Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Γαμησε τα αφου να φανταστεις πηρα το τηλ της και για να μπορεσω να τη φορτωσω τη δουλεψα ενω προσπαθουσα πολλη καιρο να φανταστεις μια φορα την πηρα και στην κυνηγα επειδη με εβρισε τες πα την πηγα σπιτι την εχωσα της την ειπα για τη συμπεριφορα της και την εδωσα το τηλ μου και υποτιθετε το αποθηκευσε για να μην εχουμε κανα θεμα αν την ξαναπαρω και οταν την ξαναπηρα για να τη χωσω παλι μαλακιες η γκομενα ειναι εντελως ηλιθια να ξες
καλά ρε μλκ τέτοιο κελεπουρι κυκλοφορεί εκεί έξω! :grin:
Ελληνιδα είναι?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
σε αυτήν μόνος θα πάω! :grin:
Στην Χρυσά έχει παρτουζιτσα! :2on1:
Καλο σωμα αλλα στο προσωπο απ οτι θυμαμαι οταν ειχα παει στο αχουρι της εχει αρκετη ακμη να ξες τωρα παρτουζες δε ξερω αν κανει
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.470
Πόντοι
10.326
Καλο σωμα αλλα στο προσωπο απ οτι θυμαμαι οταν ειχα παει στο αχουρι της εχει αρκετη ακμη να ξες τωρα παρτουζες δε ξερω αν κανει
θα πέσει το μαρούλι και θα κάνει! :2on1: :grin:
Ε! Scorpie???? :orchestra:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
θα πέσει το μαρούλι και θα κάνει! :2on1: :grin:
Ε! Scorpie???? :orchestra:
Αμα το κανει και γουσταρετε τη φαση ξεσκιστε το το πουτανακι αλλα πντε σε χοτελι γιατι αν σας παει στο χωρο της θα ξενερωσετε τη ζωη σας
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Μπουχο καλύτερα πάρτε τη Χρυσα και πατε στις σκηνές των προσφύγων στο λιμάνι.
Ποιο καθαρά και πιο συμμαζευμένα θα είναι εκεί παρα σπίτι της.
Όσο για το ότι σας είπε ότι είναι φοιτήτρια, αμφιβάλλω αν ξέρει οι η Κέρκυρα είναι νησί.
Και όχι πάνω από 40€ το ατομο. Άντε για παρτούζα ποτέ της από 50€.

Όσο για την Ρητά.
Είναι λίγο απότομη στους νέους πελάτες, ίσως και να σε διαολοστείλει, και για παρτούζα πολύ δύσκολο, αλλά άπαξ και την πάρεις περνάς τέλεια.
Το γουστάρει αυτό που κάνει, δεν βιάζεται καθόλου μα καθόλου, είναι συζητήσιμη σε όλα σχεδόν φτάνει να μην περιλαμβάνουν βία, τα περνει παντού στο πρόσωπο και στο κορμί, σε χώρο όμως για να μπορεί να πλυθεί μετά.
Εγώ εχθές την ώρα που με πιπωνε την κωλοδαχτυλιαζα και πάει μετά το χέρι στο μουνι και ήτα μούσκεμα.
-Έτσι, μου λέει συνέχισε με καυλωνεις και μένα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • PhotoNote_C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_tsoukalas-620x330_7576.jp
    PhotoNote_C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_tsoukalas-620x330_7576.jp
    124,6 KB · Εμφανίσεις: 46

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Aν την καταφερεις τη Ριτα μη παραξενευτεις αμα την πλησιασεις σε κοιταξει και σηκωθει και φυγει η φας κανα βρισιδι βεβαια αν ειστε 2 μαζι μη κανετε τον κοπο καν δεν υπαρχει περιπτωση να τη φορτωσετε
Ραπτορα δεν έχεις δει τον Μπουχο πόσο ομορφόπαιδο είναι... Θα τον παρακαλαει για παρτούζα  :kneel:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μπουχο καλύτερα πάρτε τη Χρυσα και πατε στις σκηνές των προσφύγων στο λιμάνι.
Ποιο καθαρά και πιο συμμαζευμένα θα είναι εκεί παρα σπίτι της.
Όσο για το ότι σας είπε ότι είναι φοιτήτρια, αμφιβάλλω αν ξέρει οι η Κέρκυρα είναι νησί.
Και όχι πάνω από 40€ το ατομο. Άντε για παρτούζα ποτέ της από 50€.

Όσο για την Ρητά.
Είναι λίγο απότομη στους νέους πελάτες, ίσως και να σε διαολοστείλει, και για παρτούζα πολύ δύσκολο, αλλά άπαξ και την πάρεις περνάς τέλεια.
Το γουστάρει αυτό που κάνει, δεν βιάζεται καθόλου μα καθόλου, είναι συζητήσιμη σε όλα σχεδόν φτάνει να μην περιλαμβάνουν βία, τα περνει παντού στο πρόσωπο και στο κορμί, σε χώρο όμως για να μπορεί να πλυθεί μετά.
Εγώ εχθές την ώρα που με πιπωνε την κωλοδαχτυλιαζα και πάει μετά το χέρι στο μουνι και ήτα μούσκεμα.
-Έτσι, μου λέει συνέχισε με καυλωνεις και μένα.
Ευχαριστούμε για τις συμβουλές, θα χρησιμοποιηθούν καταλλήλως  :2on1:
Πάνω από 40 ο καθένας με τίποτα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Αν θέλετε να πάρετε τον τίτλο του πιατσοβιου,
θα πρέπει πρωτα να πηδήξετε γυφτισα από τον Δενδροποταμο.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
Ραπτορα δεν έχεις δει τον Μπουχο πόσο ομορφόπαιδο είναι... Θα τον παρακαλαει για παρτούζα  :kneel:
Ρε μαν εδω υπαρχει περιπτωση να τον στειλει πακετο ετσι κ αλλιως μονο του θελετε να πατε και μαζι να ακουσε και οι 2 γαμωσταυριδια παντε πλακα θα εχει
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αααα ολα κ ολααααα εεεεε τον τιτλο μου δεν των παιρνει κανειιιισ εεεε.τοσα χρονια στην γιανιτσων πηδηξα γκομενεσ καμια 50αρια απο 20-55 ετων.
πηδιξα καμια 35αρια τραβελιαααα.πηδηξα κ την μαρια με τα σκουλαρικια απο τον δενδροποταμο κ με ζητουσε σε αραβωνα ..........
ειδατε πωσ καταχτουνται η τιτλοι.
αααααα και καμια 200 γυναικεσ στη λαρισα συν καμια 40 αρια τραβελια στην λαρισα,,,
τι λετε εχειιι κανεισ δικαιωμα στην 25 χρωνη πορεια μου ν μου παρει τον τιτλο ΠΙΑΤΣΟΒΙΟΣ.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ρε μαν εδω υπαρχει περιπτωση να τον στειλει πακετο ετσι κ αλλιως μονο του θελετε να πατε και μαζι να ακουσε και οι 2 γαμωσταυριδια παντε πλακα θα εχει
Τώρα σοβαρά Ραπτορα , με την εμφάνιση του Μπουχου και το λέγειν το δικό μου η επιτυχία είναι σίγουρη  :2on1:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
αααα ολα κ ολααααα εεεεε τον τιτλο μου δεν των παιρνει κανειιιισ εεεε.τοσα χρονια στην γιανιτσων πηδηξα γκομενεσ καμια 50αρια απο 20-55 ετων.
πηδιξα καμια 35αρια τραβελιαααα.πηδηξα κ την μαρια με τα σκουλαρικια απο τον δενδροποταμο κ με ζητουσε σε αραβωνα ..........
ειδατε πωσ καταχτουνται η τιτλοι.
αααααα και καμια 200 γυναικεσ στη λαρισα συν καμια 40 αρια τραβελια στην λαρισα,,,
τι λετε εχειιι κανεισ δικαιωμα στην 25 χρωνη πορεια μου ν μου παρει τον τιτλο ΠΙΑΤΣΟΒΙΟΣ.
Είσαι δυναμίτης  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom