Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 838K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
538
Κριτικές
9
Like
1.227
Πόντοι
486
Επίσκεψη στην Ρέα σήμερα το πρωι.
Κράτησα παθητική στάση, αφήνοντας την να ακολουθήσει το πρόγραμμα ρουτίνα της.

Ενώ ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι άρχισε να χαϊδεύει και να παίζει το όργανο μου ακάποτο με τις πατούσες της και το στήθος της μέχρι να έρθει η επιθυμητή στύση.
Πέρασε την περικαυλίδα και ξεκινήσε ένα δυνατό τσιμπούκι σε ρυθμό και ένταση, δίνοντας μου όμως την εντύπωση ότι βιαζόταν να διεκπεραίωση το καθήκον της και ότι υποκρίνοταν το ποσό απολάμβανε τη μεταξύ μας συνεύρεση. Μου μετέδωσε το άγχος της και μετά την γρήγορη εναλλαγή τριών στάσεων το τέλος δεν ήρθε ποτέ!
Εχω την εντύπωση ότι αυτή ειναι η πολιτική των οίκων 11 και 14. Δεν εξηγείται αλλιώς.  Αυτό το διεκπαιρεωτικό στυλ κάνει μπαμ σε όποιο εχει λίγη εστω πείρα στο άθλημα.  Το βάζουν οι κοπέλες με το καλημέρα. Αν δεν ακολουθήσεις το χρόνο τους και χρονοτριβήσεις λίγο, στο πεντάλεπτο σε αγχώνουν. Και μετά βρίσκεσαι να τον παίζεις στο σπίτι σου. Εγω εχω κάνει πισω απο αυτά τα δύο σπιτια καιρό τώρα. Στην αρχή σκεφτόμουνα οτι εκτίμησα λάθος τη κατάσταση.  Ξαναπροσπάθησα τα ιδια. Λέω δε πάει. Υπήρχαν ομως κριτικές αμφιβόλου αξιολογήσεως για μένα (ένεκα η διαφήμιση των οίκων από υπεραξιολόγηση των παροχών).
Ας αλλαξουν πλευρό καλύτερα και οι κοπέλες και οι ιθύνοντες τους δύο οικους.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
538
Κριτικές
9
Like
1.227
Πόντοι
486
Δεν είναι η πρώτη μου επίσκεψη στην Ρέα. Έχω περάσει και καλύτερα μαζί της. Αυτή ήταν η σήμερινη εμπειρία μου μαζί της και δεν ειναι ενδεικτική. Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες.
Για την κατάληξη της συνευρέσεις που δεν υπήρχε κατάληξη  :wanker: φταίω και εγώ γιατί δεν έχω άλλο σπέρμα. :sperm:  :grin:
Θες να πεις οτι φταις που δεν τελείωσες στο λεπτο για να ευχαριστήσεις και τη κοπέλα ε!!
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Η πραγματική ζωή μιας ιερόδουλης! «Οι Αόρατοι» πρωταγωνίστρια είναι μια ιερόδουλη και υπεύθυνη σε οίκο ανοχής στο κέντρο της Αθήνας, η Μαρία. Σε αυτό το χώρο βρίσκεται πάνω από 20 χρόνια και δεν έχει κανένα πρόβλημα να λέει τι δουλειά κάνει. Μας μιλά για το τι βιώνει καθημερινά σε αυτό το επάγγελμα. Μας διηγείται κάποιες αστείες στιγμές, αλλά και κάποιες σκοτεινές πτυχές αυτής της δουλειάς.

 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
538
Κριτικές
9
Like
1.227
Πόντοι
486
Θα πρότεινα γιατρέ στις ψηφοφορίες να υπάρχει και η επιλογή ¨καμία¨ 'κανένα' 'τίποτα'
ανάλογα με την ερώτηση.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Πληροφορίες για λήξη συνεργασίας της Αμαλίας με τον οίκο Ν 3.

Προς αναζήτηση νέου οίκου η Αμαλία, ή οριστική αποχώρηση της από την περιοχή.
 

Συνημμένα

  • Π.Μίνωος3noname-600x924.jpg
    Π.Μίνωος3noname-600x924.jpg
    157,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Πληροφορίες για αναζήτηση κοπέλας από την Χριστίνα  (όροφος 14), προκειμένου να πάει να κάνει διακοπές λίγων μηνών στον τόπο καταγωγής της.
 

Συνημμένα

  • ΠΜ14όροφος.jpg
    ΠΜ14όροφος.jpg
    5,6 MB · Εμφανίσεις: 42

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
«Έφυγε με την ελπίδα». Θανατηφόρα επέμβαση μεγέθυνσης πέους για 30χρονο στη Σουηδία

1 Αυγούστου 2017

Τη ζωή του έχασε ένας 30χρονος άνδρας στη Σουηδία, κατά τη διάρκεια επέμβασης μεγέθυνσης πέους. Ο άτυχος Σουηδός είχε μπει στο χειρουργείο για επιμήκυνση και μεγέθυνση πέους, διαδικασίες που συχνά γίνονται στην ίδια επέμβαση. Συνήθως αφαιρούνται λιποκύτταρα από διάφορα σημεία του σώματος, όπως η κοιλιά, και τοποθετούνται στο γεννητικό όργανο.

Η επιμήκυνση του πέους του είχε ολοκληρωθεί επιτυχώς αλλά μόλις άρχισε η μεγέθυνση- η φάση στην οποία γίνεται η έγχυση λιποκυττάρων- ο 30χρονος εμφάνισε καρδιακή αρρυθμία, η πίεσή του και τα επίπεδα οξυγόνου καταποντίστηκαν.

Μισή ώρα μετά έπαθε καρδιακή προσβολή. Παρότι του παρασχέθηκε η απαιτούμενη ιατρική βοήθεια και έγινε καρδιοαναπνευστική ανάνηψη, ο άνδρας πέθανε δύο ώρες αργότερα.
«Είναι η πρώτη φορά που μια φαινομενικά απλή και ασφαλής επέμβαση μεγέθυνσης πέους, μέσω μεταφοράς λίπους, προκαλεί αιφνίδιο θάνατο υγιούς νέου ανθρώπου» τονίζεται στο περιοδικό Journal of Forensic Sciences.

Ιατροδικαστική εξέταση έδειξε πως ο άνδρας είχε πάθει πνευμονική εμβολή. Φαίνεται πως λιποκύτταρα περνούν στη ροή του αίματος και μέσα στους πνεύμονες, προκαλώντας ρήξη των αιμοφόρων αγγείων.

Πηγή: parapolitika.gr
 

Συνημμένα

  • epemvasixeirourgio-696x434.jpg
    epemvasixeirourgio-696x434.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 16

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Τη ζωή του έχασε ένας 30χρονος άνδρας στη Σουηδία, κατά τη διάρκεια επέμβασης μεγέθυνσης πέους.

Το πάχος ή το μήκος του πέους μετράει; 

Σε γενικές γραμμές, οι περισσότερες γυναίκες υποστηρίζουν ότι το μέγεθος του πέους ήταν εντελώς ασήμαντο για αυτές. Πιο συγκεκριμένα, μόνο το 20% των γυναικών θεωρούσε το μήκος του πέους σημαντικό και μόλις το 1% το χαρακτήριζε πολύ σημαντικό. Αντίστοιχα, το πάχος του πέους χαρακτηρίστηκε ως σημαντικό από το 31% και ως πολύ σημαντικό από το 2% των γυναικών.

Αν και φαίνεται το πάχος να έχει μεγαλύτερη σημασία από το μήκος στα μάτια των γυναικών, οι ερευνητές παρατήρησαν ότι εάν μια γυναίκα ενδιαφερόταν για τη μία διάσταση μεγέθους, ήταν πολύ πιθανό να ενδιαφέρεται και για την άλλη.

Όλοι σίγουρα έχουν ακούσει την έκφραση ότι δεν είναι το μέγεθος που μετράει, αλλά ο τρόπος χρήσης, η οποία είναι πολύ πιθανό να έχει τις ρίζες της στη δουλειά των Masters και Johnsons, σύμφωνα με τους οποίους δεν υπάρχει κανένας λόγος από την πλευρά της φυσιολογίας που να συσχετίζει τη σεξουαλική ευχαρίστηση της γυναίκας με το μέγεθος του πέους.

 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
[move]Νέα κλήρωση. Αυταρχικό αξίας 100 ευρώ με την Λολίτα. Το πρόγραμμα έχει προπληρωθει.[/move]


Αφορα τους 5 πρώτους που θα κάνουν κλικ στο "μου αρέσει" σε αυτο το post.
 

Συνημμένα

  • Λολίτα.JPG
    Λολίτα.JPG
    186 KB · Εμφανίσεις: 53
  • Λολίτα_1.jpeg
    Λολίτα_1.jpeg
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 67
  • Λολιτα new 3.JPG
    Λολιτα new 3.JPG
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 71

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Όσοι δεν είστε σε τέτοια φάση η δεν ξέρετε μην κάνετε like στο παραπάνω post (αφορά παθητικούς)

Το πρόγραμμα έχει προπληρωθει. Δεν θα πιστωθούν χρήματα σε λογαριασμό.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
[move]Νέα κλήρωση. Αυταρχικό αξίας 100 ευρώ με την Λολίτα. Το πρόγραμμα έχει προπληρωθει.[/move]

Η κλήρωση θα γίνει την Κυριακή μέσω του τυχερού παιχνιδιού joker του Ο.Π.Α.Π.

Αν δεν συμπληρωθούν οι συμμετοχές μέχρι μισή ώρα (21:30) πριν την κλήρωση ο διαγωνισμός θα ακυρωθεί.

Αν ο τυχερός αρνηθεί την επίσκεψη θα πληρώσει χρηματική ρήτρα το κόστος της επισκεψης (100 ευρώ).

Κάνοντας κλικ στο post αποδέχεστε τους όρους.
 

Συνημμένα

  • images-800x421.jpg
    images-800x421.jpg
    58,2 KB · Εμφανίσεις: 19

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Θα ακολουθήσουν νέες κληρώσεις.

Θα γνωρίσετε της πραγματικές διαστάσεις της π.Μίνωος και των κοριτσιών της.

Πιθανές νέες κληρώσεις αφορούν DUO (δύο κορίτσια) και παρτούζα (ένα κορίτσι δυο άντρες-με κάποιον φίλο σας).
 

Συνημμένα

  • oikos_anoxis-800x400.jpg
    oikos_anoxis-800x400.jpg
    57,6 KB · Εμφανίσεις: 22

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Μετά την πετυχημένη ολοκλήρωση της διαδικασίας, επιφυλάσσω για το μέλλον διενέργεια νέας κλήρωσης με μικρότερο αριθμό συμμετεχόντων (5).

[move]Το μέλλον είναι τώρα![move]
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Άννα, Αμαλία, Βαλεντίνα σήμερα θα παραμείνουν εκτός λειτουργίας.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Ο kkoostas απέσυρε το ενδιαφέρον του για το αυταρχικό λόγω μη κατανόησης του δημοσιεύματος που αφορά την κλήρωση.

Έχουν κλειδώσει 2 συμμετοχές.

xamilontonon
ΧΑΝΙΩΤΗΣ1981
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom