Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 478 άτομα (58 μέλη και 420 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δευτέρα του Πάσχα, πρωί:

Δροσοπούλου 97-Ναταλί.Από Περγάμου 27κάτω, Ρεμούνδου 21κάτω και αλλού.Ξανθιά αδιάφορη μεσήλικη με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό.

Φυλής 54 άνω-Καστανή με σπαστό μαλλί, νταρντάνα με πιασίματα.Από Φυλής 67 και Μ.Προδρόμου 16υπ.Ελεύθερο στοματικό.

[size=14pt]Φυλής 71 κάτω-Μακρυά από το αγενές ξίπασμα-τσατσόνι Εύα.[/size]

Φυλής 40-Αναστασία της Μαρίας-Μπραζίλ.Καστανή συμπαθής κατσαρομάλλα μεσήλικη με πλήρες πρόγραμμα.

Διδύμου 20-Εύα.Άλλη μία απάτη στο Διδύμου 20:
Συνεπές στις αρχές του το Διδύμου 20 για...ταχύτητα και εξυπηρέτηση  :badair:αναδεικνύει έτερον κομήτη διαγράφων τροχιά ξεπέτας και αρπαχτής.
Η καινοφανής καστανή χαριτωμένη προσεγγίζουσα την μέση ηλικία, κανονικού πάχους Εύα.
Διαδικαστική πίπα και η γνωστή χειρωνακτική σπαστική προσπάθεια να με τελειώσει από την αρχή.
Επτά λεπτά παραμονής στο δωμάτιο, χρονομετρημένα.Επτά λεπτά βιασύνης και άγχους.
"Έλα μωρό μου τελείωνε, πρέπει να φύγω" έλεγε και ξαναέλεγε.
Στα επτά λεπτά χωρίς να τελειώσω:"Πρέπει να φύγω".Κατ'ευθείαν σηκώνεται και τα μαζεύει να φύγει.Η απάντηση του κομήτη-Εύα στην διαμαρτυρία μου:
"ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΣΟΥΝΑ!"
Δηλαδή στο Διδύμου 20 είναι για 5-7 λεπτά.Καλά δασκαλεμένος ο κομήτης-Εύα από την πρώτη μέρα που έπιασε δουλειά.
Τσατσά ήταν μία σχετικά καινούργια (σε σχέση με άλλες), ξανθιά, αδύνατη, μεσήλικη και πλέον, "Ρωσίδα", δόλια και υποκριτικά ευγενική.Από Άγκυρας 12.
Ο λόγος της επίσκεψής μου;
Η προσδοκία της εξαίρεσης που επιβεβαιώνει τον κανόνα.Δυστυχώς ο κανόνας επιβεβαιώθηκε.

Διδυμου 27 κάτω-Ζάνα η βασιλική Λωξάντρα με το βασιλικό τσιμπούκι.

Αλκιβιάδους 16Β-Μαούνα για τον κ.Πύραυλο.Η Βερόνικα πρέπει να ήταν.

Κων/λεως 166υπ-Σαμπρίνα.Σχετικά καινούργιο λεπτό μελανούρι.Τα βασικά.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Δευτέρα του Πάσχα, πρωί:
[size=14pt]Φυλής 71 κάτω-Μακρυά από το αγενές ξίπασμα-τσατσόνι Εύα.[/size]

Τα πρωινά δεν είναι η Εύα, οπότε μπορείς να μπείς άφοβα . . . .  . .  :booty:

Μετά από καιρό απόχής, νηστείας & προσευχής, βόλτα στα παλιά λημέρια:

Φυλ. 92 νέο: Κλειστό
Φυλ. 92 παλιο: 2 κοπέλες. Μία ψηλή μελαχρινή με μακριά μαλλιά που μοιάζει με την Μηχαέλα του Φ.86 & μια ξανθιά.
Μ. Πρ. Αετοφωλιά: Κλειστό
Μ. Πρ. Υπογ.: Μια ξανθούλα γεματούλικη
Φυλ. 86 κάτω: η Ντιάνα, μια καινούργια ξανθιά κοντούλα κοπελίτσα. Τα βασικά. Ψιλο-άβγαλτο το μωράκι. Συνεννόηση στα Αγγλικά. Στοματικό πάντα με προφύλαξη, βάζοντας ίσα-ίσα το κεφαλάκι μέσα, αρκετό χέρι. Καλό σωματάκι, αδύνατη, μικρό στηθάκι. Γιατί όλες οι κοπέλες του Φ.84/86 έχουν ένα θέμα με το χρόνο? Για μια φορά καλή ήταν. Αλλά το άγχος δεν το μπορώ.  :S
Φυλ. 86 άνω: ένα μπαμπάτσικο μέτριο με κόκκινο baby doll.
Φυλ. 84 άνω: η πρώην Μπεμπέ-Λιλή
Φυλ. 84 κάτω: Ένα ατσούμπαλο γυφτάκι με φουλ
Φυλ. 80: η Τατιάνα, μια προ-μιλφ κοπέλα με τελειωτικό στο στόμα, καλλίγραμμο, αλλά το κομπινεζόν έκρυβε αρκετά & δεν ήθελα να ρισκάρω.
Φυλ. 59 άνω: Κλειστό
Φυλ. 59 κάτω: 2 Κοπέλες. Και τα 2 πιπίνια τα δυνατότερα χαρτιά της ημέρας. Η Σορένα & η Σάντρα (πρώην Μαρινέλα από Φ.71, 54, 84 & 17). Αν δεν με καθησυχάσει κάποιος για την Σορένα, δεν θα την ξανατιμήσω (κλαψ).  :'(
Φυλ. 65 άνω: η Αλεξάνδρα μετα φούλ. :badair:
Φυλ. 65 κάτω: Κλειστό
Φυλ. 67: η Αντίνα ?? Ξανθιά πλέον μεγαλοκοπέλα καλλίγραμμη με φούλ. Αξίζει μια δοκιμή ? ? ?  :helpplea:
Φυλ. 69 άνω: Κλειστό
Φυλ. 69 κάτω: Δεν μπήκα
Φυλ. 71 άνω: Δεν μπήκα
Φυλ. 71 Ισ.: η Λάουρα του Φ. 92/65, η πιπίνα με το piercing στο άνω χείλος
Φυλ. 71 Υπ.: Κλειστό
Φυλ. 66 παλιό: η κοντή αδύνατη Αλβανίδα από Φωκ. 22 με το φούλ
Φυλ. 66 νέο: Ένα αίσχος
Φυλ. 54 κάτω: Κλειστό
Φυλ. 54 άνω: Ένα γλυκό μακρυμάλλικο υποποταμάκι που έπαιζε & στο Μ. Πρ. 16
Φωκ. 22 & 27: κλειστά
Φωκ. 25 κάτω: Δεν μπήκα ελέω πιθανότητας ύπαρξης Λάουρας & θα ξαναέμπαινα  :boobies:
Φωκ. 25 άνω: Ένα ενδιαφέρον κοριτσάκι καλλίγραμμο, κοντούλικο, χαμογελαστό, αλλά αισθητικά με χάλασε η μεγάλη μέση της σε σχέση με τα αδύνατα άκρα της και το ανύπαρκτο στήθος της. ίσως μια άλλη φορά.  :huh:
Φωκ. 19: Μια οδοντογλυφίδα που τη διαφήμιζε ένας ψηλός τύπος με καρέ μαλλί.  :headbang:
Φωκ. 17 άνω: η Αγάπη μια ενδιαφέρουσα μεγαλοκοπέλα ξανθιά καλλίγραμμη.
Φωκ. 17 κάτω: Η Αννίτα (νομίζω) ξανθιά φαρδοκόλα με φούλ.

Αυτά.
Χρόνια Πολλά & Καλά σε όλους.
Ελπίζω να κάναμε Reset τις αμαρτίες μας και να μπορούμε να συνεχίσουμε ακάθεκτοι τώρα . .  . . .  :knockinb:

 

Επισκέπτης
Τα πρωινά δεν είναι η Εύα, οπότε μπορείς να μπείς άφοβα . . . .  . .  :booty:
To ξέρω αλλά και όταν είναι το ξίπασμα, μπαίνω.

Γιατί όλες οι κοπέλες του Φ.84/86 έχουν ένα θέμα με το χρόνο? Για μια φορά καλή ήταν. Αλλά το άγχος δεν το μπορώ.
Τα Φυλής 84-86 είναι ξεπετατζίδικα του κερατά.Τα έχουμε γράψει.

Φυλ. 84 άνω: η πρώην Μπεμπέ-Λιλή
Ανίτα αλλά και Αλίνα.Από Χωματιανού 11 κάτω, Μ.Προδρόμου 16υπ, Φυλής 92παλαιό και αλλού.ΑΠΑΤΗ.

 

Επισκέπτης
ρε παιδια το παλιοκατερινακι απο φ.66 την εχετε τσεκαρει πουθενα?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.647
Κριτικές
40
Like
3.335
Πόντοι
4.587
[size=14pt]Φυλής 71 κάτω-Μακρυά από το αγενές ξίπασμα-τσατσόνι Εύα.[/size]

Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ, στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.      

 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η παμελα απο διδυμου 20,αυτο το καστανο τουμπανακι ....την ειδε κανα ματακι; :think:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
amadeus...κορμαρα η αντινα αλλα αμα βγαλει το σουτιεν θα ξενερωσεις...μετρια πραγματα μεσα,δεν συνισταται...
bigpipis...η παμελα συνηθως ειναι απογευματα διδυμου 20...επισης μετρια πραγματα...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μετρια;;;.....μπα εγω περναω τελεια με την κορασιδα..... :fuck2:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
amadeus...κορμαρα η αντινα αλλα αμα βγαλει το σουτιεν θα ξενερωσεις...μετρια πραγματα μεσα,δεν συνισταται...

Ευχαριστώ.

Το στήθος της είναι ανύπαρκτο ή πεσμένο σε βαθμό κακουργήματος ? ? ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φυλης καμποσο (απεναντι απο το 134 που εχει δυο μαζι ... στο κατω πηγα εγω) ... Ανκα ... γλωσσιδια, ακαπελα στο κεφαλακι,σωματακι ωραιο και χυσιμο στο σωμα .... ωραιο μουνακι αλλα απο φατσα μπορουσε καλυτερα ... και τα βυζια της ηταν μικρα, κρεμασμενα και σταφυδιασμενα ....
 

Επισκέπτης
Φυλής 109 κάτω:
στο κατω πηγα εγω) ... Ανκα ... γλωσσιδια, ακαπελα στο κεφαλακι,σωματακι ωραιο και χυσιμο στο σωμα .... ωραιο μουνακι αλλα απο φατσα μπορουσε καλυτερα ... και τα βυζια της ηταν μικρα, κρεμασμενα και σταφυδιασμενα ....
Κάνε εξετάσεις για Σ.Μ.Ν.
Υπάρχει λόγος...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ, στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.     

ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ στην σκατοκαριολα τσατσα και το βρωμομπουρδελο της!
αν και πιστευω οτι σε μερικα χρόνια ή μηνες ακομα, αυτη θα ειναι η εικονα ΟΛΩΝ των μπουρδελων σε Φυλης-Μεταξουργιο με την αναδουλεια που εχει πεσει...
θα γαμαμε πλεον μονο σε στουντιο...
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ, στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.      

Η 'Άννα Ρουμάνα' που αναφέρεις αγαπητέ είναι η Άννα από Μολδαβία η ξανθιά κούκλα με
το υπέροχο κορμί και βυζί ή καμμιά άλλη; Γιατί αν είναι αυτή που φαντάζομαι και άρχισε
τους πακομαύρους γάμησέ τα κι άφησέ τα, η πιό όμορφη γκόμενα με πακομαύρους.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι την καινουργια λεει με τα πρασινα ματια...και αυτη κουκλα ειναι...
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ στην σκατοκαριολα τσατσα και το βρωμομπουρδελο της!
αν και πιστευω οτι σε μερικα χρόνια ή μηνες ακομα, αυτη θα ειναι η εικονα ΟΛΩΝ των μπουρδελων σε Φυλης-Μεταξουργιο με την αναδουλεια που εχει πεσει...
θα γαμαμε πλεον μονο σε στουντιο...
γιατι εκει δεν εχει τσαστους  κ τσατσαδες στυλ ευας??
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.647
Κριτικές
40
Like
3.335
Πόντοι
4.587
Συναγωνιστές καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλή χώνεψη
Σύντομη ενημέρωση μόνο και  μόνο για το καυλόμουνο Σορένα και ώρα 21:00

Φωκαίας 27 ισόγειο. Το ρωσίδι  Εύα από Ιάσωνος 1Β ή Γ. Την είχα πάρει κάποτε εκεί και ήταν ψιλοέπιπλο αλλά πολύ όμορφο μωρό και έχει γίνει ακόμη ομορφότερο. Από υπηρεσίες κάνει  απλό πρόγραμμα αλλά αμφιβόλου αποδόσεως.  
Φωκαίας  27 υπόγα. Μία ξανθιά με αποδεκτό σώμα και δεύτερη παχουλή αλλά ευγενική  στο σαλόνι. Νομίζω κάνουνε μόνο απλό πρόγραμμα. Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί ήμουν για αλλού ταγμένος σήμερα.
Φωκαίας 17 πάνω. Ξανθιά,  ψιλομιλφ με ελεύθερο στοματικό. Όνομα δεν είπε.
Φωκαίας 17 κάτω Απαράδεκτης εμφάνισης βουβαλάκι καστανό με κατσαρά μαλιά. Κατά δήλωση της γριάς κάνει ελεύθερο στοματικό, οθωμανικό, 69 και τέτοια. Δε θυμάμαι αν είπε όνομα.
Φυλής 66Δ  Τατιάνα, νεαρό ρωσίδι κατά δήλωση της γριάς. Κοντούλα αδύνατη καστανή και όμορφο πρόσωπο. Μου έδωσε την εντύπωση ξεπετογκόμενας. Απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 Κατερίνα. Από την άγαρμπη συμπεριφορά της στο σαλόνι και το look πρέπει να είναι μάλλον Αλβανέζα.  Κατά  τα λεγόμενα της τσατσάς,  κάνει ελεύθερο στοματικό, χύσιμο στο στόμα και πρωκτικό. Με άρπαξε από το χέρι και με τραβούσε για το δωμάτιο. Την έκανα και αυτή θύμωσε και έβριζε. Χαχαχαχααχα φόλες.
Φυλής 59 ισόγειο. Η Βλαχορουμάνα Σορένα ή κάπως έτσι. Εμφανισιακά είναι μεγάλο αστέρι, πολύ νεαρής ηλικίας, λεπτή με μακριά μαύρα μαλλιά. Έχουν γίνει ήδη αναφορές από άλλους. Αν και γράφτηκαν για τη πάρτη της σχόλια σχετικά με κονδυλωτά κλπ, εγώ πέρασα μέσα αφού έκανα πρώτα το σταυρό μου. Ήρθε μέσα και άρχισε κάτι χουφτώματα και τρυφερές περιποιήσεις στο σώμα μου. Το κατέχει καλά το επάγγελμα. Της έγλυψα λίγο τα μικρά βυζάκια της  και πρόσεξα λίγο το γατάκι της. Όντως έχει μία  πολύ μικρή σκούρα ελιά   επάνω στο χείλος αλλά πρέπει να είναι κρεατοελιά. Εξ άλλου αν είχε κονδυλώματα από πέρυσι, όπως έχει ειπωθεί, στη περιοχή εκεί θα γινόταν της πουτάνας από πληγές και η δυσοσμία θα ήταν έντονη κάτι που δεν παρατήρησα καθόλου. Φαίνεται ότι είναι καθαρή και περιποιημένη γκόμενα. Στο σεξ είναι αποδεκτή, της αρέσουν πολύ τα χάδια και είναι στυλ GFE. Όλα έγιναν με προφύλαξη (πλύθηκα και άδειασα ένα μπουκαλάκι betadine στη γύρο περιοχή), και μετά την εμπειρία που είχα χθες στο 71Β με την Ευα, την Αννούλα (η πρασινομάτα ρουμάνα) και τον αράπη πρέπει να προσέχουμε και στην Φυλής από εδώ και στο εξής. Όλες οι νατσιόνες μπαίνουν πια μέσα στα σπιτάκια και είναι και καλοδεχούμενοι.
Φυλής 92 αριστερά Η Τζενούλα η γύφτισσα από τη Βουλγαρία. Ήρθε μπροστά μου και κουνιόταν σαν τρελή, πέταξε δε ένα πάκι με σαγιονάρες και σαλβάρια έξω από το μαγαζί. Πάλι καλά. Από πρόγραμμα γνωστό σε όλους μας. Άμα μπεις μέσα γυρεύει εξτρά χρήματα για επί πλέον υπηρεσίες.
Καλό βράδυ      

         

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Συναγωνιστές καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλή χώνεψη
Σύντομη ενημέρωση μόνο και  μόνο για το καυλόμουνο Σορένα και ώρα 21:00

Φυλής 59 ισόγειο. Η Βλαχορουμάνα Σορένα ή κάπως έτσι. Εμφανισιακά είναι μεγάλο αστέρι, πολύ νεαρής ηλικίας, λεπτή με μακριά μαύρα μαλλιά. Έχουν γίνει ήδη αναφορές από άλλους. Αν και γράφτηκαν για τη πάρτη της σχόλια σχετικά με κονδυλωτά κλπ, εγώ πέρασα μέσα αφού έκανα πρώτα το σταυρό μου. Ήρθε μέσα και άρχισε κάτι χουφτώματα και τρυφερές περιποιήσεις στο σώμα μου. Το κατέχει καλά το επάγγελμα. Της έγλυψα λίγο τα μικρά βυζάκια της  και πρόσεξα λίγο το γατάκι της. Όντως έχει μία  πολύ μικρή σκούρα ελιά   επάνω στο χείλος αλλά πρέπει να είναι κρεατοελιά. Εξ άλλου αν είχε κονδυλώματα από πέρυσι, όπως έχει ειπωθεί, στη περιοχή εκεί θα γινόταν της πουτάνας από πληγές και η δυσοσμία θα ήταν έντονη κάτι που δεν παρατήρησα καθόλου. Φαίνεται ότι είναι καθαρή και περιποιημένη γκόμενα. Στο σεξ είναι αποδεκτή, της αρέσουν πολύ τα χάδια και είναι στυλ GFE. Όλα έγιναν με προφύλαξη (πλύθηκα και άδειασα ένα μπουκαλάκι betadine στη γύρο περιοχή), και μετά την εμπειρία που είχα χθες στο 71Β με την Ευα, την Αννούλα (η πρασινομάτα ρουμάνα) και τον αράπη πρέπει να προσέχουμε και στην Φυλής από εδώ και στο εξής. Όλες οι νατσιόνες μπαίνουν πια μέσα στα σπιτάκια και είναι και καλοδεχούμενοι.

Αγαπητέ Larson,

Τα ύποπτα σπυράκια τα έχει στους μηρούς εσωτερικά, πλησίον της γενετήσιας περιοχής.
Δεν ανέφερα πάνω στα "χειλάκια". . .  .. .
Δεύτερον, πέρυσι, τα είχε μόνο στην μία πλευρά, τώρα τα έχει και στις δύο.
Επίσης, τα κονδυλώματα δεν προκαλούν δυσοσμία ! ! ! Νομίζω πως ο καθένας ξέρει να ξεχωρίζει μια κρεατοελιά από μια ομάδα σπίλων σε ύποπτο σημείο.
Αν διάβαζες καλύτερα θα έβλεπες ότι ανέφερα ότι δεν είναι ευαισθησία από ξύρισμα, γιατί είναι σε περιοχή χωρίς πιθανή τριχοφυΐα (μηροί) & η δικαιολογία της για την ύπαρξή τους με ανησυχεί πολύ περισσότερο.

Σίγουρα σαν σέρβις, το μωράκι δεν παίζεται. Αλλά η ανασφάλεια με φοβίζει . . .  . .  
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.647
Κριτικές
40
Like
3.335
Πόντοι
4.587
Η 'Άννα Ρουμάνα' που αναφέρεις αγαπητέ είναι η Άννα από Μολδαβία η ξανθιά κούκλα με
το υπέροχο κορμί και βυζί ή καμμιά άλλη; Γιατί αν είναι αυτή που φαντάζομαι και άρχισε
τους πακομαύρους γάμησέ τα κι άφησέ τα, η πιό όμορφη γκόμενα με πακομαύρους.
Πρόκειται για την Άννα (ρουμάνα) τη πρασινομάτα και όχι τη ξανθιά Άννα που δούλευε παλιά και που έχει να εμφανιστεί πάρα πολύ καιρό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom