Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
τυπε μου αυτό λεω και εγω.Απλα πολλοι εδώ μεσα,αλλα και αλλου γενικοτερα,νομιζουν ότι θα αγορασουν καλο αυτοκινητο και δε θα χρειαστεί ουτε να κουνηθουν.Ε νομιζω δεν ισχυει.Ασε δε που πολλες είναι τοσο σφιχτες που τους φοβούνται τους τυπους με τα εργαλεία αυτά.Φιλος μου με Carrera s του 2009 ποτε δε γαμησε με το πορσικο.Μη σου πω οι γκομενες είναι και πιο παραξενες μαζι του.Απλα όταν καποιος παιρνει τετοιο αυτοκινητο στανταρ περναει από το μυαλο του ότι μπορει και να του την πεσει καμμια μουναρα.
Όπως ακριβώς τα λες είναι!
Επειδη έχω κι εγώ ένα τέτοιο παιχνίδι (αυτοκίνητο δεν το λες) βοηθάει όταν ήδη την έχεις πέσει χωρίς να ξέρει πολλά και δεχτεί να σε ακολουθήσει χωρίς να ξέρει σε τι αμάξι θα μπει..Στο αυτοκίνητο μέςα νιώθουν "λίγες" και μειώνουν αντιστάσεις!
Αν είσαι σωστός παίκτης δεν έχεις ανάγκη το αυτοκίνητο!Το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο!Μιλάω για σοβαρές ξένες!Ελλεινίδα δεν έχω βάλει ΠΟΤΕ μέσα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μάγκες τυχαίνει να έχω σπορ ,όμορφο σχετικά καλό αμάξι και μηχανή. Τίποτα απο τα δυο δεν επιδεικνύω. Οι περισσότερες γκόμενες γουστάρουν μηχανή.(τουλάχιστον αυτές που έχει τύχει να συναναστραφώ). Μου είχε τύχει και μια κομπλεξική που μου είπε ότι όταν ο άντρας έχει σπορ αμάξι την βάζει σε σκέψεις, δεν το θεωρεί καλό αυτό και προτιμάει τα κουτιά(την είχα και στο αμάξι μέσα την άχρηστη).Το ίδιο βράδυ  αν και καλό μουνί την ξέκοψα και την άλλη μέρα σταλθηκαμε αμοιβαία στο διάολο μέσω μηνυμάτων.
Το αμάξι μάγκες δεν παίζει μεγάλο ρόλο. Κάποιος χάλιας δεν γαμάει επειδή απλά έχει καλό αμάξι.Εκτός αν βρεί κανα βλήμα σαν αυτή που έκανε παρτουζα με τους χοντρούς γιατρούς
Πολύ κομπλεξική και καλά την έκανες που τη σκόρπισες ...Εγώ σε μια μαλακισμένη που πήγε να μειώσει τα αυτοκίνητα σε μια συζήτηση της είπα να τα σέβεται διότι κάποιοι δούλεψαν γι αυτά και είχαν και καλό γούστο!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.930
Like
29.851
Πόντοι
6.056
Ρε παιδια μην λεμε οτι θελουμε, δηλαδη δεν μετράει η επίδειξη πλούτου στις γκόμενες;; Δεν λέω να εισαι σαν τον Κουασιμόδο , αλλα σίγουρα έναν μέτριο εμφανισιακά άνδρα θα του αυξηση τις πιθανότητες να βρει γυναικα.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
[ξεκινησα να γράψω μια γραμμή και τελικά έγραψα κατεβατό στο πι-και-φι, χωρίς γράψε-σβήσε οπότε μην περιμένετε αιτιολογημένα και επεξηγημένα επιχειρήματα. Κάποιοι ίσως καταλάβουν τι εννοω σε αυτά που γράφω και αυτά που παραλλέιπω)

Παιδιά καλά τα λέτε αλλά υπάρχουν κατηγορίες.

1) Διάσημος πρώτης γραμμής, νέος και ωραίος -> έρχονται και ανοίγουν τα πόδια (δεν χρειάζεται να χαλάσεις φράγκο)

2) Γόνος πλούσιας οικογένειας που παίζει σε περιοδικά με όνομα (επίθετο βασικά) βαρύ σαν ιστορία -> Κάνουν ουρές, τσακώνονται, γαμάς τα καλύτερα μουνιά (Μια στο τόσο να βγαίνεις, φορτώνεις. Κερνάς απο τη σαμπάνια σου στο πρώτο τραπέζι στα μπουζούκια 1-2 ποτήρια, 4-5 ντάνες λουλούδια αλλά δεν χρειάζεται καν αυτό, αλλα και πάλι στα αρχίδια σου).

3) Επιχειρηματίας με κάργα λεφτά, σχετικά νέος, οχι γνωστός στο ευρύ κοινό αλλά γνωστός σε αυτές που ρωτάνε και μαθαίνουν -> Γαμάς πολύ έυκολα μιας και σου έρχονται μόνες τους απο κοινές παρεες στα μαγαζια που βγαίνεις, κυρίως μπουζούκια. (Πρέπει να χαλάς ένα σεβαστό ποσό στα μπουζούκια το μήνα για να σε έχουν στα ώπα-ωπα και να φαίνεται. Αντε να κεράσεις κανένα ποτό/σαμπάνια τη γκόμενα στο τραπέζι και να την πας καμία βόλτα κάπου ψαρωτικά (μπορεί αυτό να είναι και το γαμάτο σπίτι σου)).

4) Επιχειρηματίας με ένα αρκετά καλό μηνιάτικο της τάξης των 10.000-30.000 το μήνα και ευπαρουσίαστος με ένα πολύ καλό αυτοκίνητο και αισθητή παρουσία στη νυχτερινή ζωή (μπουζούκια κτλ). -> Μπορείς να γαμάς μουνιά που αν δεν είχες φράγκα δεν θα τα έβλεπες στον ύπνο σου. (Πρέπει να σκας ένα σεβαστό μέρος αυτών που βγάζεις στα μπουζούκια. Αν οι γκόμενες είναι πολύ καλές, άντε να χρειαστεί να κάνεις και κανένα δωράκι καμια φορά για να  αποδείξεις ότι είσαι άνετος)

5) Ο τύπος που πήρε τη Βοxer και μπορεί να κάνει μόστρα στο Μπουρνάζι. -> Γαμάει μια χαρά πιτσιρίκες μουνάκια και κουγκαρ αλλά σαφώς κατώτερης κατηγορίας απο τους παραπάνω (Δεν μπορεί να είναι πρώτο τραπέζι και μούρη στα σοβαρά μέρη όσο συχνά χρειάζεται οπότε θα είναι μούρη στη περιφέρεια πχ. Μπουρνάζι. Θα σκάει σεβαστο ποσό για να φαίνεται και θα πρέπει να κάνει μια Α προσπάθεια για να γαμάει τακτικά και καλα)

6) ο Μάγκας, που είναι στη νορμαλ και μέση οικονομική κατάσταση και που δεν έχει ΤΟ αυτοκίνητο ΑΛΛΑ είναι ωραίος τύπος ΚΑΙ έχει τον τρόπο να την πέφτει. -> Μπορεί να γαμάει τρομερά μουνιά. Όσο πιο "κλασσάτο/gold-digger" μουνί τόσο μικρότερη η διάρκειά που μπορεί να την έχει, αλλά σε γενικές γραμμές γαμάει όσο θέλει και όποτε θέλει.

7) ο ΠΙΟ μαγκας, δεν έχει λεφτά δεν έχει εμφάνιση αλλά είναι τόσο ικανός στο πέσιμο που μπορεί να γαμάει αρκετά και μουνιά διαφόρων κατηγορίων, όχι βέβαια τοπ.

8) ......

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ρε παιδια μην λεμε οτι θελουμε, δηλαδη δεν μετράει η επίδειξη πλούτου στις γκόμενες;; Δεν λέω να εισαι σαν τον Κουασιμόδο , αλλα σίγουρα έναν μέτριο εμφανισιακά άνδρα θα του αυξηση τις πιθανότητες να βρει γυναικα.
Στις νορμαλ γυναίκες μετράει...Στις Ελλεινίδες σημαντικότερη  είναι η επίδειξη ....αέρα!!!
 

Λελέκος

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Αρχίδια.

Γνωρίζω άτομο που δεν έχει λεφτά, ειναι μεν εμφανίσιμος (χωρίς να ειναι ο Brad Pitt) αλλά έχει κάτι που ακόμα δεν έχω καταλάβει...το μόνο που ξέρω ειναι ότι τον βλέπουν οι γυναίκες και απλά τον θέλουν. Το έχω δει μπροστά μου να συμβαίνει 250 φορές. Έχει ρίξει γκόμενες μέσα σε λίγες ώρες που άλλοι ακόμα και πιο ωραίοι (γνωστοί κτλ) δεν κατάφεραν για χρόνια.

Ειναι μερικοί που απλά το έχουν χάρισμα, ούτε οι ίδιοι ξέρουν γιατί.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Ελληνίδες πάνε πάντα μέσω κύκλου οπότε χάνουν άπειρες ευκαιρίες σπονσοραρίσματος.Στα αρχίδια μας που λένε τα τρώνε οι Ανατολικές που είναι πιο καπάτσες.
Ας περιμένουν το σπόνσορα να πέσει από τον ουρανό ή να έρθει σπίτι τους.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
26
Like
2.329
Πόντοι
6.955
Ειναι μερικοί που απλά το έχουν χάρισμα, ούτε οι ίδιοι ξέρουν γιατί.


Ενα παράξενο πράγμα ισχύει...!!! Γνωρίζω δυο περιπτώσεις. Ο ενας είναι τόσο μαλάκας που είναι και  χορτοφάγος...ειχαμε βγει για ποτό σε καλο μπαρ  και δεν έπινε αλκοόλ  με εκανε ρεζίλι...κι ομως εχει γαμήσει τα μουνιά αποσυμφοιτίτριες μεχρι 40 αρες συναδελφισες του. Τι να πω εχει τον μουνομαγνητη. Κατέλειξε πάντως να παντρευτεί μεγαλύτερη χωρίσμένη με 2 παιδια !

Ο αλλος ειναι ενας αεργος παραλιακιας ο οποιος 9 μηνες τον χρονο γυρνάει τις παραλίες της νοτιοανατολικης αττικης. Ειναι μισητός σε όλους τους αλλους παραλιάκηδες διότι είναι χαλάστρας .....έχει ομως τον μουνομαγνητη και γαμαει παιδια.

Κατα τα  άλλα  το θέμα εχει εξαντηθεί. Οι γυναίκες κοιτάνε το πακέτο ενός ανδρα, απο το πακέτο δεν μπορούν να λείπουν τα λεφτά.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
ρε παιδια μη λεμε ότι θελουμε.Σιγα μην κατσει ο άλλος με το καλο το αυτοκινητο,τον μισθο των 10.000+ να ξημερωβραδιαζεται στα μπουζούκια.Συνηθως βαριούνται αυτοι οι τυποι τα ΄πολλα πολλα.Οντως στις ελληνιδες ο αερας μετραει παραπανω.Παντως πιστευω πως εδώ στην Ελλαδα σχετικα είναι όλα.Δηλαδη ξερω τυπο νέο,με τρομερο αυτικινητο,πολυ καλη εμφανιση δεν είναι μοντελο ο ανθρωπος αλλα είναι ωραιος,που δε θα λεγα ότι κανουν και κρα οι γκομενες η τουλάχιστον δεν το δειχνουν.Τον κοιτανε πολύ μεν αλλα δεν,αυτος από την άλλη βαριεται να μιλαει και πολύ και καπου εκει το χανει
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
ρε παιδια μη λεμε ότι θελουμε.Σιγα μην κατσει ο άλλος με το καλο το αυτοκινητο,τον μισθο των 10.000+ να ξημερωβραδιαζεται στα μπουζούκια.Συνηθως βαριούνται αυτοι οι τυποι τα ΄πολλα πολλα.Οντως στις ελληνιδες ο αερας μετραει παραπανω.Παντως πιστευω πως εδώ στην Ελλαδα σχετικα είναι όλα.Δηλαδη ξερω τυπο νέο,με τρομερο αυτικινητο,πολυ καλη εμφανιση δεν είναι μοντελο ο ανθρωπος αλλα είναι ωραιος,που δε θα λεγα ότι κανουν και κρα οι γκομενες η τουλάχιστον δεν το δειχνουν.Τον κοιτανε πολύ μεν αλλα δεν,αυτος από την άλλη βαριεται να μιλαει και πολύ και καπου εκει το χανει

Παράδειγμα που έχει να κανει με νύχτα ήταν κυρίως....
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
γι αυτό λεω ότι είναι λαθος να πιστευουν καποιοι  ότι γαμας ευκολα με καλο αμαξι λεφτα κλπ.εδω ειμαστε χωρα που ωραιος με λεφτα μπορει να μη γαμαει και ασχημος μπατίρης να γαμαει.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Εγω αν και ακούω hard rock , punk , metal , εβγαινα για μια δεκαπένταετια  απο 96 -97 στα μπουζούκια των νοτίων Προαστείων καθε ΠΣΚ μετα τις 3-4 το πρωί . Εχω γαμησει τρομερά μουνια απο λουλουδούδες κομμώτριες ,μιλφ , υπαλλήλους σουπερ μάρκετ , όλες τις μπας κλας. Χόρτο Φούλ κ κρεπαλες , βιντεοσκοπήσεις .
Οποίος ξέρει απο σκυλάδικα με καταλαβαίνει

Παιδια τωρα δε ξερω τι παιζει γιατι παντρεύτηκα χώρισα ξαναπαντρεύτηκα
Αλλα στα ΣΚΥΚΑΔΙΚΑ γίνεται ολο το παιχνίδι και ΕΑΝ ΒΛΕΠΕΣΑΙ ΓΑΜΑΣ ΣΤΑΝΤΑΡΤ
Ουτε αμάξι χρειάζεσαι ουτε τπτ απλα να αντέχεις το ξενύχτι κ να βγαίνεις αφτερ
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.878
Like
4.164
Πόντοι
506
γι αυτό λεω ότι είναι λαθος να πιστευουν καποιοι  ότι γαμας ευκολα με καλο αμαξι λεφτα κλπ.εδω ειμαστε χωρα που ωραιος με λεφτα μπορει να μη γαμαει και ασχημος μπατίρης να γαμαει.
Εχω φιλαρακι που ειναι ροκας... Απλυτο λιγδιαρικο μαλλι...κατι βρωμοπαπουτσα...κατι λιωμενα τζιν...και φουλ καφριλα...
Πως διαολο γαμαει μουναρες ρε φιλε..???
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
γι αυτό λεω ότι είναι λαθος να πιστευουν καποιοι  ότι γαμας ευκολα με καλο αμαξι λεφτα κλπ.εδω ειμαστε χωρα που ωραιος με λεφτα μπορει να μη γαμαει και ασχημος μπατίρης να γαμαει.

Πρέπει να ξεκαθαριστεί τι εννοεί ο καθένας "καλό αμάξι"

Μπορεί στο μενίδι το καλό αμάξι να είναι ένα κωλο-φτιαγμένο BMW 316, λίγο παρακάτω μια Boxer (των 8000 ευρω μεταχείρα) και λίγο πιο πέρα να μιλάμε για Lambo και top Ferrari.
Στην τελευταία περίπτωση νομίζω δεν τίθεται θέμα ότι φορτώνεις (και δεν εννοώ ότι βγαίνεις μια βόλτα και φορτώνεις απο τα πεζοδρόμια, αλλά σε βάθος χρόνου θα κάτσει στη θέση του συνοδηγού τοπ κώλοι)
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
με cls 63 amg ξερω τυπο και δε φορτωνει όπως επισης και με m5 αυτά σε τι κατηγορια τα βαζεις?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.817
Πόντοι
8.006
Εχω φιλαρακι που ειναι ροκας... Απλυτο λιγδιαρικο μαλλι...κατι βρωμοπαπουτσα...κατι λιωμενα τζιν...και φουλ καφριλα...
Πως διαολο γαμαει μουναρες ρε φιλε..???
Στη χωρα που καποιοι πιστεψαν οτι ο Τσιπρας θα σβησει το μνημονιο με ενα νομο, στη χωρα που καποιοι πιστευουν οτι ο Σωρρας εχει 600 δις, εσυ απορεις πώς καποιος βρωμιαρης καφρος γαμαει μουναρες? Με παραμυθι, φρου φρου και δηθενιά. Σε καλυψα?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
[ξεκινησα να γράψω μια γραμμή και τελικά έγραψα κατεβατό στο πι-και-φι, χωρίς γράψε-σβήσε οπότε μην περιμένετε αιτιολογημένα και επεξηγημένα επιχειρήματα. Κάποιοι ίσως καταλάβουν τι εννοω σε αυτά που γράφω και αυτά που παραλλέιπω)

Παιδιά καλά τα λέτε αλλά υπάρχουν κατηγορίες.

1) Διάσημος πρώτης γραμμής, νέος και ωραίος -> έρχονται και ανοίγουν τα πόδια (δεν χρειάζεται να χαλάσεις φράγκο)

2) Γόνος πλούσιας οικογένειας που παίζει σε περιοδικά με όνομα (επίθετο βασικά) βαρύ σαν ιστορία -> Κάνουν ουρές, τσακώνονται, γαμάς τα καλύτερα μουνιά (Μια στο τόσο να βγαίνεις, φορτώνεις. Κερνάς απο τη σαμπάνια σου στο πρώτο τραπέζι στα μπουζούκια 1-2 ποτήρια, 4-5 ντάνες λουλούδια αλλά δεν χρειάζεται καν αυτό, αλλα και πάλι στα αρχίδια σου).

3) Επιχειρηματίας με κάργα λεφτά, σχετικά νέος, οχι γνωστός στο ευρύ κοινό αλλά γνωστός σε αυτές που ρωτάνε και μαθαίνουν -> Γαμάς πολύ έυκολα μιας και σου έρχονται μόνες τους απο κοινές παρεες στα μαγαζια που βγαίνεις, κυρίως μπουζούκια. (Πρέπει να χαλάς ένα σεβαστό ποσό στα μπουζούκια το μήνα για να σε έχουν στα ώπα-ωπα και να φαίνεται. Αντε να κεράσεις κανένα ποτό/σαμπάνια τη γκόμενα στο τραπέζι και να την πας καμία βόλτα κάπου ψαρωτικά (μπορεί αυτό να είναι και το γαμάτο σπίτι σου)).

4) Επιχειρηματίας με ένα αρκετά καλό μηνιάτικο της τάξης των 10.000-30.000 το μήνα και ευπαρουσίαστος με ένα πολύ καλό αυτοκίνητο και αισθητή παρουσία στη νυχτερινή ζωή (μπουζούκια κτλ). -> Μπορείς να γαμάς μουνιά που αν δεν είχες φράγκα δεν θα τα έβλεπες στον ύπνο σου. (Πρέπει να σκας ένα σεβαστό μέρος αυτών που βγάζεις στα μπουζούκια. Αν οι γκόμενες είναι πολύ καλές, άντε να χρειαστεί να κάνεις και κανένα δωράκι καμια φορά για να  αποδείξεις ότι είσαι άνετος)

5) Ο τύπος που πήρε τη Βοxer και μπορεί να κάνει μόστρα στο Μπουρνάζι. -> Γαμάει μια χαρά πιτσιρίκες μουνάκια και κουγκαρ αλλά σαφώς κατώτερης κατηγορίας απο τους παραπάνω (Δεν μπορεί να είναι πρώτο τραπέζι και μούρη στα σοβαρά μέρη όσο συχνά χρειάζεται οπότε θα είναι μούρη στη περιφέρεια πχ. Μπουρνάζι. Θα σκάει σεβαστο ποσό για να φαίνεται και θα πρέπει να κάνει μια Α προσπάθεια για να γαμάει τακτικά και καλα)

6) ο Μάγκας, που είναι στη νορμαλ και μέση οικονομική κατάσταση και που δεν έχει ΤΟ αυτοκίνητο ΑΛΛΑ είναι ωραίος τύπος ΚΑΙ έχει τον τρόπο να την πέφτει. -> Μπορεί να γαμάει τρομερά μουνιά. Όσο πιο "κλασσάτο/gold-digger" μουνί τόσο μικρότερη η διάρκειά που μπορεί να την έχει, αλλά σε γενικές γραμμές γαμάει όσο θέλει και όποτε θέλει.

7) ο ΠΙΟ μαγκας, δεν έχει λεφτά δεν έχει εμφάνιση αλλά είναι τόσο ικανός στο πέσιμο που μπορεί να γαμάει αρκετά και μουνιά διαφόρων κατηγορίων, όχι βέβαια τοπ.

8) ......
Φίλε απο τις κατηγορίες που αναφέρεις απο την 1-4  απο την Αλεξανδρούπολη μέχρι τη Κρήτη στην Ελλάδα του 2017 άντε να ανήκει το 0,01% του πληθυσμού που σίγουρα δεν περιμέναν την κρίση για να γαμήσουν...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
με cls 63 amg ξερω τυπο και δε φορτωνει όπως επισης και με m5 αυτά σε τι κατηγορια τα βαζεις?

είναι η κατηγορία που οι γκόμενες πλέον δεν αινθουσιάζονται. Δεν καταλαβάινουν τη διαφορά μια 316 απο μια M3, γνωστό αυτό νομίζω.
Πριν 1-2 10ετίες οι απαιτήσεις ήταν σίγουρα μικρότερες.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Φίλε απο τις κατηγορίες που αναφέρεις απο την 1-4  απο την Αλεξανδρούπολη μέχρι τη Κρήτη στην Ελλάδα του 2017 άντε να ανήκει το 0,01% του πληθυσμού που σίγουρα δεν περιμέναν την κρίση για να γαμήσουν...

Mα δεν είπα πόσοι είναι αυτοι και ποσοστά. Εννοείται πως στην 1η ανήκουν κάμποσοι, στην 2η ελάχιστοι, και όσο κατεβαίνει ανεβαίνει ο αριθμός. το 90% ανήκει στο (8) που δεν έγραψα καν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom