Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
================================================================================================

Για τον σαματα δεν μπορω να παρω θεση , δεν εχω παρακολουθησει το θεμα απ την αρχη

george_thess  οσο μαλακας κι αν ειναι ο Αλ εχει αφησει και 5 πληροφοριες απο προσωπικη εμπειρια
εσενα ποια η σχεση σου με τον αγοραιο ερωτα ?  :think:

Αλ οσο μαλακας κι αν ειναι απ οτι ειδα η αγγελια πραγματι υπαρχει και το θεμα της υγειας ειναι πολυ σοβαρο

ισως ειπα ηδη πολλ για ενα θεμα στο οποιο ειμαι αδαης  :jerking:

Στο προηγουμενο λογαριασμο μου πριν το 2009 ειχα αναλυσεις και απο βαρδαρη και απο γιαννιτσων. Οταν πηγαινα, γιατι δεν πηγαινα κ καθε μερα! το θεμα δεν ειναι ομως αυτο. Δηλαδη αμα γραψω 100 κριτικες ξαφνικα θα γινω εγκυρος? Δεν το πιστευω αυτο! (και δεν το λεω για κριτικες κοριτσιων, ουτε το λεω για σενα αλ για τα ρεπορταζ) Αλλα δεν γινεται απο το πουθενα να μου κανεις επιθεση! ενας εγραψε οτι κολλησε κατι κ ειπε οτι μπορει αν ναι απο μια στο βαρδαρη (θεμα υγεια), το εκανα copy paste εδω κ αλλος αρχισε τα δικα του! και κατεθειαν τον αλλον τον εβγαλε οτι λεει μαλακιες! (χωρις να ξερει αν ιχυει η οχι)! Που ουτε εγω ξερω! Στις πιατσες ενας ειπε για μια τρβ στη γιαννιτσων και κατευεθειαν ο pacino να τον κανει επιθεση και του βγαλει ακυρο! (alpacino τοποθετησου παρακαλω) Σορρυ κιολας δηλαδη που κ εγω παω μπουρδελα κ πιατσες και ανησυχω για την υγεια μου!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Αλ οσο μαλακας κι αν ειναι απ οτι ειδα η αγγελια πραγματι υπαρχει και το θεμα της υγειας ειναι πολυ σοβαρο
jo με τη μαλακια που εκανες τωρα δε θα μας αφησει σε ησυχια αυτος.δεν ειναι στο παραπανω θεμα η ενσταση μου.Αυτο πραγματι ειναι απο αλλο σαιτ αντεγραμμενο.

ο χρηστης george_thess εγραψε ο ιδιος τη φοβερη ιστορια για τη Μαριλενα-νανσυ.δικα του μηνυματα ηταν....δε μπορω να θυμηθω  αν ανοιξε δικο του θρεντ εκεινη τη μερα ή ηταν στο ηδη υπαρχον θρεντ "Μαριλένα Trans Θεσσαλονίκη".οπως και να'χει παντως ειχαν σβηστει την ιδια μερα γι'αυτο και κανεις δε μπορει να θυμηθει και ο τυπος το παιζει τρελιτσα τωρα.

επειδη λοιπον τα θυμαμαι πολυ καλα γι'αυτο και σας λεω να μην ασχολειστε μαζι του.πλακα κανει ο τυπος...

και για να σας το πω και λιγο εγωιστικα.....στα παπαρια μου εμενα να καθομαι και να ασχολουμαι 2 ωρες τωρα με εναν ανυπαρκτο εδω μεσα.για ποιο λογο??τι εχω να κερδισω?
Γι'αυτο επιμενω τοσο....


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Στο προηγουμενο λογαριασμο μου πριν το 2009 ειχα αναλυσεις και απο βαρδαρη και απο γιαννιτσων. Οταν πηγαινα, γιατι δεν πηγαινα κ καθε μερα! το θεμα δεν ειναι ομως αυτο. Δηλαδη αμα γραψω 100 κριτικες ξαφνικα θα γινω εγκυρος? Δεν το πιστευω αυτο!

Το πιστευεις δε το πιστευεις εγω δεν μπορω να ξερω τι γινοταν το0 2009
βασικα σημερα σε βλεπω πρωτη φορα και απλα ανναρωτηθηκα  < τι ρολο βαραει αυτος >
καλα εκανες και εγραφες με τον προηγουμενο λογαριασμο σου , με το οποιο αν εγραφες ακομη δε θα ειχα αποριες
τωρα απλα σκευτικα .. αφου δε γαμαει αυτος , τι τον νοιαζει για τα aids κλτ μηπως ειναι κανας βαλτοςή ποιος ξερει τι αλλο ?  :think:
Αφου εισαι συναγωνιστης λοιπων καλα ξηγιεσαι  :rockon:
Τωρα απο κει και περα αν θες να συμμετεχεις ενεργα στην παρεα εχει καλως , αν οχι ...  καλα να περνας



τζο ερωτημα......εχεις ρεπορτ τηλεφωνικο πρωινο;
Αναρρωτιεμαι ...
εχω ρεπορτ ναι εκανα πριν  ... να τα πω αραγε η να τα στειλω με ΠΜ σε 5-10 ατομα ?  :think:
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
jo με τη μαλακια που εκανες τωρα δε θα μας αφησει σε ησυχια αυτος.δεν ειναι στο παραπανω θεμα η ενσταση μου.Αυτο πραγματι ειναι απο αλλο σαιτ αντεγραμμενο.

ο χρηστης george_thess εγραψε ο ιδιος τη φοβερη ιστορια για τη Μαριλενα-νανσυ.δικα του μηνυματα ηταν....δε μπορω να θυμηθω  αν ανοιξε δικο του θρεντ εκεινη τη μερα ή ηταν στο ηδη υπαρχον θρεντ "Μαριλένα Trans Θεσσαλονίκη".οπως και να'χει παντως ειχαν σβηστει την ιδια μερα γι'αυτο και κανεις δε μπορει να θυμηθει και ο τυπος το παιζει τρελιτσα τωρα.

επειδη λοιπον τα θυμαμαι πολυ καλα γι'αυτο και σας λεω να μην ασχολειστε μαζι του.πλακα κανει ο τυπος...

και για να σας το πω και λιγο εγωιστικα.....στα παπαρια μου εμενα να καθομαι και να ασχολουμαι 2 ωρες τωρα με εναν ανυπαρκτο εδω μεσα.για ποιο λογο??τι εχω να κερδισω?
Γι'αυτο επιμενω τοσο....



ΠΩΩΩΩΩ ρρε θεεε μου!! δεν ανοιξα κανενα θεμα ρε φιλε! πως το λενε δηλαδη! Σταματα την παραπληροφορηση!  Ψαξε βρες οτι λες κ μετα με αποδειξεις πες οτι θες.. Σου λεω για τελευταια φορα και αμα θελεις βαλτο καλα στο μυαλο σου. Η μονη μου συμμετοχη στη συζητηση ηταν αυτη η αγγελια. εσυ ανεφερες την τρβ Μαριλένα κ ρωτησα εσενα κιολας αν ειναι αυτη. Το οτιδηποτε παραπανω ειναι παραπληροφορηση δικη σου. και αφου δεν εχεις να κερδισεις τπτ σταματα να ασχολησε. πες κ τη συγνωμη σου κ συνεχισε το ρεπορταζ σου κ ασε εμενα τον ανυπαρκτο στη ησυχια μου.

Δεν απαντας στα ερωτηματα μου ομως! Γιατι αραγε?
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Το πιστευεις δε το πιστευεις εγω δεν μπορω να ξερω τι γινοταν το0 2009
βασικα σημερα σε βλεπω πρωτη φορα και απλα ανναρωτηθηκα  < τι ρολο βαραει αυτος >
καλα εκανες και εγραφες με τον προηγουμενο λογαριασμο σου , με το οποιο αν εγραφες ακομη δε θα ειχα αποριες
τωρα απλα σκευτικα .. αφου δε γαμαει αυτος , τι τον νοιαζει για τα aids κλτ μηπως ειναι κανας βαλτοςή ποιος ξερει τι αλλο ?  :think:
Αφου εισαι συναγωνιστης λοιπων καλα ξηγιεσαι  :rockon:
Τωρα απο κει και περα αν θες να συμμετεχεις ενεργα στην παρεα εχει καλως , αν οχι ...  καλα να περνας


Αναρρωτιεμαι ...
εχω ρεπορτ ναι εκανα πριν  ... να τα πω αραγε η να τα στειλω με ΠΜ σε 5-10 ατομα ?  :think:

εχω γραψει και εδω, σημερα εβαλα τη φωτο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αναρρωτιεμαι ...
εχω ρεπορτ ναι εκανα πριν  ... να τα πω αραγε η να τα στειλω με ΠΜ σε 5-10 ατομα ?  :think:
πες τα βασικα να κανω ενα προσχεδιο στο μυαλο μου και τα υπολοιπα θα τα πω αυριο εγω αν ερθω λαιβ.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
jo με τη μαλακια που εκανες τωρα δε θα μας αφησει σε ησυχια αυτος.δεν ειναι στο παραπανω θεμα η ενσταση μου.Αυτο πραγματι ειναι απο αλλο σαιτ αντεγραμμενο.

ο χρηστης george_thess εγραψε ο ιδιος τη φοβερη ιστορια για τη Μαριλενα-νανσυ.δικα του μηνυματα ηταν....δε μπορω να θυμηθω  αν ανοιξε δικο του θρεντ εκεινη τη μερα ή ηταν στο ηδη υπαρχον θρεντ "Μαριλένα Trans Θεσσαλονίκη".οπως και να'χει παντως ειχαν σβηστει την ιδια μερα γι'αυτο και κανεις δε μπορει να θυμηθει και ο τυπος το παιζει τρελιτσα τωρα.

επειδη λοιπον τα θυμαμαι πολυ καλα γι'αυτο και σας λεω να μην ασχολειστε μαζι του.πλακα κανει ο τυπος...

και για να σας το πω και λιγο εγωιστικα.....στα παπαρια μου εμενα να καθομαι και να ασχολουμαι 2 ωρες τωρα με εναν ανυπαρκτο εδω μεσα.για ποιο λογο??τι εχω να κερδισω?
Γι'αυτο επιμενω τοσο....


Τι ενοεεις ? οτι του δινω πατημα - δικιο ?  :think: οχι , απλα το εψαξα και το ανεφερα , ο καθενας το εκανε αν ενδιαφερθηκε λιγο
Το οτι ασχολησε , δεν ειναι στα παπαρια σου οχι , σε νοιαζει η παρεα εδω και την θελεις καθαρη  :rockon: :rockon: :rockon:

Σε υσηχια θα μας αφησει , αν και αυτος οποως λεει συναγωνιστης οπως  ολοι μας νοιαζετε για το θεματακι και για την ολη παρεα γενικα θα σταματησει  ;)
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
βγαινω να δω τη παοκαρα. jo, pacino αν ακομα εχεις αμφιβολιες για μενα, οταν πας ξανα βαρδαρη η πιατσα σε προσκαλω να παμε μαζι. χαιρετω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πες τα βασικα να κανω ενα προσχεδιο στο μυαλο μου και τα υπολοιπα θα τα πω αυριο εγω αν ερθω λαιβ.....

Δεν σε βαζω στα 5-10 ατομα  :birdman: :birdman: :birdman:

Λοιπον , μια καλη αφορμη να σταματησει και ο καβγας ...

Μαντζαρου 14
Η Αντζελα σε < αδεια > σημερα το βραδυ Νατασσα για πρωι δεν ρωτησαα αλλα Σαρα ή Βανεσσα μαλλον
( gl Σαρα πηρες , βανεσα δε νομιζω να θες , οποτε κλειστο για σενα το μαγαζι ) * Εκτος αν παιξει εκπληξη
Το αλλο σιτε δινει
Φιξου 14 Αννιτα πρωι και βραδυ Ρεβεκκα !
Βιλα Αντριαννα πρωι ( τι σε νοιαζει ρε μπουλη η Βιλα εσενα ? )
Λα φαμ Σαμπρινα πρωινα , αυριο ερχετε η Μαρια βραδυ ,  (ξεμπλεξε με τις σερβιετες )
Τσιρκο Εβελινα και σημερα και αυριο πρωι , Αυριο περναει ΚΤΕΟ ομως οποτε ισως αργησει λιγο το πρωι


Ασχετο
Θυμηθηκα που την ειχα παρει το καλοκαιρι , Δευτερα  δουλευε βραδυ την κυριακη και το πρωι πηγε γιατρους
ειχε ανοιξει κατα τις 12 η εκκλησια τοτε , χτυπησα το πρωτο μου τζακουζι
Νυσταζε λιγο μεσα και μου ειπε την φαση , θ παω να κοιμηθω λιγο μετα λεει ...
μολις βγηκα μπηκε αλλος  :2funny: αφηστε το κοριτσι να κοιμηθει λιγο ρε παιδια  :2funny:
Καραμαν ηταν εκεινες οι μερες που πηγες για ρεβανς και επιασε πατο...  :S
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
βγαινω να δω τη παοκαρα. jo, pacino αν ακομα εχεις αμφιβολιες για μενα, οταν πας ξανα βαρδαρη η πιατσα σε προσκαλω να παμε μαζι. χαιρετω

Αδερφε αμφιβολιες δεν εχω για κανεναν απ την μια , και εχω για ολους απ την αλλη

Μια παρεα με κοινα  ενδιαφεροντα ειμαστε .. σημερα ειμαστε , αυριο οχι
ενημερωση και ανταλλαγη πληροφοριων - εμπειριων ο κοινος μας παρονομαστης
αν δεν εχουμε κοινο παρονομαστη , δεν εχουμε και λογο να μιλαμε


κακως ανακατευτικα  :idiot: μαλακια μου
Παρακαλω μη μου απαντας εδω , αν σε πειραξε κατι στειλε μου ΠΜ


αντε και με την νικη  :rockon:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
441
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
μια ψηλη που ελεγα κι εγω και δινει και κωλο;ηλεκτρα ή καπως ετσι;
Βιολετα την λενε...δουλευε και προμηθεως πρωινα.πολυ καλη περιποιηση.για μαρθα πηγα αλλα βιολετα μου βγηκε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Βιολετα την λενε...δουλευε και προμηθεως πρωινα.πολυ καλη περιποιηση.για μαρθα πηγα αλλα βιολετα μου βγηκε
τουλαχιστον ρωτησες αν πραγματι γυρισε η Μαρθα και δουλεψε εκει??
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
λοιπον αν και τα παμε με πμ με τον τζο ενεδωσα να δω τι παιζει και βραδυ περιπου για να εχω μια αποψη τηλεφωνικα

-ερημιτου η αλεξανδρα και αυριο πρωι ναντια
-κωλετη ηταν πρωι η ομορφη κατ εμε νικολ που θα ειναι και αυριο και βραδυ η αντρε....τωρα υποθετω εννοει την αντρε του τσιρκου και οχι την αντριαννα την πλαστικη κουκλιτσα αλλα ας πει και κανενας εμπειρος της βραδυνης ζωνης....εφη και αφρο αγνοουνται...απο βδομαδα :headbang:
-ανδρεου γεωργιου 4 μεχρι τις 8 και αυριο πρωι ειναι η ευα...το βραδυ ομως και μεχρι παρασκευη ή σαββατο αν καταλαβα δεν ειναι νικολ αλλα ουτε και δαναη λεει αλλα μια κιντερ εκπληξη....η πρωινη υπηρεσια δεν γνωριζε....θα παρω κι αργοτερα μπας και ειναι κανα γνωστο ονομα
-ματζαρου 14 η νατασα και πρωι αυριο η σαρα ως συνηθως
-λαφαμ αποψε η κορινα,αυριο βραδυ η μαρια και πρωι η σαμπρινα
-τσιρκο αυριο πρωι η εβελινα αλλα μετα τις εντεκα οντως...παει γιατρο πραγματι τζο....για σημερα δεν μας καναν την τιμη να μας ενημερωσουν :headbang: :uglystupid:
-φριξου 14 η ουγγαρεζα αννιτα...για αυριο ισως και να ναι η αγαπη λεει θα το τσεκαρω απο κοντα....
-φριξου 9 η χριστινα η γερμανιδα και αυριο πρωι η αντριαννα που ηταν λεει και σημερα.....μολις φευγουν.....


αντε να δω αυριο που θα καταθεσω ... :think: :think: :think:

συνεπως αυριο βασικα εχω να τσεκαρω κατεχακη,το 26 και να ρωτησω και για μαρθα αν δεν την βρω δλδ κιολας και το 14 αν ειναι οντως η αγαπη...

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
-κωλετη ηταν πρωι η ομορφη κατ εμε νικολ που θα ειναι και αυριο και βραδυ η αντρε....τωρα υποθετω εννοει την αντρε του τσιρκου και οχι την αντριαννα την πλαστικη κουκλιτσα αλλα ας πει και κανενας εμπειρος της βραδυνης ζωνης....εφη και αφρο αγνοουνται...απο βδομαδα :headbang:
δεν ειναι αυτη αφου στο ειπα χθες.μια ωριμη κυρια ειναι αυτη με πολυ ομορφο προσωπο αλλα χαλια σωμα

αντε να δω αυριο που θα καταθεσω ... :think: :think: :think:
θα σου ελεγα να ξεχασεις την ευγενικη σου καταγωγη και να πας προς Βαρδαρη με σκοπο να γνωρισεις την κυρια Αννα :bigdick: :bigdick:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
λοιπον αν και τα παμε με πμ με τον τζο ενεδωσα να δω τι παιζει και βραδυ περιπου για να εχω μια αποψη τηλεφωνικα

-ερημιτου η αλεξανδρα και αυριο πρωι ναντια
αλεξανδρα :think: μην ειναι καμια μπανταλα απο ουρανου 26  :headbang:

-ανδρεου γεωργιου 4 μια κιντερ εκπληξη....η πρωινη υπηρεσια δεν γνωριζε....θα παρω κι αργοτερα μπας και ειναι κανα γνωστο ονομα
:huh: :huh: :huh:
-τσιρκο αυριο πρωι η εβελινα αλλα μετα τις εντεκα οντως...παει γιατρο πραγματι τζο....για σημερα δεν μας καναν την τιμη να μας ενημερωσουν :headbang: :uglystupid:
Εμ τι μπρικια κολαμε ? :sunglasses: θες να σου πω και ποσα τριγλυκεριδια εχει ?  :2funny: Για σημερα γιατι δεν σου ειπε ? :think: δεν ειναι η εμμανουελα ?
-φριξου 14 η ουγγαρεζα αννιτα...για αυριο ισως και να ναι η αγαπη λεει θα το τσεκαρω απο κοντα....
Δεν ειναι η ρεβεκκα βραδυ ? :think:
-φριξου 9 η χριστινα η γερμανιδα και αυριο πρωι η
που ηταν λεει και σημερα.....μολις φευγουν.....
Ντας δουλευειν βραδυν μη νυσταζειν  :s&m_2:

αντε να δω αυριο που θα καταθεσω ... :think: :think: :think:
αντριαννα βιλα , να μας πεις και αν ειναι τρρρρρ  αν τριζει το κρεβατι θελω να πω :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν ειναι αυτη αφου στο ειπα χθες.μια ωριμη κυρια ειναι αυτη με πολυ ομορφο προσωπο αλλα χαλια σωμα
θα σου ελεγα να ξεχασεις την ευγενικη σου καταγωγη και να πας προς Βαρδαρη με σκοπο να γνωρισεις την κυρια Αννα :bigdick: :bigdick:

:2funny: :2funny: μαλλον και γω κατι τετοιο πρεπει να  κανω
θα μας βγει και ποιο φθηνα


κοιταξτε τι θυμηθηκα  :cheesy:
www.imagerous.com/] [/URL]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αλεξανδρα ναι υποθετω το γνωστο μπαζακι που δινει φτηνα το κουλουρακι....
αννιτα μεχρι τις 8 λεει....μαλλον μετα θα ειναι αλλη....τεσπα δεν μ ενδιαφερει.....δεν παω βραδυα πια...
αντριαννα  βιλα σαν πολυ εσχατη λυση στο μυαλο μου.....θα μου δειξουν πάλι το πορτρετο του ντοριαν γκρει στον τοιχο.... :grin: :grin:

μαλλον λεω να κανω ενα τζακουζι με φουλ ολα με ναντια και να ριξω και ενα γεια στην αγαπη...αν ειναι...αυτο ειναι  το σχεδιο μαχης.....
δεν ειναι αυτη αφου στο ειπα χθες.μια ωριμη κυρια ειναι αυτη με πολυ ομορφο προσωπο αλλα χαλια σωμα
θα σου ελεγα να ξεχασεις την ευγενικη σου καταγωγη και να πας προς Βαρδαρη με σκοπο να γνωρισεις την κυρια Αννα :bigdick: :bigdick:
κι αλλη αντρε;ποσες ειναι ρε γμτ; :think:

για βαρδαρη με εκνευριζει που δεν εχω να παρκαρω και μπορει να με παρει και κανα ματι που δεν θελω....δεν διαφωνω οτι εχει αξιογαμητα τεμαχια ισως και καλυτερα απο των στουντιο πλεον....θα δειξει...η δαναη να ειναι στο πρασινο; :think:
α ρε χρυσοχοιδη τι μας εκανες με την δηλωση των κινητων;χασαμε τα κονε μας..... :headbang: :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
για βαρδαρη με εκνευριζει που δεν εχω να παρκαρω και μπορει να με παρει και κανα ματι που δεν θελω....δεν διαφωνω οτι εχει αξιογαμητα τεμαχια ισως και καλυτερα απο των στουντιο πλεον....θα δειξει...η δαναη να ειναι στο πρασινο; :think:
α ρε χρυσοχοιδη τι μας εκανες με την δηλωση των κινητων;χασαμε τα κονε μας..... :headbang: :headbang:
εχεις δικιο ξεχασα.καθημερινη στο Βαρδαρη ξεχνα το παρκαρισμα.
φυγε για Αγαπη οπως εισαι....
2 Αντρε και 2 Αντριαννες για να μην μπερδευομαστε :2funny: :2funny:αν και την μικρη Αντρε εχω καιρο να τη δω,δε ξερω αν υπαρχει ακομα...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μπηκα ρε μαλακες να δω τι παιζει κ διαβαζω 5 σελιδες με μαλακιες σας
πατσινε αυτα που κραζεις να μην τα κανεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom