Νέα

Επικίνδυνα μπουρδέλα SOS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Στην αρχή προσπάθησα με σκουπόξυλο αλλά το δάγκωνε με μανία.Έπειτα φοθηθηκα γιατί ήταν και θηρίο σαν γάτα και έβρασα νερό σε μιά καραβάνα.Του την ρίχνω όπως κρυβόταν πίσω απο την λεκάνη.Πετάγεται έξω και αρχίζω τις ξυλιές.Πάλι κρύβεται πίσω.Δεύτερη καραβάνα με βραστό νερό.Πάλι ξύλο.Ε στην τρίτη καραβάνα εξαντλήθηκε απο τα εγκαύματα και του έλιωσα το κεφάλι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
μάγκα μην γελάς αν σου επιτεθεί πρέπει να είσαι πραγματικά αδίστακτος  :2funny:
προσωπικά είχα στριμώξει έναν και μου είχε γραπωθεί στο μπατζάκι του παντελονιού
τυπε μου(συβουλες προς απαντες) αν σου ξανατυχει...βγαλε το περιστροφο απο τη τσεπη και χωστου το στο κροταφο. κλανουνε μεντες τα αρουρια σε τετοια κινηση ;) αν δε μασησει...τοτε πολυ πολυ σφιχτο κεφαλοκλειδωμα. αν εχει χοντρο σβερκο..κλωτσια στα αρχιδια και οπως κανει ωχ και σκυβει,γονατια στα μουτρα :thumbsup: αν μαζευτουνε 5-6 φυσικα το πουλο... :badair:
αυτες ειναι φασεις που μου εμαθε ο μεγαλος δασκαλος απολυτος που εχει γκραντ εμπειρια απο βιετναμ(κολοκυνθους),ε απολυτε? :grin: γκαραντι οτι ειναι απελπιστικα αποτελεσματικες :rolleyes:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Aληθινή ιστορία που συνέβη πέρισυ την Άνοιξη στο Ιάσωνος 46 αριστερό ισόγειο.Το μεσημεράκι ήμουν σε τσάρκα στην περιοχή και καθώς μπαίνω στο ελεεινό αυτό μπουρδέλο και κάθομαι στον πάγκο στο απέναντι ακριβώς μπιχλοδωμάτιο πέρνει το μάτι μου έναν τεράστιο αρουραίο.Στο σαλόνι δεν ήταν κανένας άλλος και η τσατσά ήταν στο κουζινάκι.Εγώ κάθισα απο περιέργεια και τον παρατηρούσα για να δω τι θα κάνει.Ο αρουραίος περπατούσε προσεκτικά αδιαφορώντας για την παρουσία μου στο σαλόνι παρόλο που η πόρτα του δωματίου ήταν τίγκα ορθάνοιχτη και τον έβλεπα.Οσφριζόταν με την μουσούδα του γύρω τον χώρο και πλησίασε το κρεββάτι οπού και σηκώθηκε στα δυο πίσω πόδια όρθιος τρίβοντας τα μπροστινά του ποδαράκια στο κρεβάτι και μυρίζοντας το στρώμα.Ακούγοντας να με πλησιάζει η τσατσά και να μου παρουσιάζει το πρόγραμμα κρύφτικε αμέσως πίσω απο το καλάθι που πετάνε τις καπότες.Τις λέω της τσατσάς -Έχεις μουσαφίρη μέσα στο δωμάτιο.Πάει τον βλέπει πίσω απο τον σκουπιδοτενεκέ κρυμένο,μιλάμε για θηρίο οι διαστάσεις του ήταν σαν γατάκι,και αρχίζει να λέει πω!πω! τι έπαθα σήμερα!!Και πως θα τον διώξω και με παρακαλούσε να μην φύγω και να κρατήσω ανοιχτή την εξώπορτα για να βγεί έξω.Εγώ τελικά αποχώρησα γελώντας αλλά μάλλον έπρεπε να κλαίω με το χάλι αυτό.Και ρωτώ αν έμπαινε εκείνη την ώρα κανένας να γαμήσει δεν θα υπήρχε και κίνδυνος να μολυνθεί απο τον αρουραίο η ακόμα και απο τον φόβο του να του επιτεθεί.Και ο αρουραίος αν σου επιτεθεί δεν σε αφήνει με τίποτα χώνει δόντια και νύχια και τυλίγει την μακριά ουρά του γύρο απο το χέρι σου η το πόδι σου.Τονίζω οτι η ιστορία είναι απολύτως αληθινή και σαφώς θα έχει συμβεί σε όλους τους βρώμικους οίκους της περιοχής. 
τυπε μηπως τον ειχαν σαν κατοικιδιο και ειχε συνηθισει? :2funny:
εγω εχω δει κατσαριδες πολλες φορες σε μπουρδελο
και μια φορα στο κωλο-κυνθους ειδα ενα περιεργο πραγμα σαν σαυρα :S
πρεπει να ηταν καποιο μεταλλαγμενο υβριδιο που ειχε υποστει αλλαγη dna απτα πολλα χυσια που ηταν πεταμενα εδω και εκει μεσα στο δωματιο
URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε μου(συβουλες προς απαντες) αν σου ξανατυχει...βγαλε το περιστροφο απο τη τσεπη και χωστου το στο κροταφο. κλανουνε μεντες τα αρουρια σε τετοια κινηση ;) αν δε μασησει...τοτε πολυ πολυ σφιχτο κεφαλοκλειδωμα. αν εχει χοντρο σβερκο..κλωτσια στα αρχιδια και οπως κανει ωχ και σκυβει,γονατια στα μουτρα :thumbsup: αν μαζευτουνε 5-6 φυσικα το πουλο... :badair:
αυτες ειναι φασεις που μου εμαθε ο μεγαλος δασκαλος απολυτος που εχει γκραντ εμπειρια απο βιετναμ(κολοκυνθους),ε απολυτε? :grin: γκαραντι οτι ειναι απελπιστικα αποτελεσματικες :rolleyes:
τυπε πρεπει να εισαι αδιστακτος σε αυτα τα σιχαμερα πλασματα
URL]]
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.127
Κριτικές
31
Like
12.769
Πόντοι
5.097
τυπε πρεπει να εισαι αδιστακτος σε αυτα τα σιχαμερα πλασματα
http://[URL unfurl="true"]www.myemoticons.com/images/people/baddies/ninja.gif[/img[/URL]]
[/quote]ναι ρε γελατε :jerking:
αν σας τυχει κανενα αρουρι και σας κανει ακαπωτο τελειωτικο
εκει να σας δω :birdman:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ναι ρε γελατε :jerking:
αν σας τυχει κανενα αρουρι και σας κανει ακαπωτο τελειωτικο
εκει να σας δω :birdman:
τυπε οταν παμε μεταξι εχουν μαζι μας και τετοια
%CF%86%CE%B1%CC%81%CE%BA%CE%B1.jpg

για τυχαιους μας περασες? :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ειδα ενα περιεργο πραγμα σαν σαυρα :S
πρεπει να ηταν καποιο μεταλλαγμενο υβριδιο που ειχε υποστει αλλαγη dna απτα πολλα χυσια που ηταν πεταμενα εδω και εκει μεσα στο δωματιο
http://[URL unfurl="true"]www.erpeta.com/Inkoubation-reptil-egs-Dateien/image030.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
επιβεβαιωνω , η ματαλλαξη οφειλεται σε  σπερμα  συφιλιασμενων πακιστανων, ουρα κινεζων  τσιμπουρια αφρικανων ανεμεμιγμενο με μερεντα που μολυναν το καημενο το εμβρυο της σαυρουλας και προεκυψε αυτο το τερας
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
τυπε πρεπει να εισαι αδιστακτος σε αυτα τα σιχαμερα πλασματα
http://[URL unfurl="true"]www.myemoticons.com/images/people/baddies/ninja.gif[/img[/URL]]
[/quote]απο  αναγκη και αμυνα γινομαστε καθαρματα τυπε μου,τι να κανουμε  :huh:

περναγα τις προαλλες απο κολοκυνθους και ειδα το ιδρυμα...εχω να πατησω κατι χρονια....αντι για πορτες τοτε ειχε κουρτινες θυμαμαι,παραμενει ιδιο η κανανε καμια μαλακια?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
επιβεβαιωνω , η ματαλλαξη οφειλεται σε  σπερμα  συφιλιασμενων πακιστανων, ουρα κινεζων  τσιμπουρια αφρικανων ανεμεμιγμενο με μερεντα που μολυναν το καημενο το εμβρυο της σαυρουλας και προεκυψε αυτο το τερας
τυπε μηπως ειναι εξελιξη? :2funny:]
ενα νεο ειδος ανθεκτικο στα παντα? :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
απο  αναγκη και αμυνα γινομαστε καθαρματα τυπε μου,τι να κανουμε   :huh:

περναγα τις προαλλες απο κολοκυνθους και ειδα το ιδρυμα...εχω να πατησω κατι χρονια....αντι για πορτες τοτε ειχε κουρτινες θυμαμαι,παραμενει ιδιο η κανανε καμια μαλακια?
τυπε δεν παω συχνα εκει πλεον
εχω ξενερωσει με την ποιοτητα των πουτανων που φερνουν
οι πιο πολλες ειναι μικρες,με δοντια :S
ουτε μια με καποια δυσμορφια εστω
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.410
Πόντοι
4.587
εμενανε παντωσ μοθ αρεσοθν πολθ αθτα τα πορδελλλα !
εχω περασει αξεχαστεσ στιγμεσ και θα ξαπαω και αλλεσ φορεσ!
σε βρισκω ηπερβολικο στην κριτική σοθ !!
ισα ισα εχει πολλη καλεσ ποθτανεσ και περνασ καλά!!
επισησ δεν εχω δει ποτε κατσαρίδα και αλλο τρωκτικο να περνα εκει!
και οι τσατσαδεσ ειναι πολλη εβγενικέσ και καλέσ μαζι μοθ!!
Πότε πέρασες εκεί τελευταία φορά? Πάνε 15-20 χρόνια? Άμα περάσεις τώρα τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά από τότε
 

Επισκέπτης
[size=16pt]Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ[/size]. Εχθές  βράδυ (24-4), στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. [size=14pt]Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.[/size]     
Από την μεταλλαγμένη μούμια τσατσά Εύα-Φυλής 71 κάτω πήγατε στα μεταλλαγμένα υβρίδια; :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παιδια εντελως ξαφνικα συνειδητοποιησα
οτι οι πακιστανοι ειναι απιθανο να εχουν εμβολιαστει οπως εγω και οι υπολοιποι ελληνες κανονικα, εννοω τον βασικο εμβολιασμο (mmr,hib,ηπατιτιδα α&β ,τετανο, φυματιωση )
γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει καν κρατικος φορεας εκει που γεννηθηκαν...ας το κρατησουμε αυτο στα υποψιν μας  ;)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
τυπε δεν παω συχνα εκει πλεον
εχω ξενερωσει με την ποιοτητα των πουτανων που φερνουν
οι πιο πολλες ειναι μικρες,με δοντια :S
ουτε μια με καποια δυσμορφια εστω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:καλα απολυτε δε παιζεσαι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
παιδια εντελως ξαφνικα συνειδητοποιησα
οτι οι πακιστανοι ειναι απιθανο να εχουν εμβολιαστει οπως εγω και οι υπολοιποι ελληνες κανονικα
, εννοω τον βασικο εμβολιασμο (mmr,hib,ηπατιτιδα α&β ,τετανο, φυματιωση )
γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει καν κρατικος φορεας εκει που γεννηθηκαν...ας το κρατησουμε αυτο στα υποψιν μας  ;)
ελα δεν το πιστευω :o :o :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom