Νέα

Γνώμες για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Κι ένας γνωστός μου το έκοψε προς το παρόν με τη βοήθεια του ηλεκτρονικού τσιγάρου, κοντεύει νομίζω κάνα δίμηνο, μένει να δούμε πόσο θα το κρατήσει. Βέβαια τώρα το 'χει ρίξει στο φαί
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
θυμαμαι οταν το ειχε κοψει ο μπαμπας μετα απο 30χρονια που εκανε 3 πακετα την ημερα (απλα μια μερα ειπε δεν καπνιζω αλλο) ητανε μεεεεεεσα στα νευρα. και εγω στην εφηβεια και ηθελα να γυρναω αργα γινοσανε τσι πουτανας! :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
θυμαμαι οταν το ειχε κοψει ο μπαμπας μετα απο 30χρονια που εκανε 3 πακετα την ημερα (απλα μια μερα ειπε δεν καπνιζω αλλο) ητανε μεεεεεεσα στα νευρα. και εγω στην εφηβεια και ηθελα να γυρναω αργα γινοσανε τσι πουτανας! :2funny:
και το άρχισες εσύ?? :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Κι ένας γνωστός μου το έκοψε προς το παρόν με τη βοήθεια του ηλεκτρονικού τσιγάρου, κοντεύει νομίζω κάνα δίμηνο, μένει να δούμε πόσο θα το κρατήσει. Βέβαια τώρα το 'χει ρίξει στο φαί
Nα αρχίσω να κάπνιζω μετά να το κόψω μπας κ πάχυνω δηλαδή; :think: :think: :think:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
προμότορας του σεξόπολις (απ'το σεξ + πόλη βγήκε το ηλίθιο όνομα;) κι εσύ, όπως οι τρύπες του σάιτ ;

:2funny: :2funny: :2funny:

ναι φιλε απο εκει ψωνιζουμε μονο.
ειναι το καλυετρο.εχει και εκπτωτικα κουπονια.
 

Επισκέπτης
τωρα τι γενικευση ηταν αυτη. :rolleyes:
Απλή διαπίστωση είναι δυστυχώς :(
Τις προάλλες είχαμε βγει 7 άτομα. Τρεις άντρες και τέσσερις γυναίκες. Δεν κάπνιζε κανένας μας, κάπνιζαν όλες τους. Και επειδή συζητήθηκε το θέμα μεταξύ σοβαρού και αστείου, παρατηρήσαμε και τους υπόλοιπους στο μαγαζί και ενώ κάπνιζαν λιγότεροι από τους μισούς άνδρες, δεν είδαμε ούτε μία γυναίκα χωρίς τσιγάρο στο χέρι :(
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
ειναι η χειραφέτηση και η ανεξαρτησία που έχουν καταφέρει.

πάντως ή το κόβεις μαχαίρι ή δε το κόβεις. τα υπόλοιπα είναι μαλακίες που σου πουλάνε επείδη ελπίζεις οτι είναι πιο υγιεινά ή οτι θα καταφέρεις να το κόψεις
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Φίλε,ευχαριστώ για την απάντησή σου.
Για πρώτη φορά στη ζωή μου,έχω την επιθυμία να το κόψω και θέλω πολύ να τα καταφέρω.
Άνθρωποι που το έκοψαν και μας μεταφέρουν τις εμπειρίες τους,μου δείχνουν το δρόμο.
Και η βελτίωση στις σεξουαλικές επιδόσεις,είναι ένα κίνητρο ακόμα.(με τα περισσευούμενα λεφτά ίσως πάρω και κανά ct :grin:)
Μακάρι να τα καταφέρω και με καμάρι να το ανακοινώσω,εδώ και παντού.

Φυσικά και θα τα καταφέρεις, θα χαρούμε πάρα πολύ να μας το ανακοινώσεις, και να δούμε και κριτική από  ct. ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Απλή διαπίστωση είναι δυστυχώς :(
Τις προάλλες είχαμε βγει 7 άτομα. Τρεις άντρες και τέσσερις γυναίκες. Δεν κάπνιζε κανένας μας, κάπνιζαν όλες τους. Και επειδή συζητήθηκε το θέμα μεταξύ σοβαρού και αστείου, παρατηρήσαμε και τους υπόλοιπους στο μαγαζί και ενώ κάπνιζαν λιγότεροι από τους μισούς άνδρες, δεν είδαμε ούτε μία γυναίκα χωρίς τσιγάρο στο χέρι :(
Που να σε φιλησει κιολας μετα ..... θα σιχαθεις φιλε......

Αηδια σκετη .... Μια πικριλα που σε ξενερωνει ειναι και που να εχει πιει κιολας  :S :headbang:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
η μυρωδια του τσιγαρου γενικα πανω σου ειναι αηδιαστικη. δεν χρειαζεται να φιλησεις καποιον για να γινει αηδιαστικη.
μου μπηκαν ιδεες να το κοψω τωρα. :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Που να σε φιλησει κιολας μετα ..... θα σιχαθεις φιλε......

Αηδια σκετη .... Μια πικριλα που σε ξενερωνει ειναι και που να εχει πιει κιολας  :S :headbang:
Εκείνη την ώρα δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα επειδή την έχεις συνηθίσει.
Ο εμετός επέρχεται άμεσα το πρωί που ξυπνάει και ανασαίνει στη μούρη σου :new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom