Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
κύττα... την πρώτη φορά που πας στην κυρα Λένη πρέπει να ντυθείς...
κουστούμι, καλά παπούτσια και ακριβό ρολόι...
σοβαρό και κυρίως επιτυχημένο ύφος...
γαμάς με την πρώτη... αλλά στο τέλος θα σου φτάσει στα 120 περίπου...
το μαγαζί είναι φτιαγμένο για παχιά πορτοφόλια...

Εγω ετσι πήγα την πρωτη φορά και πήρα τα @@ μου.....
Αλλα δεν εκανα εξηγηση πιρν μπω. Μαλακια μου.....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
γαμάς με την πρώτη... αλλά στο τέλος θα σου φτάσει στα 120 περίπου...
το μαγαζί είναι φτιαγμένο για παχιά πορτοφόλια...

Δηλαδή εαν τα διαθέτουμε μπορούμε να πάμε να τα σκάσουμε? Ή θα "χαλάσουμε" πάλι την πιάτσα??

:s&m_1: :s&m_1:
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Δηλαδή εαν τα διαθέτουμε μπορούμε να πάμε να τα σκάσουμε? Ή θα "χαλάσουμε" πάλι την πιάτσα??

:s&m_1: :s&m_1:
νομιζω οτι πολυ λιγοι "φαγανε" με τη πρωτη σε αυτο το μαγαζι χωρις συστασεις. εγω ειχα πετυχει μια κοπελλα που την ηξερα απο προηγουμενο μαγαζι οποτε ημουν αρκετα τυχερος. εχω να παω αρκετο καιρο αλλα νομιζω η καλυτερη κινηση ειναι να πας στο "αδερφο" μαγαζι στη σολωνος που ολες "μπριζολιαζονται" και απο εκει θα παρεις συστασεις για το λυκαβητου...στο λυκαβητου ειναι λιγες αυτες που προσφερουν φουλ....παει και πολυς κοσμος ασχετος για κανονικο μασαζ....εγω ακουσα απο ανηψιο μου πιτσιρικα που του καναν δωρο κατι φιλοι του ενα κουπονι και πηγε για κανονικο μασαζ και κοντεψα να πνιγω σκεφτομενος οτι μπορει να με τρακαριζε στο μαγαζι  :cheesy:
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος που έχει πάει στη Σόλωνος να μας κάνει μία περιγραφή; Χώρος κορίτσια κλπ.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος που έχει πάει στη Σόλωνος να μας κάνει μία περιγραφή; Χώρος κορίτσια κλπ.

Αυτό το θρεντ αφορά το Λυκαβηττού 10. Γιατί δεν κάνεις την ερωτήσή σου στο θρεντ της Σόλωνος 80;
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο πάω να ψάξω εκεί. απλά ρώτησα εδώ επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Επειδη πιο πισω εγραψε κατι ενας φιλος για την Σολωνος,απλα διευκρινιζω πως στο μαγαζι ΔΕΝ μπριζολιαζονται ολες!
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
λίγες και όχι με όλους .................
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Επειδη πιο πισω εγραψε κατι ενας φιλος για την Σολωνος,απλα διευκρινιζω πως στο μαγαζι ΔΕΝ μπριζολιαζονται ολες!
αν και το θρεντ ειναι για το αδερφο μαγαζι...στη σολωνος το σπερμα τρεχει με τη βοηθεια ΟΛΩΝ των κοριτσιων..τωρα ο τροπος και η τιμη μονο αλλαζουν αναλογα της κορασιδας..στο λυκαβηττου ειναι ανα περιοδο 2-3 μονο οι "τολμηρες"..ολες οι αλλες δεν. και βεβαια μπορεις να "παραγγειλεις" κοπελλα της σολωνος να σου ερθει στο λυκαβηττου αν θες λογω δωματιου/ανεσεων.
 

endeavor

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Έχουμε καμία νεότερη ενημέρωση για τον εν λόγω χώρο? συνεχίζει να προσφέρει φουλ υπηρεσίες ή απλό μας μασάζ....? φίλος που επισκέφτηκε πρόσφατα είπε ότι έχει όμορφα κορίτσια..έχει κάποιος περισσότερα να πει απο πρόσφατη του επίσκεψη?
Ευχαριστω..
 

OPTOLEN

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0
αυτή η πιάτσα είναι ήδη χαλασμένη...

Εμείς την χαλάσαμε δυστυχώς και συνεχίζουμε να την διατηρούμε "χαλασμένη"... Βέβαια "περί ορέξεως... κολοκυθόπιτα"... καθώς και ο υποφαινόμενος είμαι ένας εκ των πελατών που δυστυχώς συνεχίζει να διατηρεί την χαλασμένη τους πιάτσα...
 

easy777

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Η Νταιανα δουλεύει ακόμα εκεί;
 

Muratti_ambassador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
876
Κριτικές
9
Like
144
Πόντοι
286
Ως και πριν ενα μηνα ητανε εκει.... Αλλα πλεον κανει παιχνιδακια η κυρα Λενα... Αν σε δει να πηγαινεις συχνα για μια μετα σου λεει ειναι busy μπας και παρεις αλλη.. αλλα για μενα ειναι απο τοπ επιλογες το μαγαζι αυτο απο πλευρας ανεςης και καθαριοτητας. Και γινεται και μασαζ χαχαχχααχχαχαχαχ
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Κοστίζει βέβαια κάτι παραπάνω!!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
Σωπατε ρε παιδια τη μουναρα, δε λεω καλο Β2Β αλλα μεχρι εκει!
Οσο για το κοστιζει παραπανω οσο εχουν ολες για τους πελατες 100κι και τελος.
Για τους αλλους οπου τους πιασουν, αν ποτε δεν πηγαν να με δαγκωσουν εκει
απο τοτε που εγινα πελατης, να λεμε κ του στραβου το δικιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom