Νέα

Τρολ, Leecher και κριτικές ΜΗΔΕΝ!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anestis_38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
ωπ εσυ εχεις 9 κριτικες
μπορεις να γραφεις στο φορουμ

γιατι σε φερνουν για παραδειγμα?

Γιατι ξεροχυνω με ολους αυτους που εχουνε 15.000 μηνυματα χωρις καμια κριτικη τυπε. :S :S :S

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.960
Like
23.478
Πόντοι
6.056
Γιατι ξεροχυνω με ολους αυτους που εχουνε 15.000 μηνυματα χωρις καμια κριτικη τυπε. :S :S :S

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
εδω να πουμε οτι ο νηματοθετης φωτογραφιζει ενα νικ
που εντελως συμπτωματικα τσουγκρισανε 0.2 μιλισεκοντς
πριν ανοιχτει το παρον θρεντ...

αρα ο τιτλος θα επρεπε να ειναι "γιατι μου κολλαει ο σταρνταστ?"
:2funny:
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ρε αντι πας να ριξεις κανενα πουτσο, κάθεσαι και ασχολείσαι με εμένα;

Εδώ φιλαράκι είναι σαϊτ για πορνεία, το έχεις πάρει πρέφα;
Σταμάτα να βλέπεις το Power of love και πήγαινε να μαμησεις τίποτα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.960
Like
23.478
Πόντοι
6.056
Ρε αντι πας να ριξεις κανενα πουτσο, κάθεσαι και ασχολείσαι με εμένα;

Εδώ φιλαράκι είναι σαϊτ για πορνεία, το έχεις πάρει πρέφα;
Σταμάτα να βλέπεις το Power of love και πήγαινε να μαμησεις τίποτα.
εσυ ασχολεισαι με τους αλλους καημενε
στο βρακι μας μπηκες τι θα γαμησουμε και τη θα γραψουμε μετα

 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Κανένα πρόβλημα με όσους δε γράφουν κριτικές. Το πρόβλημα είναι οι κακογαμημενοι κομπλεξικοι που σχολιάζουν κριτικές και κοπέλες ΠΆΝΤΑ αρνητικά. Φολες όλες και μπάζα κτλ κτλ.

Σίγουρα στην ιδιωτικη τους ζωή θα είναι σκατοψυχα σκουπίδια άσχημοι και μικροψωλοι
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Δε ξέρω, ας πάρουν θέση και τα πιο δραστηρια μέλη.
Εγώ πήρα μια πρωτοβουλία.

Εδώ είμαστε φορουμ ανθρωπων που κανουν σεξ, όχι σαϊτ αυνανιζομένων.

Επαναλαμβάνω, ας πάρουν θεση τα πιο δραστήρια μέλη του φορουμ.

Και οι αντμιν, αν δεν τους κάνει κόπο.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
πρόβλημα δεν είναι τα μέλη που δεν γράφουν κριτικές...

άλλοι δεν θέλουν για προσωπικούς λόγους, άλλοι δεν το έχουν με το γράψιμο, άλλοι (πολλοί) είναι απλά τουρίστες...(δεκτοί κι αυτοί)
το πρόβλημα είναι τα μέλη που χωρίς να έχουν αντίστοιχη κριτική, κριτικάρουν κοπέλες και μάλιστα πολύ άσχημα. ή πολύ θετικά. ομοίως κακό.
φίλε, ή την ξέρεις ή δεν την ξερεις, ή την έχεις συναντήσει είτε όχι. αν όχι ΔΕΝ μιλάς γι αυτήν, τουλάχιστον όχι για πράγματα που απαιτούν να έχει υπάρξει φυσική παρουσία για να έχουν βάση και αξιοπιστία...

ομοίως πρόβλημα είναι μέλη (πολλά τελευταία) που σε δυο εβδομάδες ανεβάζουν πολλές, μα πολλές λέω, κριτικές. όχι απίθανο αλλά προσωπικά μου χτυπάει αρνητικά και κάνω άσχημους συνειρμούς....
Ας συζητηθουν όλα αυτά.
Νομίζω πως πρεπει να μπουν νεοι Κανονες στο φορουμ.
Το πράγμα ξέφυγε.
Εμένα αυτό το φορουμ μου έχει προσφέρει πολλά.
Η προσπαθεια του Αντισθένη και των άλλω παιδιών, με έχει βοηθήσει.
Ας δούμε τι μπορεί να γίνει.
Είμαι ο μόνος που έχει προβληματιστεί;

Ας μπουν κάποιοι καινούργιοι κανονες.

Να μη μπορουν όλοι να μπάινουν -φερ' ειπειν- σε όλα τα νήματα, να σχολιάζουν κριτικές κτλ.
Δε ξερώ παιδια ρίχτε ιδέες αλλά πρέπει και να μιλήσουν οι αντμιν.
Δικό τους είναι το φορουμ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
πρόβλημα δεν είναι τα μέλη που δεν γράφουν κριτικές...

άλλοι δεν θέλουν για προσωπικούς λόγους, άλλοι δεν το έχουν με το γράψιμο, άλλοι (πολλοί) είναι απλά τουρίστες...(δεκτοί κι αυτοί)
το πρόβλημα είναι τα μέλη που χωρίς να έχουν αντίστοιχη κριτική, κριτικάρουν κοπέλες και μάλιστα πολύ άσχημα. ή πολύ θετικά. ομοίως κακό.
φίλε, ή την ξέρεις ή δεν την ξερεις, ή την έχεις συναντήσει είτε όχι. αν όχι ΔΕΝ μιλάς γι αυτήν, τουλάχιστον όχι για πράγματα που απαιτούν να έχει υπάρξει φυσική παρουσία για να έχουν βάση και αξιοπιστία...

ομοίως πρόβλημα είναι μέλη (πολλά τελευταία) που σε δυο εβδομάδες ανεβάζουν πολλές, μα πολλές λέω, κριτικές. όχι απίθανο αλλά προσωπικά μου χτυπάει αρνητικά και κάνω άσχημους συνειρμούς....
Μετα είναι και το άλλο , όσο αληθινή και να είναι μια κριτική μπορεί να την διαβάσει κάποιος και να πάει στην κοπέλα για την οποία διάβασε και να περιμένει να πάρει τα ίδια που πήρε ο προηγούμενος , παράδειγμα γλωσσόφιλα που μπορεί όμως κάποιες να δίνουν μόνο σε αυτούς που γουστάρουν η να δίναν στην αρχή (ισως για να μαζέψουν πελατεία) και μετά να τα έκοψαν, οπότε πας εσυ που έχεις διαβάσει 1 η 2 κριτικές που έγραψαν οτι η κοπέλα έδοσε γλωσσόφιλα αλλά μπορεί να τα έχει κόψει μέχρι να πάς εσυ , γιατί και η κριτική μπορεί να είναι για κατάθεση που έγινε πριν λίγες μέρες η γιατί δεν πήγες αμέσως μετά την κριτική.
Βασικά το παράδειγμα που αναφέρω έχει συμβεί σε μένα αλλά νομίζω οτι έχει συμβεί και σε άλλους.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Μετα είναι και το άλλο , όσο αληθινή και να είναι μια κριτική μπορεί να την διαβάσει κάποιος και να πάει στην κοπέλα για την οποία διάβασε και να περιμένει να πάρει τα ίδια που πήρε ο προηγούμενος , παράδειγμα γλωσσόφιλα που μπορεί όμως κάποιες να δίνουν μόνο σε αυτούς που γουστάρουν η να δίναν στην αρχή (ισως για να μαζέψουν πελατεία) και μετά να τα έκοψαν, οπότε πας εσυ που έχεις διαβάσει 1 η 2 κριτικές που έγραψαν οτι η κοπέλα έδοσε γλωσσόφιλα αλλά μπορεί να τα έχει κόψει μέχρι να πάς εσυ , γιατί και η κριτική μπορεί να είναι για κατάθεση που έγινε πριν λίγες μέρες η γιατί δεν πήγες αμέσως μετά την κριτική.
Βασικά το παράδειγμα που αναφέρω έχει συμβεί σε μένα αλλά νομίζω οτι έχει συμβεί και σε άλλους.
Πολύ σωστό αυτό που λέει ο Σαββας!
Και εμένα μου έχει τύχει και το έγραψα, να ενημερώσω άλλους ΟΠΩΣ και εγώ ενημερώνομαι.
Γράφτο ρε αδέρφακι μου και εσύ σε μια κριτική να υπάρχει, τα λέφτά μας δίνουμε, δεν τον παίζουμε!
 

Επισκέπτης
Χώρος υπάρχει για όλους και για ΟΛΑ στο BOU.
Και για τρολ και για μέλη που δε συμμετέχουν στο άθλημα, όπως το είπες το φορουμ έγινε viral.
ΑΛΛΑ, μήπως το πράγμα έχει ξεφύγει;

Αναρωτιέμαι, υπάρχει κάποιος τρόπος το σαϊτ να γίνει καλύτερο;
Αυτό.

Να ο Τζιμυ που πιο πάνω με απειλει, έχουμε συμμετάσχει σε ένα νήμα και κάναμε πολύ καλή πλακα -άσχετα τι γραφε εδώ- δεν έχω τιποτε και με κανεναν.
Τέλος πάντων, εσυ ως δραστήριο μέλος -και σε έχω ευχαριστήσει και δημόσια για τις ενημερώσεις σου- μίλησες
Ας μιλήσουν και άλλοι.
Θεωρώ ότι κάποια στιγμη έπρεπε να γίνει αυτή η κουβέντα.

Ευχαριστώ, Eise για τη συμμετοχή σου αλλά ας δούμε πως μπορούμε να κάνουμε το φορουμ καλύτερο.
Ας μιλήσουν και οι αντμιν - αν έχουν να πουν κάτι.
σου προτεινω να ανοιξεις νεο θρεντ με τιτλο το σαιτ φθινει. Θα ειναι προτοτυπο και μπορει με την πρωτοβουλια σου να γινει το σαιτ καλυτερο.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Nαι τυπε, εχω και ενημερωσεις της καθημερινοτητας, φωτος εκει που επρεπε, κτλπ..
Δηλαδη εβαζα ενα λιθαρακι στο σαιτ.
Απο την αλλη εδω μεσα εχουν μαζευτει πολλοι Aσφαιροι Kλωνοι Γιωταδες, στο bou.com
Ετσί, ΑΚΡΙΒΩΣ.
Αυτην την κατάσταση μπορούμε να τη μετριάσουμε;
Μήπως πρέπει να αλλάξουν οι κανόνες;
Αυτό λέω.
Ας έχουμε υπόψη μας εμεις οι μύστες, οι οίκοι δεν είναι για μιγιάγγιχτους φλωράδες που παρεξηγούνται άμα τους πεις μαλάκες.
Εμένα τόσα χρόνια με έχουν βρίσει, απειλήσει και τι δεν έχω ακούσει.
Αυτά θα υπήρχουν. Το ξέρω, το ήξερα και γι' αυτό ποτέ δεν το έκανα θέμα.

ΑΛΛΑ  μήπως το φορουμ από φόρουμ μυστών έχει αρχίσει και μεταλλάσσεται σε κάτι πιο ... αυνανιστικό; δε ξέρω και πως αλλιώς να το εκφράσω.

Μήπως πρέπει να αλλαξουν οι κανόνες;


 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
εγω προτεινα λυση για αλλαγη στους κανονες.

οποιος εχει κατω απο 313 likes στο φορουμ να απαγορευεται να ανοιγει νεα θεματα γιατι αποδεδειγμενα λεει ΜΑΛΑΚΙΕΣ που δεν αρεσουν στα μελη  :takethis:

 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ετσί, ΑΚΡΙΒΩΣ.
Αυτην την κατάσταση μπορούμε να τη μετριάσουμε;
Μήπως πρέπει να αλλάξουν οι κανόνες;
Αυτό λέω.
Ας έχουμε υπόψη μας εμεις οι μύστες, οι οίκοι δεν είναι για μιγιάγγιχτους φλωράδες που παρεξηγούνται άμα τους πεις μαλάκες.
Εμένα τόσα χρόνια με έχουν βρίσει, απειλήσει και τι δεν έχω ακούσει.
Αυτά θα υπήρχουν. Το ξέρω, το ήξερα και γι' αυτό ποτέ δεν το έκανα θέμα.

ΑΛΛΑ  μήπως το φορουμ από φόρουμ μυστών έχει αρχίσει και μεταλλάσσεται σε κάτι πιο ... αυνανιστικό; δε ξέρω και πως αλλιώς να το εκφράσω.

Μήπως πρέπει να αλλαξουν οι κανόνες;

ΕΓΩ προτεινω να πληρωνουμε συνδρομη ... 30€ το μηνα ας πουμε για να υποστιριξεις καλυτερα την μαλακια που εχεις στο κεφαλι σου....
Ελεος ρε φιλε το εχεις καψει τελειως... Αν δεν σου αρεσει το site ετσι οπως ειναι μπορεις καλιστα να φυγεις να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο.....


Υ.Γ οοοχι 313 μνμτα ... κατω απο 410 καλυτερα.....ποιο αντικειμενικο ειναι ετσι)))))
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.960
Like
23.478
Πόντοι
6.056
εγω προτεινα λυση για αλλαγη στους κανονες.

οποιος εχει κατω απο 313 likes στο φορουμ να απαγορευεται να ανοιγει νεα θεματα γιατι αποδεδειγμενα λεει ΜΑΛΑΚΙΕΣ που δεν αρεσουν στα μελη  :takethis:
και ολη αυτη η καρμιροπουστια
επειδη τον τσιγκλισε λιγο ενα νικ με 15κ ποστ και χωρις κριτικες

μιλαμε ο μαλακας ειναι πιο αντιπαθητικος απο τον αχαχουχα
:2funny:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
και ολη αυτη η καρμιροπουστια
επειδη τον τσιγκλισε λιγο ενα νικ με 15κ ποστ και χωρις κριτικες

μιλαμε ο μαλακας ειναι πιο αντιπαθητικος απο τον αχαχουχα
:2funny:
κικ-μπαν στον ανεστη  :takethis: :takethis:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
ΕΓΩ προτεινω να πληρωνουμε συνδρομη ... 30€ το μηνα ας πουμε για να υποστιριξεις καλυτερα την μαλακια που εχεις στο κεφαλι σου....
Ελεος ρε φιλε το εχεις καψει τελειως... Αν δεν σου αρεσει το site ετσι οπως ειναι μπορεις καλιστα να φυγεις να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο.....


Υ.Γ οοοχι 313 μνμτα ... κατω απο 410 καλυτερα.....ποιο αντικειμενικο ειναι ετσι)))))
Για 313 likes έκανε λόγο ο τύπος Paris πιο πάνω , απλά έτσι αναμένεται ίσως δημιουργία κλώνων που θα κάνουν like στο main προφίλ :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Πολύ σωστό αυτό που λέει ο Σαββας!
Και εμένα μου έχει τύχει και το έγραψα, να ενημερώσω άλλους ΟΠΩΣ και εγώ ενημερώνομαι.
Γράφτο ρε αδέρφακι μου και εσύ σε μια κριτική να υπάρχει, τα λέφτά μας δίνουμε, δεν τον παίζουμε!
Απο την μια έτσι όπως το βλέπεις , δηλαδή αντί για 1-2 κριτικές ήτανε 10 η 15 κριτικές σίγουρα θα ήταν καλύτερα , απλά εγω το έγραψα με το σκεπτικό οτι να μην στηριζόμαστε τελείως στις κριτικές μπορεί ακόμα και 10 να περασαν καλά σε μια κοπέλα και εσυ να μην περάσεις καλά γιατί με το στανταράκι σου κάνετε άλλα πράματα, η για κάποιον άλλο λόγο...
Οσον αφορά το παράδειγμα που λεω στο προηγούμενο ποστ μπορεί να μην έγραψα κριτική αλλά ενημέρωσα στην μπουρδελοκατάσταση θεσσαλονίκης και μάλιστα αμέσως μετά την κατάθεση (απο κινητο), μπορεί να το είδαν λιγότεροι απο το αν έγραφα κριτική αλλά τουλάχιστον το είδαν πιο γρήγορα απο το να έγραφα κριτική την επόμενη μέρα η σε μερικές μέρες. Άσε που με την νέκρα που υπάρχει αυτές τις μέρες στην μπουρδελοκατάσταση θεσσαλονίκης και μια φορά την εβδομάδα να μπεις δεν έχεις και πολλές σελίδες να διαβάσεις :P
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.043
Like
21.131
Πόντοι
5.006
Ρε αντι πας να ριξεις κανενα πουτσο, κάθεσαι και ασχολείσαι με εμένα;

Εδώ φιλαράκι είναι σαϊτ για πορνεία, το έχεις πάρει πρέφα;
Σταμάτα να βλέπεις το Power of love και πήγαινε να μαμησεις τίποτα.

Δε ξέρω, ας πάρουν θέση και τα πιο δραστηρια μέλη.
Εγώ πήρα μια πρωτοβουλία.

Εδώ είμαστε φορουμ ανθρωπων που κανουν σεξ, όχι σαϊτ αυνανιζομένων.

Επαναλαμβάνω, ας πάρουν θεση τα πιο δραστήρια μέλη του φορουμ.

Και οι αντμιν, αν δεν τους κάνει κόπο.

τυπε το παρατραβάς...δεν γουστάρεις power of love..... μας την λες και επειδή αυνανιζόμαστε.... αμα εισαι και βάζελος, σου χω κανει αναφορα στον αντμιν, να ξες πουστη.... :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom