Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (29 μέλη και 304 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα στη φυλης
54β κωνσταντινα,η θεσσαλονικα
56 ντιανα η' νταιανα
Καταρχην εδωσα το εικοσαρικο στη κωνσταντινα,καθως ερεθιζε περισσοτερο σε πρωτη φαση τα εγκεφαλικα μου κυτταρα.Η ψηλη μελαγχροινη κοπελα μπηκε στο δωματιο αρκετα προσχαρη και ομιλητικη,κανοντας όμως δυστυχως τη κινηση να ξεκινησει αμεσως να βαλει το προφυλακτικο στο μοριο.Της εξηγησα ότι θα ηθελα καποια φιλια και χαδια πρωτα,οχι τοσο για να μ ερεθισει για να ειμαι ειλικρινης.Kαι κατευθειαν πιπα να μου επαιρνε ,θα μπορουσα να λειτουργησω με τη συγκεκριμενη,αλλα περισσοτερο γιατι είναι πραγματικα κριμα,να μη χαρεις τη ζεστασια και την αυρα αυτου του μωρου σε προκαταρκτικη φαση.Αφου διεκρινα κατά τη συζητηση,μια απειρια εκ μερους της κοπελας αποφασισα να μη το ρισκαρω,και να μη προχωρησω,παρολο που πιθανον σαν συμμετοχη να με αποζημιωνε
Στη συνεχεια πηγα διπλα στη νταιανα.Eδώ προσοχη,υπαρχουν δυο νταιανες στον ομιλο 54 με 66α.Μια λεπτη καστανη κοπελα με μαυρα ισια μαλια το πρωι με δυαρι στηθος στο 66α και η μελαγχροινη κοπελα με κορμι ελαφινας το απογευμα σημερα στο 56 με 1,5 στηθος,και βαδισμα που θυμιζει τη ρενατα του hotscorpios για τους παλιοτερους,με μαυρα μαλια
Στη κοπελα αυτή λοιπον εδωσα το εικοσαρικο και περασα στο δωματιο.Αν μπορουσα να βαλω ένα τιτλο για την εμπειρια,θα ηταν ..Λιγο αλλα καλο!
Η κοπελα ειχε αυτό τον ερωτισμο που μου αρεσε και στη βικτωρια από διδυμου 16 που περασα προσφατα.Φιλια στο κορμι,χαδια,ερωτικη φωνη και σιγοψιθυρισματα για το αν θελω τρυφερα η’ εντονα το στοματικο και το σεξ γενικοτερα..Της ζητησα πρωτα  ν ανεβει από πανω μου,επεμβαινοντας στο ρυθμο όταν επρεπε,πισωκολλητα και μπρουμητα στη συνεχεια και κατοπιν ιεραποστολικα.Ολα καλα, αλλα θα ηθελα μια μεγαλυτερη διαρκεια στην ενταση της συμμμετοχης της,γι αυτό και ο τιτλος Λιγο αλλα καλο.
Συνολικα περασα παντως καλα και πιθανον να τη δοκιμασω ξανα.
Κριτικη δεν θα βαλω,γιατι διαπιστωσα ότι εχει καποιο θεμα με το ιντερνετ,δεν  θελει να γραφονται πραγματα γι αυτή,και ετσι θα περιορισω την ενημερωση στο θρεντ
Παμε και στην πρωινη ενημερωση σημερα στη φυλης
Διδυμου
16α βικυ η καβλιαρα ,όπως εγραψε συναγωνιστης σε κριτικη του,ξανθια χαμηλων τονων mlf,  και Αλινα,η μασαζοmlf του zero,σε φοβερη κατασταση,αδυνατισμενη και φοβερα σεξι
18 συλβια,καστανοξανθο καρε μαλλι,ωραια πιασιματακια και φουλ προγραμμα,mlf
20 αννα η μυστηρια,η λεπτη μελαγχροινη mlf του zero επισης
Φωκαιας
27α υπογειο η ιρινα του μπεμπα
27β ισογειο μαρια το νανοπουτανο
27 οροφος μπαρμπαρα
24 λαβυρινθος η πολωνεζα μαξιμα,ωραιο κορμι και κυριως στηθος
Αλκιβιαδου
16α αλινα,η κοκκινοξανθομαλλα mlf από φωκαιας 27,όπως πολύ σωστα επισημανε ο προφεσορας
16β η καρολινα του διδυμου Πυραυλος-bakalhs.Σημερα που μπορεσα να σηκωσω τα ματια μου πανω από το τεσσαρι στηθος της,διαπιστωσα ότι διαθετει ένα εκπληκτικα γλυκο προσωπο.Πληθωρικη,αλλα αισθητικα απολυτα αποδεκτη,πιτσιρικας σιγουρα θα εμπαινα στο δωματιο,πολύ ενδιαφερουσα παρουσια
Φυλης
66α νταιανα,λεπτη κοπελα με καστανα καπως μακρια ισια μαλια,δυαρι στηθος περιπου.Οπως εγραψα,προσοχη εδώ,υπαρχει κινδυνος να γινει μπερδεμα παρομοιο με τα μπουφαν του billy 13,από τον οποιο ξεκινησε αλλωστε η προβολη της ντιανας-νταιανας που πηρα σημερα το απογευμα
ΥΓ Υπαρχουν δυο εντυπωσιακα μπουφαν ,αν καταλαβα καλα,το moschino και το nike.Στειλε μου pm billy,το διαβασα το ποστ σου.
59 ιζαμπελα.το μαυρο αλογο επεστρεψε.
109α μαρινα,ξανθια αρκετα συμπαθητικη mlf,κανονικο προς λεπτο κορμι
134 οροφος  ναταλι,λεπτη κοντοπουτανη πολύ ελκυστικη κοπελα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
66α νταιανα,λεπτη κοπελα με καστανα καπως μακρια ισια μαλια,δυαρι στηθος περιπου.Οπως εγραψα,προσοχη εδώ,υπαρχει κινδυνος να γινει μπερδεμα παρομοιο με τα μπουφαν του billy 13,από τον οποιο ξεκινησε αλλωστε η προβολη της ντιανας-νταιανας που πηρα σημερα το απογευμα
Έτσι............ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Εγώ πέρασα τέλεια με το μωρό.....αλλά πρόλαβαν τα ζώα-πυρφόροι  και της ζήτησαν ραντεβού για ποτό κτλ.... Δεν λέω πιο πολλά...... Θα σου στείλω ΠΜ,όταν έχω περισσότερα! :dancing:

Αυτά συμβαίνουν. Δεν είναι ότι η πρώτη , ούτε η τελευταία που θα έχει ποικιλοτρόπους θαυμαστές.

Στο κάτω-κάτω, η ανάγκη για επαφή με το έτερο φύλο είναι για τον καθένα διαφορετική (και σεβαστή, αν δεν προσβάλλει).

Ευχαριστούμε πάντως.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Τωρα το απογευμα στη φυλης

Στη συνεχεια πηγα διπλα στη νταιανα.

Κριτικη δεν θα βαλω,γιατι διαπιστωσα ότι εχει καποιο θεμα με το ιντερνετ,δεν  θελει να γραφονται πραγματα γι αυτή,και ετσι θα περιορισω την ενημερωση στο θρεντ

Αυτό τώρα πως το έμαθες ?
Καινούργια κοπέλα και έμαθε κιόλας περί σχολίων/αναφορών στο ίντερνετ ? ?  :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
...
Αλκιβιαδου
...
16β η καρολινα του διδυμου Πυραυλος-bakalhs.Σημερα που μπορεσα να σηκωσω τα ματια μου πανω από το τεσσαρι στηθος της,διαπιστωσα ότι διαθετει ένα εκπληκτικα γλυκο προσωπο.Πληθωρικη,αλλα αισθητικα απολυτα αποδεκτη,πιτσιρικας σιγουρα θα εμπαινα στο δωματιο,πολύ ενδιαφερουσα παρουσια
...

Η Καργιολίνα μου αρέσει πολύ, παρά το ότι αρέσκεται να καταναλώνει τουρσιά, με αποτέλεσμα να αναδύει οσμές σκόρδου...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
μεταξουπολη,τρεχουσα βαρδια...

κολωνου 48,μαγκνταλενα και μαρια μιλφ οπως χθες
κολωνου 53,καιτη πρωην αντζελα απο αγκυρας και ολγα απο περγαμου 27β
μεγ.αλεξ 15,γιαννα μιλφ και μια λιντα ξανθια νταρντανα,ενδιαφερουσα

μεγ.αλεξ.17,η τζενη η νταρντανα μιλφογκιλφ,με ελευθερο τελειωτικο

μεγ.αλεξ. 28,παολα

κολωνου 32 αριστερο,νταρια απο κολωνου 30α
          μεσαιο,η αννα η ξανθια με τα  :tits: απο κολωνου 27 υπογειο πρωι

κολωνου 15 αριστερο,αννα απο κολωνου 32 οροφο και κολωνου 30β παλιοτερα

ιασωνος 20 δεξι,λαρισα

ιασωνος 30 πανω,η μαρια το μιλφ απο μεγ.αλεξ.28

ιασωνος 33,ενα ξανθο καλο μουνι με φατσα σα λαγουδακι

ιασωνος 37 πανω,γαζελα,με 10 απλο και 15 ελευθερο
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Αυτό τώρα πως το έμαθες ?
Καινούργια κοπέλα και έμαθε κιόλας περί σχολίων/αναφορών στο ίντερνετ ? ?  :think:
Δεν εχει σημασια συνθετα μου.Θα παμε σ επιπεδο κουτσομπολιου και δε χρειαζεται
Απλα εξηγω γιατι δεν θα βαλω κριτικη για τη κοπελα
Αυτο παντως που εχει σημασια,ειναι οτι σημερα ειλικρινα επαθα πλακα,με το ποσο μεγαλη γνωση αντρικης ψυχολογιας,(προφανως λογω ενστικτου και φυσικου ταλεντου),μπορει να εχει μια κοπελα, που δε πιστευω να ειναι πανω απο 23 με 24 χρονων
Ειλικρινα με το τροπο της,τον χειρισμο της,και γενικοτερα τον τροπο που συμπεριφερεται στο σεξ,αν ηταν κοπελα που τη γνωριζα εκτος χωρου,θα παθαινα χοντρη ζημια
Υ.Γ Lustforlife,σορρυ για τη παρεμβαση, αν θελεις ξαναβαλε το ποστ σου πανω απ το δικο μου,γιατι η ενημερωση εχει μεγαλυτερη σημασια
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μεταξουπολη,τρεχουσα βαρδια...

κολωνου 48,μαγκνταλενα και μαρια μιλφ οπως χθες
κολωνου 53,καιτη πρωην αντζελα απο αγκυρας και ολγα απο περγαμου 27β
μεγ.αλεξ 15,γιαννα μιλφ και μια λιντα ξανθια νταρντανα,ενδιαφερουσα

μεγ.αλεξ.17,η τζενη η νταρντανα μιλφογκιλφ,με ελευθερο τελειωτικο

μεγ.αλεξ. 28,παολα

κολωνου 32 αριστερο,νταρια απο κολωνου 30α
           μεσαιο,η αννα η ξανθια με τα  :tits: απο κολωνου 27 υπογειο πρωι

κολωνου 15 αριστερο,αννα απο κολωνου 32 οροφο και κολωνου 30β παλιοτερα

ιασωνος 20 δεξι,λαρισα

ιασωνος 30 πανω,η μαρια το μιλφ απο μεγ.αλεξ.28

ιασωνος 33,ενα ξανθο καλο μουνι με φατσα σα λαγουδακι

ιασωνος 37 πανω,γαζελα,με 10 απλο και 15 ελευθερο
η τζωρτζιαννα γυρησε?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Υ.Γ Lustforlife,σορρυ για τη παρεμβαση, αν θελεις ξαναβαλε το ποστ σου πανω απ το δικο μου,γιατι η ενημερωση εχει μεγαλυτερη σημασια
ενταξει τυπε,οποιος ενδιαφερεται θα το δει...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Σκαστός & καρφί στο Παρασσίου 36, μπας και πετύχω την Μόνικα.

Αν και λίγο μετά την μεσημβρία, ο απομακρυσμένος αυτός οίκος είχε αρκετή κίνηση .  . .

Με το που μπαίνω, περίμεναν ήδη άλλοι 2 κύριοι. Μέχρι να βγεί από το δωμάτιο η Μόνικα, που παρεπιπτόντως ήταν πάνω από 12 λεπτά μέσα, μαζευτήκαμε 6-7 άτομα ! ! !

όταν με το καλό βγήκε η κοπελιά, είδαμε ένα αξιογάμευτο μιλφάκι, με λευκό δερματάκι, καλό σωματάκι, συμπαθητική φατσούλα.

Κάπου εκεί μάθαμε ότι όλα τα δωμάτια είναι γεμάτα και όποιοι ενδιαφέρονται θα πρέπει να περιμένουν . . . .

Εμείς οι 3-4 αποχωρήσαμε. Παρέμειναν οι υπόλοιποι. Καλή υπομονή.

Δεν ξέρω αν η κοπελιά αξίζει τέτοια κίνηση.
Όταν καταφέρω να την δοκιμάσω, θα σας πω . . . .
Φίλε, παρομοίως και με εμένα αργά το μεσημέρι. Φτάσαμε δυο άτομα μαζί στην πόρτα, μέσα όλα τα δωμάτια κομπλέ και η κοπέλα να πρέπει να τα περάσει όλα... Δεν έμεινα να περάσω, ο συναγωνιστής έμεινε. Ψηλή λεπτή μαυρομάλλα, με μικροσκοπικό μπικίνι κίτρινο-μπλε, λευκή επιδερμίδα.  :boobies:

Όντως πολύ κίνηση, γιατί;  :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
μεταξουπολη,τρεχουσα βαρδια...

κολωνου 48,μαγκνταλενα και μαρια μιλφ οπως χθες
κολωνου 53,καιτη πρωην αντζελα απο αγκυρας και ολγα απο περγαμου 27β
μεγ.αλεξ 15,γιαννα μιλφ και μια λιντα ξανθια νταρντανα,ενδιαφερουσα

μεγ.αλεξ.17,η τζενη η νταρντανα μιλφογκιλφ,με ελευθερο τελειωτικο

μεγ.αλεξ. 28,παολα

κολωνου 32 αριστερο,νταρια απο κολωνου 30α
           μεσαιο,η αννα η ξανθια με τα  :tits: απο κολωνου 27 υπογειο πρωι

κολωνου 15 αριστερο,αννα απο κολωνου 32 οροφο και κολωνου 30β παλιοτερα

ιασωνος 20 δεξι,λαρισα

ιασωνος 30 πανω,η μαρια το μιλφ απο μεγ.αλεξ.28

ιασωνος 33,ενα ξανθο καλο μουνι με φατσα σα λαγουδακι

ιασωνος 37 πανω,γαζελα,με 10 απλο και 15 ελευθερο
Ξεροχύνουμε με μύστη "lust"............ :cum: :cum: :cum:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Αυτά συμβαίνουν. Δεν είναι ότι η πρώτη , ούτε η τελευταία που θα έχει ποικιλοτρόπους θαυμαστές.

Στο κάτω-κάτω, η ανάγκη για επαφή με το έτερο φύλο είναι για τον καθένα διαφορετική (και σεβαστή, αν δεν προσβάλλει).

Ευχαριστούμε πάντως.
Χαλάνε την πιάτσα τέτοιοι πυρφόροι,φίλε μου..... :S
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
επι του πορνοπιεστηριου...

....
κεραμεικου 13,κιτυ,καυλομουνο με φιδισιο πετιτ κορμακι,στη φατσα ηταν κατι αναμεσα απο μπαρμπαρα και βανεσσα απο λιοσιων,τατου στο συκωτι και κατω απ το σβερκο.μου μιλαγε σα να μουν πελατης της σε αλλο μαγαζι(λογικα την εχω ξαναδει,αλλα δε θυμαμαι που).στο δωματιο δεν ηταν κακη,ειχε κι αυτο το καυλοσωμα και ειχα φτιαχτει :fuck1: μονο οταν περναγε η ωρα μου ειπε να τελειωνω σιγα σιγα,ενω οταν ειχαμε τελειωσει χτυπησε την πορτα κι ο τσατσος.το σπιτακι αθλιο,αλλα τουλαχιστον εφερε μωρομαντηλα αυτη μαζι της...ειχε βαλει κατι σα λαδι στο σωμα της ενω φοραγε και πολυ βαρυ αρωμα που δε φευγει τελειως ουτε με μπανιο.ειναι ωραιοπαθης και κοιταζεται στον καθρεφτη συνεχεια


πόσο παίρνει τελικά΄η Κίτυ (Ίρις) 10 ή 20 εβραίους? (πριν ένα - δυο μήνεςδούλευε έξω από το Ανδρονίκη)
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Η Σόνια από Βέργας είναι καλή όπως αναφέρουν κάποιοι συναγωνιστές;Δουλεύει μόνο πρωινά; :huh:
Ρωτάω καθώς το πεδίο δράσης μου είναι τα στούντιο αλλά έχω ακούσει καλά λόγια και λέω να πραγματοποιήσω μία επίσκεψη...Μάλλον πρόκειται και για πρώην στουντιοκόριτσο...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Ίσως.
Αλλά, δεν μπορείς να κάνεις κάτι γιαυτό.

Παντού και πάντοτε θα υπάρχουν τέτοιοι.
Επαναλαμβάνω......ο άλλος έδωσε 40€ για να πάρει περισσότερο χρόνο,μέσα στο δωμάτιο χωρίς να γαμήσει! Ο στόχος ήταν ο πυρφορο/αγαπούλης,να ζητήσει ραντεβού για ποτό κτλ....από την κοπέλα!!! Πόσο μαλάκας παίζει να ήταν ρε.....επικροτείς τέτοιες ενέργειες δηλαδή?  :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Επαναλαμβάνω......ο άλλος έδωσε 40€ για να πάρει περισσότερο χρόνο,μέσα στο δωμάτιο χωρίς να γαμήσει! Ο στόχος ήταν ο πυρφορο/αγαπούλης,να ζητήσει ραντεβού για ποτό κτλ....από την κοπέλα!!! Πόσο μαλάκας παίζει να ήταν ρε.....επικροτείς τέτοιες ενέργειες δηλαδή?  :S :S :S :S :S :S :S :S :S
δεν του φτανανε 10 λεπτα για να ζητησει ραντεβου? :S
 

Επισκέπτης
Επαναλαμβάνω......ο άλλος έδωσε 40€ για να πάρει περισσότερο χρόνο,μέσα στο δωμάτιο χωρίς να γαμήσει! Ο στόχος ήταν ο πυρφορο/αγαπούλης,να ζητήσει ραντεβού για ποτό κτλ....από την κοπέλα!!! Πόσο μαλάκας παίζει να ήταν ρε.....επικροτείς τέτοιες ενέργειες δηλαδή?  :S :S :S :S :S :S :S :S :S

Αφού ξέρεις ότι συμβαίνουν τέτοιες καταστάσεις!Τι ψάχνεις;
Εγώ, πριν 10 περίπου ημέρες σε απογευματινή τσάρκα, είδα μπουρδελιάρη να μπαινοβγαίνει στα μπουρδέλα με ανθοδέσμη με κόκκινα τριαντάφυλλα και διάφανη νάυλον σακούλα με κουτί από ζαχαροπλαστείο!!!!!!!
Αυτός, κατά την γνώμη σου, δεν ήταν μ@λ@κ@ς με περικεφαλαία;
YΓ:Ήταν τυχερός, γιατί η Φυλής ήταν έρημη από κόσμο και δεν τον έκραξε κανείς!


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom