Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
τελος παντων εγω ρε φιλοι μου αλλου το πηγαινα και αλλου εφτασε
εγω απλα ηθελα να πω οτι ο καθε γαυρος
απο τον πιο αισιοδοξο μεχρι τον πιο απαισιοδοξο
υπαρχει αυτο το σφηξιμο στο στομαχι
με το φοβο συντριβης η μιας ασχημης ηττας
τωρα πως το φτασαμε να λεμε αν η λιβερπουλ ειναι καλυτερη δεν ξερω
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτο ομως δε νομιζεις οτι ειναι και ενα στοιχημα εξιλεωσης?
έτσι όπως είναι φέτος το μαγαζί φίλε............
Ο γαύρος σε 90 λεπτά, εάν είναι σε άσχημη μέρα μερικοί παίκτες τους και πιάσει απόδοση ο κορμός του γαύρου, το παιχνίδι θα πάει μεχρι τέλους.... Το καλό είναι ότι οι λονδροπούστρες έχουν υποτιμήσει το γαύρο όπως ο γαύρος την τρίπολη ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
έτσι όπως είναι φέτος το μαγαζί φίλε............
Ο γαύρος σε 90 λεπτά, εάν είναι σε άσχημη μέρα μερικοί παίκτες τους και πιάσει απόδοση ο κορμός του γαύρου, το παιχνίδι θα πάει μεχρι τέλους.... Το καλό είναι ότι οι λονδροπούστρες έχουν υποτιμήσει το γαύρο όπως ο γαύρος την τρίπολη ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
κοιταξε η ποιοτητα των δυο ειναι χαωδης. θα μου πεις δεν εχουν γινει εκπληξεις; η διαφορα ειναι οτι οι εγγλεζοι πανε πλεον ξεροντας τι θα αντιμετωπισουν και εχουν παιχτες που κανουν τη διαφορα χωρις καν να παιξουν.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα ρε Αρίων.
Ρε συ τι αβάταρ είναι αυτό;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα το είδα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντα εφευρετικός :2funny: :2funny: :2funny:

και επίκαιρος :2funny: :2funny: :2funny:

Μετά κ τα σφυριγματάκια που πήραν πα΄λι με τον Αστέρα.

Κόκκινη ανύπαρκτη :2funny: :2funny: :2funny:
κάτι όμορφα οφσαιντάκια που έβγαζαν τον Κοβάσεβιτς-κλαψιάρεβιτς-πεναλντάεβιτς μόνο του τετ α τετ....
Δε θελω να σε στενοχωρησω αλλα ξερεις οτι η Αεκ ειναι ο φτωχος συγγενης στον Ελληνικο αθλητισμο!!!Να δω ποσοι φουρνοι πρεπει να γκρεμιστουν για να παρετε πρωταθλημα!Η και για να γεμισετε το γηπεδο!!Οσον αφορα αν οι γαυροι ειναι τραβεστι αυτο δεν το σχολιαζω!!Μπορει στη τελικη να μαστε ενεργητικοι τραβεστι!Περαστικα!!Αν δεν αλλαξετε ομαδα χαρα δεν θα δειτε!!Σκοτεινε φιλε μου!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
15 xρονια ειναι πολλα???
Ομαδα με αυτοματισμους μη την φοβασαι....Σωτηρακοπουλος και Σπυροπουλος μετα την τεσσαρα απο Σεβιλλη.....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπερα αδερφια. Ενταξει, μετα το χθεσινο Χ, ουσιαστικα πρωταθλημα τελος και για φετος. αλλα να γινεται συζητηση αλλοθρησκων για την Τσελσι εδω μεσα ,σημερα εεεεεεε
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εγω θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο για τους 40.860 οπως εγραψαν τα ΜΑΤΡΙΧ στο τελος που ηταν εκει και ελπιζω να ξαναβρεθουμε ολοι παλι συντομα.
 

Επισκέπτης
κοιταξε η ποιοτητα των δυο ειναι χαωδης. θα μου πεις δεν εχουν γινει εκπληξεις; η διαφορα ειναι οτι οι εγγλεζοι πανε πλεον ξεροντας τι θα αντιμετωπισουν και εχουν παιχτες που κανουν τη διαφορα χωρις καν να παιξουν.
δηλαδή πάμε για άγριο άναλ πορνό?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
κάποτε πρέπει να προσγειωθούμε και να δουλέψουμε για αυτό που λέγεται Ελληνικό ποδόσφαιρο.
δε διαφωνω σε αυτο που λες
αλλα εγω σε ρωτησα αν θα εισαι χαρουμενος σε τετοια περιπτωση
 

Επισκέπτης
δε διαφωνω σε αυτο που λες
αλλα εγω σε ρωτησα αν θα εισαι χαρουμενος σε τετοια περιπτωση
δεν είμαι χαρούμενος απλά το έγραψα για αρκετούς που χάρηκαν με την ΑΕΚ στο παιχνίδι με την Χεταφε λες και το πρόβλημα του Ελληνικού ποδοσφαίρου είναι μόνο η ΑΕΚ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δε διαφωνω σε αυτο που λες
αλλα εγω σε ρωτησα αν θα εισαι χαρουμενος σε τετοια περιπτωση
Όχι.
Αλλά θα χαρώ να δω κάποιες μούρες απο το θρεντ του Ολυμπιακού (ξέρεις ποιους εννοώ και ξέρεις επίσης οτι δεν εννοώ εσένα) να είναι σαν κλαμένα αιδοία και να παραπατάνε τρεκλίζοντας.
 

Επισκέπτης
Όχι.
Αλλά θα χαρώ να δω κάποιες μούρες απο το θρεντ του Ολυμπιακού (ξέρεις ποιους εννοώ και ξέρεις επίσης οτι δεν εννοώ εσένα) να είναι σαν κλαμένα αιδοία και να παραπατάνε τρεκλίζοντας.
καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  αρκεί να πούμε ότι εχθές αντί να ασχολούνται με τα χάλια τους τα Σαββατιάτικα ασχολούνταν με το ντέρμπι.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  αρκεί να πούμε ότι εχθές αντί να ασχολούνται με τα χάλια τους τα Σαββατιάτικα ασχολούνταν με το ντέρμπι.
Εμείς τουλάχιστον (και εννοώ Παναθηναϊκούς και ΑΕΚτζήδες) τα βρήκαμε μια χαρά στη συζήτηση, πριν και μετά το ντέρμπυ.
Κι ας έκανε τα πάντα το κοράκι για να υπάρχουν εστίες λεκτικών συγκρούσεων. Που ΔΕΝ έγιναν.
Φαντάζεσαι να έπαιζε ο γάβρος χτες πόσοι αφροί θα έβγαιναν απο το στόμα του pleasure π.χ;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ναι ρε παιδες αλλα το εχουμε ξαναπει οτι οταν εφαρμοζεις το οφθαλμος αντι οφθαλμου
ΧΑΝΕΙΣ και εσυ το επιπεδο σου
δεν ειναι απλα τα πραματα ????
αριον αυτοι που κραζαν ηταν μαλακες
δεν καταλαβενεις οτι με το να το κανεις γινεσαι και εσυ?
δηλαδη ρε μαγκες μονο εγω το βλεπω ετσι αυτο?
δεν ξερω εγω το εχω πει οτι οταν παιζει αεκ παο αρης παοκ κτλπ σε ευρωπη ειμαι με αυτους
δε ξερω ισως να ειμαι και ο μονος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom