Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (3 μέλη και 153 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Χθες το πρωί που πέρασα κι εγώ για Τζέσικα δούλευαν Πατρίτσια και Μισέλ. Η τσατσα μου είπε ότι θα ήταν σήμερα πρωί η Τζέσικα αλλά δεν μπόρεσα να πάω.
Πήγα σήμερα το πρωί και ήταν η Πατρίτσια μόνη της. Η Τζέσικα έχει εξαφανιστεί από αυτό το μαγαζί και μας δουλεύουν όλους ψιλό γαζί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 74 δεξιά Μπέλα καστανοξανθη χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φυλής 59 κάτω Χριστίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Εβελινα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Σονια μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Χριστίνα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Εύα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α Άντζελα  ξανθιά πιτσιρικά σώμα με πιασιματακια στα μπούτια  2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 67 Ναντια ξανθιά νταρντανα με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε  ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Μαίρη καστανή  με κανονικό σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.576
Like
7.248
Πόντοι
1.056
Χθες στις 7.30 η Τζεσικα η Κολομβιανη :rockon:ηταν στο Αγ.Πετρου μαζι με μια κοπελα απο την Βενεζουελα,μαλλον ηταν η Μισελ,δεν θυμαμαι ονομα :think:._
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
τώρα live

Φυλής 74 δεξιά Μπέλα καστανοξανθη χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φυλής 59 κάτω Χριστίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Εβελινα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Σονια μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Χριστίνα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Εύα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α Άντζελα  ξανθιά πιτσιρικά σώμα με πιασιματακια στα μπούτια  2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 67 Ναντια ξανθιά νταρντανα με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε  ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Μαίρη καστανή  με κανονικό σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.
η ατζελα είναι αστέρι και πολύ ρομαντική κοπέλα αν και καινούργια !!
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Φυσικά είμαι μοναδικός απόγονος ενός δυναμικού πατρός, που τυγχάνει να τον γνωρίζετε όλοι σας εδώ μέσα -κι ενώ από άγνοια τον υποτιμάτε, είμαι σίγουρος ότι αν ξέρατε θα ζηλεύατε!
:think:
Tου Μελισσανίδη της ΑΕΚ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Αγίου Πέτρου 7 Τζέσικα  καστανή  νταρντανα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ ψηλά στην πλάτη, απλό πρόγραμμα.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη καστανοξανθη κοπέλα παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 20 Χριστίνα κοκκινομάλλα γυρολόγος, λεπτή με 1.5αρι βυζι , τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Ο νεαρός τσάτσος την παρουσίασε ως καινούργια στο χώρο....

Ρεμουνδου 21 Ντοριανα ξανθιά λατινα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στα πλευρά, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 21α Μαριανα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, αυταρχικό και μασαζακι. Δοκιμάστηκε με μετριότατες εντυπώσεις... σα να βαριόταν....

Αλκαμένους 113 Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. Σήμερα φορούσε εντυπωσιακό μαύρο ολόσωμο εσώρουχο και μαύρες ασορτί ζαρτιέρες.

Αλκαμένους 117 Νανσυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί , σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Περγάμου 27  Εύα ξανθό γκρανι, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.


 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
48
Like
1.742
Πόντοι
2.471
Κύριοι,
μια μελαχρινή Στέλλα στο Διδυμου 22 ειναι σε διάλειμμα ή φινίτο??
Ολγα ξανθό ΜΙΛΦ στο Ιωαννινων εχει κανείς εμπειρια?? 2 κριτικές βλεπω κ λενε τα παιδιά πως είναι πανω από τη βαση

θα το ρίσκαρα αλλα πηγα σε 2 στούντιο τις προάλλες και πληρωσα 100€ για υπηρεσιες αστειες και μπουρδελου.... δεν ειμαι για ρισκα αλλιώς θα πηγαινα να δοκιμάσω δυο πιστολια στο 12ο χλμ στουντιο, τεσπα αν υπαρχει κανά τιμιο μιλφ για 2η-3η βάρδια, ευπροσδεκτα
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Επίσκεψη χθες το απόγευμα στο Διδυμου 27 όπου και συνευρέθηκα με την Μαρία. Μέτριας εμφάνισης μιλφ αλλά δοτική και καυλιάρα. Εκσπερμάτωσα στο στόμα της και αναχώρησα για Αίγινα. Στα υπόψιν και για το μέλλον
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Διδυμου 27 Μαρία ξανθιά μιλφ ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι και Ελένη καστανή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό. Κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22    Αγγέλα μελαχρινή σωμα με αρκετά πιασίματα 2.5αρι βυζι και Άννα ξανθιά μιλφ με σπαστό μαλλάκι κανονικό σώμα μικρό βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Αλιονα ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανα με 3-3.5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Έλενα είπε ο τσάτσος την Βίκυ καστανή με ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 16 Αλινα μελαχρινή μιλφ παχουλη με ανοιχτή περιφέρεια 2.5αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 8β Λίλιαν ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Ντιαννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραίο κωλο, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 8α κλειστό.

Διδύμου 7 δεξιά  ανοιχτό το φως αλλά κλειδωμένη η πόρτα αλλά όπως με ενημέρωσε φίλος ενημερωτης από άλλο σαιτ  που τον πέτυχα στην τσάρκα δουλεύει η Τζωρτζιαννα αλλά πετάχτηκε κάτι να πάρει.

Διδύμου 7 αριστερά κλειστό
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
επίσης στο Έλλης 3 Ιβανα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 1.5-2αρι βυζι και Ειρήνη ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με αρκετά πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικ και στο Λιοσιων 91 που όπως σας έχω γράψει σε πρόσφατη ενημέρωση μου έχει ανακαινιστει δουλευε η Αλεξάνδρα μελαχρινή κοντή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Βλεπω απο την παραπανω ενημερωση πολλες κοπελες που προφανως η τσατσα εξω αναφερει ελευθερο στοματικο,ενω στην πραγματικοτητα μεσα δωματιο δεν γινεται.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κύριοι,
μια μελαχρινή Στέλλα στο Διδυμου 22 ειναι σε διάλειμμα ή φινίτο??
Ολγα ξανθό ΜΙΛΦ στο Ιωαννινων εχει κανείς εμπειρια?? 2 κριτικές βλεπω κ λενε τα παιδιά πως είναι πανω από τη βαση

θα το ρίσκαρα αλλα πηγα σε 2 στούντιο τις προάλλες και πληρωσα 100€ για υπηρεσιες αστειες και μπουρδελου.... δεν ειμαι για ρισκα αλλιώς θα πηγαινα να δοκιμάσω δυο πιστολια στο 12ο χλμ στουντιο, τεσπα αν υπαρχει κανά τιμιο μιλφ για 2η-3η βάρδια, ευπροσδεκτα
Καλησπέρα λοιπόν για Όλγα Ιωαννίνων5 άστο καλύτερα είναι παγκιτισσα αναπληρωματική μην πας θα ξενερώσεις εκεί η εγγυημένη επιλογή σιγουριάς είναι μόνο η Ιβονη αλλά δυστυχώς δουλεύει μόνο πρωινή.
Καλή περίπτωση τίμια Μιλφογκιλφ αλλά μέτριας εμφάνισης στο Διπλανό Ιωαννίνων3 η Υπάρχουν κάποιες πολύ καλές περιπτώσεις Όπως η Μαριάννα Ρεμούνδου21 όροφο
Όσο για στούντιο και εκεί ναρκοπέδιο το σκηνικό έπρεπε να στείλεις ερώτημα στην ενημέρωση μελών για στούντιο προκειμένου να σου προταθεί κάποια καλή δοκιμασμένη λύση.

Επιτρέψτε μου εδώ να κάνω μια αναφορά στην Εβελίνα από Αχαρνών 85 μιας και την επισκέφτηκα πριν μια βδομάδα και έχω ανεβάσει κριτική που διαβάζοντας την μπορείτε να βγάλετε συμπεράσματα χρήσιμα και ουσιώδη θέλω να πιστεύω.
Η κοπέλα σαν συμπεριφορά και χαρακτήρας είναι πολύ εντάξει ευγενική τυπικη σωστή ευχάριστη τώρα σαν απόδοση στο δωμάτιο για μένα προσωπικά δεν το έχει ιδιαίτερα οπότε δεν είναι για πολλά από κει και πέρα οφείλουμε να σεβόμαστε τις κοπέλες γενικότερα και κάθε μορφή απαράδεκτης συμπεριφοράς απέναντι τους είναι καταδικαστέα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
και ένα σφηνακι live από Τροφωνιου

Τροφωνιου 11 ισόγειο Αλισια/Αλεξια ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανοξανθη μιλφογκιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά μιλφογκιλφ ακόμα πιο χοντρή, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Νατάσα μελαχρινή κοπέλα ψιλοπαχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

 

gvr1313

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Μοντελοαλυσιδα ολα κλειστα. Τι φαση; Ξερει κανεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κύριοι,
μια μελαχρινή Στέλλα στο Διδυμου 22 ειναι σε διάλειμμα ή φινίτο??
Ολγα ξανθό ΜΙΛΦ στο Ιωαννινων εχει κανείς εμπειρια?? 2 κριτικές βλεπω κ λενε τα παιδιά πως είναι πανω από τη βαση

θα το ρίσκαρα αλλα πηγα σε 2 στούντιο τις προάλλες και πληρωσα 100€ για υπηρεσιες αστειες και μπουρδελου.... δεν ειμαι για ρισκα αλλιώς θα πηγαινα να δοκιμάσω δυο πιστολια στο 12ο χλμ στουντιο, τεσπα αν υπαρχει κανά τιμιο μιλφ για 2η-3η βάρδια, ευπροσδεκτα
μάλλον έμεινε έγκυος τύπε μου!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Βλεπω απο την παραπανω ενημερωση πολλες κοπελες που προφανως η τσατσα εξω αναφερει ελευθερο στοματικο,ενω στην πραγματικοτητα μεσα δωματιο δεν γινεται.
Άπορο τύπε μου ποιες δεν παρέχουν υπηρεσιεσ ...έχουν ξέφυγει οι πιο πολλεσ κοπέλες και θέλουν ακαπελα μεσα στο δωμάτιο..
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Άπορο τύπε μου ποιες δεν παρέχουν υπηρεσιεσ ...έχουν ξέφυγει οι πιο πολλεσ κοπέλες και θέλουν ακαπελα μεσα στο δωμάτιο..

Εμενα ας πουμε Πατριτσια απο Αγ.Πετρου 7 η τσατσα ειπε ελευθερο στοματικο αλλα ελευθερο δεν εκανε η κοπελα μεσα. Ισα ισα ηταν και βιαστικη.

Αλινα Διδυμου 16 η τσατσα αναφερει ελευθερο στοματικο, η τυπισσα μεσα δε κανει.

Ξερω και αλλες περιπτωσεις.

Γενικα οταν παω για πρωτη φορα με μια κοπελα, την αφηνω να δω αν εκτελει το προγραμμα που αναφερθηκε και γενικα την αφηνω να δω τι ενεργεια της βγαινει μαζι μου χωρις να απαιτω λεκτικα κατι.

Αν συμβαδιζουν αυτα που ειπε η τσατσα με αυτα που κανει η κοπελα μεσα τοτε οκ. Ακομα πιο οκ αν η τσατσα εχει αναφερει λιγοτερα πραματα εξω ενω η κοπελα μεσα μου κανει καποια εκπληξη επιπλεον.

Εκεινες που θα τσουλισουν ομαλα στα γουστα μου και στον ρυθμο μου, σε εκεινες θα ξαναπαω.

Οι υπολοιπες θα παρουν το 20ρι το πολυ 2 φορες και μετα δε ξαναπαω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom