Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
[ξεκινησα να γράψω μια γραμμή και τελικά έγραψα κατεβατό στο πι-και-φι, χωρίς γράψε-σβήσε οπότε μην περιμένετε αιτιολογημένα και επεξηγημένα επιχειρήματα. Κάποιοι ίσως καταλάβουν τι εννοω σε αυτά που γράφω και αυτά που παραλλέιπω)

Παιδιά καλά τα λέτε αλλά υπάρχουν κατηγορίες.

1) Διάσημος πρώτης γραμμής, νέος και ωραίος -> έρχονται και ανοίγουν τα πόδια (δεν χρειάζεται να χαλάσεις φράγκο)

2) Γόνος πλούσιας οικογένειας που παίζει σε περιοδικά με όνομα (επίθετο βασικά) βαρύ σαν ιστορία -> Κάνουν ουρές, τσακώνονται, γαμάς τα καλύτερα μουνιά (Μια στο τόσο να βγαίνεις, φορτώνεις. Κερνάς απο τη σαμπάνια σου στο πρώτο τραπέζι στα μπουζούκια 1-2 ποτήρια, 4-5 ντάνες λουλούδια αλλά δεν χρειάζεται καν αυτό, αλλα και πάλι στα αρχίδια σου).

3) Επιχειρηματίας με κάργα λεφτά, σχετικά νέος, οχι γνωστός στο ευρύ κοινό αλλά γνωστός σε αυτές που ρωτάνε και μαθαίνουν -> Γαμάς πολύ έυκολα μιας και σου έρχονται μόνες τους απο κοινές παρεες στα μαγαζια που βγαίνεις, κυρίως μπουζούκια. (Πρέπει να χαλάς ένα σεβαστό ποσό στα μπουζούκια το μήνα για να σε έχουν στα ώπα-ωπα και να φαίνεται. Αντε να κεράσεις κανένα ποτό/σαμπάνια τη γκόμενα στο τραπέζι και να την πας καμία βόλτα κάπου ψαρωτικά (μπορεί αυτό να είναι και το γαμάτο σπίτι σου)).

4) Επιχειρηματίας με ένα αρκετά καλό μηνιάτικο της τάξης των 10.000-30.000 το μήνα και ευπαρουσίαστος με ένα πολύ καλό αυτοκίνητο και αισθητή παρουσία στη νυχτερινή ζωή (μπουζούκια κτλ). -> Μπορείς να γαμάς μουνιά που αν δεν είχες φράγκα δεν θα τα έβλεπες στον ύπνο σου. (Πρέπει να σκας ένα σεβαστό μέρος αυτών που βγάζεις στα μπουζούκια. Αν οι γκόμενες είναι πολύ καλές, άντε να χρειαστεί να κάνεις και κανένα δωράκι καμια φορά για να  αποδείξεις ότι είσαι άνετος)

5) Ο τύπος που πήρε τη Βοxer και μπορεί να κάνει μόστρα στο Μπουρνάζι. -> Γαμάει μια χαρά πιτσιρίκες μουνάκια και κουγκαρ αλλά σαφώς κατώτερης κατηγορίας απο τους παραπάνω (Δεν μπορεί να είναι πρώτο τραπέζι και μούρη στα σοβαρά μέρη όσο συχνά χρειάζεται οπότε θα είναι μούρη στη περιφέρεια πχ. Μπουρνάζι. Θα σκάει σεβαστο ποσό για να φαίνεται και θα πρέπει να κάνει μια Α προσπάθεια για να γαμάει τακτικά και καλα)

6) ο Μάγκας, που είναι στη νορμαλ και μέση οικονομική κατάσταση και που δεν έχει ΤΟ αυτοκίνητο ΑΛΛΑ είναι ωραίος τύπος ΚΑΙ έχει τον τρόπο να την πέφτει. -> Μπορεί να γαμάει τρομερά μουνιά. Όσο πιο "κλασσάτο/gold-digger" μουνί τόσο μικρότερη η διάρκειά που μπορεί να την έχει, αλλά σε γενικές γραμμές γαμάει όσο θέλει και όποτε θέλει.

7) ο ΠΙΟ μαγκας, δεν έχει λεφτά δεν έχει εμφάνιση αλλά είναι τόσο ικανός στο πέσιμο που μπορεί να γαμάει αρκετά και μουνιά διαφόρων κατηγορίων, όχι βέβαια τοπ.

8) ......
το 7 ειναι εντελως μαλ..α σβηστο
τ αλλσ αρκετα σχετικα με την πραγματικοτητα της ελλαδας κ των βαλκανιων

αυτο το 4 παλι...
"Επιχειρηματίας με ένα αρκετά καλό μηνιάτικο της τάξης των 10.000-30.000 το μήνα"
που το σκεφτηκες???
ξερεις πολλους μεσους να βγαζουν 350000 νεττο το χροβο δηλ 800000 προ φορων?
ειπαμε να λεμε καμμια μαλ//α να περνα η ωρα,κ το τερματισες
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αρχίδια.

Γνωρίζω άτομο που δεν έχει λεφτά, ειναι μεν εμφανίσιμος (χωρίς να ειναι ο Brad Pitt) αλλά έχει κάτι που ακόμα δεν έχω καταλάβει...το μόνο που ξέρω ειναι ότι τον βλέπουν οι γυναίκες και απλά τον θέλουν. Το έχω δει μπροστά μου να συμβαίνει 250 φορές. Έχει ρίξει γκόμενες μέσα σε λίγες ώρες που άλλοι ακόμα και πιο ωραίοι (γνωστοί κτλ) δεν κατάφεραν για χρόνια.

Ειναι μερικοί που απλά το έχουν χάρισμα, ούτε οι ίδιοι ξέρουν γιατί.

Οι ίδιοι το ξέρουν.
ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΣΑΝ , ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑ.

Αν προσέξεις, θα δεις κάποια βασικά:


1)Δεν πάνε σε μαγαζιά που είναι άγνωστοι , σαν ηλίθιοι.
Ο μέσος μαλάκας σκατόφλωρος των ΒΠ , πήγαινε στο πρίβιλετζ
με πατσαβούρες φίλες του και μπάκουρους φίλους,
παίρναν τα αρχίδια τους και πηγαίναν και τον έπαιζαν χάραμα σπίτι
με τη σκέψη των γυναικών που είδαν , ενώ είχαν κουφαθεί , είχαν πιεί νέφτι και είχαν ποδοπατηθεί.

2)Στα μαγαζιά που πάνε ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ.

3)Δεν έχουν ποτέ στην παρέα τους μεγάλο αριθμό από μαλάκες. Δηλαδή τύπους που έχουν φάει 1-2 γκόμενες στη ζωή τους από το ... σχολείο , πανεπιστήμιο κτλ.

4)Έχουν στην παρέα τους κυρίως γυναίκες.ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥΣ, οι οποίες όμως φέρνουν άλλες φίλες.ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ.

5)Δεν πάνε σε φλώρικα ακριβά φαγάδικα. Ξέρουν ότι εκεί πάνε ηλίθιοι αγαπούληδες πυρφοροί.

6)Δεν κυνηγάνε ποτε ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΠΙΜΟΝΑ.Μία πρόταση για να πιει η γκόμενα καφέ μαζί τους κάνουν ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ. Πιθανόν για τον πρώτο καφέ, έχουν μαζί φίλες τους ....
 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Ο πιο εύκολος απλός και γρήγορος τρόπος να γαμήσεις είναι μέσω γνωριμιών, είτε από τον κοινωνικό είτε από τον εργασιακό χώρο.
Το πρόβλημα είναι ότι ο παραπάνω τρόπος τείνει να γίνει και ο μοναδικός.

Αναφορικά με το σπονσοριλίκι, ίσχυε και θα ισχύει, το μουνί έχει κόστος
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
ξερεις πολλους μεσους να βγαζουν 350000 νεττο το χροβο δηλ 800000 προ φορων?
ειπαμε να λεμε καμμια μαλ//α να περνα η ωρα,κ το τερματισες

Όχι μεσους, αλλά ξέρω πολλούς.
Κάποιοι είναι τελείως ηλιθιοι.
Αλλά μπορεί ο μπαμπάς να άφησε 12 πολυκατοικίες μεγάλες που νοικιάζονται
και καμιά 70ρα γραφεία καταστήματα.
Τέτοιους για να ξέρω εγώ καμιά 200ρια, φαντάζομαι θα είναι κάμποσοι.
Δεν μπορεί να ξέρω εγώ πάνω από το 0,1% τέτοιων τύπων στην αττική.
Και πολλούς λέω.

Ενημερωτικά σου λέω, ότι παίζουν τύποι σε αρβανιτοχώρια της αττικής (ντόπιοι)
που νοικιάζοντας βιομηχανικά ακίνητα και οικόπεδα, μέχρι το 2010 (τουλάχιστον) είχαν εισόδημα από ενοίκια το μήνα 200.000 ευρώ.
Αν τους δεις να τρώνε προβατίνες στις ψησταριές της περιοχής τους,
δεν τους κόβεις για πάνω από 3-4 χιλιάρικα το μήνα.
Οι μόνοι κράχτες καμιά 200Ε , ένα ρόλεξ (συνήθως ούτε καν ολόχρυσο, μέχρι μισό μισό) και ... μπλουζάκια λακόστ !!!!!! Τελευταία και μπέρμπερι !!
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ο πιο εύκολος απλός και γρήγορος τρόπος να γαμήσεις είναι μέσω γνωριμιών, είτε από τον κοινωνικό είτε από τον εργασιακό χώρο.
Το πρόβλημα είναι ότι ο παραπάνω τρόπος τείνει να γίνει και ο μοναδικός

Το λεγόμενο ΠΡΟΞΕΝΙΟ.
Δεν τείνει τώρα να γίνει μοναδικός τρόπος, πάντα έτσι ήταν.
ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

Στο Λύκειο τέλη 80s ; ΕΤΣΙ ΒΓΑΙΝΑΝ ΓΚΟΜΕΝΕΣ.

Στο Πανεπιστήμιο 90s μέχρι και αρχες 2000 ; ΤΑ ΙΔΙΑ.

Αυτή είναι η ελλάδα.
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ποτέ δεν είχα αμάξι, ούτε έχω...οπότε το θέμα αμάξι το ξεχνάτε...αυτό ήταν στην δεκαετία του 1950-60. Ξεχάστε το χρήμα, το αμάξι και τα λοιπά. Αυτά είναι για όσες ψάχνουν κάποιον για να τον γδάρουν. Για εμένα και από την πείρα που έχω η γυναίκα θέλει να δει πως είσαι άντρας, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Κάποιον που έχει όνειρα, χαρακτήρα, θέτει όρια, επιβραβεύει αλλά και τιμωρεί με την αδιαφορία του. Και αυτό το καταλαβαίνουν από την πρώτη στιγμή λόγο πείρας.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ποτέ δεν είχα αμάξι, ούτε έχω...οπότε το θέμα αμάξι το ξεχνάτε...αυτό ήταν στην δεκαετία του 1950-60. Ξεχάστε το χρήμα, το αμάξι και τα λοιπά. Αυτά είναι για όσες ψάχνουν κάποιον για να τον γδάρουν. Για εμένα και από την πείρα που έχω η γυναίκα θέλει να δει πως είσαι άντρας, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Κάποιον που έχει όνειρα, χαρακτήρα, θέτει όρια, επιβραβεύει αλλά και τιμωρεί με την αδιαφορία του. Και αυτό το καταλαβαίνουν από την πρώτη στιγμή λόγο πείρας.

ναι φιλε εσυ μιλας για γυναικες
οι παραπανω αναφερονται σε ΠΟΡΝΙΔΙΑ αυτη ειναι η διαφορα !
εξου και το αυτοκινητο κτλπ

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Ποτέ δεν είχα αμάξι, ούτε έχω...οπότε το θέμα αμάξι το ξεχνάτε...αυτό ήταν στην δεκαετία του 1950-60. Ξεχάστε το χρήμα, το αμάξι και τα λοιπά. Αυτά είναι για όσες ψάχνουν κάποιον για να τον γδάρουν. Για εμένα και από την πείρα που έχω η γυναίκα θέλει να δει πως είσαι άντρας, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Κάποιον που έχει όνειρα, χαρακτήρα, θέτει όρια, επιβραβεύει αλλά και τιμωρεί με την αδιαφορία του. Και αυτό το καταλαβαίνουν από την πρώτη στιγμή λόγο πείρας.
μεχρι τα 25 26 ναι,μετα οχι κι ειδικα ανω των 35,αν δεν εχεις οικον ανεση,δεν υφιστασαι
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ποτέ δεν είχα αμάξι, ούτε έχω...οπότε το θέμα αμάξι το ξεχνάτε...αυτό ήταν στην δεκαετία του 1950-60. Ξεχάστε το χρήμα, το αμάξι και τα λοιπά. Αυτά είναι για όσες ψάχνουν κάποιον για να τον γδάρουν. Για εμένα και από την πείρα που έχω η γυναίκα θέλει να δει πως είσαι άντρας, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Κάποιον που έχει όνειρα, χαρακτήρα, θέτει όρια, επιβραβεύει αλλά και τιμωρεί με την αδιαφορία του. Και αυτό το καταλαβαίνουν από την πρώτη στιγμή λόγο πείρας.
Φίλε εσύ πρέπει να έχεις συναναστροφές άλλων εποχών!
Αυτών που ο φίλος Mindreader  λέει πως :
Ο άντρας έψαχνε την ωραία μεταξί των γυναικών
Τώρα μεταξί ωραίων ψάχνουμε την γυναίκα
....η Ελλεινίδα αυτή τη στιγμή έχει πείρα να βρίσκει τους αεριτζήδες τύπους με μοναδικό προσόν την καλή παρουσίαση κοπανιστού αέρα που ομολογουμένως το έχουν δουλέψει το "θέατρο" και πιο πριν τους είχε επίςης βρει ο μισός γυναίκείος πληθυσμός ...Οι υπόλοιποι απλά ψαχνόμαστε με το ...τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις Ελλεινίδες...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
το 7 ειναι εντελως μαλ..α σβηστο
τ αλλσ αρκετα σχετικα με την πραγματικοτητα της ελλαδας κ των βαλκανιων

αυτο το 4 παλι...
"Επιχειρηματίας με ένα αρκετά καλό μηνιάτικο της τάξης των 10.000-30.000 το μήνα"
που το σκεφτηκες???
ξερεις πολλους μεσους να βγαζουν 350000 νεττο το χροβο δηλ 800000 προ φορων?
ειπαμε να λεμε καμμια μαλ//α να περνα η ωρα,κ το τερματισες

Δεν έγραψα ρε συ καμια βίβλο, κάποιες σκέψεις στα γρήγορα είναι χωρίς πολλά πολλά.
Σχετικά με τους τύπους της κατηγορίας 10.000-30.000 δεν είναι ποσοστό σοβαρό μέσα στο κόσμο και κοσμάκι αλλα δεν είναι καθόλου λίγοι κατα τ'αλλα αδερφε. Μόνο οι Μηυκονιάτες είναι καμια 500αριά (απο τον τύπο που νοικιάζει μηχανάκια μέχρι τον τύπο που μπορεί να έχει ένα καλούτσικο νυχτερινό μαγαζί). Πάρε μόνο αυτό και σκέψου πόσοι αυτης της κατηγορίας εισοδήματος υπάρχουν στην Αττική, σε όλη την Ελλάδα. Το 0.3% σου κάνει? Τόσο το υπολογίζω εγώ
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε εσύ πρέπει να έχεις συναναστροφές άλλων εποχών!
Αυτών που ο φίλος Mindreader  λέει πως :
Ο άντρας έψαχνε την ωραία μεταξί των γυναικών
Τώρα μεταξί ωραίων ψάχνουμε την γυναίκα
....η Ελλεινίδα αυτή τη στιγμή έχει πείρα να βρίσκει τους αεριτζήδες τύπους με μοναδικό προσόν την καλή παρουσίαση κοπανιστού αέρα που ομολογουμένως το έχουν δουλέψει το "θέατρο" και πιο πριν τους είχε επίςης βρει ο μισός γυναίκείος πληθυσμός ...Οι υπόλοιποι απλά ψαχνόμαστε με το ...τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις Ελλεινίδες...
Θα συμφωνήσω, μιας και πολλές φίλες Ξένες μου έχουν πει πως οι Ελληνίδες είναι οι χειρότερες, αλλά βάλε πρώτο τον εαυτό σου, πως θα γίνεις καλύτερος σαν άνθρωπος, σαν χαρακτήρας, την δουλειά σου, και πίστεψε με θα δείς πως θα γνωρίσεις και τις καλές.
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ναι φιλε εσυ μιλας για γυναικες
οι παραπανω αναφερονται σε ΠΟΡΝΙΔΙΑ αυτη ειναι η διαφορα !
εξου και το αυτοκινητο κτλπ
Δεν είναι ανάγκη να τρέχουμε από πίσω τους, εξάλλου εμείς τις χαλάσαμε, τις κακομάθαμε. Καλές και κακές γυναίκες, υπήρχαν πάντα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Δεν έγραψα ρε συ καμια βίβλο, κάποιες σκέψεις στα γρήγορα είναι χωρίς πολλά πολλά.
Σχετικά με τους τύπους της κατηγορίας 10.000-30.000 δεν είναι ποσοστό σοβαρό μέσα στο κόσμο και κοσμάκι αλλα δεν είναι καθόλου λίγοι κατα τ'αλλα αδερφε. Μόνο οι Μηυκονιάτες είναι καμια 500αριά (απο τον τύπο που νοικιάζει μηχανάκια μέχρι τον τύπο που μπορεί να έχει ένα καλούτσικο νυχτερινό μαγαζί). Πάρε μόνο αυτό και σκέψου πόσοι αυτης της κατηγορίας εισοδήματος υπάρχουν στην Αττική, σε όλη την Ελλάδα. Το 0.3% σου κάνει? Τόσο το υπολογίζω εγώ
ελευθεροοι ελαχιστοι
ειναι γιατροι μονο ανω των 45 50 κ καποοι οπως ειπες απο μυκονο σαντορινη κρητη η πλειοψηφια παντρεμενοι εκτος γκειμ..
δεν υφισταται η κατηγορια αυτη σε μαγαζια σολο για γκομενες ιμοπ...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
ελευθεροοι ελαχιστοι
ειναι γιατροι μονο ανω των 45 50 κ καποοι οπως ειπες απο μυκονο σαντορινη κρητη η πλειοψηφια παντρεμενοι εκτος γκειμ..
δεν υφισταται η κατηγορια αυτη σε μαγαζια σολο για γκομενες ιμοπ...

Υπάρχουν και γόνοι.
Και υπάρχουν άπειροι στην αττική.

Από πιο μικρούς, στα αρβανιτοχώρια που είπα (ασπρόπυργο , ελευσίνα, μενίδι κοκ) μέχρι πιο μεγάλους π.χ. παλιούς οικοπεδούχους στα ΒΠ και εργολάβους που είχαν χτίσει εκατοντάδες πολυκατοικίες .

Τώρα παίζουν γιοί και εγγονοί αυτών .
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Θα συμφωνήσω, μιας και πολλές φίλες Ξένες μου έχουν πει πως οι Ελληνίδες είναι οι χειρότερες, αλλά βάλε πρώτο τον εαυτό σου, πως θα γίνεις καλύτερος σαν άνθρωπος, σαν χαρακτήρας, την δουλειά σου, και πίστεψε με θα δείς πως θα γνωρίσεις και τις καλές.
Όταν πήγαινα σχολείο μου λέγαν πως για να βγάλω Ελληνιδα πρέπει να μεγαλώσω...

Μεγάλωσα αλλά ελληνίδα 0... Μου είπαν μετέπειτα πως για να σε γουστάρει η Ελληνίδα πρέπει να είσαι γυμνασμένος...

Γυμνάστηκα και έφτιαξα σώμα αλλά ελληνίδα 0... Μου συμπλήρωσαν πως για να είμαι ελκυστικός πρέπει να έχω λεφτά και κύρος..

Δούλεψα σκληρά και έβγαλά και λεφτά και απέκτησα και κύρος αλλά ελληνίδα πάλι 0...

Στο δρόμο όμως είδα πως όλα αυτά μετράνε στις ξένες!!!!
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
ελευθεροοι ελαχιστοι
ειναι γιατροι μονο ανω των 45 50 κ καποοι οπως ειπες απο μυκονο σαντορινη κρητη η πλειοψηφια παντρεμενοι εκτος γκειμ..
δεν υφισταται η κατηγορια αυτη σε μαγαζια σολο για γκομενες ιμοπ...

Εύστοχη παρατήρηση, παρ'ολα αυτα υπάρχουν αρκετοί 'η τεσπα όσοι υπάρχουν είναι εκεί έξω και μοστράρονται/διαφημίσουν την πραμάτια τους όπως και όσο μπορούν
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Όταν πήγαινα σχολείο μου λέγαν πως για να βγάλω Ελληνιδα πρέπει να μεγαλώσω...

Μεγάλωσα αλλά ελληνίδα 0... Μου είπαν μετέπειτα πως για να σε γουστάρει η Ελληνίδα πρέπει να είσαι γυμνασμένος...

Γυμνάστηκα και έφτιαξα σώμα αλλά ελληνίδα 0... Μου συμπλήρωσαν πως για να είμαι ελκυστικός πρέπει να έχω λεφτά και κύρος..

Δούλεψα σκληρά και έβγαλά και λεφτά και απέκτησα και κύρος αλλά ελληνίδα πάλι 0...

Στο δρόμο όμως είδα πως όλα αυτά μετράνε στις ξένες!!!!

χαχααχαχχα ωραιο ποστ
να σαι καλα
ειχε πλακα πρεπει να το πω
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Σχετικά με τους παντρεμένους και ιδιαίτερα ευκατάστατους....

Υπάρχει τύπος που γνωρίζω προσωπικά και την μια ημέρα έρχεται με τη γυναίκα πρώτο τραπέζι (τον βλέπουν και τον ξέρουν οι παντες) σε τοπ τοπ μαγαζί της πολης και την επόμενη έρχεται στο ΙΔΙΟ πρώτο τραπέζι με την γκόμενα ....πολύ καιρό αυτό. Οπότε παίζουν αρκετοί το παιχνίδι τους και αφου παντρεύτηκαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom