Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 157 άτομα (9 μέλη και 148 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αποσπασματικη ενημερωση απο χθεσινη μεταμεσονυχτια βολτα στην Φυλης, εν μεσω στουντιοτσαρκας:

Διδυμου 20 : Ευα, Πρωτη φορα την εβλεπα, Ψηλη, ωραια κοπελα, με ελευθερο στματικο.

Διδυμου 18Α (ισογειο): Αντριαννα η γνωστή

Δισυμου 18Β (υπογειο) : Αλίονα η γνωστη απο το 18Α

Αγκυρας 1Α : Βικυ. Κοπελα που εχει διορθωσει σφαλμα της φυσης.

Φωκαίας 27Β ισογειο : Αλμπινα. Η ξανθια καλλονη με την ξυνιλα εως τον θεο. Κριμα

Φυλης 74: Μαριαννα. Νεαρη μελαχρινη υπεροβολικα αδυνατη.

Φυλης 86 (οροφος): Καρλα η καυλα.γνωστη και μη εξαιρετεα, μου επισε τα @@κια σαν απελπιδα πορσπαθεια να με πεισει να περασω στο δωματιο. Στο τσακ δεν τα καταφερε...

Φυλης 136 οροφος :Η ξανθια με τα γυαλάκια.

Φυλης 109Β : Ανκα η γνωστη Ρουμανα απο το Πιπινου 65 σε καστανη πλεον εκδοση και μαιμου τατουαζ στην μεση. Γελαστη και προσχαρη.

Φυλης 59: Αφροδιτη εντυπωσιακη  μελαχρινη με ωραιο στηθος

Φυλης 71Γ (υπογειο) : Αδυνατη μελαχρινη, αυτοδιαφημιζομενη σαν η μελαχρινη Τζουλια....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φυλής 109 κάτω:Κάνε εξετάσεις για Σ.Μ.Ν.
Υπάρχει λόγος...

............. τσαααααπρρρρρρρρρρρρρρρ ..... εεεε παλικαρακι σου εχω στειλει και πμ .... οταν λες κατι και τοσο σοβαρο να ξερεις να το στηριζεις .... δεν μας ειπες ???? .... ποιος ειναι ο λογος που πρεπει να κανω εξετασεις .... 
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυποι μου γυροβολια στην καυλα σημερα
απογευματινες βαρδιες ολες
αρχισα απο δροσοπουλου 98,αλινα,ουκρανσκι 25αρα,με το κλασσικο προγραμμα του σπιτιου,νεα αφιξη δεν την ειχα ξαναδει τουλαχιστον στα μπουρδελα που παω εγω,εξαερωση νο1 εκει
δροσοπουλου 97,ξενια,επισης νεα αφιξη,μιλφακι που θα τιμηθει στο μελλον,προγραμμα οτι και στο δροσοπουλου 98
φωκαιας 27α 2 κοπελες,μικρες σε ηλικια και ψιλοξενερωτες :S
Φωκαίας 27Β,μια μουναρα μοντελε,αλμπινα,απτα πιο ωραια που εχω δει τωρα τελευταια,φυσικα εφαγε ακυρο αφου εγω δεν γουσταρω πουτανες στυλ μοντελου
πηγαινοντας προς διδυμου ειδα στον δρομο με πολιτικα την αντριαννα
περουκινι,μινι τιγρε φουστα και διχτυ καλσον
καταλαβα οτι στην θεση της θα ειναι η αλιονα και πηγα καρφι εκει για  :pipa1:
δεν πηγα σε πολλα σημερα να δω τι παιζει αφου μπηκα αμεσως για γαμησι στο δροσοπουλου 98
μαλακια βεβαια γιατι επαιζε μιλφ στο δροσ 97 αλλα δεν ρισκαρα να δω για ακομα μια φορα την φολα την χριστινα
η μικρη ειναι καινουργια στο αθλημα,αυτο ειναι κατι που με εξιταρει οπως ειναι γνωστο
σωματακι αρκετα καλο,μικρο βυζι,φατσα κλασσικη σλαβα
τσιμπουκι ερασιτεχνικο αλλα το καλο ηταν οτι δεν μουτρωνε και δεχοταν παρατηρησεις
εντυπωση μου εκανε το μουνακι της οπου ηταν μυρωδατο σε σημειο μεχρι και εγω να μπω στον πειρασμο να το γλυψω,δεν το εκανα ομως
γενικα πρεπει αν αποκτησει εμπειρια
αφου εγινε η πρωτη εξαερωση δεν ενοιωθα ικανοποιημενος,επρεπε να επισκεφτω επαγγελματια
πηγα στην αλιονα αλλα δεν σας κουραζω με λεπτομερειες αφου ολοι ξερετε τι εστι αλιονα

τελος γυρισα σπιτι εβαλα την νεα τσοντα της τζουλιας οπου το επαιξα 2 φορες...
ετσι για ηρεμησω...
εχυσα βγαζοντας σαλια και φωναζοντας χυνωωωωωωωωωωω αλλα φοιτητης22οπα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

ΑΝ δεν σου πεφτει μακρυα αξιζει να περνας απο αυτο το μαγαζακι.

Ειναι ενα απο τα καλα της περιοχης εαν δεν εισαι φανατικος της καλτ εμπειριας.  ;)

Για οσους δεν ειναι γερολυκοι των μπουρδελων και διαβαζουν για πρωτη φορα το θρεντ

ειναι με λιγα και απλα λογια πρωταρηδες.... εγω τους προτεινω τα εξης σπιτακια

1. ΑΓαθουπολεως 54

2. ΦΥλης 200

3. Διδυμου 8

4. ΚΝιδου 18 (ΛΙοσιων)

ενιοτε και στα σπιτακια του Μαρκαριαν τσατσου στα της ΑΛκιβιαδου


Π.Σ και εκει που δουλευει η Ντενισα η ξανθια  :grin:
Ευχαριστω για την προσοχη σας αδιστακτοτατοι τυποι της μπουρδελοκαταστασης.  :headbang2: :headbang2: :headbang2:

τυποι μου γυροβολια στην καυλα σημερα
απογευματινες βαρδιες ολες
αρχισα απο δροσοπουλου 98,αλινα,ουκρανσκι 25αρα,με το κλασσικο προγραμμα του σπιτιου,νεα αφιξη δεν την ειχα ξαναδει τουλαχιστον στα μπουρδελα που παω εγω,εξαερωση νο1 εκει
δροσοπουλου 97,ξενια,επισης νεα αφιξη,μιλφακι που θα τιμηθει στο μελλον,προγραμμα οτι και στο δροσοπουλου 98
φωκαιας 27α 2 κοπελες,μικρες σε ηλικια και ψιλοξενερωτες :S
Φωκαίας 27Β,μια μουναρα μοντελε,αλμπινα,απτα πιο ωραια που εχω δει τωρα τελευταια,φυσικα εφαγε ακυρο αφου εγω δεν γουσταρω πουτανες στυλ μοντελου
πηγαινοντας προς διδυμου ειδα στον δρομο με πολιτικα την αντριαννα
περουκινι,μινι τιγρε φουστα και διχτυ καλσον
καταλαβα οτι στην θεση της θα ειναι η αλιονα και πηγα καρφι εκει για  :pipa1:
δεν πηγα σε πολλα σημερα να δω τι παιζει αφου μπηκα αμεσως για γαμησι στο δροσοπουλου 98
μαλακια βεβαια γιατι επαιζε μιλφ στο δροσ 97 αλλα δεν ρισκαρα να δω για ακομα μια φορα την φολα την χριστινα
η μικρη ειναι καινουργια στο αθλημα,αυτο ειναι κατι που με εξιταρει οπως ειναι γνωστο
σωματακι αρκετα καλο,μικρο βυζι,φατσα κλασσικη σλαβα
τσιμπουκι ερασιτεχνικο αλλα το καλο ηταν οτι δεν μουτρωνε και δεχοταν παρατηρησεις
εντυπωση μου εκανε το μουνακι της οπου ηταν μυρωδατο σε σημειο μεχρι και εγω να μπω στον πειρασμο να το γλυψω,δεν το εκανα ομως
γενικα πρεπει αν αποκτησει εμπειρια
αφου εγινε η πρωτη εξαερωση δεν ενοιωθα ικανοποιημενος,επρεπε να επισκεφτω επαγγελματια
πηγα στην αλιονα αλλα δεν σας κουραζω με λεπτομερειες αφου ολοι ξερετε τι εστι αλιονα

τελος γυρισα σπιτι εβαλα την νεα τσοντα της τζουλιας οπου το επαιξα 2 φορες...
ετσι για ηρεμησω...
εχυσα βγαζοντας σαλια και φωναζοντας χυνωωωωωωωωωωω αλλα φοιτητης22οπα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Και τι αγωνίζονται εκεί ? ?
εγω εχω δει 2
μια αλα στυλ σουγκλακος
και αυτη που γαμησε ο μορτης
μια με μυτη σαν μπουγατσομαχαιρο
URL]] :2funny:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
πρωι στη φυλης (σπανιο...) μονο και μονο για να τσεκαρω δυο κοπελες που ειχα
αρκετο καιρο να δοκιμασω και μου ειχαν αφησει πολυ καλες εντυπωσεις τοτε...

-φυλης 66 παλιο,μαρια,φουλ προγραμμα...αδυνατη κοντη,εμφανισιακα κατω του μετριου...μεσα πολυ καλη ομως,τιμιο 100%...
-φυλης 136,αννα-πιτσος (ειχα να τη δοκιμασω απο το φ65,2 χρονια),απλο προγραμμα...μελαχροινη αδυνατη,πολυ ομορφη...μεσα παρα πολυ καλη,βελτιωμενη,τιμιο 100% επισης...και ναι...βιαζοταν,αλλα αμα τα κανεις ολα οπως πρεπει σωστα τοτε ο.κ...απο την αλλη,δεν ειχα καμια ορεξη να περιμενω στο δωματιο μιση ωρα...3 μεσα,3 στο σαλονι,η μονη κοπελα που ειχε δουλεια...

τωρα,ενημερωτικα,αν και δεν τα ξερω τα πρωινα,οποτε συμπληρωνεται οπου ξερετε...
-φυλης 66 νεο,αδιαφορο μελαχροινο...
-φυλης 65,μελαχροινο καλο,φουλ προγραμμα ειπε,ξεπετα μου φανηκε...
-φυλης 69,αννα,η γνωστη...
-φυλης 80,αστο καλυτερα...
-φυλης 74,ενα ξανθο,μετριο προς καλο,φουλ προγραμμα...
-φυλης 71 (της ευας),ενα μελαχροινο σουπερ αστερι...οχι η αννα η απογευματινη...
-Φυλής 67,μελαχροινο αδιαφορο..
-φυλης 59,2 μουναρες για καλλιστεια...σορινα και σαντρα...μελαχροινο και ξανθο αντιστοιχα,το ξανθο πιο καλο...
-φυλης 92 παλιο,ξανθο τροφαντο και μελαχροινο αδυνατο...
-φυλης 92 νεο,ενα κακομοιρο μελαχροινο με τατου αδυνατο...
-φυλης 109 πανω,μαργαριτα,2μετρη ξανθια...
-φυλης 109 κατω,ανκα,παρακαλουσε ενα πακη να μπει...δεν ειναι τοσο ασχημη τελικα...
-φυλης 134 ισογειο,ενα ξανθο ζουμπουρλουδικο κοντουλι...καλο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εγω εχω δει 2
μια αλα στυλ σουγκλακος
και αυτη που γαμησε ο μορτης
μια με μυτη σαν μπουγατσομαχαιρο http://[URL unfurl="true"]www.fountas.gr/thumbnails/683/200x400/img1962-557.jpg[/img[/URL]] :2funny:
[/quote]

τυπε αυτη που ειχα παρει τοτε ηταν καλο μουνακι... !!!

Θα παω απο περιεργεια να δω την αλιονα και αν ειναι καμια περιεργη

απο αυτες που σ αρεσουν θα φας μεγαλο κραξιμο  ;D
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε αυτη που ειχα παρει τοτε ηταν καλο μουνακι... !!!

Θα παω απο περιεργεια να δω την αλιονα και αν ειναι καμια περιεργη

απο αυτες που σ αρεσουν θα φας μεγαλο κραξιμο  :grin:
τυπε εμφανισιακα θα σαρεσει
αν και θα σου προτεινα να δοκιμασεις πιο καλτ καταστασεις
κατι σε ζανα,με το βασιλικο της τσιμπουκι :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε αυτη που ειχα παρει τοτε ηταν καλο μουνακι... !!!
τυπε καλη ηταν απλα η μυτη ηταν περιεργη
αλλα εγω εχω γαμησει και χειροτερη
δικε μου ειχε μια μυτη,δεν εχω δει μεγαλυτερη σε γυναικα ποτε
μιλαμε για τρομερη μουτσουνα :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε εμφανισιακα θα σαρεσει
αν και θα σου προτεινα να δοκιμασεις πιο καλτ καταστασεις
κατι σε ζανα,με το βασιλικο της τσιμπουκι :2funny: :2funny:

Ρε τυπε εσυ μενεις και κοντα  :-

θα πηγαινα καθε μερα τουλαχιστον για τσαρκα αν εμενα κοντα κεντρο :P :P

ΑΠο εδω πανω απο την Πευκη μεχρι να το παρω αποφαση να κατεβωωωωω γαμησετα ρε ...

τεσπα μην σπαμαρουμε... χρωσταω καποιες ενημερωσεις... οποτε θα τα ξαναπουμε αδιστακτοτατοι  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε καλη ηταν απλα η μυτη ηταν περιεργη
αλλα εγω εχω γαμησει και χειροτερη
δικε μου ειχε μια μυτη,δεν εχω δει μεγαλυτερη σε γυναικα ποτε
μιλαμε για τρομερη μουτσουνα :rockon:

ΧΑΧΧΑ ναι μουρη ειχε περιεργη.... βασικα ετεινε προς την εκφυλοφατσα με στοιχεια κινεζας αλλα οχι αληθινης κινεζας καταλαβαινεις πως το λεω.. ειχε κατι περιεργο στα ματια... και ηταν και φοβισμενο.... μπηκες τελικα σε αυτην??? Σε ορισμενα πραγματα ειναι υπακουη παντως αν μπει μεσα κανας κρεμανταλας και της παρει λιγο τον αερα θα περασει καλα.... ονομα δεν θυμαμαι ενα κοκκινομαλικο κοντοπουτανο ειναι.

Π.Σ Εκανε και κολπακια στο τσιμπουκι γυρω απο την ουρηθρα με το γλωσιδι της  :2funny: :2funny: :2funny:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
τυπε αυτη που ειχα παρει τοτε ηταν καλο μουνακι... !!!

Θα παω απο περιεργεια να δω την αλιονα και αν ειναι καμια περιεργη

απο αυτες που σ αρεσουν θα φας μεγαλο κραξιμο  :grin:
φιλε,αν μου επιτρεπεις,αξιζει ενα τεστ σε Αλιονα..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ΧΑΧΧΑ ναι μουρη ειχε περιεργη.... βασικα ετεινε προς την εκφυλοφατσα με στοιχεια κινεζας αλλα οχι αληθινης κινεζας καταλαβαινεις πως το λεω.. ειχε κατι περιεργο στα ματια... και ηταν και φοβισμενο.... μπηκες τελικα σε αυτην??? Σε ορισμενα πραγματα ειναι υπακουη παντως αν μπει μεσα κανας κρεμανταλας και της παρει λιγο τον αερα θα περασει καλα.... ονομα δεν θυμαμαι ενα κοκκινομαλικο κοντοπουτανο ειναι.
ναι τυπε κατι σε λατινα εκανε,δεν μπορεσα να καταλαβα
οχι τυπε αφου ειχες πει οτι δεν αφηνε χουφτωματα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
φιλε,αν μου επιτρεπεις,αξιζει ενα τεστ σε Αλιονα..

ΑΠοφευγω τον πολυ κοσμο.... τοτε ειχα μπει στην αντριαννα βεβαια αλλα ηξερα πως αυτη δεν βιαζεται.... θα δουμε ρε αναλογα δεν ειμαι στανταρ τυπος εγω μπορει να μου την βιδωσει καμια μερα και να μπω και σε κανα κεντρικο να τον δωσω ακαποτο τσιμπουκι αμα μου σαλεψει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βασικα αυτη απο αγαθ απολυτε δεν ειναι οτι δεν επετρεπε χουφτωματα απλα ειχε κατσει αβολα αν μπει
μεσα κανας κρεμανταλας και της το πει ισως τον αφησει γιατι ηταν δεκτικη σε παρατηρησεις... απλα εγω δεν ειμαι απο τους τυπους που θα ζαλισει το μουνι στην πουτανα γιατι αν ειναι να το κανει αλλα αγγαρεια θα ξενερωσω και αλλο οποτε γαμα το πολυ πολυ θα χασω ενα 20αρικο για αυτο περνω 2 μαζι αν χασω κανενα μετα να παω σε αλλο  :2funny: :2funny: :2funny:

τα ειπαμε φιλοι μου... Δεν εχω να πω κατι αλλο μην σας ζαλιζω αδικα τα αρχιδια θα τα ξαναπουμε με περισσοτερες λεπτομερειες απο τα πορνεια εεεε πεδια της μαχης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
86 β σελενα...-μελαχρινη σπαστα μαλια((μακρια μαγκες...πολυ μακρια ομως..-εχω ανεβασει κριτικη..)
69 πανω χριστινα
67 ενα απιστευτο ξανθο με κορμι τσοντας...γυρο στα 30...-οποιος την εχει παρει..-ας πει εντυπωσεις...
65 ανω -δεν ηταν η καρμεν -ηταν ενα αλλο καστανο..εκ ρουμανιας με το ιδιο προγραμμα....-η καρμεν επιστρεφει σε 1 μηνα...-ιδωμεν...
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
τυποι μου γυροβολια στην καυλα σημερα
απογευματινες βαρδιες ολες
αρχισα απο δροσοπουλου 98,αλινα,ουκρανσκι 25αρα,με το κλασσικο προγραμμα του σπιτιου,νεα αφιξη δεν την ειχα ξαναδει τουλαχιστον στα μπουρδελα που παω εγω,εξαερωση νο1 εκει
δροσοπουλου 97,ξενια,επισης νεα αφιξη,μιλφακι που θα τιμηθει στο μελλον,προγραμμα οτι και στο δροσοπουλου 98
φωκαιας 27α 2 κοπελες,μικρες σε ηλικια και ψιλοξενερωτες :S
Φωκαίας 27Β,μια μουναρα μοντελε,αλμπινα,απτα πιο ωραια που εχω δει τωρα τελευταια,φυσικα εφαγε ακυρο αφου εγω δεν γουσταρω πουτανες στυλ μοντελου
πηγαινοντας προς διδυμου ειδα στον δρομο με πολιτικα την αντριαννα
περουκινι,μινι τιγρε φουστα και διχτυ καλσον
καταλαβα οτι στην θεση της θα ειναι η αλιονα και πηγα καρφι εκει για  :pipa1:
δεν πηγα σε πολλα σημερα να δω τι παιζει αφου μπηκα αμεσως για γαμησι στο δροσοπουλου 98
μαλακια βεβαια γιατι επαιζε μιλφ στο δροσ 97 αλλα δεν ρισκαρα να δω για ακομα μια φορα την φολα την χριστινα
η μικρη ειναι καινουργια στο αθλημα,αυτο ειναι κατι που με εξιταρει οπως ειναι γνωστο
σωματακι αρκετα καλο,μικρο βυζι,φατσα κλασσικη σλαβα
τσιμπουκι ερασιτεχνικο αλλα το καλο ηταν οτι δεν μουτρωνε και δεχοταν παρατηρησεις
εντυπωση μου εκανε το μουνακι της οπου ηταν μυρωδατο σε σημειο μεχρι και εγω να μπω στον πειρασμο να το γλυψω,δεν το εκανα ομως
γενικα πρεπει αν αποκτησει εμπειρια
αφου εγινε η πρωτη εξαερωση δεν ενοιωθα ικανοποιημενος,επρεπε να επισκεφτω επαγγελματια
πηγα στην αλιονα αλλα δεν σας κουραζω με λεπτομερειες αφου ολοι ξερετε τι εστι αλιονα

τελος γυρισα σπιτι εβαλα την νεα τσοντα της τζουλιας οπου το επαιξα 2 φορες...
ετσι για ηρεμησω...
εχυσα βγαζοντας σαλια και φωναζοντας χυνωωωωωωωωωωω αλλα φοιτητης22οπα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εισαι αρχηγος λεμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom