Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (9 μέλη και 130 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αφού ξέρεις ότι συμβαίνουν τέτοιες καταστάσεις!Τι ψάχνεις;
Εγώ, πριν 10 περίπου ημέρες σε απογευματινή τσάρκα, είδα μπουρδελιάρη να μπαινοβγαίνει στα μπουρδέλα με ανθοδέσμη με κόκκινα τριαντάφυλλα και διάφανη νάυλον σακούλα με κουτί από ζαχαροπλαστείο!!!!!!!
Αυτός, κατά την γνώμη σου, δεν ήταν μ@λ@κ@ς με περικεφαλαία;
YΓ:Ήταν τυχερός, γιατί η Φυλής ήταν έρημη από κόσμο και δεν τον έκραξε κανείς!


Και που το γνωριζετε, οτι το θαυμαστο αυτο παλληκαρι, δεν προοριζε αυτα τα λουλουδια για καποια υπηρεσια και οχι για κορασιδα εργαζομενη???
Μπορει να ηταν και η μπουρδελιακη-εκδοση του Τακμαν...

Μην ξεχνάς, όμως, ότι στη Φυλής δουλεύουν και ''άντρες'' τσάτσοι!  :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Λοιπόν κύριοι..............σε όσα μπήκα κατά τις 8 το απόγευμα!

Φυλής 54β  Κωνσταντίνα
Φυλής 56  Νταϊάνα (και όχι Ντιάνα,τέλος) Κατάθεση για δεύτερη φορά,με ανάμεικτες εντυπώσεις! (Θα απαντήσω σε 2-3 παιδιά με ΠΜ,για αυτά που έλεγα τις προάλλες).
Φωκαιας 25 Μια νέα πολύ όμορφη ξανθιά Πολωνέζα,με πολύ καλό σώμα.
Φυλής 40  Ιζαμπέλα/Λέβις
Φυλής 69 Β Μάγια Δεύτερη κατάθεση με Μάγια να τα δίνει όλα,προσφέροντας μου μια από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα στην Φυλής τους τελευταίους μήνες!
Φυλής 67  Τζώρτζια (της πάει το πιο ξανθό).

Αυτά τα ολίγα........... :rockon:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
το μπουρδελακι της κωνσταντινου σχοινα στην λεωφορο αλεξανδρας εχει κλείσει οριστικα :think:εχω πολυ καιρο να το δω ανοιχτο
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • Ripsate.gif
    Ripsate.gif
    8,8 KB · Εμφανίσεις: 28

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μεσημεριανη τσάρκα μετα την σχολη και η καυλες ξανα στο αμην.. προσπαθοντας με χιλιους δυο τροπους να αποφυγω γενικα τα μπουρδελα, τα εχω ελατωσει σε 1 το 10ημερο.. απο 2-3 το δεκαημερο που πηγαινα

ιασωνος η ιδιες και η ιδιες..

περασα απο περδικα 3.. οχι με το τουνελ, αυτο που μπαινεις κατευθειαν... η τσατσα ανεφερε ελευθερο στοματικο ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ..

ερεθιστικο σαν ιδεα στο 10ευρω...αλλα ποιος νορμαλ ανθρωπος θα δωσει το πουτσο του σε μια που τα καταπινει απο πακια?
ειδα και εναν μαυριδερο αφγανο να βγαινει απο το δωματιο και σκιαχτηκα..

κλασικα δεν ηταν τιποτα διαφορετικο απο μπαζογρια...ξανθια, ραγαδες, κυτταριτιδα.. πηγε να με πιασει να με βαλει μεσα..αλλα προλαβα και εγεινα λαγος  :badair: :badair:



κolωνου τωρα... ηθελα να ξαναπαω ιωαννα,αλλα με μια δοση βαριεστημαρας.. γιατι το μαξιμουμ της αποδοσης της ειναι στην ποδολαγνεια και τιποτα παραπανω... ρωτησα την τσατσα μου ειπε οχι ιωαννα... και ειχε 2 καινουριες κοπελες...λετε να την εκανε η ιωαννα? γιατι ακουγα συζητησει οταν μπηκα στο δωματιο με την καινουρια  οτι ηταν καλη ιωαννα απο εναν πελατη,δηλαδη το <ηταν> με παραξενεψε γενικα... μαλλον την εκανε... η δεν ξερω ...

τωρα η καινουρια μαρια μου ειπε ονομα κλασικοπιπινορουμανακι...απειρο, δεν ηξερε να βαλει καποτα, η μαλλον ηταν χοντρη η δικη μου..μελαχρινη κοπελα, με ωραιο κωλο..και ωραια ΠΟΔΙΑ ...

δεν θα αναφερθω εαν μου  υποσχεθηκε οτι θα ασχοληθω με τα ποδια της αλλη φορα,η οτι ασχοληθηκα με αυτα οντως γιατι ετσι ειχα αναφερει και με την ιωαννα και τα μαθε ολα οτι εγραφα εδω μεσα.. ασε δε που ημασταν 2-3 ατομα εγω, ο ray και ενας αλλος που ασχοληθηκαμε με τα ποδια της και μετα της κριτικες γιναν καμια 20αρια...

η φαση ηταν gfe ,δεν μπορουν τα πιπινια ν αντισταθουν στην ωραια μου μαπα εκει το χουμε ξαναπει  :grin:
δεν ηθελα να γαμησω... εχω βαρεθει να γαμω πλαστικο... απλα λιγο gfe και μασαζ να χαλαρωσω...
αυτα...
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Ρε παιδια η τζουλια απο αλκαμενου ισχυει οτι δουλευει ρεμουνδου 21;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
μεσημεριανη τσάρκα  . . ... .

κolωνου τωρα... ηθελα να ξαναπαω ιωαννα,αλλα με μια δοση βαριεστημαρας.. γιατι το μαξιμουμ της αποδοσης της ειναι στην ποδολαγνεια και τιποτα παραπανω... ρωτησα την τσατσα μου ειπε οχι ιωαννα... και ειχε 2 καινουριες κοπελες...

Θα μπορούσατε να περιγράψετε ΚΑΙ τις δύο (2) καινούργιες κοπέλες, παρακαλώ ? ?  ?

Ευχαριστώ πολύ.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θα μπορούσατε να περιγράψετε ΚΑΙ τις δύο (2) καινούργιες κοπέλες, παρακαλώ ? ?  ?

Ευχαριστώ πολύ.
η μια βλαχα ρουμανα..

η αλλη ωραια ρουμανα και ψηλη..

εκφυλο προσωπo, μαυρομαλλα, αδυνατη  και ωραιο ματια.. και σωμα.. αξιζει το 10ρικο..


 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ακολουθήσαμε τις συμβουλές των πουτανοφρόνων της Διοικήσεως του παρόντος ιστοτόπου και χωρίς πολλά - πολλά εισήλθαμε στο δωμάτιο συνουσιών Φωκ27, με τη Βικτώρια.
Πρόκειται για κοντοπόδαρο ρωσίδι, που επιδόθηκε σε αχαλίνωτο πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος.
Τα πρώτα φλόκια τα πήρε στα ξανθά μαλάκια, τα δεύτερα φλόκια τα πήρε στον ροζέ οισοφάγο.

Οι λέξεις "ζοφερή" και "ερεβώδης" είναι έγκυρες και ταιριάζουν στην περίπτωση.
Η λέξη "ζοφώδης" δεν υπάρχει στο λεξικό του ΑΠΘ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
Ακολουθήσαμε τις συμβουλές των πουτανοφρόνων της Διοικήσεως του παρόντος ιστοτόπου και χωρίς πολλά - πολλά εισήλθαμε στο δωμάτιο συνουσιών Φωκ27, με τη Βικτώρια.
Πρόκειται για κοντοπόδαρο ρωσίδι, που επιδόθηκε σε αχαλίνωτο πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος.
Τα πρώτα φλόκια τα πήρε στα ξανθά μαλάκια, τα δεύτερα φλόκια τα πήρε στον ροζέ οισοφάγο.

Οι λέξεις "ζοφερή" και "ερεβώδης" είναι έγκυρες και ταιριάζουν στην περίπτωση.
Η λέξη "ζοφώδης" δεν υπάρχει στο λεξικό του ΑΠΘ...

Τίμια η ξανθουλα. απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο σερβις στην πιατσα εδω και καιρό  :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
οσοι ψάχνατε την μιλφ Πωλινα απο Αλκιβιαδου 16Α θα την βρείτε πλεον πρωινη βάρδια στο στουντιο Βριλησου 60...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom