Νέα

"Πέσιμο" στο δρόμο-Είναι extreme για την Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
Αν δεν εχεις ασχολήθει με το άθλημα εινα λογικό να μη καταλαβαίνεις τι εννοώ.Αν μπορείς να βγάλεις το υφάκι "Στα @@ αν μου κατσεις ή οχι " είσαι σε καλό δρόμο ;)
Ξανασυμφωνω. Εισαι ωραιος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αν δεν εχεις ασχολήθει με το άθλημα εινα λογικό να μη καταλαβαίνεις τι εννοώ.Αν μπορείς να βγάλεις το υφάκι "Στα @@ αν μου κατσεις ή οχι " είσαι σε καλό δρόμο ;)

Εχω ασχοληθει αλλα πιο μικρος. Μέχρι τα 23-24 τωρα ειμαι 28. Ειδικα την περιοδο 21-24 ειχα δράσει και φυσικα τα θυμαμαι τωρα και γελάω δεν ηταν άσχημα αρκει να μην εισαι εξαρτημενος απο το αποτελεσμα εσεις ειστε ομως γιατι μου λες οτι θες να ψαχνεσαι μονο απο εκει οποτε οταν θα αρχισεις να τρως τις φολες θα αρχισεις να νευριαζεις και μετα θα μπεις εδω μεσα να βρισεις τις ελλεηνιδες  :P
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.821
Κριτικές
6
Like
9.092
Πόντοι
1.686
Προσωπικη εμπειρια. Κάποτε με ρωτησε μια κοπελα στο δρομο πού ειναι η τάδε τράπεζα.
Της εξηγω πού ειναι.
Την βλεπω πολυ χαμογελαστή και φιλική, οπότε λεω τι εχω να χασω?
"Θελετε να περπατησουμε μαζι ως εκει"?
(ο πληθυντικος παντα σου δινει ποντους).
Μου λεει "γιατι οχι?"
Φτασαμε εκει, μετα της λεω "να σας περιμενω για εναν καφε αν δεν καταχρώμαι τον χρονο σας?"
(και οι εξεζητημενες φρασεις μετρανε).
Ηπιαμε λοιπον τον καφέ. Γνωριστηκαμε. Για άλλους λογους δεν εγινε κατι, ομως η γνωριμια καταχωρηθηκε.

Πολύ προσεκτικός, είσαι για να μην σε κατηγορήσει
για σεξουαλική παρενόχληση !  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ σε μια παρόμοια φάση είπα ,
η Τράπεζα ειναι εκεί πέρα κτλ.,
θα σας πάω μέχρις εκεί να μην σας απαγάγουν στο δρόμο
γιατί έχετε ξεπεράσει το επιτρεπόμενο όριο γοητείας στην περιοχή !
Γέλασε, και την πήγα μέχρις εκεί.

Την πήγα μέχρι την τράπεζα, αλλά εκεί είχε ουρά και βαριόμουν να
περιμένω !  :2funny: :2funny: :2funny:
Της είπα , αν ήμουν θαρραλέος θα σας καλούσα για καφέ διότι
είσαστε πολύ γοητευτκή, αλλά επειδή ντρέπομαι σας χαιρετώ !
Γειά σας !  :2funny: :2funny: :2funny:

Η γκόμενα πάλι γέλασε και δεν ήξερε τι να πει.
Εφυγα τρέχοντας, και έτσι γλύτωσα καφέδες,μπλα,μπλα κτλ. :2funny:
Ηταν ομορφούλα, αλλά όχι τόσο προκλητική ώστε να κάτσω να
περιμένω πότε θα τελειώσει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
Απο κυκλους γινονται τα κοννε τυπε εγω το εχω παρατηρησει αυτο εδω και 2 χρονια απλα και μονο επειδη ρωτουσα καθε φορά πως γνωριστηκαν οποτε βγηκε ενας αριθμος κατα πολυ μεγαλυτερος που εγερνε στους κυκλους και αυτο ηταν η παρατηρηση. Δεν το κατεβασα απο το κεφάλι μου αυτο συμβαινει.
Εμενα παντως τα τελευταια χρονια οι επιτυχιες ειναι απο το ιντερνετ και γνωριμιες απο τον κυκλο της δουλειας.
Πεσίματα στο άσχετο δεν κάνω, δεν χρειαζεται κιολας.
 
OP
OP
n_i_k_o_s

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
Safety is in the numbers.
Το καμάκι σε άγνωστες δεν είναι αναποτελεσματικό, αλλά έχεις μικρές πιθανότητες επιτυχίας.
Εχω προσεγγίσει ακόμα και μέσα στο μετρό, και το μωρό με πήρε τηλέφωνο.
Τις περισσότερες γυναίκες που μου έχουν κάτσει τις γνώρισα σε πανεπιστημιακά αναγνωστήρια που διάβαζα δικά μου manuals.
Ελάχιστες επιτυχίες από μπαρ κλαμπ κτλ.
Σε γυναίκα που ήδη ήξερα, δεν την έχω πέσει ποτέ.
Γενικά οι γκόμενες έχουν την τάσει να ψάχνουν γκόμενο στον κύκλο τους.
Ας καταλήξουν με τον χοντρό ξάδερφο της κολλητής τους.
Οι υπόλοιπες ας μας απολαύσουν :fuck2:
Έχεις γαμάτο mindset φίλε συμφωνώ σε όλα :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ακουσε με λιγο.
Εχει τύχει να βλεπω οτι καποια κοπελα συμπεριφερεται σε εμενα, πολυ διαφορετικα απο ό,τι μου ελεγε οτι εκανε στο παρελθον σε αλλους.
Και την ρωτησα.
Ψεματα μου ελεγες? Τελικα δεν εισαι τοσο δυσκολος ανθρωπος οσο ελεγες?
Η απαντηση ηταν "εχεις ενα σαλιαρισμα που με προκαλει να γινομαι καλυτερη".

Απλα εσενα σε γουσταρε. Και εδειξε παραπανω πραγματα και διάθεση. Αλλα αμα καποια φιλε ειναι πχ τρελή ή συμφεροντολογα ή απιστη περιμενεις οτι θα της βγάλεις εσυ το μικροβιο? πρωτα βγαινει η ψυχη και μετα το χουι λενε. Εγω αναφερομουν σε πιο σοβαρες ιδιοτητες εσυ πιάνεσαι απο μικροπραγματα. Προφανως και αμα καποια σε γουσταρει θα δειξει περισσοτερη υπομονη μαζι σου. Αυτο δεν την κανει διαφορετική ως χαρακτηρα ομως. Απλα βγαζει κατι παραπανω σε σενα που γουσταρει πολυ λογικο μου ακουγεται
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
Απλα εσενα σε γουσταρε. Και εδειξε παραπανω πραγματα και διάθεση. Αλλα αμα καποια φιλε ειναι πχ τρελή ή συμφεροντολογα ή απιστη περιμενεις οτι θα της βγάλεις εσυ το μικροβιο? πρωτα βγαινει η ψυχη και μετα το χουι λενε. Εγω αναφερομουν σε πιο σοβαρες ιδιοτητες εσυ πιάνεσαι απο μικροπραγματα. Προφανως και αμα καποια σε γουσταρει θα δειξει περισσοτερη υπομονη μαζι σου. Αυτο δεν την κανει διαφορετική ως χαρακτηρα ομως. Απλα βγαζει κατι παραπανω σε σενα που γουσταρει πολυ λογικο μου ακουγεται
Αρα εχει να κάνει και με εμας. Κατι μπορεις να φτιαξεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αρα εχει να κάνει και με εμας. Κατι μπορεις να φτιαξεις.

Γιατι νομιζεις οτι το φτιάχνεις αυτο το πράγμα και απλα δεν της το βγάζεις? το εχει ηδη μέσα της ολοι οι ανθρωποι κάνουμε περισσοτερη υπομονη με ατομα που θέλουμε. Και εσυ το εχεις ζησει αυτο και εγω και ολοι μας.
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Απο κυκλους γινονται τα κοννε τυπε εγω το εχω παρατηρησει αυτο εδω και 2 χρονια απλα και μονο επειδη ρωτουσα καθε φορά πως γνωριστηκαν οποτε βγηκε ενας αριθμος κατα πολυ μεγαλυτερος που εγερνε στους κυκλους και αυτο ηταν η παρατηρηση. Δεν το κατεβασα απο το κεφάλι μου αυτο συμβαινει.

Ok, αυτό συμβαίνει αλλά προτιμώ να την πέφτω σε γυναίκες που πραγματικά γουστάρω και να γαμάω μία στο τόσο, παρά να βλέπω ποια τρώγεται στην παρέα.
Είναι από τα καλύτερα πράγματα που νιώθω όταν τελικά μου κάθεται μιά άγνωστη που προσέγγισα γιατί έπαθα πλάκα όταν την κοίταξα, έστω και αν συμβαίνει σπάνια.
Αξίζει τον κόπο και κάθε απόρριψη που έχω φάει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
Γιατι νομιζεις οτι το φτιάχνεις αυτο το πράγμα και απλα δεν της το βγάζεις? το εχει ηδη μέσα της ολοι οι ανθρωποι κάνουμε περισσοτερη υπομονη με ατομα που θέλουμε. Και εσυ το εχεις ζησει αυτο και εγω και ολοι μας.
Ενταξει, το ιδιο λεμε. Εξαλλου ολοι οι ανθρωποι εχουν το καλο και το κακο μεσα τους.
 
OP
OP
n_i_k_o_s

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
Εχω ασχοληθει αλλα πιο μικρος. Μέχρι τα 23-24 τωρα ειμαι 28. Ειδικα την περιοδο 21-24 ειχα δράσει και φυσικα τα θυμαμαι τωρα και γελάω δεν ηταν άσχημα αρκει να μην εισαι εξαρτημενος απο το αποτελεσμα εσεις ειστε ομως γιατι μου λες οτι θες να ψαχνεσαι μονο απο εκει οποτε οταν θα αρχισεις να τρως τις φολες θα αρχισεις να νευριαζεις και μετα θα μπεις εδω μεσα να βρισεις τις ελλεηνιδες  :P

Καμία σχεση φίλε.Τρώω φόλες γιατί είναι αρχή ακόμα.Δε θα συμβαίνει για πάντα.Δεν πρόκειται να πω καμιά ελλεηνίδα.Δε νευριάζω ποτέ όσον αφορά τέτοια θέματα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ok, αυτό συμβαίνει αλλά προτιμώ να την πέφτω σε γυναίκες που πραγματικά γουστάρω και να γαμάω μία στο τόσο, παρά να βλέπω ποια τρώγεται στην παρέα.
Είναι από τα καλύτερα πράγματα που νιώθω όταν τελικά μου κάθεται μιά άγνωστη που προσέγγισα γιατί έπαθα πλάκα όταν την κοίταξα, έστω και αν συμβαίνει σπάνια.
Αξίζει τον κόπο και κάθε απόρριψη που έχω φάει

Ενταξει εγω δεν κράζω οσους θα μιλησουν σε μια άγνωστη απλα βλέπω τι γινεται και η πλακα ειναι οτι παλια νομιζαμε οτι φταιμε εμεις δεν φταις εσυ απλα πας να παιξεις εξαρχης σε ενα παιχνιδι που οι πιθανοτητες ειναι εναντιον σου. Αυτο αμα το ξέρεις και το αποδεχεσαι τοτε εχεις αυτογνωσια και δεν θα χαλαστεις και με τις απορριψεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καμία σχεση φίλε.Τρώω φόλες γιατί είναι αρχή ακόμα.Δε θα συμβαίνει για πάντα.Δεν πρόκειται να πω καμιά ελλεηνίδα.Δε νευριάζω ποτέ όσον αφορά τέτοια θέματα.

Οκ καλη τυχη.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.821
Κριτικές
6
Like
9.092
Πόντοι
1.686
Ok, αυτό συμβαίνει αλλά προτιμώ να την πέφτω σε γυναίκες που πραγματικά γουστάρω και να γαμάω μία στο τόσο, παρά να βλέπω ποια τρώγεται στην παρέα.
Είναι από τα καλύτερα πράγματα που νιώθω όταν τελικά μου κάθεται μιά άγνωστη που προσέγγισα γιατί έπαθα πλάκα όταν την κοίταξα, έστω και αν συμβαίνει σπάνια.
Αξίζει τον κόπο και κάθε απόρριψη που έχω φάει
+100

Ακριβώς .
Μην ακούς τους τύπους που φοβούνται να τους πουν όχι
λες και θα πάθουν κάτι από μια άρνηση.
Απλά θα πρέπει να την πέφτεις καπου που η κοπέλα να νοιώθει
αφαλής .Σε κάποιο κατάστημα π.χ., δεν φοβάται , στο δρόμο
νοιώθει φόβο.
Τώρα στα αποκριάτικα πάρτυ τα φοιτητικά έχει πολύ καμάκι !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
+100

Ακριβώς .
Μην ακούς τους τύπους που φοβούνται να τους πουν όχι
λες και θα πάθουν κάτι από μια άρνηση.
Απλά θα πρέπει να την πέφτεις καπου που η κοπέλα να νοιώθει
αφαλής .Σε κάποιο κατάστημα π.χ., δεν φοβάται , στο δρόμο
νοιώθει φόβο.

Τώρα στα αποκριάτικα πάρτυ τα φοιτητικά έχει πολύ καμάκι !
Πολύ σωστά.
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
εσυ που ρωτας πως ανοιγεις στη σταση... γιατι πως ανοιγεις τη νυχτα?

Αν εννοείς στάση λεωφορείου έχω το εξής gameplan.
Της λέω πως μόλις ανάψω το τσιγάρο θα έρθει το λεωφορείο.
Ανάλογα της αντίδρασης της προχωράς..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.821
Κριτικές
6
Like
9.092
Πόντοι
1.686
Καμία σχεση φίλε.Τρώω φόλες γιατί είναι αρχή ακόμα.Δε θα συμβαίνει για πάντα.Δεν πρόκειται να πω καμιά ελλεηνίδα.Δε νευριάζω ποτέ όσον αφορά τέτοια θέματα.
Πρώτα απ΄όλα πρέπει να καταλάβεις ποιά γκόμενα "παίζει " .
Είναι ποσοστό , δυστυχώς, κάτω από το 20% .
Το 80% είναι αρνητικές, όποιος και να είναι αυτός που θα της μιλήσει.
 
OP
OP
n_i_k_o_s

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
Πρώτα απ΄όλα πρέπει να καταλάβεις ποιά γκόμενα "παίζει " .
Είναι ποσοστό , δυστυχώς, κάτω από το 20% .
Το 80% είναι αρνητικές, όποιος και να είναι αυτός που θα της μιλήσει.

Γενικά ναι.Στο δρόμο όμως ή πας ή δεν πας σε λιγα δευτερόλεπτα.Δεν έχεις το χρόνο να σκεφτείς.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
Πρώτα απ΄όλα πρέπει να καταλάβεις ποιά γκόμενα "παίζει " .
Είναι ποσοστό , δυστυχώς, κάτω από το 20% .
Το 80% είναι αρνητικές, όποιος και να είναι αυτός που θα της μιλήσει.
Ωπα. Οχι ρε τύπε.
Δεν υπαρχει γυναικα "μη διαθεσιμη" υπο τις καταλληλες συνθηκες και προυποθεσεις.
Παντρεμενη ή μη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom