Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (18 μέλη και 235 επισκέπτες)

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]13 μήνες στην ενημέρωση[/size]


12:50-14:20

Μενάνδρου 45: Κλειστό.
Κεραμεικού 13 αριστερά (όροφος): Η Κίττυ˙μία 24χρονη Τσέχα, όπως είπε, με όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου, σκούρο ίσιο μαλλί κάτω απ' τους ώμους μ' ανταύγειες πιασμένο σ' αλογοουρά, μικρό στήθος με ερωτικές θηλές, αδύνατο γυμνασμένο κορμί με δύο διαστίξεις: μία δεξιά στην κοιλιά και μία μικρή στον αυχένα. Απλό (ισπανική, 69) στα 10. Στην επιστροφή πληρώθηκε...

8637685698_235fc08115_c.jpg


8636585223_57f180e529_c.jpg


8637687566_401c7fc3af_c.jpg


8637689862_83015c0c22_c.jpg


Σημείωση: Η Αντζέλικα,η 28χρονη Ρουμάνα με το μεγάλο στήθος, επέστρεψε μόνιμα στη χώρα της.
Κεραμεικού 13 μεσαίο (ισόγειο): Ανέτα και Χριστίνα˙οι δύο κλασικές φιγούρες του οίκου˙επρόκειτο για ψηλές με ωραία σώματα νεαρές όμορφες κοπέλες, με καστανά ίσια μαλλιά πιασμένα σ' αλογοουρά η πρώτη, και ξανθά ίσια σε κοντή αλογοουρά η δεύτερη, με μεσαίο στήθος αμφότερες (σήμερα παρατήρησα ότι της Χριστίνας η αριστερή θηλή  είναι λίγο πιο χαμηλά) Απλό (ισπανική, γλείψιμο στα βυζιά) στα 10 έκαστη.
Κεραμεικού 13 δεξιά (υπόγειο): Η κοκκινομάλλα Μιρέλα χωρίς όμως τα γυαλάκια. Απλό στα 10
Κεραμεικού 15 αριστερά (1ος όροφος): Η 22χρονη Καμέλια από τη Ρουμανία˙με ίσιο καστανό μαλλί κάτω απ' τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλλίγραμμο ψηλό κορμί. Απλό στα 10.
Κεραμεικού 15 δεξιά (ισόγειο): Μία όμορφη νεαρή μελαχρινή, με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σ' αλογοουρά, μικρό στήθος, ωραίο αδύνατο κορμί. Απλό στα 10.
Δεληγιώργη 39: Η Βερόνικα˙με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, μικρό προς μεσαίο στήθος με ένα ταττού "x'' αριστερά, κανονικό σώμα με άλλη μια διάστιξη στην οσφύ. Απλό στα 10.
Ακομινάτου 2 δεξιά (όροφος): Κλειστό.
Ακομινάτου 2 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλειστό.
Λεωνίδου 6: Σταθερά η Ιονέλα˙νεαρή ξανθιά κοπέλα, με συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, σώμα με πιασίματα. Απλό στα 10.
Κολωνού 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Χριστίνα˙μία όμορφη μικρή με καστανόμαυρο μαλλί πιασμένο ψηλα στο κεφάλι και δύο λεπτούς χαλκάδες να κρέμονται απ' τα αυτιά της, μικρό στήθος, ωραίο κορμί, με μία λεπτή δερματοστιξία στην αριστερή ωμοπλάτη και καυλωτικό κωλαράκι. Απλό στα 10.
Κολωνού 27 μεσαίο (ημιυπόγειο): Η Στεφανία˙μία νεαρή με κοκκινωπά σπαστά μαλλιά κάτω απ' τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Κολωνού 30 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η Ντάρια˙μία Ρουμάνα με καστανά ίσια μαλλιά πιασμένα πίσω στο κεφάλι, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, λεπτό ωραίο κορμί με ερωτικό κωλί, και η Αννα˙μία κατάξανθη όμορφη κοπέλα με ίσιο μαλλί πιασμένο σ' αλογοουρά, μικρό στήθος, ωραίο κορμί. Απλό στα 10.
Κολωνού 30 αριστερά (όροφος): Η όμορφη, αλλά ψυχρή, ρουμάνα Ιωάννα. Απλό στα 10.
Κολωνού 32 δεξιά (όροφος): Δεν ανέβηκα.
Κολωνού 32 μεσαίο (υπόγειο): Η μικρόσωμη Τζοάνα˙μία ξανθιά προmilf με το μαλλί της πιασμένο πίσω στο κεφάλι, πρόστυχο πρόσωπο με φιλήδονα χείλη, μικρό στήθος, λεπτό ωραίο κορμί με ένα ταττού που κάλυπτε τη δεξιά της ωμοπλάτη και άλλο ένα (κινέζικα ιδεογράμματα) στην οσφύ. Απλό στα 10.
Κολωνού 32 αριστερά (ισόγειο): Η Μαρία˙επρόκειτο για μία νεαρή και όμορφη κοπέλα με σγουρό μακρύ καστανό μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, ωραίο αδύνατο κορμί. Απλό στα 10.
Κολωνού 47 αριστερά (ισόγειο): Ισως η Χρύσα. Ηταν μία χαμηλού αναστήματος γεμάτη κοπελίτσα, με μέτριο πρόσωπο, ίσια μαύρα μαλλιά πιασμένα σ' αλογοουρά στο πλάι και φορούσε ένα μακρυμάνικο διχτυωτό εφαρμοστό ρούχο. Απλό στα 10.
Κολωνού 47 δεξιά (όροφος): Μία γεροδεμένη νέγρα με φουντωτό μαλλί, μεσαίο στήθος, και κοιλιά. Μαζί της η Ρωσίδα milfogilf Γκαλένα, με το τεράστιο κρεμασμένο στήθος. Απλό στα 10.
Κολωνού 48: Δύο κοπέλες: Η «ιταλίδα» Μαγδαλένα˙μία καστανή νεαρή με γλυκό πρόσωπο, ίσιο μαλλί πιασμένο σ' αλογοουρά, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, σώμα με πιασιματάκια (φορούσε σέξυ μεσοφόρι) και η «ελληνίδα» Καίτη˙προmilf με κοντό ξανθό μαλλί, επίσης γλυκό πρόσωπο, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, βαρύ κορμί, μεγάλη κωλάρα και χοντρές μπουτάρες. Φορούσε ένα διχτυωτό. Απλό στα 10
Κολωνού 53: Η Μαρία από Περδίκκα 3 αριστερά και πρόσφατα έμαθα στο Μεγάλου Αλεξάδρου 15, όπου ο παρατηρητικός συναθλητής sebastian2 την αναγνώρισε χθες, διαφωτίζοντας τον lustforlife. Επρόκειτο για μία ψηλή Ρουμάνα με ίσιο μαύρο μαλλί κάτω από τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο στητό στήθος, μονοκόμματο σώμα (ά-μεση) με πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Καλλέργη 33: Η Αλίνα˙μία όμορφη μελαχρινή με ίσιο μαλλί μέχρι τη μέση, μικρό στήθος, γεροδεμένο κορμί με λίγη κοιλίτσα και ωραίο κώλο με ίχνη κυτταρίτιδας. ΦΟΥΛ στα 10.
Σημείωση: Η τσατσά μου είπε ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί δουλεύει μόνο μία τρανς, η Τζούλια, στην απογευματινή βάρδια. Οι υπόλοιπες είναι κανονικές κοπέλες.

γεια σου φανουρη,τιτανα των πορνορεπορτερ :rockon:
Χα, χα, χα...Γειά σου και σένα φίλε bk. ;)

Εξοχα για αλλη μια φορα.Συγχαρητηρια
Σ' ευχαριστώ πολύ.:thumbsup:

[...]
Συνέχισε (professorx) τις περιεκτικές σου αφηγήσεις και καλά βόλια!

ΥΓ:Το ίδιο εύχομαι και στον έτερο πορνανταποκριτή του Σαββάτου, τον Φανούρη!
Να 'σαι καλά φίλτατε Βελουχιώτη.

συνωστισμός σήμερα από τους ενημερώτές του Σαββάτου.........
όλοι μαζί  στα ίδια λημέρια την ίδια πάνω κάτω ώρα , έπρεπε να κανονίσετε για καφεδάκι  :grin: :grin: :grin:
Down , Φανούρης ,professorx  :thumbsup:
Πράγματι! :)

[...]
λοιπόν στην δική μου ενημέρωση το μπέρδεψα και ανέφερα αυτό: Παιωνίου 47
οπότε ευχαριστώ για την διόρθωση!!!
Τελικά, το "σκυλόσπιτο" ήταν όντως το Παιωνίου 47 και όχι το Προύσης 22 όπως εκ παραδρομής έγραψα εγώ αρχικά˙το κατάλαβα λίγο μετά αφού είχε εκπνεύσει ο χρόνος για τις διορθώσεις στο πόστ και έστειλα π.μ στον Αντισθένη, ο οποίος και το διόρθωσε.

[...]
Ένα μεγαλο μπραβο στον προφεσορα και τον φανουρη όχι  μονο για την ολοκληρωμενη αλλα και σε σταθερη βαση  ενημερωση τους [...]
Σ' ευχαριστώ φίλε xilnik. Σήμερα, 10 Απριλίου, συμπλήρωσα 13 μήνες στην ενημέρωση˙των στούντιο αρχικά και των μπουρδέλων στη συνέχεια. Συνεχίζω...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ωραιος ο τζουρας :rockon:

φερνω κι εγω φρεσκια πορνοενημερωση απο μεταξι

www.image-share.com/ijpg-2150-182.html] [/URL]

στα μαγαζια που θα αναφερω,μπηκα απ τις 17.00 και μετα

στο κολωνου 48 ειδα κι εγω την καιτη,αλλα δεν καταλαβα αν ειχαν κανει αλλαγη βαρδιας ακομα...η καιτη ειναι η πρωην αντζελα απο αγκυρας κτλ...

κολωνου 53 μετα την αλλαγη ηταν η φωτεινη
μεγ.αλεξανδρου,η γιαννα το τζιλφ με το κοντο ξανθο μαλλι
μεγ.αλεξ. 17 η τζενη,μια μιλφ νταρντανα,παλια καραβανα.οπως καθομαστε στο σαλονι και περιμεναμε,ξαφνικα ο τσατσος φωναξε ενα υστερικο "τζεεεενηηηηηηη!!!!" και μετα ελεγε οτι ηταν μιση ωρα στο δωματιο

κολωνου 30α,η αννα κλασσικα με καινουργια χρωματιστα εσωρουχα κι αλλη μια αδιαφορη μαζι της
κολωνου 32 οροφος,η ντιανα η γνωστη του μαγαζιου
κολωνου 32 υπογειο,η στεφανια στο πορνομορφωτηριο.δεν ξερω αν εχει κρατησει το ονομα στεφανια,αλλα ετσι λεγοταν οταν την ειχα παρει στο κολωνου 30α πριν 4 μηνες.τωρα εχει μωβ μαλλι(?)/περουκα(?)

κολωνου 27 υπογειο,η μιρελα με τα φυλακοβια τατου.σαν τον μαικλ τζαξον ειναι η τυπισσα στη φατσα :S
κολωνου 27 δεξι,ειδα κι εγω τη χριστινα,ωραιο μουνακι

κολωνου 15 αριστερο,η ντανα,μελαχρινη κλασσικη τσουρκα
κολωνου 11 υπογειο,μισελ :tits:

ιασωνος 20α,λαρισα
ιασωνος 37 κατω,ελβιρα
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σ' ευχαριστώ φίλε xilnik. Σήμερα, 10 Απριλίου, συμπλήρωσα 13 μήνες στην ενημέρωση˙των στούντιο αρχικά και των μπουρδέλων στη συνέχεια. Συνεχίζω...

μπράβο αγαπητέ Φανούρη. Δεν ξέρω αν πρέπει να σε ευχηθώ να τα εκατοστήσεις, αλλά σίγουρα θα σε ευχηθώ να περνάς πάντα καλά και να πιάνουν τόπο το πορνοευρώ σου!  :rockon: :rockon: :rockon:


------

μπράβο και στον lustforlife για την ωραία ενημέρωση! :rockon: :rockon: :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
σε ποιο σπιτακι εχει παρει το ματι σας γαζελα αργα το βραδυ?γτ δεν εχω πολυ χρονο να ψαξω.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ωραιος ο τζουρας :rockon:

φερνω κι εγω φρεσκια πορνοενημερωση απο μεταξι

www.image-share.com/ijpg-2150-182.html] [/URL]

στα μαγαζια που θα αναφερω,μπηκα απ τις 17.00 και μετα

στο κολωνου 48 ειδα κι εγω την καιτη,αλλα δεν καταλαβα αν ειχαν κανει αλλαγη βαρδιας ακομα...η καιτη ειναι η πρωην αντζελα απο αγκυρας κτλ...

κολωνου 53 μετα την αλλαγη ηταν η φωτεινη
μεγ.αλεξανδρου,η γιαννα το τζιλφ με το κοντο ξανθο μαλλι
μεγ.αλεξ. 17 η τζενη,μια μιλφ νταρντανα,παλια καραβανα.οπως καθομαστε στο σαλονι και περιμεναμε,ξαφνικα ο τσατσος φωναξε ενα υστερικο "τζεεεενηηηηηηη!!!!" και μετα ελεγε οτι ηταν μιση ωρα στο δωματιο

κολωνου 30α,η αννα κλασσικα με καινουργια χρωματιστα εσωρουχα κι αλλη μια αδιαφορη μαζι της
κολωνου 32 οροφος,η ντιανα η γνωστη του μαγαζιου
κολωνου 32 υπογειο,η στεφανια στο πορνομορφωτηριο.δεν ξερω αν εχει κρατησει το ονομα στεφανια,αλλα ετσι λεγοταν οταν την ειχα παρει στο κολωνου 30α πριν 4 μηνες.τωρα εχει μωβ μαλλι(?)/περουκα(?)

κολωνου 27 υπογειο,η μιρελα με τα φυλακοβια τατου.σαν τον μαικλ τζαξον ειναι η τυπισσα στη φατσα :S
κολωνου 27 δεξι,ειδα κι εγω τη χριστινα,ωραιο μουνακι

κολωνου 15 αριστερο,η ντανα,μελαχρινη κλασσικη τσουρκα
κολωνου 11 υπογειο,μισελ :tits:

ιασωνος 20α,λαρισα
ιασωνος 37 κατω,ελβιρα
η φωτο που βρισκεται τυπε?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
η φωτο που βρισκεται τυπε?
η φωτο βρισκεται στο κινητο μου,τον υπολογιστη μου και το imageshare :grin:

το γκραφιτι βρισκεται στην κολωνου ,απεναντι απ τη σταση του λεωφορειου :dancing:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
μπραβο φανουρη....εισαι θεος δικε μου...συνεχισε τις εξαιρετικες ενημερωσεις σου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
φιλε συνοδοιπορε smirni….παρεξηγηση….δεν ειπα οτι εσυ ανεφερες……... οτι δεν ανακοινωνεται στο σαλονι(για αλεξανδρα απο βεργας)…αλλα εγω………………...εννοουσα οτι δεν ακουσα τιποτα τετοιο να ανακοινωνεται απο τη τσατσα..
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Νέο αίμα στο Φ.54...ένα ωραιο μελαχρινο απο Μολδαβία, Ντιανα μου συστηθηκε
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ναι, μπήχτη μου, πήγα για τη Γιάννα (Αννα, Γιάννα, Ντιάνα μπερδευτηκα) και ήταν μια Ελληνίδα κατά την τσα2 και πήγα να δω ποια ειναι δίπλα και πέτυχα αυτό το μωρό. Υπήρξε καλή χημεία μεταξύ μας.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Νέο αίμα στο Φ.54...ένα ωραιο μελαχρινο απο Μολδαβία, Ντιανα μου συστηθηκε

πιπινι  23χρονο με αριστο λεπτο κορμι
μικρο κωλαρακι και μικρο καλοσχηματισμενο στηθος
ομορφο προσωπο

στο δωματιο μεσα ειναι αρκετα φιλικη και δεν βιαζεται καθολου.
κανει καλη πιπα με πολυ δυνατο ρουφηγμα και βεντουζαρισμα των χειλιων  στο καβλι.
βαζει λιγο χερι αλλα υπαρχει μια μονοτονια στην τεχνικη της...δεν κανει πολλες εναλλαγες στα κολπα δλδ κατα την διαρκεια τη πιπας.

με λιγα λογια,,,κανει λιγα κολπα στο τσιμπουκι αλλα τα κανει καλα.

στ γαησι ειναι πολυ συμμετοχικη με χαδια , λογια κλπ και δεν βιαζεται καθολου .
αντεχει το σκληρο γαμησι.
δεν γκρνιαζει

γενικα μια καλη εμπειρια που λιγη βελτιωση σε 2-3 θεματα  θα γινει ακομα καλυτεερη.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο στη φυλης
54β κωνσταντινα από θεσσαλονικη η’ αλλιως η τζοβανα που ειδα τη κυριακη,ιδια κοπελα είναι.Λεπτη ψηλη,αρκετα ελκυστικη αλλα δεν εχει βρεθει καποιος να της πει να μη φορα αυτά τα λευκα μποτινια που χαλουν ολο το συνολο
56 η ντιανα του kokolongou και του Quasimodo,αλλα κυριως του billy 13,του πρωτου παιδιου που την επισημανε
66Α νικολετα,η μικρογραφια  της παμελα αντερσον σε νεαρη ηλικια και προ πλαστικων ,για να ειμαι ακριβης
86α η τζουλια του τσαροπροεδρου sotirof
Φωκαιας 24 λαβυρινθος,η καρολινα,νεοmlf με κοντη μαυρη περουκα,μηπως είναι η καρολινα του Πυραυλου από αλκιβιαδου?Μελαγχροινο μπαμπατσικο νταρντανομωρο με καταπληκτικες βυζαρες,τις πιο εντυπωσιακες που εχω δει,οι βυζολαγνοι πρεπει ωποσδηποτε να την χαρουν.Τα ματια με δυσκολια κινηθηκαν προς τα κατω,διαπιστωνοντας ότι το μωρο εχει ωραια πιασιματακια,που δεν ζημιωνουν αισθητικα το πληθωρικο αυτό συνολο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom