Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το ΄χα μυριστεί το λαγωνικό οτι μάλλον πρόκειται για φόλα, οπότε για οικονομία χρόνου και δυνάμεων έστειλα εσένα...
μπουχαχαχα!

αλλά για να μην παραπονιέσαι μετά, και επειδή είχα τύψεις σου είπα για μια "Δεσποινα" και είδες το φώς το αληθινό...
καλα καλα.. βγαλε τωρα την γκέι επιλογη ''αποσυνδεδεμένος'' απο το προφιλ σου και ξαναέλα για εξετασεις..
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
H γλώσσα "αργκό" που χρησιμοποιούν πολλοί δυστυχώς μέσα στο forum αυτό καταντάει ώρες ώρες ενοχλητική. Σκεφτείτε και κάποιους που δεν είναι από παλιά στο site ή όλη μέρα μέσα. Ηλιάδα, μπριζόλα, καλαμάκι, και άλλες γελοίες εκφράσεις...Οκ, ξέρω ότι δεν γίνεται ίσως να γράψετε ολόκληρη διεύθυνση γιατί θα κοπεί, αλλά τουλάχιστον θα μπορούσατε να γράψετε "Ομήρου".Το νούμερο όποιος θέλει το βρίσκει.Δηλαδή αν κάποιος αντί "μπριζόλα" γραψει "σεξ" είναι κακό? Ή αντί "φραπέ με καλαμάκι" γράψει στοματικό, θα του φύγει η μαγκιά? Εκτός αν το forum απευθύνεται σε 4-5 ανθρώπους και όχι σε όποιον το επισκέπτεται. Κι όλα αυτά που λέτε ότι για να "φας μπριζόλα" πρέπει να σε μάθουν και να σε γνωρίσουν κλπκλπ (δηλ. για να κάνεις "σεξ" θα πρέπει να έχεις δώσει τουλάχιστον καμμιά 200αριά Ευρώ) είναι βλακείες. Απλά πιαστήκατε κορόιδα, αυτό είναι όλο.Δεν νομίζω ότι νοήμων άνθρωπος αν δεν εξυπηρετηθεί "σωστά" σε ένα "στούντιο μασάζ" θα δώσει και 3 και 4 ευκαιρίες. Καλά, το θέμα της ορθογραφίας και της ελληνικής γλώσσας δεν το συζητώ. Μετά όμως μας πειράζει που τα Σκόπια θέλουν Μακεδονία κλπ. Το ότι μερικοί δεν μπορούν να γράψουν μια σωστή πρόταση δεν μας ενοχλεί. Είναι μαγκιά ε?
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Με έκπληξη είδα ότι μου "κόπηκε" μία οδός που ανέφερα. Αν δεν κάνω λάθος στα παραπάνω μηνύματα συνέχεια γίνονται αναφορές σε οδούς. Γιατί έγινε αυτό??
 

Επισκέπτης
H γλώσσα "αργκό" που χρησιμοποιούν πολλοί δυστυχώς μέσα στο forum αυτό καταντάει ώρες ώρες ενοχλητική. Σκεφτείτε και κάποιους που δεν είναι από παλιά στο site ή όλη μέρα μέσα. Ηλιάδα, μπριζόλα, καλαμάκι, και άλλες γελοίες εκφράσεις...Οκ, ξέρω ότι δεν γίνεται ίσως να γράψετε ολόκληρη διεύθυνση γιατί θα κοπεί, αλλά τουλάχιστον θα μπορούσατε να γράψετε "******".Το νούμερο όποιος θέλει το βρίσκει.Δηλαδή αν κάποιος αντί "μπριζόλα" γραψει "σεξ" είναι κακό? Ή αντί "φραπέ με καλαμάκι" γράψει στοματικό, θα του φύγει η μαγκιά? Εκτός αν το forum απευθύνεται σε 4-5 ανθρώπους και όχι σε όποιον το επισκέπτεται. Κι όλα αυτά που λέτε ότι για να "φας μπριζόλα" πρέπει να σε μάθουν και να σε γνωρίσουν κλπκλπ (δηλ. για να κάνεις "σεξ" θα πρέπει να έχεις δώσει τουλάχιστον καμμιά 200αριά Ευρώ) είναι βλακείες. Απλά πιαστήκατε κορόιδα, αυτό είναι όλο.Δεν νομίζω ότι νοήμων άνθρωπος αν δεν εξυπηρετηθεί "σωστά" σε ένα "στούντιο μασάζ" θα δώσει και 3 και 4 ευκαιρίες. Καλά, το θέμα της ορθογραφίας και της ελληνικής γλώσσας δεν το συζητώ. Μετά όμως μας πειράζει που τα Σκόπια θέλουν Μακεδονία κλπ. Το ότι μερικοί δεν μπορούν να γράψουν μια σωστή πρόταση δεν μας ενοχλεί. Είναι μαγκιά ε?
Ρε συνάδελφοι από πότε είναι ο Μπαμπινιώτης μέλος στο site? Για πείτε μου σας παρακαλώ γιατί είμαι νέος.Εγώ ο ταπεινός ευτυχώς γρήγορα προσαρμόστηκα στην αργκό του φόρουμ.Και μάλιστα τη βρίσκω πολύ διασκεδαστική! Αλλά πως να περιμένει κανείς να έχει χιούμορ  καθηγητής πανεπιστημίου!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επειδη μπλα μπλα μπλα..

αλλα και επειδη μπλα μπλα μπλα....

τα εχουμε ξαναπει: ανοιγουμε οποιοδηποτε και όσα θρεντ θελουμε και τα κουβεντιαζουμε εκει, καθως το εν λογω θρεντ αφορα ενημερωση..

επισης, εχουμε πει οτι λογω της ιδιαιτεροτητας των μασαζερι αποφευγουμε να χρησιμοποιουμε γλαφυρη γλωσσα για να μην δημιουργησουμε καποιο προβλημα αθελα μας.


για τα ανωτερω, καποια ποστ φευγουν και καποια τροποποιουνται..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

pipadoros1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στουρνάρη.
Πέρασαν κάτι τεμάχια αδιάφορα, και έμεινα ανάμεσα στη Σίσσυ και τη Μαρία.
Τελικά επέλεξα τη δεύτερη γιατί δεν την είχα ξαναπάρει και έτσι όπως την είδα μου "ανέβασε" τη ....διάθεση.
Διχτυ του ψαρά, ψηλή μπότα και ένα μπουστο όλο τρέλα!
Μασάζ άπαιχτό δυνατό όπως το ήθελα.
Στο τέλος δεν ήθελα να φάω οπότε περιορίστηκα στο φραπέ με επιρροές απο την Ιβηρική χερσόνησο. :boobies: (όχι οτι δεν σέρβιρε και φαγητό αν πεινούσα).
Το σύνολο 70+10 και είμασταν και οι δύο χαρούμενοι. :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επίσκεψη σήμερα στουρνάρη.
Πέρασαν κάτι τεμάχια αδιάφορα, και έμεινα ανάμεσα στη Σίσσυ και τη Μαρία.
Τελικά επέλεξα τη δεύτερη γιατί δεν την είχα ξαναπάρει και έτσι όπως την είδα μου "ανέβασε" τη ....διάθεση.
Διχτυ του ψαρά, ψηλή μπότα και ένα μπουστο όλο τρέλα!
Μασάζ άπαιχτό δυνατό όπως το ήθελα.
Στο τέλος δεν ήθελα να φάω οπότε περιορίστηκα στο φραπέ με επιρροές απο την Ιβηρική χερσόνησο. :boobies: (όχι οτι δεν σέρβιρε και φαγητό αν πεινούσα).
Το σύνολο 70+10 και είμασταν και οι δύο χαρούμενοι. :dancing:
80 ευρω συναδελφε ??

γιατιιιιιιιιί ????
 

Επισκέπτης
σημερινη επισκεψη απο χατζοπουλου 19, γλυφαδα.τ.κ 106 24, 3ος οροφος με μικρο ανθος σε γλαστρακι στην εισοδο.
περασα στο δωματιο με την τατιανα μπιμπικιδου το γενος κουτρουμπεη.
αφου με ετριψε με λαδι που περιειχε αμυγδαλο και βανιλια με γυρισε στα εμπροσθεν και μου αρχιζει μια μαλακια πανω κατω, πανω κατω και μετα τσιμπουκι τρελο  με πολυ σαλιο , υστερα γυρναει την κωλαρα της και της τον εχωνω απο πισω στεγνα. το μουνακι της εσταζε αχλαδελαιο και μετα το περιελουσα με σαλτσα βοδινου :P
συνολο 40 ευρο
 

Επισκέπτης
σημερινη επισκεψη απο χατζοπουλου 19, γλυφαδα.τ.κ 106 24, 3ος οροφος με μικρο ανθος σε γλαστρακι στην εισοδο.
περασα στο δωματιο με την τατιανα μπιμπικιδου το γενος κουτρουμπεη.
αφου με ετριψε με λαδι που περιειχε αμυγδαλο και βανιλια με γυρισε στα εμπροσθεν και μου αρχιζει μια μαλακια πανω κατω, πανω κατω και μετα τσιμπουκι τρελο  με πολυ σαλιο , υστερα γυρναει την κωλαρα της και της τον εχωνω απο πισω στεγνα. το μουνακι της εσταζε αχλαδελαιο και μετα το περιελουσα με σαλτσα βοδινου :P
συνολο 40 ευρο



40 ευρω! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: Σοβαρα μιλας?
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Ωρα είναι να τον βομβαρδίσετε με pm τον άνθρωπο και να ρωτάτε που είναι η Χατζοπούλου. Πάντως φίλε έπρεπε να περιμένεις να γυρίσει πρώτα η η/νία σε 1η Απριλίου
 

Επισκέπτης
xaxaxaxa!
περιμενε να ξυπνησουν ολοι και θα δεις. η να τελειωσει το swow sexy στον αλφα!

 

Επισκέπτης
βρε lala πλακα εκανα για το παλουκαρι που τον ενοχλει ο φραπες και η πριτσολα. σου εστειλα πμ, τσεκαρε
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
παληκαρια, για οτιδηποτε ελλο εκτος απο ενημερωσεις μεταφερομαστε και ποσταρουμε www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,28499.0]εδώ[/url] και ζητώ συγνωμη για τη μικρη αναστατωση σε μερικα ποσταρισματα. τα εκανα ποτάνα.. :grin:

Δεν πειράζει Πάτερ καλά έκανες........... και άργησες..........
εγώ απόρησα πως άφησες ένα μαλακισμένο post τόση ώρα,
καλύτερα να το έσβηνες και αυτό και τις παραθέσεις παρακάτω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom