή τη μαλακία μία φορά όταν πήγαινα Γ΄Λυκείου μετά από μπουρδελότσαρκα με ένα φίλο.Είχε μια άθλια Ελληνική τσόντα,μας έπιασαν τα γέλια από τους διαλόγους και φώναζαν όλοι "ησυχία" και φύγαμε...Δεν ξέραμε τι έπαιζε τότε,νομίζαμε ότι ήταν απλά ένα τσοντοσινεμά.Μετά από χρόνια έμαθα ότι όλοι οι βρωμόπουστες πήγαιναν εκεί για ψώνισμα.

μμμ ναι.... η αληθεια ειναι οτι στηριζόμαστε πολυ σε αυτους που ερχονται καυλωμενοι οτι τις μπουρδελοτσαρκες, αλλα δυστυχώς σπανιζουν γενικα :-(
Και επισης δυστυχως δεν υπαρχουν ποια οι ομαδες των νεαρων που μας ελεγαν παλια, μακαρι να ερχοταν ακομη ομαδες απο καυλωμενους νεαρους (εστω και αν ηθελαν απλα να κανουν πλακα), θα ητανε πιστευω πολυ ωραια!
 

poustis55

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
:fuck1: Καλυτερη μερα και ωρα ειναι Σαββατο 10-13.
 

privedance

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2017
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ολο το γυροφερνω να μπω κι ολο απ εξω μενω γιατι βλεπω ολο παππουδες κανενα κοριτσακι να μας κοιταζει δεν παιζει?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Κοριτσάκι στο Αβέρωφ τύπε μπήκε τελευταία φορά το 1950.
Ούτε τραβέλι δεν μπαίνει εκεί μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom