Νέα

Τρολ, Leecher και κριτικές ΜΗΔΕΝ!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anestis_38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
εγω τυπε κανω θρησκευτικη κατηχηση στα μελη του σαη για το νωντισμο :S
αμα γινεις μελος, θα γαμας αβερτα και παντα τελεια οποτε δε θα χρειαζεται να γραφεις κριτικες ;)
εσυ παντως που το παιζεις και καλα ψαγμενος, τις καλυτερες πουτανες του σαη οπως την πιεξουλα ουτε τις εχεις ακουσει, οποτε αραξε λιγο ;)

ζητω ο νωντας!
Μπραβο φιλε, πολυ χαίρομαι για σενα.
Θες να γραψεις μια κριτικη για δαυτηνε;
Έλα παλικάρι μου, μη ντρέπεσαι, μια χαρά θα τα πας, έχεις και χιουμορ, αϊντε να σε δουμε!

Ζητω (γενικότερα)
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Μπραβο φιλε, πολυ χαίρομαι για σενα.
Θες να γραψεις μαι κριτικη για δαυτηνε;
Έλα παλικάρι μου, μη ντρέπεσαι, μια χαρά θα τα πας, έχεις και χιουμορ, αϊντε να σε δουμε!

Ζητω (γενικότερα)
εγω τυπε προτεινω να απαγορευεται να ανοιγουν θρεντς οσοι εχουν λιγοτερα απο 313 likes στα ποσταρισματα τους γιατι αυτο ειναι αποδειξη οτι ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και δεν αρεσουνε στα μελη. Τι λες?
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
εγω τυπε προτεινω να απαγορευεται να ανοιγουν θρεντς οσοι εχουν λιγοτερα απο 313 likes στα ποσταρισματα τους γιατι αυτο ειναι αποδειξη οτι ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και δεν αρεσουνε στα μελη. Τι λες?
Ναι, βάλε το σε ψηφοφορία, γιατί όχι;
Κριτική; Θα γράψεις κριτική;
Έλα Παρη μου, κάνε το θαυμα σου!
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Ναι, βάλε το σε ψηφοφορία, γιατί όχι;
Κριτική; Θα γράψεις κριτική;
Έλα Παρη μου, κάνε το θαυμα σου!
για να εχω τοσα likes βρε μπαγλαμα, σημαινει οτι εχω δωσει πληροφοριες και ενημερωσεις στα μπουρδελοθρεντακια που ηταν χρησιμες για τα αλλα μελη  :uglystupid: ουτε ψωνιο ειμαι να θελω να γραφω τι ωραιος γαμιας που ειμαι ουτε προμοτορας για να εκθειαζω παλτα. Δεν ειναι το παν οι κριτικες μικρε
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
για να εχω τοσα likes βρε μπαγλαμα, σημαινει οτι εχω δωσει πληροφοριες και ενημερωσεις στα μπουρδελοθρεντακια που ηταν χρησιμες για τα αλλα μελη  :uglystupid: ουτε ψωνιο ειμαι να θελω να γραφω τι ωραιος γαμιας που ειμαι ουτε προμοτορας για να εκθειαζω παλτα. Δεν ειναι το παν οι κριτικες μικρε
Με συγχωρειτε κύριε
(ωχ είναι δυσκολος αυτός)
Δεν ήθελα να σας θιξω
(αμαν που έμπλεξα)
Παρακαλώ, ε, εγώ, ε, δηλαδή συγγνωμη...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Μπραβο φιλε, πολυ χαίρομαι για σενα.
Θες να γραψεις μια κριτικη για δαυτηνε;
Έλα παλικάρι μου, μη ντρέπεσαι, μια χαρά θα τα πας, έχεις και χιουμορ, αϊντε να σε δουμε!

Ζητω (γενικότερα)


τυπε κριτικες γραφει και ο λιλας και ο πιπαλεκος για το τσοντοσινεμα που πηγαινουν και τους γαμανε πακιστανοι αραπηδες και γυφτοι    :S :S :S :effemine: :gay:
τι θες να μας πεις οτι ειναι πιο χρησιμοι στο σαη απο τον παρι παπη,τον ιακωβο και τον νασο;    :S :S :S
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ Ανέστη το bourdela.com είναι ένα ολοκληρωμένο οικοσύστημα. Δες το επισυναπτόμενο σχεδιάγραμμα.

 

Συνημμένα

  • Ένα οικοσύστημα.gif
    Ένα οικοσύστημα.gif
    163,7 KB · Εμφανίσεις: 40
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
τυποι παντως εδω που μενω εγω  δεν κουνησε πολυ    :S :S :S


927584.jpg
Με τον Εντουρο δεν έτυχε να ξαναμιλήσω ποτε μέχρι τώρα.
Υπαρχει άνθρωπος που είδε αυτό το ποστ και δε χτυπηθηκε στο γέλιο;
Δηλαδή εγώ τώρα θα ζητούσα τι; Να μη βλέπω τέτοια ποστ;
Ρε Εντουρο, ρε φιλε, να είσαι καλά κατα καιρους έχεις ανεβάσει ποστ ΕΠΙΚΑ με πολυ χιουμορ κτλ
Τέλος πάντων να είσαι καλά

το ποστ από το νημα
Σεισμουλης πάλι
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ρε παιδια εγω είμαι μέλος από το 2012, και έχω γραψει 17 κριτικές και έχω 1109 ποστ (με αυτό),δηλαδη κάποιος με 15,000 ποστ και καμια κριτική δεν είναι αξιοπεριεργο πράγμα;
Τι γράφουν αυτοί οι άνθρωποι; Μιλαμε για 15,000 ποστ, καμία κριτική.
Ρε λέμε μαμανε με τις δικές μας συμβουλές!
Και μας τη λένε κι από πανω!
Εμείς που γράφουμε είμαστε οι νεροκουβαλητές τους;

ΡΕ ΕΛΕΟΣ
θα σου πω γιατι τιο νημα σου ειναι εντελως ακυρο???????
και εγω ειμαι μελος πολλα χρονια .. στην πολη που ζω το να βρεις κατι αξιολογο να πηδηξεις και να κανεις και κριτικη για να πανε τα παιδια που διαβαζουν το σιτε και πανε ζουν στην πολη ειναι ΑΠΙΘΑΝΟ... το ιδιο συμβαινει και στις αλλες πολεις της Ελλαδας ΠΛΗΝ της ΑΘΗΝΑΣ .
Στην Αθηνα ολα ειναι ποιο προσβασιμα και οι περισσοτεροι χρηστες ειναι απο εκει... οποτε λογικο να υπαρχουν πολλες ευκαιριες ...
Παρ'ολο που ειμαι μελος πολλα χρονια δεν εχω χιλιαδες μνμτα... Γιατι ?? γιατι φιλε μου οταν εσεις μιλατε για μουνια και γαμησια που κανετε στην Αθηνα εμεις τι να προσφερουμε στην κουβεντα σας περα απο μια πλακα ή καποιο πειραγμα σε καποιο μελος???
Πρωσοπικα θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος να ποσταρω ανουσια οταν γινεται κουβεντα μεταξυ 3-4 παιδιων που λενε τα δικα τους.....και χαμενο παει το ποστ και θα θεωρηθει οτι κανω σπαμ....
καταλαβε λοιπον οτι δεν υπαρχει λογος ο καθενας να ανεβαζει και να γραφει οτι του ερθει....

Υγ. αν εσυ  γραφεις μια κριτικη με σκοπο να κερδισεις την κριτικη ενος αλλου για να γαμησεις και εσυ τοτε φιλε μου εισαι εντελως ΑΚΥΡΟΣ.. με την ιδια λογικη σου και εσυ που εχεις ανεβασει 2000 μνμτα και 47-57-1007 κριτικες το κανεις για να αποδειξεις κατι ?????? δεν παει ετσι))))))
Υ.γ 2 : δεν ειναι ολοι του γραπτου λογου φιλε μου ... και δεν μπορει ςνα απαιτεις απο κανενα να γραψει οτι μαλακια θελει για να διαβασεις εσυ ... Ελευθερο site ειναι (?????) . . και στην τελικη αν δεν σου αρεσει αυτο απλα μην ξαναποσταρεις , διγραψε και τον λογαριασμο σου και ολα καλα)))
φιλικα παντα ε ????? :) :) :) :)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
ο αλεκος τυπε εχει 300.000 ποστς, ειναι τοσα πολλα τα ποστς του που μηδενισε το κοντερ και δε μπορει να μετραει αλλα :S
Λίγο πριν μηδενίσει ηταν 999?? ποστ , αρα στα 100000 μηδενισε και δεν πάει πολύς καιρός που έγινε αυτό.
Οσον αφορά τον ορο leecher χρησιμοποιήτε και σε παιχνίδια τύπου lineage και περιγράφει αυτον που δεν κανει τίποτα και περιμένει απο τους άλλους να τον ανεβάσουν στο επόμενο επίπεδο , το παράσιτο όντως ταιριάζει.
Τώρα όσον αφορά το θέμα κι εγώ δεν έχω κριτικές αλλά στην μπουρδέλο κατασταση Θεσσαλονίκης πιστεύω οτι έχω βοηθήσει κάπως , και όπως έχει ειπωθεί δεν είναι και υποχρεωτικό να γραφεις κριτικες ουτε φυσικά είναι σίγουρο οτι επειδή πέρασα εγώ καλά με μια κοπέλα οτι θα περάσουν και όλοι καλά.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Ανεβάζω καινούργιο θεματάκι για συζήτηση γιατί μου έχει κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση -δηλαδή στιγμες στιγμες τα παίρνω- με κάτι τύπους που έχουν σχεδον 15,000 (!!!) μηνύματα και ΚΑΜΙΑ κριτική!
Άλλοι γράφουν επι παντως επιστητού, άλλοι τρολάρουν ασύστολα, πράγμα που σημαίνει LEECHERS, εκματαλεύονται τη δικια μας ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ να την χαρακτηρήσω; να γράφουμε και να ενημερώνουμε και αυτοι στην ΚΑΡΑΠ@ΤΣ@Ρ@ τους, δεν συνεισφέρουν, δεν ενημερώνουν.
Έλεος, ρε παιδί μου!
Εντάξει δε λέω, δεν είναι υποχρεωτικό κανείς να γράφει ΑΛΛΑ εδω το πράγμα  ΈΧΕΙ ΞΕΦΎΓΕΙ με ορισμενους που γράφουν σε όλα τα νήματα, τρολάρουν, μαλώνουν κτλ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!
Ας συζητήσουμε το ενδεχόμενο να μη μπορεί κάποιος να γράφει στο φορουμ -ή έστω σε κάποια μέρη του φορουμ ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ ΕΝΕΡΓΑ με κριτικές.

Αποψεις και γνωμες από μύστες που με τη διαδυκτιακή του γραφίδα έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο
Φίλε μου , σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι. Νομοτελειακά. Το σάιτ και η πορνοκοινότητα ακολουθεί το δρόμο που ακολουθεί κάθε τί το πρωτοποριακό.
Κάθε τί το πρωτοποριακό ξεκινάει αρχικά ως μια επανάσταση. Όντως το σάιτ όταν ξεκίνησε ήταν κάτι το φοβερό και το ασύλληπτο για τον χώρο του αγοραίου έρωτα .
Άνθρωποι  που είχαν την ιδέα το έφτιαξαν με μεράκι και προσέφεραν στο ίντερνετ κάτι που δεν υπήρχε .
Στη συνέχεια, έρχεται η επέκταση μεταξύ των μυστών. Πράγματι στο σάιτ οι μυημένοι πουτανιάρηδες το βρήκαν εγκαίρως και η πληροφορία για τα σπιτάκια και τις κοπέλες διακινούταν
Μετά αρχίζει η επέκταση να λαμβάνει ανεξέλεγκτες μορφές και παρεισφρύει ολόκληρη η ελληνική κοινωνία που δεν φημίζεται για το πνευματικό της επίπεδο και την αλληλεγγύη της . Η παρακμή θα έρθει αναπόφευκτα.
Το σάιτ έγινε viral.  Με τόσες χιλιάδες μέλη τί ψάχνεις να βρεις ; Επίπεδο ;
Πόσο μάλλον όταν το ίδιο το αντικείμενο του σάιτ έχει παρακμάσει και έχει κορεστεί. Δηλαδή , και να μη θέλουν να τρολλάρουν τί να συζητήσουν για τα σπιτάκια και τις κοπέλες ;  Για τις τσιγγανορουμάνες των 10€ που κάνουν τα πάντα ? Για τη Φυλής που είναι τίγκα στους πάκηδες και φοβάσαι να κυκλοφορήσεις ; Για τα στούντιο που πηγαινοέρχονται καραβιές με κοπέλες που μέχρι να τις δεις έχουν φύγει; 
Άδεια είναι πιο πολλά και βαράνε μύγες, δεν έχει και ο κόσμος λεφτά .
Οπότε , ναι μεν σε καταλαβαίνω, αλλά δεν βλέπω να υπάρχει κάποια λύση
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Φίλε μου , σε καταλαβαίνω ...
Οπότε , ναι μεν σε καταλαβαίνω, αλλά δεν βλέπω να υπάρχει κάποια λύση
Χώρος υπάρχει για όλους και για ΟΛΑ στο BOU.
Και για τρολ και για μέλη που δε συμμετέχουν στο άθλημα, όπως το είπες το φορουμ έγινε viral.
ΑΛΛΑ, μήπως το πράγμα έχει ξεφύγει;

Αναρωτιέμαι, υπάρχει κάποιος τρόπος το σαϊτ να γίνει καλύτερο;
Αυτό.

Να ο Τζιμυ που πιο πάνω με απειλει, έχουμε συμμετάσχει σε ένα νήμα και κάναμε πολύ καλή πλακα -άσχετα τι γραφε εδώ- δεν έχω τιποτε και με κανεναν.
Τέλος πάντων, εσυ ως δραστήριο μέλος -και σε έχω ευχαριστήσει και δημόσια για τις ενημερώσεις σου- μίλησες
Ας μιλήσουν και άλλοι.
Θεωρώ ότι κάποια στιγμη έπρεπε να γίνει αυτή η κουβέντα.

Ευχαριστώ, Eise για τη συμμετοχή σου αλλά ας δούμε πως μπορούμε να κάνουμε το φορουμ καλύτερο.
Ας μιλήσουν και οι αντμιν - αν έχουν να πουν κάτι.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Νομίζω οτι και η πλάκα έχει θέση στο φόρουμ, κάτι που πιστεύω το έχουμε αποδεχθεί και το γουστάρουμε. Ας μην κάνουμε το φόρουμ αποστειρωμένο όπως πολλά άλλα.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Για τη Σαντρα -Φουρεϊρα που ρώταγες καπου δούλευε σπαω το μυαλό μου δε το βρίσκω, πάντως η Τζοβάνα (πρωην Μελαντίας) δεν είναι - μοιάζει η σωματοδομή τους αλλά δεν είναι.
Αν το θυμηθω θα ενημερώσω, καλημέρες
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Νομίζω οτι και η πλάκα έχει θέση στο φόρουμ, κάτι που πιστεύω το έχουμε αποδεχθεί και το γουστάρουμε. Ας μην κάνουμε το φόρουμ αποστειρωμένο όπως πολλά άλλα.
Ναι, συμφωνω χιλια άλλα ας συζητήσουμε τρόπους αν μπορουμε να κάνουμε το φορουμ καλύτερο
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Ανεβάζω καινούργιο θεματάκι για συζήτηση γιατί μου έχει κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση -δηλαδή στιγμες στιγμες τα παίρνω- με κάτι τύπους που έχουν σχεδον 15,000 (!!!) μηνύματα και ΚΑΜΙΑ κριτική!
Άλλοι γράφουν επι παντως επιστητού, άλλοι τρολάρουν ασύστολα, πράγμα που σημαίνει LEECHERS, εκματαλεύονται τη δικια μας ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ να την χαρακτηρήσω; να γράφουμε και να ενημερώνουμε και αυτοι στην ΚΑΡΑΠ@ΤΣ@Ρ@ τους, δεν συνεισφέρουν, δεν ενημερώνουν.
Έλεος, ρε παιδί μου!
Εντάξει δε λέω, δεν είναι υποχρεωτικό κανείς να γράφει ΑΛΛΑ εδω το πράγμα  ΈΧΕΙ ΞΕΦΎΓΕΙ με ορισμενους που γράφουν σε όλα τα νήματα, τρολάρουν, μαλώνουν κτλ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!
Ας συζητήσουμε το ενδεχόμενο να μη μπορεί κάποιος να γράφει στο φορουμ -ή έστω σε κάποια μέρη του φορουμ ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ ΕΝΕΡΓΑ με κριτικές.

Αποψεις και γνωμες από μύστες που με τη διαδυκτιακή του γραφίδα έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο

Που τα κανανε τυπε ολοι αυτοι οι μπαχαλακηδες τα 15.000 μηνυματα σε νηματα που αφορουνε την ενημερωση ή σε Κυριακατικα  :think: :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.868
Like
23.193
Πόντοι
6.056
Που τα κανανε τυπε ολοι αυτοι οι μπαχαλακηδες τα 15.000 μηνυματα σε νηματα που αφορουνε την ενημερωση ή σε Κυριακατικα  :think: :S :S :S
ωπ εσυ εχεις 9 κριτικες
μπορεις να γραφεις στο φορουμ

γιατι σε φερνουν για παραδειγμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom