Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Την τελευταία αγωνιστική;;;
Αν δεν παίζεται τίποτα για μας τότε ΝΑΙ.Μπορεί να τους δώσουμε έτσι την έξοδο στο ΟΥΕΦΑ μέσω των πλέι οφ και να μας δώσουν κανά Καρντόσο σε τιμή ευκαιρίας ;)
Που θα τα βρείτε τα λεφτά ρε χαμένε,για να αγοράσετε τον Καρντόσο??? :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
"Εχω την εντύπωση πως κάτι γίνεται πίσω από την πλάτη μου..."  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Sir1.jpg
    Sir1.jpg
    16,6 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Sir2.jpg
    Sir2.jpg
    38,9 KB · Εμφανίσεις: 12

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ααααααααα για τον Σερρρρρρρ λεεεεεεεεςςςς;;;
τον μεγαλύτερο προπονητή παγκοσμίως;;;
αρχισαν οι γιούχες σιγά-σιγά για πάρτη του.

Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ,σε ματς μέσα στο Καραϊσκάκη εναντίον του Αστερα έβαλε 2 αμυντικά χαφ.Τέτοια κότα είναι.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αθάνατο paparazzi του contra!!!!!! Κάποιοι κάνουν copy-paste από κει ΜΟΝΟ όταν τα χώνει στην ΑΕΚ οπότε σκέφτηκα να το εμπλουτίσω λίγο ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Απίστευτος κομπλεξισμός κ μακακισμός.

Εδώ η ομαδα του Κροκους παίζει την ένα από τα σημαντικότερα της παιχνίδια στην ιστορία της μεθαύριο,και ασοχλούνται με το χθεσινό χηνάρι του ντέρμπιου.Θέε μου τι τυφλότητα κ μακακία είναι αυτή.
Εκτός κ αν πια περιμένουν χοντρή τσαπού οπότε εύλογα το κάνουν γαργάρα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Απίστευτος κομπλεξισμός κ μακακισμός.

Εδώ η ομαδα του Κροκους παίζει την ένα από τα σημαντικότερα της παιχνίδια στην ιστορία της μεθαύριο,και ασοχλούνται με το χθεσινό χηνάρι του ντέρμπιου.Θέε μου τι τυφλότητα κ μακακία είναι αυτή.
Εκτός κ αν πια περιμένουν χοντρή τσαπού οπότε εύλογα το κάνουν γαργάρα.
προσεξε να δεις τι γινεται
απο σημερα το πρωι αφου μπηκαμε στην εβδομαδα τσου λου
καθε που σκεφτομαι τον αγωνα της τεταρτης σο στομαχι μου γινεται κομπος
υπαρχουν ολυμπιακοι που θελουν να εχουν δικαιωμα στο ονειρο(κανεις δεν μπορει να το στερισει αυτο)οπως εγω
υπαρχουν και αλλοι που το βλεπουν σαν ηττα σιγουρη
οπως επεισης και αυτοι που βλεπουν διπλο
ομως ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν υπαρχει που να μην περναει απο το μυαλο του η συντριβη
ειναι ενα συνεσθημα που θα το ειχε και ο οπαδος της αεκ η του παο
ειναι απλα τα πραγματα σκοτεινε
με την τσελσι παιζουμε
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους.δεν εχω να πω τιποτα για τα χθεσινα τα ειπατε ολα.καλυτερα που εληξε Χ παντως γιατι εγω ντερμπι με πετσινο πεναλντι δε θελω να παρω.οσο για τους προπονητες που λετε απτο πρωι οποιος και να ερθει ρε αδερφια δε κανουμε τιποτα αν δε παρουμε κανα παιχτη της προκοπης.ο αστερας,που για μενα εχει καλυτερους παιχτες απτην ΑΕΚ,που κατεβηκε στο φαληρο με υπηρεσιακο προπονητη πηρε το Χ γιατι εχει καλους παιχτες.και τον λιπι να φερουμε αν δεν παρουμε παιχτες δε θα κανουμε τιποτα.βαρεθηκα πια τους παιχτες τυπου μαντουκα,μανου,μαλμπασα,σεζαρ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
προσεξε να δεις τι γινεται
απο σημερα το πρωι αφου μπηκαμε στην εβδομαδα τσου λου
καθε που σκεφτομαι τον αγωνα της τεταρτης σο στομαχι μου γινεται κομπος
υπαρχουν ολυμπιακοι που θελουν να εχουν δικαιωμα στο ονειρο(κανεις δεν μπορει να το στερισει αυτο)οπως εγω
υπαρχουν και αλλοι που το βλεπουν σαν ηττα σιγουρη
οπως επεισης και αυτοι που βλεπουν διπλο
ομως ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν υπαρχει που να μην περναει απο το μυαλο του η συντριβη
ειναι ενα συνεσθημα που θα το ειχε και ο οπαδος της αεκ η του παο
ειναι απλα τα πραγματα σκοτεινε
με την τσελσι παιζουμε
μην τρελλαίνεσαι σου έχω πει... Η τσέλσι στην ευρώπη είναι ομαδούλα........ Να είσαι τυχερός που δεν παίζεις με ρεάλ, μπάρτσα, μίλαν, ή μπάγιερν..........
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μην τρελλαίνεσαι σου έχω πει... Η τσέλσι στην ευρώπη είναι ομαδούλα........ Να είσαι τυχερός που δεν παίζεις με ρεάλ, μπάρτσα, μίλαν, ή μπάγιερν..........
οχι ρε περσονα
εγω ειπα απλα πως εχουν τα πραματα
ουτε εκανα προγνοστικο ουτε τιποτα
απλα ειναι ενα παρα πολυ δυσκολο παιχνιδι
που θα το δουμε
και ελπιζω αν αποκλειστουμε αυτο να γινει με αξιοπρεπια
οσο για το ομαδουλα δυστυχως διαφωνω
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μιας κ δεν μιλάνε οι Ολυμπιακοί στο θρεντ τους για πρόκριση της ομάδας τους ας μιλήσουμε εδώ εμείς.

Νίκο συντριβή δύσκολο το βλέπω.Μη πρόκριση την θεωρώ βέβαιη ειδικα κ μετά το νέο τραυματισμό του 2Λούα.
Οι επιλογές μειώθηκαν σημαντικά κ οι Σίσιτς/Μπελούτσι(έλεος δόθηκαν 7 μύρρια για αυτή την βιζόν)φαντάζουν λίγοι κ μικροί.

Ειδικά ο Σίσιτς δεν βάζει τα πόδια του για μια φάση για κανένα λόγο.Το είδαμε το Σάββατο όταν πέρασε η μπάλλα μπροστά του.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μιας κ δεν μιλάνε οι Ολυμπιακοί στο θρεντ τους για πρόκριση της ομάδας τους ας μιλήσουμε εδώ εμείς.

Νίκο συντριβή δύσκολο το βλέπω.Μη πρόκριση την θεωρώ βέβαιη ειδικα κ μετά το νέο τραυματισμό του 2Λούα.
Οι επιλογές μειώθηκαν σημαντικά κ οι Σίσιτς/Μπελούτσι(έλεος δόθηκαν 7 μύρρια για αυτή την βιζόν)φαντάζουν λίγοι κ μικροί.

Ειδικά ο Σίσιτς δεν βάζει τα πόδια του για μια φάση για κανένα λόγο.Το είδαμε το Σάββατο όταν πέρασε η μπάλλα μπροστά του.
οχι δε καταλαβες δεν ειπα οτι θα υπαρξει συντριβη
ειπα οτι σε ολους περναει απο το μυαλο κατι τετοιο
και θα περναγε και στη αεκ και στον παο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οσο για το ομαδουλα δυστυχως διαφωνω
μιας και εσείς οι γαύροι μετράτε την αξία μιας ομάδας με κούπες και όχι πορείες μπορείς να μου πεις πότε πήρε η τσέλσι τελευταία κούπα στην ευρώπη...;;;;;
Η απάντηση είναι γνωστό δεικτικό επίρρημα-ιαχή που χρησιμοποιείτε για τα χανούμια και το πότε θα πάρουν πρωτάθλημα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μιας και εσείς οι γαύροι μετράτε την αξία μιας ομάδας με κούπες και όχι πορείες μπορείς να μου πεις πότε πήρε η τσέλσι τελευταία κούπα στην ευρώπη...;;;;;
Η απάντηση είναι γνωστό δεικτικό επίρρημα-ιαχή που χρησιμοποιείτε για τα χανούμια και το πότε θα πάρουν πρωτάθλημα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ποτε
φανταζομαι οτι μιλας για την ρομαν εποχη
διοτι πριν ηταν ανυπαρκτη
το θεμα ομως ειναι και πως το θετεις εσυ το ομαδουλα
δηλαδη η τσελσι ναι μεν δεν πηρε κουπα αλλα αποκλειστηκε και απο μια
μπαρτσα που το πηρε
και μια λιβερπουλ που εξησου το πηρε
εγω δε μετραω την αξια με τις κουπες
αλλα με την αποδοση
και η τσελσι δεν ειναι ομαδα του 10
αλλα ειναι ομαδα του 8
οπου ποτε ομως δε παιφτει
καταλαβαινεις τι εννοω
ΜΑΚΑΡΙ να βγεις σωστος
και να αποδειχτει η τσελσι κατωτερη των περιστασεων
 

Επισκέπτης
μην τρελλαίνεσαι σου έχω πει... Η τσέλσι στην ευρώπη είναι ομαδούλα........ Να είσαι τυχερός που δεν παίζεις με ρεάλ, μπάρτσα, μίλαν, ή μπάγιερν..........
κατσε ρε φιλε ε οχι και ομαδουλα η τσελσι. δηλαδη ο ολυμπιακος τι ειναι που θα τη φοβηθουν οι αγγλοι εκει μεσα η μπαρτσα; η επειδη εκανε δυο καλα παιχνιδια εγινε και ευρωπαικη ομαδα. συνελθετε ρε για πλακα θα περεσει η τσελσι και μακαρι να ειχα χρημα να το σπρωξο. σας εχουν παραμυθιασει οι γαυροι με το ευρωπαικο κουστουμι!!!!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
μιας και εσείς οι γαύροι μετράτε την αξία μιας ομάδας με κούπες και όχι πορείες μπορείς να μου πεις πότε πήρε η τσέλσι τελευταία κούπα στην ευρώπη...;;;;;
Η απάντηση είναι γνωστό δεικτικό επίρρημα-ιαχή που χρησιμοποιείτε για τα χανούμια και το πότε θα πάρουν πρωτάθλημα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ποια θεωρεις μεγαλητερη ομαδα στην Αγγλια βαση της ιστοριας τους την Λιβερπουλ η την Τσελσι;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και να αποδειχτει η τσελσι κατωτερη των περιστασεων
πότε δλδ στην ευρώπη φάνηκε ανώτερη των περιστάσεων;
Το μαγαζί φέτος δεν εχει καμμιά σχέση με την ομάδα του μουρίνιο... Οι παίκτες είναι τσακωμένοι μεταξύ τους και το μαγαζί είναι γεμάτο γκρίνια... Ακόμα και η χρόνια άκουπη τόττεναμ τους πήρε το λιγκ κάπ με την φανέλλα......
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πότε δλδ στην ευρώπη φάνηκε ανώτερη των περιστάσεων;
Το μαγαζί φέτος δεν εχει καμμιά σχέση με την ομάδα του μουρίνιο... Οι παίκτες είναι τσακωμένοι μεταξύ τους και το μαγαζί είναι γεμάτο γκρίνια... Ακόμα και η χρόνια άκουπη τόττεναμ τους πήρε το λιγκ κάπ με την φανέλλα......
αυτο ομως δε νομιζεις οτι ειναι και ενα στοιχημα εξιλεωσης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom