Νέα

Τρολ, Leecher και κριτικές ΜΗΔΕΝ!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anestis_38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
τυπε το παρατραβάς...δεν γουστάρεις power of love..... μας την λες και επειδή αυνανιζόμαστε.... αμα εισαι και βάζελος, σου χω κανει αναφορα στον αντμιν, να ξες πουστη.... :S :S :S :S

Έτσι μπράβο, ντόμπρα και πασαλιμανιώτικα!  :respect:  :rockon:
 

Επισκέπτης
Ανέστη στο έγραψα πιο πάνω αλλά το αγνόησες. Το bourdela.com είναι ένα οικοσύστημα. Έχει από ακρίδες και ποντίκια μέχρι λαγούς, αετούς και λιοντάρια. Όλοι παίζουν το ρόλο τους στη διατήρηση του οικοσυστήματος. Σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει ο αετός να "συναναστρέφεται" τον ποντικό, ούτε η ακρίδα το λιοντάρι, ούτε όμως και να αλληλοκατηγορούνται.
 

Συνημμένα

  • Ένα οικοσύστημα.gif
    Ένα οικοσύστημα.gif
    163,7 KB · Εμφανίσεις: 31

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
δυο συγνωμες στο ιδιο θρεντ :S

η δυναμη του νωντισμου  :rockon: :kneel: :rockon: :worship:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.353
Like
21.272
Πόντοι
5.506
Ρε αντι πας να ριξεις κανενα πουτσο, κάθεσαι και ασχολείσαι με εμένα;

Εδώ φιλαράκι είναι σαϊτ για πορνεία, το έχεις πάρει πρέφα;
Σταμάτα να βλέπεις το Power of love και πήγαινε να μαμησεις τίποτα.



Εντάξει τύπε, τώρα που πιάνεις στο πληκτρολόγιό σου το Power of love νομίζω είναι η σταγόνα που θα ξεχειλίσει το ποτήρι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.353
Like
21.272
Πόντοι
5.506
ΕΓΩ προτεινω να πληρωνουμε συνδρομη ... 30€ το μηνα ας πουμε για να υποστιριξεις καλυτερα την μαλακια που εχεις στο κεφαλι σου....
Ελεος ρε φιλε το εχεις καψει τελειως... Αν δεν σου αρεσει το site ετσι οπως ειναι μπορεις καλιστα να φυγεις να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο.....


Υ.Γ οοοχι 313 μνμτα ... κατω απο 410 καλυτερα.....ποιο αντικειμενικο ειναι ετσι)))))



Και γιατί να μη μας δίνουν 30 Ευρώ να πηγαίνουμε να γαμήσουμε και να γράφουμε κριτικές;  :S :S :S :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
Το bourdela.com είναι ένα οικοσύστημα. Έχει από ακρίδες και ποντίκια μέχρι λαγούς, αετούς και λιοντάρια. Όλοι παίζουν το ρόλο τους στη διατήρηση του οικοσυστήματος. Σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει ο αετός να "συναναστρέφεται" τον ποντικό, ούτε η ακρίδα το λιοντάρι, ούτε όμως και να αλληλοκατηγορούνται.
Eδω ομως τυπε τυγχανει η ακριδα και ο ποντικος, να κακολογουν τον αετο και το λιονταρι.
Χωρις οι πρωτοι να γνωριζουν τι σημαινει κυνηγι.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
Γιατι ξεροχυνω με ολους αυτους που εχουνε 15.000 μηνυματα χωρις καμια κριτικη τυπε. :S :S :S

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:


εγω θελω να γραψω καμια κριτικη τυπε αλλα περιμενω τα χριστουγεννα που θα παω να πω τα καλαντα να μαζεψω λεφτα και να παω να γαμησω    :S :S :S
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.239
Like
8.746
Πόντοι
1.406
εγω θελω να γραψω καμια κριτικη τυπε αλλα περιμενω να παω τα χριστουγεννα που θα παω να πω τα καλαντα να μαζεψω λεφτα και να παω να γαμησω    :S :S :S

γιατί δεν βρίσκεις έναν θείο να σου δίνει χρήματα?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
γιατί δεν βρίσκεις έναν θείο να σου δίνει χρήματα?



τυπε οι θειοι μου ειναι πιο φτωχοι απο'μενα    :S :S :S
περσι τα χριστουγεννα ηρθαν αυτοι και μου ειπαν τα καλαντα   :S :S :S :orchestra:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
enduro φτωχός αλλά το ιντερνετ και τη δεη την πληρώνεις.Τύπε ξερεις πόσα γαμήσια στο μεταξι είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom