Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 615K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Υποθέτω ότι μιλάς ειρωνικά. Εδώ άλλες κάνουν γλυφοκώλι χωρίς έξτρα χρέωση, τι να λέμε τώρα...
τι μου θυμίζεις τώρα...
εννοείται ότι είμαι κακεντρεχής και είρων...
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.450
Κριτικές
99
Like
25.125
Πόντοι
26.236
Η συγκεκριμένη η Μαργαρίτα που την έχει δει next top model κ φοιτήτρια οπως λέει μη χεσω πήγε στα αποδυτήρια στο 20λεπτο κακην κακώς ...
Δε σε ξέρω , να γνωριστούμε , να αποκτήσουμε οικειότητα κ πουτσες μπλε .
Και στα αλλα δωμάτια να γίνεται φουλ της πίπας κ της πουτσας ...
Άσε ρε που θες οικειότητα με τέτοιο τουπέ ..τραβιοτανε σα το κατσίκι μη της πιάσουμε τον κωλο ... αμα νιώσει δηλαδή οικειότητα θα μου πάρει πιπα πιο εύκολα η θα πει τον ξέρω είναι φιλος μου ας του πάρω κ μια πιπα . Κλαιω από τα γέλια .σιγα μη ξαναπάω στο τσόκαρο .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
ρε συ με ένα κατοσταρικάκι θα στην παίξει την καραπουτσακλάρα σου...
εδώ άλλες μουνάρες και τα πίνουν στο 20ρικο... κι εμείς βγάζουμε μόνοι μας τα ματάκια μας...
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Καταρχην ημουν σε διλημμα για να γραψω μεταξυ αντριαννας και ελευθεριας... Για δυο λογους αποφασισα τη Ελευθερια,πιο συγκεκριμμενα για τον ενα λογο αποφασισα να μην γραψω για την αντριαννα και αφορα μια πουστια που μου επαιξε  μες στο δωματιο την οποια πουστια δεν θα αναφερω για να μην στιγματιστω και  προσπαθω να την ξεχασω, και για τον αλλο λογο αποφασισα να γραψω για την ελευθερια επειδη το ξεσκισμα εγινε Πεμπτη (ειχα μια επαγγελματικη δουλεια εκεινη την μερα στο κεντρο , οποτε θυμαμαι την μερα που εγινε το ξεκωλιασμα) οποτε σαν επετειο απο εκεινη την μερα θα γραψω  μια κριτικη.:woldman::woldman::woldman:
Η Ελευθερια ειναι λογικα πρεπει να πλησιαζει τα 40 ... 37-38 θα ελεγα αν με ρωταγατε.. εχει σωμα βελουδινο , δεν ξερω τι αρωματικα -κρεμες και διαφορες μαλακιες βαζει για να χει αυτη την επιδερμιδα , βυζι γυρω στο 2 αρκετα στητο για την ηλικια της , και εναν κωλο επισης καλο για την ηλικια της...φορωντας τα ρουχα μοιαζει περισσοτερο με την σοβαρη ιδιωτικη υπαλληλο που δεν δινει δικαιωματα, ειδικα με τα γυαλακια της ανεβαινει λεβελ στην σοβαροτητας. οταν μπει στο δωματιο ομως και κλειδωσουν οι πορτες μεταλλασεται.:smitten::smitten::smitten:
Πριν φτασουμε στην πολυποθυτη Πεμπτη του ξεσκισματος ειχα επισκεφτει την ελευθερια και αλλες φορες... αυτη την φορα ομως ερχομουν αποφασισμενος για τον κωλο της... μονο για αυτον... ημουν αποφασισμενος να πληρωσω για αυτον... και επειδη ξερω πως γινεται το παιχνιδι στο μαγαζι και επειδη ειχα τσεκαρει την δουλεμενη τρυπουλα της απο τις προηγουμενες συναντησεις και οταν της ειχα πει καποια στιγμη θα στην παρω χαμογελασε ημουν σιγουρος πως θα φτασω στην βρυση και θα πιω νερο.  :zfuck::zfuck::zfuck:
Παντα οταν παω στην Λυκαβητου θελω το μασαζακι μου για αρχη... 20-25 λεπτα οπωσδηποτε και μετα αρχιζω το παιχνιδι...Ετσι αφεθηκα στα χερια της θαραπευτριας να με χαλαρωσει,.. κλεινω τα ματια μου και αφηνομαι... χαλαρα αισθησιακα και καβλωτικα, εως οτου περασει το 25λεπτο... μετα παιρνω τον ελεγχο στα χερια μου... σηκωνομαι και την αρχιζω στα γλωσσοφιλα και της αφαιρω σιγα σιγα τα ρουχα της..., της βαζω το δαχτυλο στην κωλαρα της... "σημερα τον θελω , της λεω.." μου κανει "τσου." και γελαει, της λεω θα στον πληρωσω και ξαναγελαει ... σηκωνομαι ορθιος και αυτη στα τεσσερα και γυμνη πλεον μου ρουφαγε το καβλι.... αρκετες δοσεις dt μεχρι πνιγμου και δακρυων η Ελευθεριτσα η ιδιωτικη υπαλληλος... Το αρνητικο της για μενα ειναι οτι φτυνει το καβλι , αλλοι το γουσταρουν... εγω την προτιμω την πιπα πιο στεγνη... δεν της ειπα τιποτα και συνεχισε τον πεοθυλασμο.. μετα απο κανα πενταλεπτο τρελου τσιμπουκωματος , την στηνω στα τεσεερα... χωρις να της πω κατι, βαζω  σαλιο στο χερι μου και της το βαζω στην ηδη δαχτυλιασμενη και ανοιγμενη κωλοτρυπιδα της... της βαζω αργα και βασανιστικα το καβλι... αρχικα κραυγουλες στην συνεχεια φωνουλες και προς το τελος μετα απο σχεδον δεκαλεπτη ιππευση δυνατες φωνες ηδονης απο μεριας της που πρεπει να ακουστηκαν μεχρι τσακαλωφ... οταν ηταν να χυσω βγηκα απο την κωλαρα νγαζω την καποτα και της τον βαζω στο στομα, συνολικος χρονος <1 sec , και ναι ρε μαγκες τα ρουφηξε η ιδιωτικη υπαλληλος... για να ειμαι αντικειμενικος σχεδον ολα. :rockon::rockon::rockon:
Για να κλεισω την κριτικη μου για την ελευθερια, θα ελεγα οτι η συγκεκριμμενη ειναι "τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι".
Δεν θα πω το ποσα της εδωσα για να της παρω τον κωλο, απλα θα πω οτι τον δινει αλλα πρεπει να δωσεις...δεν τον δινει ετσι, δεν το δινει για το κεφι (τουλαχιστον σε μενα).:woldman::woldman::woldman:
Η επομενη κριτικη θα ειναι για την Ειρηνη.Να γαματε μαγκες!!!
 

zooweil

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Περιμένουμε με αγωνία το επόμενο. Να είσαι καλά.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Αρε Καπότα θα μας χρεωκοπήσεις...
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Περιμένουμε με αγωνία το επόμενο. Να είσαι καλά.
ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ...

Η Ειρήνη ειναι μια κοπελα γυρω στα 32-33 χρονων. Ειναι Ελληνιδα αρκετα συμπαθητικη στο προσωπο (πριν μια δεκαετια πρεπει να ηταν καβλακι) και εχει και ενα αρκετο μεγαλο τατου πισω στην πλατη που ξεκιναει απο κωλομερια. Το στηθος τους ειναι μικροτερο απο δυαρι και το κωλαρακι της ειναι πεταχτο που η θεα της στα 4 θα καβλωνε και τον πιο ανικανο παιχτη. :rockon::rockon: Με την Ειρηνη εχω κανει 2 φορες, υπηρχε και ενα διαστημα που σταματησε για προσωπικους λογους απο το μαγαζι οπως ειπε στη διευθυνση αλλα επανηλθε δριμυτερη. εκανα μια πριν σταματησει και μια με τηην επανοδο, και τις δυο φορες την αφησα να κανει το προγραμμα της οπως ηξερε, δεν την πιεσα για παραπανω καθολου,... ηταν τοσο χαλαρωτικο και ομορφο το μασαζακι της που προτιμησα να κοιμηθω 37 λεπτα γιατι τα αλλα 8 ηταν η μαλακια η παχια: oldman::woldman:
Η μαλακια της ειρηνης ειναι απ αυτες τις μαλακιες που λεμε αν πετυχει η μαλακια τυφλα να χει το γαμησι... και τις 2 φορες που με μαλακισε για 8 λεπτα πετυχε... και δεν ηθελα να την κοψω... ηθελα να την αφησω να τον χαιδεψει ετσι, να τον χαιδεψει αλλιως και στο τελος να πιτσιλισει σπερμα  σχεδον μεχρι τα βυζια μου, οπως ημουν ξαπλωμενος... χουφτωματακια επιτρεπει, εκει χουφτωσα και το βυζακι-κωλαρακι που περιεγραψα στον προλογο μου.Στο τελος αφησα 100, το 80ρι του τιμοκαταλαγου και το 20ρικο που ειναι για το παραβολο αν αφησεις το σπερμα σου στο μαγαζι.
Συνοψιζω λοιπον, η Ειρηνη ειναι μια τιμια επιλογη για παρα πολυ καλο μασαζ και αριστη μαλακια στο τελος. Βεβαια με συναγωνιστη που μιλησα με πμ μου ειπε οτι του τον πηρε πιπα, δεν μπορω να σταθω ομως στα λεγομενα καποιου απο την στιγμη ποου δεν ημουν αυτοπτης η αυτηκοος μαρτυρας.
Απο το μαγαζι της Λυκαβητου ο καποτας προτεινει μεχρι στιγμης τα 2"Ε"... την ειρηνη για καλο μασαζ και καλη μαλακια και την ελευθερια για ικανοποιητικο μασαζ και χαρντκορ κατασταση... ζυγιστε και ψωνιστε!!!! Καλα γαμησια συντροφια!!
 

giolo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ...

Η Ειρήνη ειναι μια κοπελα γυρω στα 32-33 χρονων. Ειναι Ελληνιδα αρκετα συμπαθητικη στο προσωπο (πριν μια δεκαετια πρεπει να ηταν καβλακι) και εχει και ενα αρκετο μεγαλο τατου πισω στην πλατη που ξεκιναει απο κωλομερια. Το στηθος τους ειναι μικροτερο απο δυαρι και το κωλαρακι της ειναι πεταχτο που η θεα της στα 4 θα καβλωνε και τον πιο ανικανο παιχτη. :rockon::rockon: Με την Ειρηνη εχω κανει 2 φορες, υπηρχε και ενα διαστημα που σταματησε για προσωπικους λογους απο το μαγαζι οπως ειπε στη διευθυνση αλλα επανηλθε δριμυτερη. εκανα μια πριν σταματησει και μια με τηην επανοδο, και τις δυο φορες την αφησα να κανει το προγραμμα της οπως ηξερε, δεν την πιεσα για παραπανω καθολου,... ηταν τοσο χαλαρωτικο και ομορφο το μασαζακι της που προτιμησα να κοιμηθω 37 λεπτα γιατι τα αλλα 8 ηταν η μαλακια η παχια: oldman::woldman:
Η μαλακια της ειρηνης ειναι απ αυτες τις μαλακιες που λεμε αν πετυχει η μαλακια τυφλα να χει το γαμησι... και τις 2 φορες που με μαλακισε για 8 λεπτα πετυχε... και δεν ηθελα να την κοψω... ηθελα να την αφησω να τον χαιδεψει ετσι, να τον χαιδεψει αλλιως και στο τελος να πιτσιλισει σπερμα  σχεδον μεχρι τα βυζια μου, οπως ημουν ξαπλωμενος... χουφτωματακια επιτρεπει, εκει χουφτωσα και το βυζακι-κωλαρακι που περιεγραψα στον προλογο μου.Στο τελος αφησα 100, το 80ρι του τιμοκαταλαγου και το 20ρικο που ειναι για το παραβολο αν αφησεις το σπερμα σου στο μαγαζι.
Συνοψιζω λοιπον, η Ειρηνη ειναι μια τιμια επιλογη για παρα πολυ καλο μασαζ και αριστη μαλακια στο τελος. Βεβαια με συναγωνιστη που μιλησα με πμ μου ειπε οτι του τον πηρε πιπα, δεν μπορω να σταθω ομως στα λεγομενα καποιου απο την στιγμη ποου δεν ημουν αυτοπτης η αυτηκοος μαρτυρας.
Απο το μαγαζι της Λυκαβητου ο καποτας προτεινει μεχρι στιγμης τα 2"Ε"... την ειρηνη για καλο μασαζ και καλη μαλακια και την ελευθερια για ικανοποιητικο μασαζ και χαρντκορ κατασταση... ζυγιστε και ψωνιστε!!!! Καλα γαμησια συντροφια!!
Φιλε να εισαι καλα. Μας εφτιαξες.
Χαρα, Ιφιγενεια, Νταιανα??
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Φιλε να εισαι καλα. Μας εφτιαξες.
Χαρα, Ιφιγενεια, Νταιανα??
1)Η Χαρά εχει σταματησει.. καλο ντροπονι , ψευτρα μεγαλη και μυθομανης ... αν πηγαινες με τα νερα της και συμφωνουσες με τις παπαριες μου σου ξεφουρνιζε περνουσες τελεια... αν δεν συμφωνουσες απλα περνουσες καλα... η καριερα της εκτοξευτηκε οταν δουλευε στην Σκουφα,οι μετοχες της στα υψη,  οταν ηρθε Λυκαβητου αποτελεσε μεταγραφικη βομβα την τοτε περιοδο. Αλλαξε ονομα , πηγε και κομμωτηριο και αλλαξε μαλλι και ξεκινησε στην Λυκαβητου σαν αλλη, σοβαρη στην αρχη αλλα ξεδιπλωσε το ταλεντο της γρηγορα
2)Η ιφιγενεια, απωθημενο ολων των παικτων εκει μεσα... ολοι εχουν κανει προσπαθησει για να τους ακουμπησει το καβλι, αλλα το Ιφινενακι βραχος. πολλοι παιχτες την εχουν παρει σε διπλο με θεραπευτριες που τον ρουφαγαν καλα τον πουτσο, με αποτερο σκοπο να την βαλουν στο παιχνιδι και το μονο που καταφεραν να πληρωσουν διπλο μασαζ και να κανουν παιχνιδι μονο με την μια. Δεν γραφω αν κανει κατι ή αν δεν κανει. σας αφηνω με την απορια.
3)η Νταιανα, η πονηρη του μαγαζιου, αυτη που σε βλεπει στην τσεπη περισσοτερο απο την καθεμια εκει μεσα, επειδη εχω ενα ραντεβου  και πρεπει να φυγω, οταν επιστρεψω πιθανον απογευματακι προς βραδυ να γραψω κριτικη για τη ν συγκεκριμμενη.
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
θα σας γραψω κατι και να το βαλετε καλα στο μυαλο σας... ειναι το πιο σημαντικο και αφορα τους νεους πελατες. δηλαδη αυτους που θελουν να παρουν ελευθερας απο το μαγαζι και μετα να παιξουν μπαλα. Ειναι αληθεια οτι το πιο δυσκολο κομματι για το νεο παιχτη ειναι το πως θα καταφερει να γινει εμπιστος στους ιδιοκτητες.επειδη μου στελνετε πολλοι  μηνυμα να παμε μαζι στο μαγαζι και να σας ανοιξω την κερκοπορτα του μαγαζιου θα σας απαντησω εδω και η απαντηση θα αφορα ολους σας. Εννοειται οτι δεν προκειται να παω με κανεναν αγνωστο στο συγκεκριμμενο μαγαζι, και θα προτεινα και αλλους παιχτες-πελατες του μαγαζιου να μην το κανουν ετσι ωστε να μην χρεωθουν τυχον αναποδια, οι καιροι ειναι δυσκολοι και ο νοων νοειτω.Οποιος θελει να μπει στο μαγαζι θα πρεπει να το κανει μονος του. Δεν ειναι ευκολο αλλα οχι και ακατορθωτο. Καταρχην το κυριοτερο πραγμα που θα πρεπει να σας διακατεχει οταν πατε στο μαγαζι ειναι η ειλικρινεια. Τα ψεματα εχουν κοντα ποδια και αν αρχισετε να ψιλοπεφτετε σε εντιφασεις ηδη εχετε μπει στην  μπλακ λιστ και δεν το χετε καταλαβει. Αρα λοιπον πρωτο και βασικο πραγμα που χρειαζεται εκει μεσα εινα ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ.Καταρχην θα εχετε παρει τηλεφωνο και θα εχετε κλεισει ραντεβουυ με την θεραπευτρια που κανετε κεφι απο εδω μεσα, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. Οταν μπειτε στο μαγαζι η ανακριση ξεκιναει απο την  κοπελα της υποδοχης και συνεχιζεται και στο δωματιο απο την κοππελα που θα χετε επιλεξει.ΟΛη ντην ωρα ειστε σε εξετασεις απλα δεν το χετε παρει χαμπαρι. Οταν μπειτε λοιπον η κοπελα της υποδοχης θα σας ρωτησει αν εχετε ξαναπαει στο μαγαζι, εσεις θα απαντησετε ειλικρινα και θα πειτε οχι, ειναι η πρωτη φορα, Στη συνεχεια θα σας ρωτησει απο που μας μαθατε και σεις θα ξαναπαντησετε ειλικρινα και γενικα χωρις να μπειτε σε λεπτομερειες και θα πειτε απο το ιντερνετ.Οταν μπειτε στο δωματιο και ερθει η κοπελα η εξετασεις θα ξανασυνεχιστουν. εσεις θα ειστε παλι ειλικρινης και θα πειτε στα ισια  οτι "θα ηθελα να γινω πελατης, ειμαι παντρεμενος , θελω κατι εχεμυθα μπλα μπλα μπλα..." Μην βιαστειτε να απλωσετε τα κουλα σας, την πρωτη φορα δεν θα φατε, δεν θα κανετετ τιποτα, απλα θα ειστε ειλικρινης ολη την ωρα. Στο τελος της εξετασης και οταν η θεραπευτρια βγει εξω για να κανεις ντουζ θα ξαναεπιστερψει για να σε ξεπροβοδισει. εκει θα χει δωσει τις πληροφοριες της εξω. οταν επιστερεψει λοιπον για νασε βγαλει εξω θα απευθυνθειτε στη θεραπευτρια και θα της πειτε. ''εγω ημουν ειλικρινης ολη την ωρα απενναντι σου, τωρα ειναι η σειρα σου να εισαι... να ξαναρθω στο μαγαζι, θα γινει κατι ή παλι θα πεταξω 80 ευρω???" Απο την απαντηση της θα καταλαβετε... αν θα σας δωσει το πρασινο φως ή οχι... αν σας δωσει το πρασινο φως, να ξαναπατε σε συντομο χρονικο διαστημα και να παρετε την ιδια. Αν ξανααποτυχετε απλα μην ξανπατε στο μαγαζι χασατε, αλλιως καλως ηρθατε στο κλαμπ της Λυκαβητου!!!
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Παλιός παίχτης στο συγκεκριμένο κατάστημα από ότι ξέρω ξεκίνησε από καλό και κυριλέ μασαζ σπα και έχει καταλήξει κατάστημα για ειδικούς πελάτες προδιαγραφών με γερό πορτοφόλι. Η κυρία Ελένη έξυπνη και έμπειρη στο χώρο έχει επιλέξει τον τρόπο που δουλεύει την επιχείρηση της.
Στόχος ποιος άλλος του καταστήματος ... να αρμέξει τον πελάτη ειδικά αυτόν που καταλαβαίνει ότι  έχει το βαλάντιο  ... δεν κοροϊδεύει απλά πουλάει το προϊόν της σε τσιμπημένη τιμή.
Αν πας μόνο για μασάζ .. καλός χώρος .. καλό μασάζ από τις περισσότερες αλλά ακριβό.
Αν πας για τα άλλα διακριτικότητα (μιας και εκεί μέσα μπαινοβγαίνουν  και επώνυμοι ) καλό μασάζ μέτριο service  από τα άλλα και ακριβά.
Άρα τι μας μένει για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει το προϊόν του καταστήματος ... να αποφασίσει άμα αυτό που παίρνει από το κατάστημα αξίζει την τιμή που το πληρώνει. Σε αυτό ο καθένας έχει την άποψη του.
Τέλος στο ερώτημα για αυτόν που ενδιαφέρεται και έχει αποφασίσει να γίνει πελάτης του καταστήματος το να μπει μέσα και να κάνει μασάζ είναι πολύ εύκολο, το να μπει μέσα να φάει είναι πολύ δύσκολο , ο ποιο εύκολος τρόπος και συνήθως έτσι γίνετε είναι να πας συστημένος από καλό πελάτη του καταστήματος και μετά από κάνα δύο επισκέψεις  να δοκιμάσεις το νέκταρ , εγώ όταν πρωτομπήκα  έτσι μπήκα σε μια συγκεκριμένη κοπέλα από τις κολόνες του καταστήματος.
Το δοκίμασα έσκασα αρκετά  αλλά ήμουν VIP  πελάτης (τρομάρα μου ) όταν κατάλαβα ότι είχα κάνει τον κύκλο μου και  ότι αυτό που μου προσέφεραν το έβρισκα αλλού με λιγότερα χρήματα έφυγα.
Συμπέρασμα (δικό μου ) για αυτόν που έχει οικονομική άνεση και είναι σπάταλος το να το δοκιμάσει και να ζήσει λίγο ή πολύ  την κατάσταση που προσφέρει το κατάστημα  μπορεί να το κάνει .....
Για αυτόν που σκέπτεται το κάθε euro  στην τσέπη του το μαγαζί σίγουρα δεν είναι για αυτόν
Για αυτόν που έχει ένα μπάτζετ για τέτοιες δουλειές  και θέλει να το δοκιμάσει να ξέρει ότι δύσκολα θα μπει στο χορό και άμα μπει θα πρέπει να καταθέσει δυσανάλογο χρήμα σε σχέση με αυτό που προσφέρεται.
(μην μου στείλετε pm για να σας συστήσω έχω πολλά χρόνια να πάω αλλά και να πήγαινα κάποιον που δεν τον γνωρίζω δεν μπορώ να τον συστήσω )   
Φιλικά ...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Αν δυσκολευεστε εδω αλλα ειστε πελατες του Σολωνος 80 πειτε στη Μ...να ανηψια της Ελενης (Σ...λας)
να σας κανει το κονε , αδελφα μαγαζια ειναι...
Σα να λεμε VOLKSWAGEN - AUDI  :happy:
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Αν δυσκολευεστε εδω αλλα ειστε πελατες του Σολωνος 80 πειτε στη Μ...να ανηψια της Ελενης (Σ...λας)
να σας κανει το κονε , αδελφα μαγαζια ειναι...
Σα να λεμε VOLKSWAGEN - AUDI  :happy:
Έμπειρος και έγκυρος παίκτης με μεταπτυχιακό στα του Κολωνακίου!  :respect:
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Kαλησπέρες και από μένα.

Ερώτηση: Ξέρουμε το όνομα μιας μελαχρινούλας, μετρίου αναστήματος, χαμογελαστή; Τυφλωμένος από την τσαχπινιά της δεν ρώτησα (δεν γνωρίζω κιόλας αν κάνει μασάζ ή βρίσκεται απλά στην υποδοχή) και θα ήθελα να το τιμήσω την επόμενη φορά.

Δεν ξέρω αν είναι καινούρια, πρώτη φορά την είδα στο κατάστημα.
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Το Μαράκι είναι. Σωστό λουκουμάκι.... Τρώς δύσκολα αλλά αξίζει να προσπαθήσεις...
 

giolo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
1)Η Χαρά εχει σταματησει.. καλο ντροπονι , ψευτρα μεγαλη και μυθομανης ... αν πηγαινες με τα νερα της και συμφωνουσες με τις παπαριες μου σου ξεφουρνιζε περνουσες τελεια... αν δεν συμφωνουσες απλα περνουσες καλα... η καριερα της εκτοξευτηκε οταν δουλευε στην Σκουφα,οι μετοχες της στα υψη,  οταν ηρθε Λυκαβητου αποτελεσε μεταγραφικη βομβα την τοτε περιοδο. Αλλαξε ονομα , πηγε και κομμωτηριο και αλλαξε μαλλι και ξεκινησε στην Λυκαβητου σαν αλλη, σοβαρη στην αρχη αλλα ξεδιπλωσε το ταλεντο της γρηγορα
2)Η ιφιγενεια, απωθημενο ολων των παικτων εκει μεσα... ολοι εχουν κανει προσπαθησει για να τους ακουμπησει το καβλι, αλλα το Ιφινενακι βραχος. πολλοι παιχτες την εχουν παρει σε διπλο με θεραπευτριες που τον ρουφαγαν καλα τον πουτσο, με αποτερο σκοπο να την βαλουν στο παιχνιδι και το μονο που καταφεραν να πληρωσουν διπλο μασαζ και να κανουν παιχνιδι μονο με την μια. Δεν γραφω αν κανει κατι ή αν δεν κανει. σας αφηνω με την απορια.
3)η Νταιανα, η πονηρη του μαγαζιου, αυτη που σε βλεπει στην τσεπη περισσοτερο απο την καθεμια εκει μεσα, επειδη εχω ενα ραντεβου  και πρεπει να φυγω, οταν επιστρεψω πιθανον απογευματακι προς βραδυ να γραψω κριτικη για τη ν συγκεκριμμενη.

Νταιανα? εχω καιρο να την δω
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.349
Πόντοι
446
Πάντως το κυνηγάει το μαγαζί και με τα χαζο-κουπονα...στα διαφορα sites...Το είχε σταματήσει, αλλά βλέπω ανέβασε κανονικά πρόσφατο..αναδουλείες... ? τι να πείς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom