Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ολοι ευνοούνται εκτός απο τον Ηρακλη που τον έχουν ξεκωλιάσει! :helpplea:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ολοι ευνοούνται εκτός απο τον Ηρακλη που τον έχουν ξεκωλιάσει! :helpplea:
Ολοι ευνοούνται εκτός απο τον Ηρακλη που τον έχουν ξεκωλιάσει! :helpplea:


Περίμεν κ θα δεις τις επόμενες αγωνιστικες τι θα του σφυρίξουν κ αυτού του δόλιου.Φάουλ στο κέντρο κ θα το δώσουν πένανλντι.
 

Επισκέπτης
φίλε μου από τότε που πήρε τον ΟΣΦΠ αυτός ο άνθρωπος άρχισε η παρακμή του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
Εδω είσαι λάθος arion,η παρακμη του Ελληνικού ποσοσφαίρου έχει αρχίσει πολύ πιο παλιά!Ρώτα άλλες ομάδες για το τι έχουν τραβήξει!!!
Εχω ξαναπεί σκοτώνονται και οι 3 πάνω απο το πτώμα του ποδοσφαίρου!
 

Επισκέπτης
Ολοι ευνοούνται εκτός απο τον Ηρακλη που τον έχουν ξεκωλιάσει! :helpplea:
απλά σκοπιμότητα νομίζω για να βγάλουν στον αφρό την Καλαμαριά για να δώσουν το παιχνίδι στον γαύρο, πιθανών για αυτό τον λόγο οι αναβολές για να δούνε πως θα το μαγειρέψουν το ζήτημα.
για τον ΟΣΦΠ πολλά θα κριθούν στο ματς με την ΑΕΚ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παιδες το θεμα εχει αρχισει να γινεται κουραστικο
να μιλαμε επι μονιμου βασεως για τη διαιτησια
σε ολο το πλανητη υπαρχουν στημενα παιχνιδια
αλλα πλεον εχουν ξυπνησει και τα στηνουν μονοι τους
δεν εχουν αναγκη να ''παρουν''ενα διαιτητη
 

Επισκέπτης
Εδω είσαι λάθος arion,η παρακμη του Ελληνικού ποσοσφαίρου έχει αρχίσει πολύ πιο παλιά!Ρώτα άλλες ομάδες για το τι έχουν τραβήξει!!!
Εχω ξαναπεί σκοτώνονται και οι 3 πάνω απο το πτώμα του ποδοσφαίρου!
πάντα υπήρχε μια εύνοια στης μεγάλες ομάδες και η ΑΕΚ είχε την εποχή Μελισανίδη όμως το ποδόσφαιρο που έπαιξε η ΑΕΚ εκείνο το διάστημα δεν έχει παιχτεί ξανά.
θυμάμαι έρχονταν στην Νέα Φιλαδέλφεια γαύροι και βάζελοι να δουν όμορφο ποδόσφαιρο μάλιστα σε ένα παιχνίδι με τον Πανιώνιο που του είχαμε ρίξει 7 γκόλ ήμουν με μια παρέα αλλόθρησκων 12 άτομα.
ας μου πει κάποιος αν κάτι τέτοιο γίνεται τώρα.
 

Επισκέπτης
φίλε μου από τότε που πήρε τον ΟΣΦΠ αυτός ο άνθρωπος άρχισε η παρακμή του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
ποιος ο ανθρωπος που κανει ξεπλυμα χρηματος και δεν λεει κανεις τιποτα!!!! ο καθαροτερος προεδρος που οι γαυροι τολμανε να τον συγκρινουν με τον γουλανδρη εκει εχουν καταντησει!!!!
 

Επισκέπτης
ποιος ο ανθρωπος που κανει ξεπλυμα χρηματος και δεν λεει κανεις τιποτα!!!! ο καθαροτερος προεδρος που οι γαυροι τολμανε να τον συγκρινουν με τον γουλανδρη εκει εχουν καταντησει!!!!
καλά με τους γαύρους ασχολείσαι? αυτοί οι περισσότεροι έχουν το ακαταλόγιστο.
 

Επισκέπτης
παντως ρε παιδια λετε για διαιτησιες αλλα το θεμα ειναι οτι μια ζωη ευνουνται οι τρεις μεγαλοι εις βαρος των υπολοιπων μικρων. το θεμα δεν ειναι ποιος αδικηται αλλα το ποιος ευνοηται περισσοτερο απο τους τρεις. αυτη ηταν μια ζωη η καταντια και θα ειναι μια ζωη του ελληνικου ποδοσφαιρου. και αυτο φαινεται πολυ ευκολα στην ευρωπη που δεν υπαρχει βοηθεια και δεν μπορουμε να κερδισουμε οπμαδες τυπου ρειτζερ χεταφε μολντε χερεφεν αικ μακαμπι. θελετε και αλλα. καποτε ηταν ο καπετανιος μετα ο γιδο με μελισανιδη και τωρα ο κοκαλης παντα καποιος θα υπαρχει να κανει τη δικη του παραγκα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ξέχασα να χαιρετήσω το απίστευτο επίπεδο των συγραφόντων σήμερα,ειδικά αυτών των 2 ομάδων,παρόλα ατα απίστευτα διαιτητικα΄λάθη.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλημέρα μάγκες...δεν θα σχολιάσω τα περι του ντέρμπι...τα είπατε όλα άλλώστε!!!
Ηρθε όπως το περίμενα ένα τεράστιο Χηνάρι :rockon:
Η ΑΕΚ μετά το 65' δεν υπήρχε στο γήπεδο και να χαίρεσται που ο Πεσεϊρο ήταν άτολμος και συμβιβάστηκε με το Χ...
Τώρα για το θέμα του προπονητή...εδώ στα Γιάννενα ακούγεται πολύ το όνομα τ'Χατζάρα(ακους Ταράτσα.. ;)) :2funny: :2funny: :2funny:
Ο Όγιος θα είναι ο νέος προπονητής της ΑΕΚ... ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Απλά χάσαμε την ώρα μας χτες με την ψαρόσουπα που κάτσαμε και είδαμε..........άντε να χαθείτε μακάκες που θέλετε και πρωτάθλημα!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Είσαι μακάκας.Εσύ τι μιλάς ρε;ΑΕΚ είσαι;;;
Αφού βλέπω ότι είσαι Αστέρας :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και παίζεται να σε μπουκώσει και στο ΟΑΚΑ μέσα!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Την τελευταία αγωνιστική;;;
Αν δεν παίζεται τίποτα για μας τότε ΝΑΙ.Μπορεί να τους δώσουμε έτσι την έξοδο στο ΟΥΕΦΑ μέσω των πλέι οφ και να μας δώσουν κανά Καρντόσο σε τιμή ευκαιρίας ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Σκοτεινέ.......κλάμα λέμε!!!!!!!!!!!!!!  ;)
 

Συνημμένα

  • wipes.jpg
    wipes.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom