Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (10 μέλη και 160 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Αλκα117, νέο προϊόν:
Ντιάνα, νεαρά, μελαχρινότατη, Μολδαβή, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος, δεν καταλαβαίνει γραικυλικά, προσφωνεί "Άσου" (γιάσου), συνουσιάζεται καλώς, κόλπος σφικτός και σφριγηλός, μαστοί μικρομεσαίοι και πεσμένοι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Αλκα117, νέο προϊόν:
Ντιάνα, νεαρά, μελαχρινότατη, Μολδαβή, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος, δεν καταλαβαίνει γραικυλικά, προσφωνεί "Άσου" (γιάσου), συνουσιάζεται καλώς, κόλπος σφικτός και σφριγηλός, μαστοί μικρομεσαίοι και πεσμένοι.

καλό ακούγεται. Το μητρικό βυζί προσθέτει λίγη σεξουαλικότητα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Δικαινομαι πραγματικα που εχω αποφυγει της ομαδικες τσαρκες και της γνωριμιες με διαφορα μελη εδω μεσα εκτος απο δυο τρεις εκλεκτους..

.......................................

αντε... μουνοπανα..

Αγαπητέ μου,

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά φταίς και εσύ. :s&m_1:

Κάτι που σου εκμυστηρεύτηκε κάποια (ότι είναι αυτό - όποια είναι αυτή) ΔΕΝ χρειάζεται να το κάνεις τύμπανο. Κάποια πράγματα ΠΡΕΠΕΙ να μένουν στο δωμάτιο.
Φιλτράρεις ποιά βασικά χρειάζονται να μάθουν τα υπόλοιπα 129.000 μέλη και δεν ξέρω εγώ πόσοι επισκέπτες και τα υπόλοιπα είναι μεταξύ εσένα/κοπέλας.

Αν δεν σέβεσαι αυτό (την ανθρώπινη στιγμή μιας πιθανής εξομολόγησης ή κάποιο "έξτρα") , πως περιμένεις να σε σεβαστούν οι υπόλοιποι και μάλιστα άγνωστοι ? ? ?
Όταν λοιπόν εκθέτεις ανθρώπους/καταστάσεις, θα γυρίσει μπούμερανκ. . . . .  

Προς γνώση και συμμόρφωση, λοιπόν.  
:woldman:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
καλησπερα…συγνωμη για το offtopic…αλλα καπου διαβασα σε ενημερωση αν θυμαμαι του smirni…οτι στο προγραμμα της η γνωστη αλεξανδρα απο βεργας κανει ακα…τσιμπουκι….δεν ανακοινωνεται στο σαλονι…ισχυει??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
καλησπερα…συγνωμη για το offtopic…αλλα καπου διαβασα σε ενημερωση αν θυμαμαι του smirni…οτι στο προγραμμα της η γνωστη αλεξανδρα απο βεργας κανει ακα…τσιμπουκι….δεν ανακοινωνεται στο σαλονι…ισχυει??

H Aλεξάνδρα (την οποια εχω παρει 2 φορες στο Βεργας) μεχρι και οριν 1 μηνα τουλαχιστον ουτε ανακοινωνε ακαποτο τσιμπουκι στο σαλόνι , ουτε το εκανε στο δωματιο...
Δεν ξέρω αν εχει αλλαξει κατι απο τοτε , αλλα δεν νομιζω να κάνει στοματικο ανευ..
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εγω τις προαλλες την ειχα δει στο 71β.ειχε βγει με ενα ξεινισμενο βλεμμα στο σαλονι.λες και εκανε αγκαρια
Το ξέρω αγαπητέ φίλε,διότι όπως προείπα την έχω δοκιμασει μια φορά και ούτε πρόκειται ξανά.Η τύπισσα προφανέστατα δεν γουστάρει αυτό που κάνει(ούτε καν υποκρίνεται ότι το γουστάρει,όπως θα έκανε μια γνήσια επαγγελματίας),είναι πραγματικά τραγικό να μιλήσεις στον άλλον έτσι...που συν τοις άλλοις είναι και πελάτης,εκτός κ αν ρε παιδί μου έκανε κάτι πάρα πολύ "χοντρό".
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Το ξέρω αγαπητέ φίλε,διότι όπως προείπα την έχω δοκιμασει μια φορά και ούτε πρόκειται ξανά.Η τύπισσα προφανέστατα δεν γουστάρει αυτό που κάνει(ούτε καν υποκρίνεται ότι το γουστάρει,όπως θα έκανε μια γνήσια επαγγελματίας),είναι πραγματικά τραγικό να μιλήσεις στον άλλον έτσι...που συν τοις άλλοις είναι και πελάτης,εκτός κ αν ρε παιδί μου έκανε κάτι πάρα πολύ "χοντρό".
οντως μπορει και να εκανε ο αλλος κατι χοντρο και να την εφερε σε πολυ δυσκολη θεση την κοπελα.μην ξεχναμε οτι και αυτες  ανθρωποι ειναι και δεν πρεπει να αντιπετωπιζονται σαν ενα κοματι κρεας οπως αντιμετωπιζονται απ τους περισοτερους.εμενα μου ειχε πει πριν απο περιπου ενα χρονο ενα πορνοκοριτσο οτι ενας ενω ειχαν αλλαξει σταση και αυτη ειχε στηθει στα τεσσερα και τον περιμενε αυτος ειχε βγαλει το προφυλαχτικο και πηγε να της το βαλει μεσα στο μουνι της αυτη το καταλαβε απ το καθρεφτη.Η επομενη κινηση της ηταν να φορεσει τα πορνοπεδιλα αφου του φωναξε και να του σκασει κλωτσια στα αρχιδια του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Αλκα117, νέο προϊόν:
Ντιάνα, νεαρά, μελαχρινότατη, Μολδαβή, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος, δεν καταλαβαίνει γραικυλικά, προσφωνεί "Άσου" (γιάσου), συνουσιάζεται καλώς, κόλπος σφικτός και σφριγηλός, μαστοί μικρομεσαίοι και πεσμένοι.
Η προτροπή ήταν επιτυχής !!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
το Σάββατο στην 2η βάρδια αποφάσισα να πάρω την Βικτώρια στο Φωκαίας 27 το υπόγειο με το φουλ πρόγραμμα. είχα τον φόβο για τα σπυριά αν και δεν μπόρεσα να τα διακρίνω στη σάλα.
μπήκε στο δώμα, άρχισε τα φιλιά στο στήθος και το σώμα, ρώτησε για λάστιχο και δεν μετάνιωσα που είπα ναι γιατί από κοντά διέκρινα ότι έχει πολλά σπυράκια σε όλο σχεδόν το σώμα, ακόμα και στο πρόσωπο.
πίπα αρκετά καλή, με προσπάθεια για deep αλλά όταν ζοριζόταν χρησιμοποιούσε δόντια για να το κόψει!!!
μετά γύρισμα στα 4 και είσοδος στο κωλί της. τρύπα μέτρια, αντέχει το δυνατό γαμήσι και όταν κόντευε το τέλος της ζήτησα να τη χύσω στο στόμα.
δέχτηκε και όπως ήταν πλάγια προς το σώμα μου, έπαιζε με την γλώσσα της και τα δέχτηκε τα περισσότερα στο μάγουλο.
σηκώθηκε πήρε χαρτί σκουπίστηκε και έριξε μόνο λίγο νερό χωρίς να πλυθεί!!!
δεν είναι τελικά ότι καλύτερο από πλευράς καθαριότητας ............
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
επι του πορνοπιεστηριου...

στη μεζονετα της κεραμεικου 15β ποια ειδα? :dancing: τη ρομπερτα/σοφια/μικυ ,10 ευρω απλο προγραμμα

κεραμεικου 15α,μια μικρη καστανομαλλα,απλη πουτανα :think:

κεραμεικου 13γ,η ομορφογλυκουλα με τα γυαλακια που ειναι καιρο εκει

κεραμεικου 13α,η μαυρομαλλα ανετα κι αλλη μια ιδιου υψους και αναλογιων καστανοξανθη

κεραμεικου 13,κιτυ,καυλομουνο με φιδισιο πετιτ κορμακι,στη φατσα ηταν κατι αναμεσα απο μπαρμπαρα και βανεσσα απο λιοσιων,τατου στο συκωτι και κατω απ το σβερκο.μου μιλαγε σα να μουν πελατης της σε αλλο μαγαζι(λογικα την εχω ξαναδει,αλλα δε θυμαμαι που).στο δωματιο δεν ηταν κακη,ειχε κι αυτο το καυλοσωμα και ειχα φτιαχτει :fuck1: μονο οταν περναγε η ωρα μου ειπε να τελειωνω σιγα σιγα,ενω οταν ειχαμε τελειωσει χτυπησε την πορτα κι ο τσατσος.το σπιτακι αθλιο,αλλα τουλαχιστον εφερε μωρομαντηλα αυτη μαζι της...ειχε βαλει κατι σα λαδι στο σωμα της ενω φοραγε και πολυ βαρυ αρωμα που δε φευγει τελειως ουτε με μπανιο.ειναι ωραιοπαθης και κοιταζεται στον καθρεφτη συνεχεια
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
επι του πορνοπιεστηριου...

στη μεζονετα της κεραμεικου 15β ποια ειδα? :dancing: τη ρομπερτα/σοφια/μικυ ,10 ευρω απλο προγραμμα

κεραμεικου 15α,μια μικρη καστανομαλλα,απλη πουτανα :think:

κεραμεικου 13γ,η ομορφογλυκουλα με τα γυαλακια που ειναι καιρο εκει

κεραμεικου 13α,η μαυρομαλλα ανετα κι αλλη μια ιδιου υψους και αναλογιων καστανοξανθη

κεραμεικου 13,κιτυ,καυλομουνο με φιδισιο πετιτ κορμακι,στη φατσα ηταν κατι αναμεσα απο μπαρμπαρα και βανεσσα απο λιοσιων,τατου στο συκωτι και κατω απ το σβερκο.μου μιλαγε σα να μουν πελατης της σε αλλο μαγαζι(λογικα την εχω ξαναδει,αλλα δε θυμαμαι που).στο δωματιο δεν ηταν κακη,ειχε κι αυτο το καυλοσωμα και ειχα φτιαχτει :fuck1: μονο οταν περναγε η ωρα μου ειπε να τελειωνω σιγα σιγα,ενω οταν ειχαμε τελειωσει χτυπησε την πορτα κι ο τσατσος.το σπιτακι αθλιο,αλλα τουλαχιστον εφερε μωρομαντηλα αυτη μαζι της...ειχε βαλει κατι σα λαδι στο σωμα της ενω φοραγε και πολυ βαρυ αρωμα που δε φευγει τελειως ουτε με μπανιο.ειναι ωραιοπαθης και κοιταζεται στον καθρεφτη συνεχεια
Ωραιοπαθης και δουλευει μεσα στην μπιχλα πανε μαζι  ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
Ξανθιπης 2 πηγα αποκλειστικα για τη μαρινα,τη ξανθια ρωσιδα.I was ready for love πραγματικα μαζι της,όμως δυστυχως για μενα στη θεση της ηταν η ντανα,αρκετα ψηλη μελαγχροινη νταρντανα,που εχει τιμησει ο Πυραυλος,και η οποια εχει δουλεψει και Φυλής 67 και 71.Πυραυλε επ ευκαιρια,θα ηθελα ν ανοιξεις ένα θρεντ αποκλειστικα με δικα σου μουσικα κομματια επιλογης
Αγκυρας
12α ελενα,η πληθωρικη σχετικα κοντουλα σεξι ξανθια mlf προφανως
12β ελενη,η μελαγχροινη αριστοκρατικη mlf του zero
Φωκαιας
27α υπογειο η ιρινα του μπεμπα,με την αφρατη λατιν περιφερεια
27β ισογειο μαρια το νανοπουτανο
27β οροφος μπαρμπαρα
24 λαβυρινθος ειρηνη η πολωνεζα,με τη γαμψη μυτη και τα λεπτα χειλη,από αλκιβιαδου 16α και φυλης 136
Φυλης
67 η τζουλια με το αφρατο μαυρο μαλλι,σχετικα ψηλη και λεπτη κοπελα,γυρολογος σε διαφορα σπιτια
71β η εμυ από φυλης 80
92α η μαιρη με τη κωλαρα
134 οροφος αντριαννα λεπτη μελαγχροινη κοπελα με καλο κορμι και μετριο προσωπο,καταθεση,ακολουθει αναλυτικη κριτικη
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
σημερα το μεσημερι πηρα τη μαρια στο μεγαλου αλεξανδρου 15...

ειναι μια μικρη,ψηλη,χαριτωμενη μαυρομαλλα με μεγαλο σαγονι και σφιχτο νεανικο κορμι...

στο δωματιο ηταν μετρια.δεν ηθελε και δεν αφηνε πολλα πολλα,χωρις να ναι ομως και σπαστικια...τυπικη καταθεση...

κοιταξα τις κριτικες των μεγ.αλ.15/κολωνου 48/κολωνου 53 και δε βρηκα καμια κριτικη για τη συγκεκριμενη μαρια.παντως ειναι γνωστη φατσα,καπου αλλου δουλευε πριν,αλλα δε θυμαμαι

ωραιο αρωμα ειχε...
φιλε lustforlife μιας και γενικα δεν πολυγραφω στο site βλεποντας την ερωτηση σχετικα με το πια ηταν αυτη η μαρια και που δουλευε πιο πριν θυμηθηκα οτι την ειχα παρει στις αρχες του χειμωνα στο περδικα3 το αριστερο.ειμαι σιγουρος οτι αυτη πρεπει να ειναι η κοπελα που λες γιατι ειχα γραψει για την συγκεκριμμενη στην ημερησια ενημερωση τοτε αλλα παει καιρος.η μαρια εθεαθη το τελευταιο διαστημα να εργαζεται μετα απο καποιο καιρο απουσιας της απο το χωρο στο μπουρδελακι της οδου κολωνου53 και κολωνου48.παραθετω και το σχετικο λινκ απο το περδικα3 το αριστερο με την κριτικη του φανουρη τζουρα τοτε με τιτλο "συμβαινουν και αυτα" οπου με ειχε καλυψει απολυτα καθως γενικα παρειχε τυποποιημενες υπηρεσιες.
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/perdika-3/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/perdika-3/[/url]
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
σημερα το μεσημερι πηρα τη μαρια στο μεγαλου αλεξανδρου 15...

ειναι μια μικρη,ψηλη,χαριτωμενη μαυρομαλλα με μεγαλο σαγονι και σφιχτο νεανικο κορμι...

στο δωματιο ηταν μετρια.δεν ηθελε και δεν αφηνε πολλα πολλα,χωρις να ναι ομως και σπαστικια...τυπικη καταθεση...

κοιταξα τις κριτικες των μεγ.αλ.15/κολωνου 48/κολωνου 53 και δε βρηκα καμια κριτικη για τη συγκεκριμενη μαρια.παντως ειναι γνωστη φατσα,καπου αλλου δουλευε πριν,αλλα δε θυμαμαι

ωραιο αρωμα ειχε...
φιλε lustforlife μιας και γενικα δεν πολυγραφω στο site βλεποντας την ερωτηση σχετικα με το πια ηταν αυτη η μαρια και που δουλευε πιο πριν θυμηθηκα οτι την ειχα παρει στις αρχες του χειμωνα στο περδικα3 το αριστερο.ειμαι σιγουρος οτι αυτη πρεπει να ειναι η κοπελα που λες γιατι ειχα γραψει για την συγκεκριμμενη στην ημερησια ενημερωση τοτε αλλα παει καιρος.η μαρια εθεαθη το τελευταιο διαστημα να εργαζεται μετα απο καποιο καιρο απουσιας της απο το χωρο στο μπουρδελακι της οδου κολωνου53 και κολωνου48.παραθετω και το σχετικο λινκ απο το περδικα3 το αριστερο με την κριτικη του φανουρη τζουρα τοτε με τιτλο "συμβαινουν και αυτα" οπου με ειχε καλυψει απολυτα καθως γενικα παρειχε τυποποιημενες υπηρεσιες.
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/perdika-3/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/perdika-3/[/quote[/URL]]
α ναι ρε τυπε,σωστος...που στο περδικκα εβγαινε κι εξω με τη ρομπα και καυλαντιζε

τοτε,εντωμεταξει που την εβλεπα στον ηλιο,μου φαινοταν τελειως μπαζο,ενω χθες τη θεωρησα εμφανισιμη :helpplea:

παντως σ εμενα δεν ηταν και τοσο ξεπετα οσο στην κριτικη του τζουρα...τυπικη θα την ελεγα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom