Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (13 μέλη και 48 επισκέπτες)

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
δηλαδή τίποτα παραπάνω, ούτε φραπέ???
 

KOSTASA3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ας βαλω μερικές τελευταίες κινήσεις που έκανα!!!  :2funny:

Μαυρουκα χοντρούλα στην Καλογρέζα με βυζ@ρες... Μασάζ μέτρια πράγματα και στο τελος φραπεδάκι το οποιο μπορώ να πω ειναι πολύ καλό, τουλαχιστον για τα δικά μου γούστα... έχω πάρει 2 φορές και την 2η είχαμε και καλαμάκι με δική της προτοβουλια... χρόνος μια ώρα χωρίς καμία βιασύνη και μπανάκι μετά... δεν έχει κρεβάτι μασάζ οπότε όλα γίνονται σε κανονικό κρεβάτι. Τιμουλα 30!

Οι 2 γνωστες στον Πειραια (πίσω απο την Ελαις) προς μιλφ θα έλεγα, η μια ψιλοχοντρουλα και η άλλη αδύνατη αλλά με τρελες ρώγες!!! Ο χωρος εχει ντουζακι και πλεον κρεβατι μασαζ (επειδη πριν δεν ειχε) και από μασάζ μέτρια προς καλούτσικα θα έλεγα.. φραπεδάκι σίγουρα και εμένα μου κανανε και καλαμάκι αλλά με προφυλακτικό! Τιμουλα 50!

Κορίνα αν θυμαμαι καλά το όνομα και έχει νεο χώρο στο Π.Φαληρο καπου πίσω απο τα Νεκ....φεια! Μασά χαλια εντελώς και βιαστική στο τελος.. Μακρια με απλά λογια... τιμή 30 και αν της κάνεις και καλα΄και αυτης μασαζ μετα 35.

Επίσης πήγα και σε μια άλλο διπλα στο μετρό του Χολαργού, Ρωσίδα κοντά στα 40-45 με ωραίες βυζάρες αλλά δεν μπορώ να βρω την αγγελια στην ΧΕ. Τιμή ήταν στα 40, μασάζ καλούτσικο και στο τελος φραπεδάκι.. το τηλ της πάντως τελειώνει σε 753 και αν βρω την αγγελια θα την ποστάρω

Ελπιζω να βοηθησα!! αυτη στοπ π φαληρο ειναι χαλια - ουτε μασαζ κανει ουτε τιποτα - τσαμπα τα λεφτα
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
καλησπερα. δειτε νεο γραφειο και δειτε την θεραπευτρια μαρια. starmassage.gr
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.773
Πόντοι
1.336
Καλημέρα σε όλους. Μια και νέος στο bou, είπα να γράψω τις εντυπώσεις μου από ένα νέο χώρο που άνοιξε στη Δάφνη,Τριπόλεως 10. Πήγα την προηγούμενη βδομάδα αφού λόγω επίσκεψης Ερντογάν έφαγα μεγάλη ήττα με το ραντεβού που είχα κανονίσει στο bill. Ο χώρος μικρός, σχετικά καθαρός. Οι κοπέλες είναι μονο 2. Η Μαργαρίτα και η Κατερίνα. Στην είσοδο η Μαργαρίτα.Μίλφ γύρω στα 40. Καλό κορμί,όσο μπόρεσα να καταλάβω με τα ρούχα,μέτριο πρόσωπο αλλά σε προδιαθέτει για εκφυλες καταστασεις. Ήμουν σίγουρος ότι θα μπω μαζί της καθότι ήταν και καλή στο social και είμαι και milfakias.
Τότε όμως έκανε το λάθος να μου προτείνει να δω και το Κατερινάκι.
Το Κατερινάκι δηλώνει και πρέπει όντως να είναι 25. Πρόσωπο Καλό, όχι φοβερό, αλλά σώμα κάτσε Καλά!! Κωλαράκι ολοστρογγυλο που διαγραφόταν στο κολλητό τζιν και στήθη έτοιμα να εκραγούν. Εννοείται ότι ξέχασα τη Μαργαρίτα και πήγα με την Κατερίνα.
Να ενημερώσω εδώ για τα Προγράμματα του 'μαγαζιού'
Μασαζ απλό μισή ώρα 50 ΕΥΡΩ με φραπέ
Μασαζ body to body μισή ωρα 60 ΕΥΡΩ και φραπέ
Μασαζ body to body μισή ώρα 70 ΕΥΡΩ  με φραπέ και καλαμάκι
Μασαζ 80 ΕΥΡΩ μισή ώρα με ερωτική επαφή
120 η μία ώρα.
Πήρα το πρόγραμμα των 70, γιατί λόγω σύγχυσης ήθελα χαλαρά πράγματα.
Η Κατερίνα από μασαζ φάνηκε να μη το πολυγουστάρει! Το πάλεψε λίγο, εγώ έβλεπα τα τέλεια φυσικά στήθη της στον καθρέφτη, και μετά το κωλαράκι της καθώς με έτριβε και φτιαχνόμουνα. Αφού της είπα ότι έχει τέλειο στηθος, μου λέει μου αρεσει να το χαιδευουν! Οπότε γυρνάω ανάσκελα, καθότι βυζολάτρης, και αφού τις εγλειψα λίγο τις βυζάρες μου βάζει προφυλακτικό και μου παιρνει μια πολύ καλή πίπα ενώ με άφησε να παίζω με το μουνάκι της που σε λίγο άρχισε να υγραίνεται. Εκει λέω μαλακία έκανα, επρεπε να παω για το πρόγραμμα των 80!! Ήταν αργά όμως!!

Εν κατακλείδι πέρασα καλά με το Κατερινάκι αν και στράβωσε το αρχικό μου πρόγραμμα.
Το κακό ήταν ότι μασάζ δεν έκανα ουσιαστικά, και το 30λεπτο πρόγραμμα έγινε 20λεπτο, με ευθύνη μου βέβαια γιατί βιάστηκα να γυρίσω ανάσκελα. :)
Από ότι κατάλαβα μετά, στο μασάζ η Μαργαρίτα το κατέχει, και η Κατερίνα μαθαίνει...
Αυτά και ελπίζω να βοήθησα λίγο όποιον ενδιαφέρεται για μια επίσκεψη.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους. Μια και νέος στο bou, είπα να γράψω τις εντυπώσεις μου από ένα νέο χώρο που άνοιξε στη Δάφνη,Τριπόλεως 10. Πήγα την προηγούμενη βδομάδα αφού λόγω επίσκεψης Ερντογάν έφαγα μεγάλη ήττα με το ραντεβού που είχα κανονίσει στο bill. Ο χώρος μικρός, σχετικά καθαρός. Οι κοπέλες είναι μονο 2. Η Μαργαρίτα και η Κατερίνα. Στην είσοδο η Μαργαρίτα.Μίλφ γύρω στα 40. Καλό κορμί,όσο μπόρεσα να καταλάβω με τα ρούχα,μέτριο πρόσωπο αλλά σε προδιαθέτει για εκφυλες καταστασεις. Ήμουν σίγουρος ότι θα μπω μαζί της καθότι ήταν και καλή στο social και είμαι και milfakias.
Τότε όμως έκανε το λάθος να μου προτείνει να δω και το Κατερινάκι.
Το Κατερινάκι δηλώνει και πρέπει όντως να είναι 25. Πρόσωπο Καλό, όχι φοβερό, αλλά σώμα κάτσε Καλά!! Κωλαράκι ολοστρογγυλο που διαγραφόταν στο κολλητό τζιν και στήθη έτοιμα να εκραγούν. Εννοείται ότι ξέχασα τη Μαργαρίτα και πήγα με την Κατερίνα.
Να ενημερώσω εδώ για τα Προγράμματα του 'μαγαζιού'
Μασαζ απλό μισή ώρα 50 ΕΥΡΩ με φραπέ
Μασαζ body to body μισή ωρα 60 ΕΥΡΩ και φραπέ
Μασαζ body to body μισή ώρα 70 ΕΥΡΩ  με φραπέ και καλαμάκι
Μασαζ 80 ΕΥΡΩ μισή ώρα με ερωτική επαφή
120 η μία ώρα.
Πήρα το πρόγραμμα των 70, γιατί λόγω σύγχυσης ήθελα χαλαρά πράγματα.
Η Κατερίνα από μασαζ φάνηκε να μη το πολυγουστάρει! Το πάλεψε λίγο, εγώ έβλεπα τα τέλεια φυσικά στήθη της στον καθρέφτη, και μετά το κωλαράκι της καθώς με έτριβε και φτιαχνόμουνα. Αφού της είπα ότι έχει τέλειο στηθος, μου λέει μου αρεσει να το χαιδευουν! Οπότε γυρνάω ανάσκελα, καθότι βυζολάτρης, και αφού τις εγλειψα λίγο τις βυζάρες μου βάζει προφυλακτικό και μου παιρνει μια πολύ καλή πίπα ενώ με άφησε να παίζω με το μουνάκι της που σε λίγο άρχισε να υγραίνεται. Εκει λέω μαλακία έκανα, επρεπε να παω για το πρόγραμμα των 80!! Ήταν αργά όμως!!

Εν κατακλείδι πέρασα καλά με το Κατερινάκι αν και στράβωσε το αρχικό μου πρόγραμμα.
Το κακό ήταν ότι μασάζ δεν έκανα ουσιαστικά, και το 30λεπτο πρόγραμμα έγινε 20λεπτο, με ευθύνη μου βέβαια γιατί βιάστηκα να γυρίσω ανάσκελα. :)
Από ότι κατάλαβα μετά, στο μασάζ η Μαργαρίτα το κατέχει, και η Κατερίνα μαθαίνει...
Αυτά και ελπίζω να βοήθησα λίγο όποιον ενδιαφέρεται για μια επίσκεψη.

Σε ευχαριστουμε παικτη. Θα τιμησουμε καποια στιγμη :-)
Παντως φανταζομαι πως αν ηθελες θα μπορουσε να της πεις πως αλλαξες γνωμη και θελεις αλλο προγραμμα απο αυτο που πηρες αρχικα, δεν νομιζω να την χαλαγε...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.773
Πόντοι
1.336
Σε ευχαριστουμε παικτη. Θα τιμησουμε καποια στιγμη :-)
Παντως φανταζομαι πως αν ηθελες θα μπορουσε να της πεις πως αλλαξες γνωμη και θελεις αλλο προγραμμα απο αυτο που πηρες αρχικα, δεν νομιζω να την χαλαγε...
Είχα προπληρώσει, αλλά φαντάζομαι πως ναι. Εκείνη την ώρα πάντως αφέθηκα στα χειλάκια της! Τι να κάνω? :think:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
8
Like
2.898
Πόντοι
736
κατι απο τα 2 συμβαινει παντως  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom