Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
στα υπολοιπα...
-Κωλλετη.η Αντρε.κριμα την ομορφια της.μια πολυ πολυ ομορφη μελαχρινη γυρω στα 30+ αλλα ενα σωμα εντελως λαπας.κοιλια ξεχειλωμενη με ραγαδες,κυταριτιδα στον κωλο,βυζια κρεμασμενα.δηλαδη σ'αυτη μπαινεις μονο και μονο λογω φατσας...αρκει να την κοιτας μονο εκει

-Φριξου 14.Σουζανα τελικα την λενε,κοντοχοντρο μπαζο με μετρια φατσα.αφηστε δεν αξιζει.Ρωταω την τσατσα....
-την διωξατε την Αντριανα ακομα???
-Γιατι να τη διωξουμε λεει..
-Γιατι ολοι την βριζουν στο ιντερνετ
-Τι ειναι αυτα που λες ολοι ευχαριστημενοι ειναι...ψεματα λενε

κουφαλα τσατσα αμα σε περιλαβω...
την αλλη φορα που λεγαμε για τη Μαρια που ολοι γραφανε θετικα μια χαρα τα ηξερες και συμφωνουσες

-26ης 35.την ειδα την περιφημη επιτελους.βυζια τουμπανο εντελως,κωλος λιγο παραπανω νομιζω απ'οσο πρεπει και φατσα εντελως χαζοχαρουμενη αντικαυλωτικη.επιφυλασσομαι ομως για την αποδοση της μεσα λογω καλων κριτικων.αφου βγηκε μετα απο κανα 25λεπτο αναμονης καθοτι η μαλακω η τσατσα δε μας ειπε οτι ειναι στο τζακουζι της λεει τσατσα...
-να...περιμενουν τα παιδια να σε δουνε...
-και τι θες να κανω εγω??...ηταν η απαντηση της
τσογλαναρια δηλαδη αλλα δε μου κανει εντυπωση το φερσιμο ομως αν πραγματι ειναι Κυπρια.
επειδη ομως εγω αντιπαθω τρομερα τους Κυπριους,μα τρομερα ομως,μαλλον δε θα παρω :birdman: :birdman: :birdman:
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286


αν και δεν ειχε μπουκλες μαλλον για την ιδια λεμε. ουγγαρεζα. διαβασα την κριτικη σου και επρεπε να προσθεσω πως στο στισημο λες και γαμουσα παρθενα. επρεπε να γινω ο mr fantastic ωστε να μπορω να κουνηθω.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
στα υπολοιπα...
-Κωλλετη.η Αντρε.κριμα την ομορφια της.μια πολυ πολυ ομορφη μελαχρινη γυρω στα 30+ αλλα ενα σωμα εντελως λαπας.κοιλια ξεχειλωμενη με ραγαδες,κυταριτιδα στον κωλο,βυζια κρεμασμενα.δηλαδη σ'αυτη μπαινεις μονο και μονο λογω φατσας...αρκει να την κοιτας μονο εκει

-Φριξου 14.Σουζανα τελικα την λενε,κοντοχοντρο μπαζο με μετρια φατσα.αφηστε δεν αξιζει.Ρωταω την τσατσα....
-την διωξατε την Αντριανα ακομα???
-Γιατι να τη διωξουμε λεει..
-Γιατι ολοι την βριζουν στο ιντερνετ
-Τι ειναι αυτα που λες ολοι ευχαριστημενοι ειναι...ψεματα λενε

κουφαλα τσατσα αμα σε περιλαβω...
την αλλη φορα που λεγαμε για τη Μαρια που ολοι γραφανε θετικα μια χαρα τα ηξερες και συμφωνουσες

-26ης 35.την ειδα την περιφημη επιτελους.βυζια τουμπανο εντελως,κωλος λιγο παραπανω νομιζω απ'οσο πρεπει και φατσα εντελως χαζοχαρουμενη αντικαυλωτικη.επιφυλασσομαι ομως για την αποδοση της μεσα λογω καλων κριτικων.αφου βγηκε μετα απο κανα 25λεπτο αναμονης καθοτι η μαλακω η τσατσα δε μας ειπε οτι ειναι στο τζακουζι της λεει τσατσα...
-να...περιμενουν τα παιδια να σε δουνε...
-και τι θες να κανω εγω??...ηταν η απαντηση της
τσογλαναρια δηλαδη αλλα δε μου κανει εντυπωση το φερσιμο ομως αν πραγματι ειναι Κυπρια.
επειδη ομως εγω αντιπαθω τρομερα τους Κυπριους,μα τρομερα ομως,μαλλον δε θα παρω :birdman: :birdman: :birdman:
να πας να την τιμωρησεις την παλιοκυπραια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck2: :fuck2: :s&m_1: :s&m_1: :pipa2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
πηγα στην χριστινα βιλα εροτικα απλα κορυφη  :cum: :cum: αλλα αυτη η ξανθια η γυφτοτσατσα φαγωθηκε να με φαει το 50αρι ενω τις ελεγα 40. Δεν εκλεινα την πορτα απο το δωματιο αν δεν με το φερνε. Τετοιες πουστιες δεν μαρεσουν μεχρι τελευταια στιγμη να μου το φαει και θα σου κανει κ ισπανικο με 50 και θα σε αφησω παραπανω. Μαλακιες και με 40 ευρουλακια μια χαρα τα περασα απλα για να τσεπωσει το 10αρι η τσιγγενου
Ωραίος φίλε, καλά της ξηγήθηκες, εμένα της προάλες, πες πες πες με έψησε και μου τόφαγε το δεκάρικο, :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
βέβαια μου λεκανε το Χριστινάκι ένα βυζομασαζ για όσκαρ αλλά τι να το κάνεις, έπρεπε να το είχε στο στάνταρ πρόγραμμα, το τρελοκόριτσο.
Και μου χαμήλωσε τα φώτα στο δεκάλεπτο, :tickedoff: :tickedoff: :birdman: :birdman:, ευτυχώς το Χριστινάκι δεν μάσησε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Χριστινα  :tits: (Ρουμανα) Κατεχακη ειναι 1 πολυ καλη επιλογη  :zfuck: . Πηγα την Κυριακη 2η βαρδια, πολυ καλη μεσα , δεκτικη σε ολα,  :pipa1: μετρια, φοβερο ομως καραμελωμα στα αρχιδακια. Χερια στο νιμου ολα μεσα,και απιστευτη σκληρη κωλαρα.Δεν το περιμενα γιατι ειναι νταρτανα  :tits: αλλα η ρουφιανα ειναι σφιχτη-πετρα παντου. Βυζαρες κωλαρα και πολυ εκφυλη φατσα :rockon:.

Συναγωνιστή αναμένουμε με αγωνία την κριτική σου.  Εμένα τέτοιες γκόμενες είναι του γούστου μου, :tits: :tits: :tits: αλλά όταν την πρωτοείδα μου φάνηκε κάπως, και δεν πέρασα άσε που το ξεκινάνε από τα 40 και δεν ψήθηκα, εντάξει να τα δώσω, αλλά ξεκίνα με 30 και πες 40 χαλαρό 15 λεπτά όπως κάνει και η Μιραμπέλα στον ίδιο οίκο. Από κοντά είναι τόσο σκυλέ όσο φαίνεται έξω στο σαλόνι  :huh: Βυζί φυσικό ή σιλικόνη  :huh:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Συναγωνιστη Jo 145 ρωτα με οτι θες

τιποτα ιδιαιτερο , το καραμπαλικινκγ με εψησε
θα περιμενω την κριτικη μαζι με τον gameover ...

gameover ειπα ? τι γινετε αδερφε ? καλα ?  :think:
Δε θυμαμαι να το εγραψες αυτο με τα φωτα στην κριτικη , κακως , να τα βγαφουμε να γιατι τα βλεπουνε , μη μας περνανε για τοσο τρομπες


Ποια ειναι αυτη η Μαρθα ρε γλ ? καμια συμμαθητρια σου ?  :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
ωπαααααα :bigdick: :bigdick: :bigdick:....μη λετε τετοια.την θελω την Μαρθα ρε σεις..
η περιγραφη ταιριαζει απολυτα.
το καβαλημα απο πανω με γυρισμενη την πλατη προς τα εσενα ειναι το κατι αλλο απο την Μαρθα!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τιποτα ιδιαιτερο , το καραμπαλικινκγ με εψησε
θα περιμενω την κριτικη μαζι με τον gameover ...

gameover ειπα ? τι γινετε αδερφε ? καλα ?  :think:
Δε θυμαμαι να το εγραψες αυτο με τα φωτα στην κριτικη , κακως , να τα βγαφουμε να γιατι τα βλεπουνε , μη μας περνανε για τοσο τρομπες


Ποια ειναι αυτη η Μαρθα ρε γλ ? καμια συμμαθητρια σου ?  :cheesy:
θα κατσω να γραψω μια αρχαια κριτικη για την παρτη σου.....μια παλια ρε μιλφ....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535

Απ΄ότι φαίνεται και καλά νέα εάν στέκει...αλλά αυτό το "διακοπές","Ουρανούπολη","πήρα χρώμα" κάπως άσχετο είναι, καμιά μεταχρονολογημένη κριτική σαν τις δικές σου από καλοκαίρι 2009 θα είναι :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Απ΄ότι φαίνεται και καλά νέα εάν στέκει...αλλά αυτό το "διακοπές","Ουρανούπολη","πήρα χρώμα" κάπως άσχετο είναι, καμιά μεταχρονολογημένη κριτική σαν τις δικές σου από καλοκαίρι 2009 θα είναι :)
ελα ντε.....διακοπες στο καταχειμωνο; :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
τιποτα ιδιαιτερο , το καραμπαλικινκγ με εψησε
θα περιμενω την κριτικη μαζι με τον gameover ...

gameover ειπα ? τι γινετε αδερφε ? καλα ?  :think:
Δε θυμαμαι να το εγραψες αυτο με τα φωτα στην κριτικη , κακως , να τα βγαφουμε να γιατι τα βλεπουνε , μη μας περνανε για τοσο τρομπες


Ποια ειναι αυτη η Μαρθα ρε γλ ? καμια συμμαθητρια σου ?  :cheesy:

Γεία σου φίλε jo

Αρχίζω να ψήνομαι με την Χριστίνα  :tits: αλλά θα πρέπει να μας στείλει κριτική ο tsomidis ή κάποιος άλλος συναθλητής.

Όσο για την κριτική με τα φώτα το έγραψα βρε  προς το τέλος

Κάποια στιγμή μετά το 10λεπτο, χαμήλωσαν τα φώτα, σινιάλο ίσως από την τσατσά, παρόλο που είχα πάρει το ντεμέκ χαλαρό των 50, αλλά η Χριστίνα δεν έδωσε σημασία.

Αυτό που δεν είχα γράψει (και κακώς) είναι η επιμονή της τσατσάς για το +10ευρώ.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Απ΄ότι φαίνεται και καλά νέα εάν στέκει...αλλά αυτό το "διακοπές","Ουρανούπολη","πήρα χρώμα" κάπως άσχετο είναι, καμιά μεταχρονολογημένη κριτική σαν τις δικές σου από καλοκαίρι 2009 θα είναι :)

κι οχι μονο. και ο τιτλος δεν στεκει Μαρθα και Ρωσια;;; κατι δεν παει καλα... :think:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
αν και δεν ειχε μπουκλες μαλλον για την ιδια λεμε. ουγγαρεζα. διαβασα την κριτικη σου και επρεπε να προσθεσω πως στο στισημο λες και γαμουσα παρθενα. επρεπε να γινω ο mr fantastic ωστε να μπορω να κουνηθω.

εγώ πάντως μια χαρά είχα περάσει μαζί της
τι να πω, είναι θέμα συγκυρίας, χημείας...  :think:
πχ με την περίφημη Έφη εγώ προσωπικά, μια φορά που πήγα, πέρασα πολύ μέτρια
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
28
Like
2.502
Πόντοι
6.265
Eντος εβδομαδας πρωινη ωρα ο δρομος θα με βγαλει κατα μυλο μερια
και ειμαι σε διλλημα
ευα το μιλφονι η αντριαννα η μοντελα
παρτε το πανω σας  
αλλα αν φαω μουφα  εσεις θα την πληρωσετε  :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Eντος εβδομαδας πρωινη ωρα ο δρομος θα με βγαλει κατα μυλο μερια
και ειμαι σε διλλημα
ευα το μιλφονι η αντριαννα η μοντελα
παρτε το πανω σας  
αλλα αν φαω μουφα  εσεις θα την πληρωσετε  :cheesy:
τη θειτσα να φας.δεν υπαρχει θεμα συγκρισης...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Απ΄ότι φαίνεται και καλά νέα εάν στέκει...αλλά αυτό το "διακοπές","Ουρανούπολη","πήρα χρώμα" κάπως άσχετο είναι, καμιά μεταχρονολογημένη κριτική σαν τις δικές σου από καλοκαίρι 2009 θα είναι :)
ε ναι ρε παιδια αυτο ειναι που λεει και ο απολλο. δεν θελει πολυ σκεψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom