Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Για να γαμάς Ελλεινίδες πρέπει να χρησιμοποιείς πούστικες μεθόδους!Και καλά κάνει όποιος το κάνει...Δεν τα έχω με τους πωλητές αέρος κοπανιστού ...
Τα έχω με τις τρισάθλιες Ελλεινίδες που έχουν γαλουχήσει μια γενιά αντρών στη πουστιά και την ψευτοφιγούρα...
Δεν ισχυει φιλε αυτο που λες.Εκτος αν εννοεις τιποτα τελειωμενες χωρις προσωπικοτητα που θα χαψουν οτι μαλακια της πει ο αλλος.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.093
Like
2.900
Πόντοι
506
με cls 63 amg ξερω τυπο και δε φορτωνει όπως επισης και με m5 αυτά σε τι κατηγορια τα βαζεις?

εχω την εντυπωση οτι το καλυτερο μουνοαυτικινητο για τα λεφτα του ειναι τo SLK
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Στη χωρα που καποιοι πιστεψαν οτι ο Τσιπρας θα σβησει το μνημονιο με ενα νομο, στη χωρα που καποιοι πιστευουν οτι ο Σωρρας εχει 600 δις, εσυ απορεις πώς καποιος βρωμιαρης καφρος γαμαει μουναρες? Με παραμυθι, φρου φρου και δηθενιά. Σε καλυψα?

Τα είπες όλα φίλε .....
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.988
Κριτικές
33
Like
7.030
Πόντοι
3.496
Στo να ψαxνουν σπονσορα σημερα νεαρες ομορφες κοπελες,οπως φοιτητριες.Η' καποιες αλλες εμφανισιμες,που μπορει να περνανε μια δυσκολη οικονομικη φαση.Κ' zηταν μια περιστασιακη βοηθεια,για να σταθουν παλι στα ποδια τους.Ειναι κατανοητο.. Απο την αλλη,κατι θειτσες σιτεμενες,που το παιzουν ακομη Θεες.Καποιες αλλες που το εxουν κανει καθημερινο σπορ.Κ' δεν ειxαν ποτε στην zωη τους συγκεκριμενο αντικειμενο απασxολησης.Ουτε θελουν να εxουν.. Ομως συνεxιzουν μανιωδως να ψαxνουν σπονσορα.Eιναι για γελια κ κλαματα.. Υστερα μιλανε περι xειραφετησης των γυναικων κ.α αερολογιες.. :sunglasses:
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε εγώ τούτο είχα διαβάσει πριν 20 χρόνια, τσάμπα τελείως:

σε άλλη διεύθυνση τότε προφανώς.

Το έχω προτείνει άπειρες φορές.
Κάποιοι γελοίοι , για να μου επιτεθουν,
βρήκαν πάτημα 1-2 πίπες που λέει όπως gimmics ή gm style
και πήγαν να το βγάλουν όλο μαλακία.

Εγώ συνδυάζω Swingcatt με λίγο Speed Seduction και είχα επιτυχία με γυναίκα που δεν πίστευα ποτέ πως θα είχα την δυνατότητα να την ρίξω. Πάντως οι γυναίκες ερωτεύονται με το αυτί και εδώ βλέπω το ξεχνάνε.
Έχουν ρομαντισμό οι γυναίκες, και έναν λανθάνων Ναρκισσισμό οπότε και η έξυπνη κολακία κάνει την δουλειά της.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εγώ συνδυάζω Swingcatt με λίγο Speed Seduction και είχα επιτυχία με γυναίκα που δεν πίστευα ποτέ πως θα είχα την δυνατότητα να την ρίξω. Πάντως οι γυναίκες ερωτεύονται με το αυτί και εδώ βλέπω το ξεχνάνε.
Έχουν ρομαντισμό οι γυναίκες, και έναν λανθάνων Ναρκισσισμό οπότε και η έξυπνη κολακία κάνει την δουλειά της.
τι ειναι το swing catt τυπε??
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Συμφωνω το καμακι θελει τακτικη και τυφλοσουρτη οπως λεει ο zeliko.Mε ωραιο στυλ και εξυπνο-χαλαρο τροπο προσεγγισης κανεις γνωριμιες και αυξανεις τις πιθανοτητες!!!
ακομη και στις δυστροπες και "low value" ελληνιδες...
καλες οι ξενες -δυνατα τεμαχια αλλα  αν δεν μετρας στον τοπο σου δε μετρας πουθενα!!!!
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
καλες οι ξενες -δυνατα τεμαχια αλλα  αν δεν μετρας στον τοπο σου δε μετρας πουθενα!!!!

Τύπε ... χωρίς υπερβολή , πιστεύω ότι με την εμπειρια μου πλεον ,
αν βρισκόμουν σε επαγγελματικά ταξίδια στο εξωτερικό , οπουδήποτε ΣΤΟ ΔΥΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ, να πίνω ποτάκια βράδυ σε μπαρ ξενοδοχείου ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ, θεωρώ ότι χαλαρά 1/10 βραδιές, θα ανέβαινα με παρέα στο δωμάτιο.
Στο τελείως άνετο.
Και με κομμάτι που μετράει.


Στην ελλάδα βεβαια,  αυτά ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

(Γι'αυτό πρέπει να αλλάξω δουλειά).
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Ετσι η συγκριση με εξωτερικο δεν υφισταται!στην ελλαδα νυχτα ειδικα δεν υπαρχει περιπτωση να χτυπησεις αμεσα κατι πολυ δυνατο με καμακι!
πχ στην Αγγλια ή β.Ευρωπη ή ανατολικη που εχω παει τα ειδα ολα ,ολες ανετες στο φλερτ και κανενα ΥΦΟΣ και δυνατα μουνετα!!!
Εδω γκομενα χτυπας αν μετρας οπως και αλλου ,το θεμα ειναι η ευκολια..εδω τρως αλλα με χρονοβορα διαδικασια κ πολυ σπασιμο ,θα σου βγαλει τα συκωτια,μονο με πολυ παραμυθι με μπλαμπλα με θεατρο με εφε με shit tests...
οποτε εξωτερικο καλυτερα!!!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ετσι η συγκριση με εξωτερικο δεν υφισταται!στην ελλαδα νυχτα ειδικα δεν υπαρχει περιπτωση να χτυπησεις αμεσα κατι πολυ δυνατο με καμακι!
πχ στην Αγγλια ή β.Ευρωπη ή ανατολικη που εχω παει τα ειδα ολα ,ολες ανετες στο φλερτ και κανενα ΥΦΟΣ και δυνατα μουνετα!!!
Εδω γκομενα χτυπας αν μετρας οπως και αλλου ,το θεμα ειναι η ευκολια..εδω τρως αλλα με χρονοβορα διαδικασια κ πολυ σπασιμο ,θα σου βγαλει τα συκωτια,μονο με πολυ παραμυθι με μπλαμπλα με θεατρο με εφε με shit tests...
οποτε εξωτερικο καλυτερα!!!

το αστειο ειναι οτι ακομα και αυτες που εχουνε εδω το υφακι στο εξωτερικο μεταμορφωνονται και γινονται προσιτες κτλπ και μια χαρα κανεις και παιχνιδι και οτι θες

αυτο μονο στην Ελλαδα γινεται

 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
το αστειο ειναι οτι ακομα και αυτες που εχουνε εδω το υφακι στο εξωτερικο μεταμορφωνονται και γινονται προσιτες κτλπ και μια χαρα κανεις και παιχνιδι και οτι θες

αυτο μονο στην Ελλαδα γινεται

ετσι !!!μονο που αν εισαι στο εξωτερικο σιγα μην κοιταξεις ελληνιδα...εχω δει πολλες να φορτωνονται με αραπαδες ,αραβες , πακιστανους τουρκους και γυρνανε Ελλαδα και το παιζουν δυσκολες κ παρθενες...
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
διαβασα όλα τα προσφατα σχολια και μπορω να πω ότι ηταν απολαυστικα !!!

παντως είναι απογοητευτικο να βλέπεις ολόκληρες γενιες γυναικων αντι να καταπολεμησουν την καταθλιψη ειλικρινα

με το πιο φθηνο φαρμακο που ειναι οι γνωριμίες, οι κοινωνικες σχεσεις, το σεξ, το χιουμορ και γενικα να μην βαζουν τρελα υψηλα

standards παντου αλλα να ειναι ρεαλιστες και προσγειωμένες στην πραγματικοτητα

προτιμουν να ειναι κουμπωμένες και να παιξουν το σεναριο της αναζητησης του αγιου δισκοπότηρου (σπόνσορας για γαμο)

οπου τελικα μαλλον η πλειοψηφια μπαινει στο ραφι αφου περασουν ασκοπα τα καλυτερα χρονια της ζωη τους.

Ετσι καταληγει και η υπολοιπη γενια τους (αντρες) να ειναι καταθλιπτικοι και να προσπαθουν να φτασουν τις τρελες απαιτησεις

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....η ζωη περναει, πως το λενε οι νεοτεροι??? YOLO man, you only live once, κοιτα να αξιοποιήσεις ότι εχεις

και να περασεις οσο πιο καλα μπορεις και να μην εχεις τις αυταπάτες που σου περνανε το Hollywood και το σιχαμενο star system

Ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε!!!
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
διαβασα όλα τα προσφατα σχολια και μπορω να πω ότι ηταν απολαυστικα !!!
παντως είναι απογοητευτικο να βλέπεις ολόκληρες γενιες γυναικων αντι να καταπολεμησουν την καταθλιψη ειλικρινα
με το πιο φθηνο φαρμακο που ειναι οι γνωριμίες, οι κοινωνικες σχεσεις, το σεξ, το χιουμορ και γενικα να μην βαζουν τρελα υψηλα
standards παντου αλλα να ειναι ρεαλιστες και προσγειωμένες στην πραγματικοτητα
προτιμουν να ειναι κουμπωμένες και να παιξουν το σεναριο της αναζητησης του αγιου δισκοπότηρου (σπόνσορας για γαμο)
οπου τελικα μαλλον η πλειοψηφια μπαινει στο ραφι αφου περασουν ασκοπα τα καλυτερα χρονια της ζωη τους.
Ετσι καταληγει και η υπολοιπη γενια τους (αντρες) να ειναι καταθλιπτικοι και να προσπαθουν να φτασουν τις τρελες απαιτησεις
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....η ζωη περναει, πως το λενε οι νεοτεροι??? YOLO man, you only live once, κοιτα να αξιοποιήσεις ότι εχεις
και να περασεις οσο πιο καλα μπορεις και να μην εχεις τις αυταπάτες που σου περνανε το Hollywood και το σιχαμενο star system
Ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε!!!

Συμφωνώ μαζί σου αγαπητέ... το έθεσες πολύ σωστά.  :hi:
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Και εγώ γενικά στο μηδέν βρίσκομαι σχετικά με τις ελληνίδες και γενικότερα με τις γυναίκες. Πάντα με δελέαζε το άγνωστο πάντα μου άρεσε και μου αρέσει το απρόβλεπτο αλλά γενικά δεν βλέπω και πολύ όρεξη για ζωή απο την αντίθετη πλευρά. Σίγουρα φταίω και εγώ αλλά και το μηδέν στις μέρες μας είναι πολύ.. Για τον εαυτό μου δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ αλλά μια βάση υπάρχει... Τώρα πως αυτή η βάση η μόνη εξέλιξη που έχει είναι οι βίζιτες είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ γενικά στο μηδέν βρίσκομαι σχετικά με τις ελληνίδες και γενικότερα με τις γυναίκες. Πάντα με δελέαζε το άγνωστο πάντα μου άρεσε και μου αρέσει το απρόβλεπτο αλλά γενικά δεν βλέπω και πολύ όρεξη για ζωή απο την αντίθετη πλευρά. Σίγουρα φταίω και εγώ αλλά και το μηδέν στις μέρες μας είναι πολύ.. Για τον εαυτό μου δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ αλλά μια βάση υπάρχει... Τώρα πως αυτή η βάση η μόνη εξέλιξη που έχει είναι οι βίζιτες είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο


Νομιζω ότι τα social media μαλλον κανανε χειροτερη την κατασταση με το να κυνηγάνε ολοι και ολες τα likes και να προβαλλουν ψευτικες ζωες, σιγα μην ειναι ολοι ευτυχισμένοι/ες όπως δειχνουν κάθε 3 και λιγο με τις φωτο που ανεβαζουν, καλο θα ηταν η ηθοποιεια να μενει στην μεγαλη οθονη του σινεμά.

Εχω πολλους πελατες ψυχολόγους (παρεχω υπηρεσίες IT)  και δεν προλαβαινουν τα ραντεβού, αυτό από μονο του δειχνει ότι υπαρχει σοβαροτατο και οξυτατο πρόβλημα ακομα και σε νεαρες πλεον ηλικιες.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Νομιζω ότι τα social media μαλλον κανανε χειροτερη την κατασταση με το να κυνηγάνε ολοι και ολες τα likes και να προβαλλουν ψευτικες ζωες, σιγα μην ειναι ολοι ευτυχισμένοι/ες όπως δειχνουν κάθε 3 και λιγο με τις φωτο που ανεβαζουν, καλο θα ηταν η ηθοποιεια να μενει στην μεγαλη οθονη του σινεμά.

Εχω πολλους πελατες ψυχολόγους (παρεχω υπηρεσίες IT)  και δεν προλαβαινουν τα ραντεβού, αυτό από μονο του δειχνει ότι υπαρχει σοβαροτατο και οξυτατο πρόβλημα ακομα και σε νεαρες πλεον ηλικιες.

ετσι ακριβως..βεβαια και οι ξενες εχουν social media και το μοιραζουν αδιακοπα..το θεμα της ελλεινιδας ειναι πιο συνθετο και πηγαζει απο την οικογενεια με τα κομπλεξ που τις βγαζουν,απο τον βλακα μπαμπα που την αποθεωνει μεχρι τα +30 και την χορηγει ,την ηλιθια μανα που την κανει να νιωθει μοναδικη πριγκηπισσα :vomit: μεχρι να βρει τον μαλακα να παντρευτει και τελος απο τους πυρφορους που την κανουν ολα τα χατηρια χωρις ανταποκριση,την αποθεωνουν και εξυψωνουν !!! λογικο να την δει  μετα αλλα να εχει και θεματα γιατι ειναι κακογαμημενη ή αγαμητη με πολλα κομπλεξ!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Και εγώ γενικά στο μηδέν βρίσκομαι σχετικά με τις ελληνίδες και γενικότερα με τις γυναίκες. Πάντα με δελέαζε το άγνωστο πάντα μου άρεσε και μου αρέσει το απρόβλεπτο αλλά γενικά δεν βλέπω και πολύ όρεξη για ζωή απο την αντίθετη πλευρά. Σίγουρα φταίω και εγώ αλλά και το μηδέν στις μέρες μας είναι πολύ.. Για τον εαυτό μου δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ αλλά μια βάση υπάρχει... Τώρα πως αυτή η βάση η μόνη εξέλιξη που έχει είναι οι βίζιτες είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο

χααχχαχαχα γαμησε το σχολιο σου χαχχαχαχα
ωραιος
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
διαβασα όλα τα προσφατα σχολια και μπορω να πω ότι ηταν απολαυστικα !!!

παντως είναι απογοητευτικο να βλέπεις ολόκληρες γενιες γυναικων αντι να καταπολεμησουν την καταθλιψη ειλικρινα

με το πιο φθηνο φαρμακο που ειναι οι γνωριμίες, οι κοινωνικες σχεσεις, το σεξ, το χιουμορ και γενικα να μην βαζουν τρελα υψηλα

standards παντου αλλα να ειναι ρεαλιστες και προσγειωμένες στην πραγματικοτητα

προτιμουν να ειναι κουμπωμένες και να παιξουν το σεναριο της αναζητησης του αγιου δισκοπότηρου (σπόνσορας για γαμο)

οπου τελικα μαλλον η πλειοψηφια μπαινει στο ραφι αφου περασουν ασκοπα τα καλυτερα χρονια της ζωη τους.

Ετσι καταληγει και η υπολοιπη γενια τους (αντρες) να ειναι καταθλιπτικοι και να προσπαθουν να φτασουν τις τρελες απαιτησεις

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....η ζωη περναει, πως το λενε οι νεοτεροι??? YOLO man, you only live once, κοιτα να αξιοποιήσεις ότι εχεις

και να περασεις οσο πιο καλα μπορεις και να μην εχεις τις αυταπάτες που σου περνανε το Hollywood και το σιχαμενο star system

Ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε!!!

πες τα τρελε !



 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Κύριοι η μαμά τους καλλιεργει αυτές τις βλακωδεις αντιλήψεις. Σου λέει εγώ παντρεύτηκα τον πατέρα σου και τέλος.εσυ βγες,ζήσε,πηδηξου σαν σκύλα και μεταξύ αυτών θα βρεις το χαλβα που θα έχει τον τρόπο του να ζήσεις βασίλισσα. Ο άλλος πρέπει να σε κερνάει,να έχει αυτοκίνητο κλπ κλπ κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom