Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
αυτη εχει αναφερθει στο μαμπα,δεν θυμαμαι ομως αν εχει καλα η κακα σχολια...
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16

Όπως πολύ σωστά ανέφερε ο..συναγωνιστής ΙΑΝ, η κυρία είναι με προϋπηρεσία 5ετιας στο mamba,παλιά καραβάνα νταρντανο περίπτωση και με υπηρεσίες μασάζ και όλα τα υπόλοιπα :pipa1:  :fuck1: που πάντως δεν είναι και τίποτα που μένει αξέχαστο. Από μασάζ όμως πρέπει να γνωρίζει καλά αν και δεν είχε την ευκαιρία να μου αποδείξει όλες τις τεχνικές της πέραν των..βασικών, γιατί δεν με ..ενδιέφερε.  :grin: Δεν θυμάμαι τι ηλικία ανέφερε, αλλά μια 10ετια παραπάνω από τα 35 είναι σίγουρα, τα δε 50 ευρω ειδικά για αυτήν ήταν τιμή full program πόσο μάλλον τώρα που αναβαθμίστηκε και παρέχει υπηρεσίες εντός της δικής της έδρας. Να μια περίπτωση..ανάπτυξης! :grin:
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0

Συναγωνιστή καλησπέρα. Αν και νέος στο forum (αλλά παλιός αναγνώστης) θέλω να μοιραστώ τις εμπειρίες από τις καταδρομικές που έχω κάνει. Οσο αφορά την εν λόγω κυρία. Οχι 35 αλλά 105 είναι. Εχει ένα σπίτι άθλιο στην Καλλιθέα. Το μασάζ το κάνει σε ένα κρεβάτι με κουβέρτα(!) , όπου μετά από απαίτησή μου έβαλε σεντόνι!!. Το μασάζ στα μέτρια και ο φραπές που προσέφερε μετά από δική μου απαίτηση μέτριος προς κακός. Στο μπάνιο μπαίνεις με betadine. Δυστυχώς δεν έφυγα μόλις την είδα...Καλά να πάθω. Μακριά!
 

oxi allo dalara

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
256
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστή καλησπέρα. Αν και νέος στο forum (αλλά παλιός αναγνώστης) θέλω να μοιραστώ τις εμπειρίες από τις καταδρομικές που έχω κάνει. Οσο αφορά την εν λόγω κυρία. Οχι 35 αλλά 105 είναι. Εχει ένα σπίτι άθλιο στην Καλλιθέα. Το μασάζ το κάνει σε ένα κρεβάτι με κουβέρτα(!) , όπου μετά από απαίτησή μου έβαλε σεντόνι!!. Το μασάζ στα μέτρια και ο φραπές που προσέφερε μετά από δική μου απαίτηση μέτριος προς κακός. Στο μπάνιο μπαίνεις με betadine. Δυστυχώς δεν έφυγα μόλις την είδα...Καλά να πάθω. Μακριά!

Για τον περιβαλλοντα χωρο , θα συμφωνησω.Για την κουβερτα επισης.Στο μασαζ ομως ηταν καλη και επιμονη.Εμενα μου εκανε μασαζ πανω απο 40 λεπτα και για τα γουστα μου πολυ καλο.Οπου πονουσα και ημουν πιασμενος εστιασε (χωρις να την καθοδηγω).Στο β΄μερος ειχε φραπε καλο και μπριζολα μετρια με λιγα ευρω επιπλεον.Γενικα για μασαζ καλη , για τα αλλα αναλογα τα κεφια.
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Για τον περιβαλλοντα χωρο , θα συμφωνησω.Για την κουβερτα επισης.Στο μασαζ ομως ηταν καλη και επιμονη.Εμενα μου εκανε μασαζ πανω απο 40 λεπτα και για τα γουστα μου πολυ καλο.Οπου πονουσα και ημουν πιασμενος εστιασε (χωρις να την καθοδηγω).Στο β΄μερος ειχε φραπε καλο και μπριζολα μετρια με λιγα ευρω επιπλεον.Γενικα για μασαζ καλη , για τα αλλα αναλογα τα κεφια.

Παιδιά τσεκάρετε αυτό


Χώρος καλός και καθαρός. Είναι δύο ρωσίδες γύρω στα 40+. Η εν λόγω (της αγγελίας) δεν λέει ιδιαίτερα αλλά έχει μία φίλη που κάνει και αυτή στον ίδιο χώρο ψιλή με 3-4 μπροστινό σύστημα. Μασάζ καλό, συμπεριφορά καλή και  :pipa1: με σκούφο. Τιμή 50€. Το μαγαζί βρίσκεται στην Κάνιγγος στην Σολομού. Το κουδούνι δεν γράφει τίποτα και σου ανοίγει αφού έχει προηγηθεί τηλέφωνο. Εχω κάνει και με τις δύο.
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά τσεκάρετε αυτό


Χώρος καλός και καθαρός. Είναι δύο ρωσίδες γύρω στα 40+. Η εν λόγω (της αγγελίας) δεν λέει ιδιαίτερα αλλά έχει μία φίλη που κάνει και αυτή στον ίδιο χώρο ψιλή με 3-4 μπροστινό σύστημα. Μασάζ καλό, συμπεριφορά καλή και  :pipa1: με σκούφο. Τιμή 50€. Το μαγαζί βρίσκεται στην Κάνιγγος στην Σολομού. Το κουδούνι δεν γράφει τίποτα και σου ανοίγει αφού έχει προηγηθεί τηλέφωνο. Εχω κάνει και με τις δύο.


έχεις π.μ.
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0

Αγαπητοί συναγωνιστές συγχωρέστε με για το πμ που έστειλα στο φίλο , απλά δεν έχω μάθει ακόμα τα του forum. Φίλε alepoudelis μπορείς να κοινοποιήσεις την απάντηση που σου έστειλα για να μην τα ξαναγράφω? Thanks
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές συγχωρέστε με για το πμ που έστειλα στο φίλο , απλά δεν έχω μάθει ακόμα τα του forum. Φίλε alepoudelis μπορείς να κοινοποιήσεις την απάντηση που σου έστειλα για να μην τα ξαναγράφω? Thanks

[quote author=Busyman link=action=profile;u=145639 date=1406553792]
Φίλε alepoudelli πήγα τον προηγούμενο μήνα. Είπα ότι έχω κάνει και με τις δύο αλλά ξεχωριστά. Τώρα στο αγωνιστικό μέρος. Εχει μπριζόλα κανονικά και με τον νόμο. Εγώ δεν έδωσα. Πάντως δεν νομίζω ότι χρεώνουν τίποτα παραπάνω. Το πρόγραμμα διαρκεί την μια ώρα που λένε, χωρίς να βιάζονται. Ρούχα βγάζουν κανονικά, αλλά η Ολγα δεν αξίζει. Η φίλη της όμως με το  :tits: σύστημα είναι όλα τα λεφτά. Μία ισπανική την έδωσα και το ευχαριστήθηκα. Στην συνέχεια ακολούθησε  :pipa2:
[/quote]

Καλώς όρισες φίλε...
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

Guys ευχαιστώ για το feedback. Γενικώς προτιμώ να έρχονται σπίτι οι λαδοκόρες και από ότι φαίνεται δεν έχασα και τίποτα που δεν πήγα στην εν λόγω κυρία...  :rockon:
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

Αν και έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες ότι πρόκειται για την Αννα από Καμίνια που πλέον είναι Καλλιθέα, έχω κάνει πολλές κλήσεις απλά για το κασκαντεριλίκι αλλά δεν έχει απαντήσει ποτέ οπότε... χαιρετίσματα Αννούλα...
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
Σ'ευχαριστώ spunky.Με γλίτωσες απ'τα έξοδα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλησπέρα!

Καμιά πληροφορία για την παρακάτω? Δεν έχω πάρει τηλ. ακόμη λόγο "κολλήματος"...


είναι η γνωστή Εύα (γνωστή και με διάφορα άλλα ονόματα) από Ανάπλαση. Αφού έκλεισε πήγε σε άλλο χώρο, αλλά συνεχίζει να βάζει αγγελίες ψάχνοντας για κορόϊδα

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αν και έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες ότι πρόκειται για την Αννα από Καμίνια που πλέον είναι Καλλιθέα, έχω κάνει πολλές κλήσεις απλά για το κασκαντεριλίκι αλλά δεν έχει απαντήσει ποτέ οπότε... χαιρετίσματα Αννούλα...
Καλύτερα heland. Γλίτωσες χρόνο και χρήμα. Βλέπω ότι τώρα ζητάει 50€ ενώ παλιότερα έπαιρνε 30€ για το μασάζ +10€ για το φραπέ. Παραπάνω δεν κάνει. Είχα πάει 2-3 φορές όσο εδραζόταν στα Καμίνια γιατί ήταν κοντά μου. Από τότε που πήγε Καλλιθέα, σταμάτησα λόγω απόστασης. Με πήρε τηλέφωνο κατά το Μάρτιο και άρχισε τα παραπονιάρικα ναζάκια ότι χάθηκα κλπ κλπ και να πάω στο νέο της χώρο και ότι έχει αλλάξει προγράμματα κλπ. Πήγα αλλά δυστυχώς το ίδιο χάλια πρόγραμμα κάνει. Μασάζ σε σημείο που να πονάς και στο φραπέ σιχαίνεται να πιάσει πούτσο.. Την ώρα που είσαι έτοιμος να χύσεις, τραβιέται για να μην πιτσιλιστούν τα χέρια της...

Μπάνιο δεν διατίθεται για πριν και μετά το μασάζ... Οπότε καταλαβαίνετε.... Μπαίνεις για μασάζ ιδρωμένος (από το δρόμο) και φεύγεις λαδωμένος.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
967
Like
838
Πόντοι
86
Αν και έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες ότι πρόκειται για την Αννα από Καμίνια που πλέον είναι Καλλιθέα, έχω κάνει πολλές κλήσεις απλά για το κασκαντεριλίκι αλλά δεν έχει απαντήσει ποτέ οπότε... χαιρετίσματα Αννούλα...

αν και κάποιος ήδη απάντησε και συμφωνώ απόλυτα με ό,τι έγραψε, προσθέτω μόνον ότι δεν θα της έδινα, με την εκ των υστέρων γνώση, ούτε 50 δραχμές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom