Νέα

Επικίνδυνα μπουρδέλα SOS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Επισκέφτηκα δύο μπουρδέλα ύστερα από καιρό αυτές τις μέρες, και μετάνιωσα την ώρα και τη στιγμή.
1) Σάββατο απόγευμα, Καλύμνου 36, Νανά. Βγαίνει από το δωμάτιο λέγοντας ένα καχεκτικό γεια. Δεν μου έκανε καμία εντύπωση, αλλά είπα να τη δοκιμάσω, λόγω της ιστορίας της. Δίνω τα 25, μπαίνω στο δωμάτιο, ξεντύνομαι και... βλέπω ένα καλαθάκι στο οποίο υπήρχαν χύμα προφυλακτικά, στο προσκέφαλο! Τρομάζω, βγαίνω αμέσως έξω, λέω στον τσάτσο "Μου έστειλαν μήνυμα ότι πήγε ο αδερφός μου στο νοσοκομείο" και εξαφανίζομαι. Έλεος!!!
2) Κυριακή βράδυ αργά (2 το βράδυ). Αλκιβιάδου 16Α, η θεία Τάνια. Έχω ξαναπάει για πλάκα δύο φορές στο παρελθόν. Με το που μπαίνει, με θυμήθηκε και άρχισε να μου λέει: να μην έρχεσαι το πρωί, αυτή η Φώφη είναι άρρωστη, φοράει περούκα γιατί δεν έχει μαλλιά, τα δωμάτια γίνονται τόσο βρώμικα που δεν μπορώ μετά να μπω μέσα κ.λπ.
Εγώ δεν την έχω δει, αλλά σίγουρα τώρα δεν πρόκειται να τη δω.
Όσο για την Τάνια, τι να πω, χάλασε κι αυτή! Στα 5 λεπτά, μου λέει: Α, είσαι δύσκολος εσύ, άντε, τελείωνε, να φύγεις!
Και της λέω: όπα, κάτσε, 5 λεπτά είμαι εδώ!
Και λέει: καλά, καλά, τελείωνε!!!
Μου έσπασε τα νεύρα και έφυγα.
Έλεος με τα κωλομπουρδέλα!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε  delicious  η νανα και η τανια ειναι εμφανισημες  αντικειμενικα?
οι καποτες που ειδες ηταν χρησιμοποιημενες?
 
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μιλάμε για μπάζα ολκής, ειδικά η Τάνια. Δεν έχει σημασία αν ήταν χρησιμοποιημένες ή όχι. ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΠΟΤΑ=ΚΙΝΔΥΝΟΣ-ΘΑΝΑΤΟΣ!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
καλα τοσες αναφορες εδω στο site για ρδελα σε αυτα βρηκες να πας..!!

καλα εκανες και εφυγες..!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
φιλε  delicious  η νανα και η τανια ειναι εμφανισημες  αντικειμενικα?
οι καποτες που ειδες ηταν χρησιμοποιημενες?

μηπως τα προφυλακτικα ηταν εκει για διακοσμητικους λογους;  αντι για λουλουδια ας πουμε ή αντι για ενα ντεκορ με κοχυλια;   :dancing:  :headbang:  :idiot:  :2funny:  :2funny:  :2funny:    :think:  :think:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Πάντως, σαν κτίρια , όλα επικίνδυνα είναι  :think:...Για να σοβαρευτούμε, υπάρχει σχετικό θρεντ με "βρώμικους οίκους ανοχής", όπου αναφέρονται αρκετά μπουρδέλα προς αποφυγήν...
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
φιλε deicidious τοσα "σπιτακια" υπαρχουν σε αυτα βρηκες να πας...καλα εκανες παντως που το ανεφερες.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Επισκέφτηκα δύο μπουρδέλα ύστερα από καιρό αυτές τις μέρες, και μετάνιωσα την ώρα και τη στιγμή.
1) Σάββατο απόγευμα, Καλύμνου 36, Νανά. Βγαίνει από το δωμάτιο λέγοντας ένα καχεκτικό γεια. Δεν μου έκανε καμία εντύπωση, αλλά είπα να τη δοκιμάσω, λόγω της ιστορίας της. Δίνω τα 25, μπαίνω στο δωμάτιο, ξεντύνομαι και... βλέπω ένα καλαθάκι στο οποίο υπήρχαν χύμα προφυλακτικά, στο προσκέφαλο! Τρομάζω, βγαίνω αμέσως έξω, λέω στον τσάτσο "Μου έστειλαν μήνυμα ότι πήγε ο αδερφός μου στο νοσοκομείο" και εξαφανίζομαι. Έλεος!!!
2) Κυριακή βράδυ αργά (2 το βράδυ). Αλκιβιάδου 16Α, η θεία Τάνια. Έχω ξαναπάει για πλάκα δύο φορές στο παρελθόν. Με το που μπαίνει, με θυμήθηκε και άρχισε να μου λέει: να μην έρχεσαι το πρωί, αυτή η Φώφη είναι άρρωστη, φοράει περούκα γιατί δεν έχει μαλλιά, τα δωμάτια γίνονται τόσο βρώμικα που δεν μπορώ μετά να μπω μέσα κ.λπ.
Εγώ δεν την έχω δει, αλλά σίγουρα τώρα δεν πρόκειται να τη δω.
Όσο για την Τάνια, τι να πω, χάλασε κι αυτή! Στα 5 λεπτά, μου λέει: Α, είσαι δύσκολος εσύ, άντε, τελείωνε, να φύγεις!
Και της λέω: όπα, κάτσε, 5 λεπτά είμαι εδώ!
Και λέει: καλά, καλά, τελείωνε!!!
Μου έσπασε τα νεύρα και έφυγα.
Έλεος με τα κωλομπουρδέλα!

Μπραβο ρε φιλε. Να σωσεις κανεναν απροσεχτο...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Deicidious που είσαι χαμένος ρε χαμένε ???
 
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Έλα, Spermbob, επέστρεψα. Για τα καλά αυτή τη φορά! :)
Μη σου πω ότι θα ξαναπάω για τη γιαγιά στο 73 και για τη γιαγιά στην Προύσσης. :))
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Φυλής 71 κάτω:Μακρυά!!!
H γνωστή δόλια, ξιπασμένη, αναιδής τσατσά Εύα.[/size]
[size=14pt]Φαινόμενο ξιπασιάς, πονηριάς και υποκριτικής ευγένειας.[/size]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.614
Πόντοι
41.447
[size=14pt]Φυλής 71 κάτω:Μακρυά!!!
H γνωστή δόλια, ξιπασμένη, αναιδής τσατσά Εύα.[/size]
[size=14pt]Φαινόμενο ξιπασιάς, πονηριάς και υποκριτικής ευγένειας.[/size]

ρε που το ξεθαψες αυτο το θρεντ ...απο το 2007!!!???? :2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ (24-4), στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.      
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ (24-4), στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.      

Φιλε αν ειναι πηγαινε μεταξουργειο, εκει δεν παιζουν πακια , νεγροι και τετοιες μαλακιες. Εχει μονο Ελληνες

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Φυλής 71β (κάτω):
[size=14pt]Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ.[/size] Εχθές  βράδυ (24-4), στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα.[size=14pt] Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού.[/size] Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί

Φιλε αν ειναι πηγαινε μεταξουργειο, εκει δεν παιζουν πακια , νεγροι και τετοιες μαλακιες. Εχει μονο Ελληνες
:2funny: :2funny: :2funny:
Σόδομα και Γόμορα κ.Τζον Τίκη...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
...με αφορμη το post του larson ,θυμηθηκα κανα δυο περιστατικα
1) πριν μερικους μηνες στο μεταξι διαλεξα ενα ρουμανακι στην τυχη για ν'αδειασω...και πανω στη φαση πεσανε και κατι γλωσσοφιλα (ναι ειμαι μαλακας το ξερω  ;) ) ,μετα απο καμια βδομαδα ξαναπερναω απο το μαγαζι και την ειδα στο σαλονι να φιλαει στο στομα πακηδες για να τους δελεασει να μπουν  :headbang: :headbang: :headbang:
2)μια αλλη ,αφου τελειωσε με μενα , ανοιξε την πορτα του δωματιου , και τριβοτανε σ'εναν μαυρο (κατραμι) που καθοτανε στο σαλονι  :headbang: :headbang: :headbang:

εχουν ξεφυγει τελειως τα βλαμενα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Θεωρώ ότι από τα πιο επικίνδυνα μπουρδέλα αυτή τη στιγμή στην Αθήνα είναι:
1)   το Ιάσωνος 44 που έχει πληρότητα 100% σε πάκια, αράπηδες, άραβες και σχηστομάτιδες οι δε πουτάνες εκεί μέσα κάνουν υποχρεωτικά ακάποτα τσιμπούκια κωλοφεράτζες φιλιά στα στόματα κλπ. Προχθές πέρασα μια βόλτα και έζεχνε το κωλόσπιτο από παστρουμά και κάρι. Φίσκα με πάκια τα οποία μπαίνανε στα δωμάτια κακήν κακώς με παντόφλες και λαδωμένα ρούχα από τη γλίτσα. Κάθισα όμως να δω ποια ήτανε μέσα. Βγήκε μια χοντροκώλα μαυρομάλλα και η κωλοτσατσά ρωσίδα ξανθιά που το παίζει αυστηρή έλεγε ακάποτα τσιμπούκια πρωκτικά γλωσσόφιλα κλπ.

2) Το Ιάσωνος 46 με τον μακρόστενο διάδρομο. Εκεί μέσα είναι κέντρο υποδοχής λαθρομεταναστών που μόλις αφήχθησαν στην Ελλάδα μέσα σε κρυψώνα νταλίκας. Δε μπορώ αλλιώς να κάνω περιγραφή. Οι πουτάνες συνήθως κάνουν τα ίδια πράγματα όπως π.χ. η ρουμάνα Λίλη. Μόλις δει πάκι ή αφγάνι χιμάει απάνω τους και αρχίζει να τους γλύφει και να λέει θα τελειώσεις στο στόμα μου. Τη συγκεκριμένη την είχα πάρει πριν τριμηνίας και ακόμη δεν χρειάστηκε να πάω νοσοκομείο. Τα δωμάτια είναι ετοιμόρροπα γεμάτο ψωλοχύματα (είχα πάρει εκεί μία μιχαέλα ρουμάνα και πολύ ωραίο μουνί)

3) Κεραμικού 13Α.  Τα ίδια σκατά είναι και αυτό, τίγκα στη πακιστανική μπίχλα. Εκτός τούτου, μια φορά που πέρασα μέσα να πηδήξω ένα 17χρονο (μπορεί και μικρότερο) ρουμανάκι   ή κάτι τέτοιο (νεοαφηχθέν),  μόλις μπήκα στο κωλοδωμάτιο πλακώσανε τα ερπιστριοφόρα (κατσαρίδες) για να με υποδεχτούνε. Πάνω στο κρεβάτι ήταν καμιά δεκαριά και κάνανε βόλτες, στο πάτωμα γινότανε ο χαμός του κυρίου, τελειωμένο κατσταριδόσπιτο. Πήρα μαύρο δρόμο. Φέρε τα λεφτά ρε μαλάκα κωολόχοντρε (τσάτσος) πίσω και άντε να γαμίσεις εσύ εκεί μέσα.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Θεωρώ ότι από τα πιο επικίνδυνα μπουρδέλα αυτή τη στιγμή στην Αθήνα είναι:
1)  το Ιάσωνος 44 που έχει πληρότητα 100% σε πάκια, αράπηδες, άραβες και σχηστομάτιδες οι δε πουτάνες εκεί μέσα κάνουν υποχρεωτικά ακάποτα τσιμπούκια κωλοφεράτζες φιλιά στα στόματα κλπ. Προχθές πέρασα μια βόλτα και έζεχνε το κωλόσπιτο από παστρουμά και κάρι. Φίσκα με πάκια τα οποία μπαίνανε στα δωμάτια κακήν κακώς με παντόφλες και λαδωμένα ρούχα από τη γλίτσα. Κάθισα όμως να δω ποια ήτανε μέσα. Βγήκε μια χοντροκώλα μαυρομάλλα και η κωλοτσατσά ρωσίδα ξανθιά που το παίζει αυστηρή έλεγε ακάποτα τσιμπούκια πρωκτικά γλωσσόφιλα κλπ.

2) Το Ιάσωνος 46 με τον μακρόστενο διάδρομο. Εκεί μέσα είναι κέντρο υποδοχής λαθρομεταναστών που μόλις αφήχθησαν στην Ελλάδα μέσα σε κρυψώνα νταλίκας. Δε μπορώ αλλιώς να κάνω περιγραφή. Οι πουτάνες συνήθως κάνουν τα ίδια πράγματα όπως π.χ. η ρουμάνα Λίλη. Μόλις δει πάκι ή αφγάνι χιμάει απάνω τους και αρχίζει να τους γλύφει και να λέει θα τελειώσεις στο στόμα μου. Τη συγκεκριμένη την είχα πάρει πριν τριμηνίας και ακόμη δεν χρειάστηκε να πάω νοσοκομείο. Τα δωμάτια είναι ετοιμόρροπα γεμάτο ψωλοχύματα (είχα πάρει εκεί μία μιχαέλα ρουμάνα και πολύ ωραίο μουνί)

3) Κεραμικού 13Α.  Τα ίδια σκατά είναι και αυτό, τίγκα στη πακιστανική μπίχλα. Εκτός τούτου, μια φορά που πέρασα μέσα να πηδήξω ένα 17χρονο (μπορεί και μικρότερο) ρουμανάκι  ή κάτι τέτοιο (νεοαφηχθέν),  μόλις μπήκα στο κωλοδωμάτιο πλακώσανε τα ερπιστριοφόρα (κατσαρίδες) για να με υποδεχτούνε. Πάνω στο κρεβάτι ήταν καμιά δεκαριά και κάνανε βόλτες, στο πάτωμα γινότανε ο χαμός του κυρίου, τελειωμένο κατσταριδόσπιτο. Πήρα μαύρο δρόμο. Φέρε τα λεφτά ρε μαλάκα κωολόχοντρε (τσάτσος) πίσω και άντε να γαμίσεις εσύ εκεί μέσα.
εμενανε παντωσ μοθ αρεσοθν πολθ αθτα τα πορδελλλα !
εχω περασει αξεχαστεσ στιγμεσ και θα ξαπαω και αλλεσ φορεσ!
σε βρισκω ηπερβολικο στην κριτική σοθ !!
ισα ισα εχει πολλη καλεσ ποθτανεσ και περνασ καλά!!
επισησ δεν εχω δει ποτε κατσαρίδα και αλλο τρωκτικο να περνα εκει!
και οι τσατσαδεσ ειναι πολλη εβγενικέσ και καλέσ μαζι μοθ!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom