Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (18 μέλη και 31 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ Ελληνίδα πτυχιούχος, αναλαμβάνει φυσιοθεραπευτικ....κτλ κτλ
βρήκα αρκετές τέτοιες αγγελίες, με τιμές λογικές 20 ευρώ ανά ώρα έως 40-50 ευρώ (μερικές τάζουν ενυδάτωση προσώπου, κρέμες δώρο, φυτικά αιθέρια έλαια κτλ). Λέτε να παίζει κεφτές με αυτές :jerking: κανά ροκανίδι? (να τις ρωτήσω από το τηλέφωνο αν προσφέρουν εκτόνωση να μην χάνω τον καιρό μου???)

PS όπως διάβασα στις προηγούμενες σελίδες θέλει αρκετή δοκιμή και λάθος μέχρι να βρει κανείς κανένα καλό μασαζ-girl
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
PS όπως διάβασα στις προηγούμενες σελίδες θέλει αρκετή δοκιμή και λάθος μέχρι να βρει κανείς κανένα καλό μασαζ-girl
[/quote]

Έτσι ακριβώς  :huh:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
PS όπως διάβασα στις προηγούμενες σελίδες θέλει αρκετή δοκιμή και λάθος μέχρι να βρει κανείς κανένα καλό μασαζ-girl


Έτσι ακριβώς  :huh: ok, απλά από το τηλέφωνο τις κοζάρεις, πχ μπορείς να ρωτήσεις περιλαμβάνεται και κάτι έξτρα?? (διακριτικά πάντα)
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Υπάρχει μειωμένη προσφορά για κατ' οικον πάντως αυτές τις μέρες. Δεν βρίσκω τίποτα... ούτε καν το τηλέφωνο δεν σηκώνουν...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
εχ που να έρχονται μεσα στο καύσωνα.
Ραντεβου το Σεπτέμβρη
 

Νικοςςς

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
το πατησα και εγω το τηλεφωνο της και μου εβγαλε σε ολες μασαζ εκτος απο μια αγγελια που ζηταει 120 για φουλ. λετε να παω για μασαζ με τα 40 και να μην εχει ουτε φραπε και να μου το φερει απεξω απεξω οτι δουλεια γινεται μονο με τα 120?
 

panikos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
το πατησα και εγω το τηλεφωνο της και μου εβγαλε σε ολες μασαζ εκτος απο μια αγγελια που ζηταει 120 για φουλ. λετε να παω για μασαζ με τα 40 και να μην εχει ουτε φραπε και να μου το φερει απεξω απεξω οτι δουλεια γινεται μονο με τα 120?
νικο σε μια πουλαει και οικοπεδο και σπιιτι.που ξερεισ ισωσ στο δωσει τζαπε :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Η κοροιδια....πας,περνας απο ανακριση,ΚΑΙ ΑΝ γουσταρει σου λεει και ενα ωραιοτατο κατοσταρικο,για μια γκομενα,που δεν αξιζει ουτε για 50 ευρω.... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
στο τηλ όλο μισόλογα ήταν ελα κ θα τα βρούμε κ τέτοιο στυλάκι
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
είναι η γνωστή Εύα (γνωστή και με διάφορα άλλα ονόματα) από Ανάπλαση. Αφού έκλεισε πήγε σε άλλο χώρο, αλλά συνεχίζει να βάζει αγγελίες ψάχνοντας για κορόϊδα
αυτή ειναι διατηρεί  το ίδιο τηλέφωνο μακρυά
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
καλησπερα ...λεω να παρω ξανα την κινεζα..εχει αναφερθει πιο παλια και εχω γραψει και εγω τις εντυπωσεις μου...απλα ψαχνω κατι σε αναλογες υπηρεσιες ...αν καποιος ξερει κατι ..ας το ποσταρει η ας το στειλει σε pm....καλο μεσημερι
μην εχοντας παρει απαντηση στην παραπανω ερωτηση που εκανα...ξαναετιμησα την κινεζα........για εμενα η καλυτερη απο αποψη μασαζ ..εχω ξαναπει την γνωμη μου πιο παλια...... με αρκετα καλα παρελκομενα.....
μπορω να πω πως τωρα ειμαι πολυ χαλαρωμενος ...μια ωρα ετριβε η ατιμη μπρος πισω ...παω για υπνο  :grin: :grin: :grin:
αν καποιος εχει βρει ...η βρει κατι στο μελλον με αναλογο μασαζ ..για οσους εχουν δοκιμαει βεβαια ...και παρελκομενα μαζι βεβαιως...
περιμενω να με ενοχλησει με μηνυματακι...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Η κοροιδια....πας,περνας απο ανακριση,ΚΑΙ ΑΝ γουσταρει σου λεει και ενα ωραιοτατο κατοσταρικο,για μια γκομενα,που δεν αξιζει ουτε για 50 ευρω.... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΜΕΝΗ και φυσικα, απο μονη της !!!
 

MASAZLOVER7

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.Μπαινω αρκετο καιρο στο site σαν επισκεπτης και διαβαζω και πιστευω πως κανετε φοβερη δουλεια και βοηθατε πολυ κοσμο να μην σκορπαει τα λεφτα του, κατι πολυ συμαντικο για την εποχη.Ακομα δεν εχω κανει καποια κινηση να παρω καποια κοπελα αλλα θα το κανω συντομα και ελπιζω να βοηθησω και εγω οσο μπορω με την γνωμη μου, για αυτο αλλωστε εγινα και μελος.Συνεχιστε την καλη δουλεια!!!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.818
Like
404
Πόντοι
36
Καλημερα σε ολους.Μπαινω αρκετο καιρο στο site σαν επισκεπτης και διαβαζω και πιστευω πως κανετε φοβερη δουλεια και βοηθατε πολυ κοσμο να μην σκορπαει τα λεφτα του γενικααλλα να τα σκαει μονο σε δικα μας κομματια, κατι πολυ συμαντικο για την εποχη.Ακομα δεν εχω κανει καποια κινηση να παρω καποια κοπελα αλλα θα το κανω συντομα και ελπιζω να βοηθησω και εγω οσο μπορω με την γνωμη μου, για αυτο αλλωστε εγινα και μελος.Συνεχιστε την καλη δουλεια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom