Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (15 μέλη και 49 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....ΛΟΙΠΟΝ.......συναντηση στα νοτια,με την elvira23.....πολυ ακριβης στο ραντεβου της...ειχε ερθει 5 λεπτα νωριτερα και με περιμενε στο λομπι...κοπελα της διπλανης πορτας θα ελεγα...ντυμενη απλα,τζινακι,πεδιλα,t-shirt,και απο μεσα να ασφυκτιουν τα θηρια.. :tits2: :tits:...ανεβαινουμε,γρηγορο μπανακι εκατερωθεν,και πολυ συντομα ειμασταν στο 69...πεντακαθαρη,με πολυ ωραια μυρωδια...σωμα μπαμπατσικο,βυζαρες,κωλαρα,για χαστουκια(ελαφρια)...πολυ καλη στο κυριως μενου,με ωραιες εναλλαγες,και πολυ καλα στησιματα,για βαθιες διευσδυσεις...ημιχρονο,κουβεντουλα,πολυ χαλαρη,χαμογελαστη παντα,και με χιουμορ...ο δευτερος γυρος ηταν γεγονος...στα 4,και δωσε...ο αγωνας εληξε 2-0 υπερ της,μιας και η ελβιρα πηδιεται διχως αυριο......αυτα παιδες...Α!...1 ωρα και κατι 80 ευρω.....το μονο μειον....την κοπαναει το σαββατο,και επιστρεφει αρχες σεπτεμβρη...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εχω αρχίσει και ανησυχώ...... :think: :rockon: ο γκουρού και η Ελβίρα είναι online,αλλά κριτική η σχόλια δεν βλέπω......τι να συμβαίνει αραγε?  :think: :tickedoff:
Υ.Γ Καλοδεχούμενα είναι φυσικά και τα σχόλια της Ελβίρας για τον γκουρού...... :2funny: :2funny:
σταματα εσυ..οριστε διαβασε...ολο γκρινια εισαι,και δεν περνας και απο τα μερη μας...σε εχω χασει τελειως...αιντεεεε!!!!!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
969
Κριτικές
39
Like
2.592
Πόντοι
6.745
....ΛΟΙΠΟΝ.......συναντηση στα νοτια,με την elvira23.....πολυ ακριβης στο ραντεβου της...ειχε ερθει 5 λεπτα νωριτερα και με περιμενε στο λομπι...κοπελα της διπλανης πορτας θα ελεγα...ντυμενη απλα,τζινακι,πεδιλα,t-shirt,και απο μεσα να ασφυκτιουν τα θηρια.. :tits2: :tits:...ανεβαινουμε,γρηγορο μπανακι εκατερωθεν,και πολυ συντομα ειμασταν στο 69...πεντακαθαρη,με πολυ ωραια μυρωδια...σωμα μπαμπατσικο,βυζαρες,κωλαρα,για χαστουκια(ελαφρια)...πολυ καλη στο κυριως μενου,με ωραιες εναλλαγες,και πολυ καλα στησιματα,για βαθιες διευσδυσεις...ημιχρονο,κουβεντουλα,πολυ χαλαρη,χαμογελαστη παντα,και με χιουμορ...ο δευτερος γυρος ηταν γεγονος...στα 4,και δωσε...ο αγωνας εληξε 2-0 υπερ της,μιας και η ελβιρα πηδιεται διχως αυριο......αυτα παιδες...Α!...1 ωρα και κατι 80 ευρω.....το μονο μειον....την κοπαναει το σαββατο,και επιστρεφει αρχες σεπτεμβρη...
οταν λες μπαμπατσικο? Προς το χοντρο και χαλαρο ή στο,σφικτο και απλα ζουμερο?
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
969
Κριτικές
39
Like
2.592
Πόντοι
6.745
σφιχτο,χυμωδες..οχι χοντρη,και σε καμια περιπτωση νερουλη...
ωραιος!!! και πολυ καλη και αμεση κριτικη. Να υποθεσω θα την ξανασυναντουσες απο οτι καταλαβαινω κι απο τα γραφομενα σου.
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Μειον? Εγω να μη κανω τα μπανια μου δηλαδή?    :huh: να μεινω η να φυγω τελικα? Ευχαριστω κυριε γκουρου  ησασταν υπέροχος. Θα σας ξανα προτιμήσω .  :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ωραιος!!! και πολυ καλη και αμεση κριτικη. Να υποθεσω θα την ξανασυναντουσες απο οτι καταλαβαινω κι απο τα γραφομενα σου.
σεπτεμβρη,με βαση την τιμη και τις υπηρεσιες,ναι...
 

billaras2014

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
mr guru καλησπέρα
μπας και πεζει το τελεφωνο της μικρας?
ευχαριστω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μειον? Εγω να μη κανω τα μπανια μου δηλαδή?    :huh: να μεινω η να φυγω τελικα? Ευχαριστω κυριε γκουρου  ησασταν υπέροχος. Θα σας ξανα προτιμήσω .  :2funny:
ΕΠ!.... :knuppel:...σορρυ...παρερμηνευσα... :* :* :* :smitten: :smitten: :smitten:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
....ΛΟΙΠΟΝ.......συναντηση στα νοτια,με την elvira23.....πολυ ακριβης στο ραντεβου της...ειχε ερθει 5 λεπτα νωριτερα και με περιμενε στο λομπι...κοπελα της διπλανης πορτας θα ελεγα...ντυμενη απλα,τζινακι,πεδιλα,t-shirt,και απο μεσα να ασφυκτιουν τα θηρια.. :tits2: :tits:...ανεβαινουμε,γρηγορο μπανακι εκατερωθεν,και πολυ συντομα ειμασταν στο 69...πεντακαθαρη,με πολυ ωραια μυρωδια...σωμα μπαμπατσικο,βυζαρες,κωλαρα,για χαστουκια(ελαφρια)...πολυ καλη στο κυριως μενου,με ωραιες εναλλαγες,και πολυ καλα στησιματα,για βαθιες διευσδυσεις...ημιχρονο,κουβεντουλα,πολυ χαλαρη,χαμογελαστη παντα,και με χιουμορ...ο δευτερος γυρος ηταν γεγονος...στα 4,και δωσε...ο αγωνας εληξε 2-0 υπερ της,μιας και η ελβιρα πηδιεται διχως αυριο......αυτα παιδες...Α!...1 ωρα και κατι 80 ευρω.....το μονο μειον....την κοπαναει το σαββατο,και επιστρεφει αρχες σεπτεμβρη...
θηρια? 3?, 4? 5? ....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
σταματα εσυ..οριστε διαβασε...ολο γκρινια εισαι,και δεν περνας και απο τα μερη μας...σε εχω χασει τελειως...αιντεεεε!!!!!

Περνάω,αλλά συνηθως ωρες που δεν ειστε εκει......θα σε αιφνιδιάσω κάποια μερα...... :rockon:
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Μειον? Εγω να μη κανω τα μπανια μου δηλαδή?    :huh: να μεινω η να φυγω τελικα? Ευχαριστω κυριε γκουρου  ησασταν υπέροχος. Θα σας ξανα προτιμήσω .  :2funny:

εχω κανει κατι λαθος ??
Εχω στειλει για το τηλ σας κυρια και δεν εχω λαβει τιποτα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μειον? Εγω να μη κανω τα μπανια μου δηλαδή?    :huh: να μεινω η να φυγω τελικα? Ευχαριστω κυριε γκουρου  ησασταν υπέροχος. Θα σας ξανα προτιμήσω .  :2funny:

τεράστιο φιλοσοφικό ερώτημα......εγω λέω να φύγεις.Και εσυ θα ανανεωθείς και θα ξεκουραστείς,και,με την διαφήμιση που σου έγινε,θα σε περιμένουν όλοι με το .........  στο χέρι.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom