Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 810K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lathpan1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Παιδια να ρωτησω κατι επιδη ερχομαι τετοια εποχη παντα Αθηνα περσι ηταν κατι θειτσες το απογευμα στου Μαρμαριδη 3 με 6 τις πετιχενα φετος δεν υπαρχουν?χθες το βραδυ κατα τις 3 περασα μια βολτα δεν ειχε πολυ πραγμα μπορει λογο κριου η να προλαβε αλλος φιλος κ οταν περασα εγω να ειχαν δουλεια μια πετιχα μετα την γλυφαδα σε ενα στενο εχει ενα χοτελ εκει μια με κοντα μαλια 30 πιπα 50 ολα με κολαρακι δεν την εχω δει εγω γιατι δεν ηξερα το στενο αυτα....
 

Panos90s

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα μόλις τώρα στο ύψος της παλιας παραλιακής με κατεύθυνση το Πειραιά έξω από το ξενοδοχείο πριαμος στέκονταν μια μελαχρινή αδύνατη με τ μαλλιά πιασμένα πάνω ίσως λίγο προς μιλφ δε σταματησα να ρωτήσω τιμες και τα σχετικά γνωρίζεις κανείς τπτ ? Την έχει δοκιμάσει κανείς ? Ευχαριστώ
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.794
Like
4.409
Πόντοι
506
Πέρασμα μόλις τώρα στο ύψος της παλιας παραλιακής με κατεύθυνση το Πειραιά έξω από το ξενοδοχείο πριαμος στέκονταν μια μελαχρινή αδύνατη με τ μαλλιά πιασμένα πάνω ίσως λίγο προς μιλφ δε σταματησα να ρωτήσω τιμες και τα σχετικά γνωρίζεις κανείς τπτ ? Την έχει δοκιμάσει κανείς ? Ευχαριστώ
Τυπε προς μιλφ ή κανοκινο μιλφ
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Παιδιά καθώς επέστρεφα σπίτι μου με την κοπελιά στο τέρμα του τραμ στη βούλα είδα ένα ξανθό τούμπανο, με ωραίες μπουτάρες κολάρα...όποιος την έχει πάρει ας ενημερώσει αν αξίζει :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Παιδιά καθώς επέστρεφα σπίτι μου με την κοπελιά στο τέρμα του τραμ στη βούλα είδα ένα ξανθό τούμπανο, με ωραίες μπουτάρες κολάρα...όποιος την έχει πάρει ας ενημερώσει αν αξίζει :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Αγαπη λεγεται , ομορφη κοπελα κ κωλαρα. Εγω μια πιπα την ειχα παρει , δεν ηταν κακη απλα λιγο ξινη κ με υφος λες κ εκανε αγγαρια. Για γαμησι δεν ξερω
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Αγαπη λεγεται , ομορφη κοπελα κ κωλαρα. Εγω μια πιπα την ειχα παρει , δεν ηταν κακη απλα λιγο ξινη κ με υφος λες κ εκανε αγγαρια. Για γαμησι δεν ξερω

δοκιμασα εγω ...

μου ζαλησε τα @@ και μου ζηταγε + και + και + για τα παντα , ξενερωσα
ασε που απο κοντα δεν ειναι το τουμπανο που φαινεται απο το δρομο
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
δοκιμασα εγω ...

μου ζαλησε τα @@ και μου ζηταγε + και + και + για τα παντα , ξενερωσα
ασε που απο κοντα δεν ειναι το τουμπανο που φαινεται απο το δρομο


Ευχαριστώ ρε μεγάλε!!!Μου γλύτωσες το κατοστάρι!!!Την βγάζω απ τη λίστα τότε
 

johnny2_x

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Kαινούργιος στο άθλημα, χαχα, στο ξενοδοχείο Κρεολή που είχα πάει  κιόλας εκεί στο φανάρι ήταν μία ψηλή ξανθιά.
 

Nikos219

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχει γεμίσει η παραλιακή αυτή την περίοδο, μάλλον λόγω εορτών!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.794
Like
4.409
Πόντοι
506
Πάντα ήταν γεμάτη λόγω λεφτων όχι εορτών
 

sexypapaki

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2014
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Παιδες ξερει κανεις τι παιζει με τις εξης 3;
Γλυφαδα ρευμα προς Πειραια στην πλατεία των δελφινιών ξανθια μαλλον απο την Αλβανια
Γλυφαδα προς Βουλιαγμένη μαλλον ελληνιδα στην πλατεία δελφινιών και αυτη
Και μαυρομαλλα στην Γλυφάδα μετα την shell προς Πειραιά και αυτη

 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Μαγκες , μια που καθεται στο αμαξι λιγο μετα τον Μαρμαριδη , που λεει οτι ειναι κ ελληνιδα , την εχει παρει κανεςι?
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Αυτή με το clio το μπλε.Όντως Ελληνίδα είναι.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.794
Like
4.409
Πόντοι
506
Αυτή με το clio το μπλε.Όντως Ελληνίδα είναι.
Α. Τα Clio είναι για τον πουτσο όλο προβληματα. Ακόμα και τα τελευταία που είναι σαφώς λίγο καλύτερα στον 1 χρόνο τρίζουν ελεος
Β. Όντως πρέπει να είναι Ελληνίδα είναι παλιά καραβάνα αυτή. Τις εποχές ΠΑΣΟΚ έκανε πιατσα στη Σολωνος και το clio ήταν άλλο χρωμα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Α. Τα Clio είναι για τον πουτσο όλο προβληματα. Ακόμα και τα τελευταία που είναι σαφώς λίγο καλύτερα στον 1 χρόνο τρίζουν ελεος
Β. Όντως πρέπει να είναι Ελληνίδα είναι παλιά καραβάνα αυτή. Τις εποχές ΠΑΣΟΚ έκανε πιατσα στη Σολωνος και το clio ήταν άλλο χρωμα

ψηλα στη σολωνος σε ενα καθετο στενο λες ... ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom