Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MASAZLOVER7

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0

Φιλε μου ελπιζω να μην εννοεις πως θελω να προωθησω και ποια δικια μου.Οπως ειπα δεν εχω παρει καποια οποτε δεν εχω να προτεινω κατι σε κανεναν.Αν παρεξηγησα την απαντηση σου, γραψε λαθος.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.816
Like
398
Πόντοι
36
Φιλε μου ελπιζω να μην εννοεις πως θελω να προωθησω και ποια δικια μου.Οπως ειπα δεν εχω παρει καποια οποτε δεν εχω να προτεινω κατι σε κανεναν.Αν παρεξηγησα την απαντηση σου, γραψε λαθος.

φυσικά και δεν αναφερόμουν σε εσένα, απλά, διόρθωσα λίγο το κείμενο σου για να δείξω την εν γένει κατάσταση που επικρατεί στο "forum"....
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
είναι η γνωστή Εύα (γνωστή και με διάφορα άλλα ονόματα) από Ανάπλαση. Αφού έκλεισε πήγε σε άλλο χώρο, αλλά συνεχίζει να βάζει αγγελίες ψάχνοντας για κορόϊδα

Εμενα προφανως με επιασε... Μια μετρια κοπελα, μετριο μασαζ και εκτονωση με χερι...
Ολα αυτα στα 70 ευρω!Σκεφτομουν γιατι δε καθομουν σπιτι να τραβηξω μονος και την αλλη μερα Μαρινα και ειδα το φως μου(Με λιγοτερα λεφτα)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Καλησπέρα παιδια. Ειμαι απο βορεια, συμπρωτευουσα και θα κατεβω Αθηνα απο εβδομαδα.

Γνωριζει κανεις απο σας καμμια μασατζου να ερχεται στο ξενοδοχειο με καλο μασαζ ομως και εξτρα?

Αν θελετε και με πμ. Ευχαριστω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εμενα προφανως με επιασε... Μια μετρια κοπελα, μετριο μασαζ και εκτονωση με χερι...
Ολα αυτα στα 70 ευρω!Σκεφτομουν γιατι δε καθομουν σπιτι να τραβηξω μονος και την αλλη μερα Μαρινα και ειδα το φως μου(Με λιγοτερα λεφτα)
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλησπέρα παιδια. Ειμαι απο βορεια, συμπρωτευουσα και θα κατεβω Αθηνα απο εβδομαδα.

Γνωριζει κανεις απο σας καμμια μασατζου να ερχεται στο ξενοδοχειο με καλο μασαζ ομως και εξτρα?

Αν θελετε και με πμ. Ευχαριστω
τσεκ πμ.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πάντως γενικά οι Κυριακές και οι γιορτές δεν είναι καλές μέρες για εξορμήσεις, γιατί οι κοπέλες έχουν το μυαλό τους άλλα και όχι την ικανοποίηση του πελάτη ;)

 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Παιδιά τσεκάρετε αυτό


Χώρος καλός και καθαρός. Είναι δύο ρωσίδες γύρω στα 40+. Η εν λόγω (της αγγελίας) δεν λέει ιδιαίτερα αλλά έχει μία φίλη που κάνει και αυτή στον ίδιο χώρο ψιλή με 3-4 μπροστινό σύστημα. Μασάζ καλό, συμπεριφορά καλή και  :pipa1: με σκούφο. Τιμή 50€. Το μαγαζί βρίσκεται στην Κάνιγγος στην Σολομού. Το κουδούνι δεν γράφει τίποτα και σου ανοίγει αφού έχει προηγηθεί τηλέφωνο. Εχω κάνει και με τις δύο.
...καλησπερα..με αυτην την αγγελια δοκιμασε κανενας αλλος?...οσες φορες πηρα(και 15 φορες την ημερα)ειναι κλειστο  :headbang: και συνεχιζει να ναι κλειστο...παιζει κανενα αλλο νουμερο?... :grin: :headbang:
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
...καλησπερα..με αυτην την αγγελια δοκιμασε κανενας αλλος?...οσες φορες πηρα(και 15 φορες την ημερα)ειναι κλειστο  :headbang: και συνεχιζει να ναι κλειστο...παιζει κανενα αλλο νουμερο?... :grin: :headbang:

Έφυγε αυτή ,, πήγε στην πατρίδα της,, δεν έλεγε πολλά , δουλεύει η άλλη ρωσίδα τώρα με τα μεγάλα  :tits:,,
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ειναι πρωην τραγουδιαρα..και καλα..για ντουετο με την ελλη απο αχαρνων..την προεδραρα!!!!
η παραμυθα,δεν εχει φραχτη...σε παιχτη, ειπε πως δουλευε στον χοντο,4ωρη... :jerking: :jerking: :jerking:
 

Νικοςςς

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Έφυγε αυτή ,, πήγε στην πατρίδα της,, δεν έλεγε πολλά , δουλεύει η άλλη ρωσίδα τώρα με τα μεγάλα  :tits:,,

μπορουμε να βρουμε το τηλεφωνο αυτης που εμεινε? αν μπορεις και το εχεις φιλε μου στειλε μου το. ευχαριστω....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Έφυγε αυτή ,, πήγε στην πατρίδα της,, δεν έλεγε πολλά , δουλεύει η άλλη ρωσίδα τώρα με τα μεγάλα  :tits:,,
[/qu
το θεμα ειναι οτι το τηλεφ που εχει ειναι κλειστοοοο....υπαρχει αλλο νουμερο?..πως θα ρθω σε επαφη μαζι της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom