Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Κι εγώ απο την Τρίτη την περίμενα,έ δεν άντεξα άλλο...
Μάλλον θα έχει άδεια για κάποιο λόγο,ίσως είναι άρρωστη,δεν ξέρω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
η αντζελα της μαντζαρου που χαθηκε;θα θελα να την ξαναριξω ενα γεια καποτε.... :pipa1:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
η αντζελα της μαντζαρου που χαθηκε;θα θελα να την ξαναριξω ενα γεια καποτε.... :pipa1:

Η Αρφο δηλωνει αδιαθετη και αυτη την εβδομαδα , στην θεση η Νικολ ( αλα κρεμ  :2funny:)

Η Αντζελα ρε χαμενε εκει ηταν τοσο καιρο , αν λειπει θα εχει καμια βδομαδα
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ συγγνωμη γιατο ασχετο ,οταν σου λεει καποιοσ οτι χθεσ πηγε  zoo και park τη σημαινουν αυτα στα ελληνικα.ευχαριστω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μαγκεσ συγγνωμη γιατο ασχετο ,οταν σου λεει καποιοσ οτι χθεσ πηγε  zoo και park τη σημαινουν αυτα στα ελληνικα.ευχαριστω.
:think: :think: :think: :think: :think:


αν δεν μιλας με τιποτα συνθηματικα ζωολογικος κηπος και παρκο υποθετω; :think: :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Μίνι τσάρκα σήμερα κατα τις 13:30...

Κωλέττη η Νικόλ,δεν την είδα,τηλεφωνικώς το έμαθα,η Αφροδίτη απο βδομάδα είναι αδιάθετη :-...
Μαντζάρου η Σάρα,βυζάρες,καλές κριτικές αλλά χοντρούλα για τα γούστα μου.Η Νατάσσα θα επιστρέψει μαλλον μέσα στην εβδομάδα,άγνωστο πότε ακριβώς...
Συνέχεια στο Βαρδάρη,Σαπφούς 20 η επίσης ευτραφής Νταϊάνα,τουλάχιστον όσο περίμενα να βγει απολάμβανα έναν απίστευτο διάλογο μεταξύ φευγάτου/σουρωμένου πελάτη κ τσατσάς :2funny:...
Δεν είχα άλλη επιλογή,με τα στανταράκια μου να λείπουν,κατευθύνθηκα στο νούμερο 3 της κατάταξης την Ίρα,όπου κ κατέθεσα με το απλό των 30Ε
Καλά, ο χώρος δεν την παλεύει, τουαλέτα δεν έχουν καλά καλά,τα δωμάτια ότι να ναι,αλλά τίποτα απο αυτά δεν έχει σημασία,απο τη στιγμή που η Ίρα μπαίνει στο δωματιο,το βλέμμα μου καρφώνεται μόνο επάνω της.
Παθιασμένο,κορυφαίο τσιμπούκι κ ωραίο σεξ στα 4 αρχικά κ μετά ιεραποστολικά.
Πολύ καλή η κοπέλα,ευχάριστη,καλή επαγγελματίας,δεν είναι κ το απόλυτο γαμήσι,αλλά για 30 ευρά είναι πολύ καλό value for money

nice,  very nice  ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
ενα τηλεφωνικο ρεπορταζ βραδυνης βαρδιας πριν λιγο επειδη σκεφτομαι να βολταρω αποψε....

-Ερημιτη.η Αλεξανδρα.απ'οτι καταλαβα εκεινη η πολυ αδυνατη μελαχρινη ασχημοφατσα με το τσιροτο αναμεσα στα βυζια
-Φριξου 14.καινουρια λεει...Συλβανα λεει...
-ΚωΛετη.καινουρια λεει...Αντρε λεει
-Λαφαμ.η Κορινα
-Αν.Γεωργιου 4.η καυλιαρα milf Νικολ
-26ης Οκτ.35.η περιφμη Εμανουελα.δε την ειδα ακομα μαλλον θα περασω να τη δω
-Μαντζαρου 10.παλι η ψηλη αγγουρω Βανεσσα.τη χασαμε παλι τη Νατασα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ενα τηλεφωνικο ρεπορταζ βραδυνης βαρδιας πριν λιγο επειδη σκεφτομαι να βολταρω αποψε....

-Ερημιτη.η Αλεξανδρα.απ'οτι καταλαβα εκεινη η πολυ αδυνατη μελαχρινη ασχημοφατσα με το τσιροτο αναμεσα στα βυζιααυτη πρεπει να ειναι και εχει νομιζω κι αυτη θυμαμαι φτηνο κωλαρακι,αλλα μπαζο
-Φριξου 14.καινουρια λεει...Συλβανα λεει...δες την λιγο και ενημερωσε αν ειναι
-ΚωΛετη.καινουρια λεει...Αντρε λεειθα ειναι αυτη του τσιρκου μαλλον
-Λαφαμ.η Κορινα  αστο καλυτερα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
οπως την κοβω τη δουλεια μαλλον για Βαρδαρακο μας κοβω παλι...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Χριστινα  :tits: (Ρουμανα) Κατεχακη ειναι 1 πολυ καλη επιλογη  :zfuck: . Πηγα την Κυριακη 2η βαρδια, πολυ καλη μεσα , δεκτικη σε ολα,  :pipa1: μετρια, φοβερο ομως καραμελωμα στα αρχιδακια. Χερια στο νιμου ολα μεσα,και απιστευτη σκληρη κωλαρα.Δεν το περιμενα γιατι ειναι νταρτανα  :tits: αλλα η ρουφιανα ειναι σφιχτη-πετρα παντου. Βυζαρες κωλαρα και πολυ εκφυλη φατσα :rockon:.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χριστινα  :tits: (Ρουμανα) Κατεχακη ειναι 1 πολυ καλη επιλογη  :zfuck: . Πηγα την Κυριακη 2η βαρδια, πολυ καλη μεσα , δεκτικη σε ολα,  :pipa1: μετρια, φοβερο ομως καραμελωμα στα αρχιδακια. Χερια στο νιμου ολα μεσα,και απιστευτη σκληρη κωλαρα.Δεν το περιμενα γιατι ειναι νταρτανα  :tits: αλλα η ρουφιανα ειναι σφιχτη-πετρα παντου. Βυζαρες κωλαρα και πολυ εκφυλη φατσα :rockon:.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

να ρωτησω λεπτομεριες η θα γραψεςι κριτικη ?  :think:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Χθες βράδυ Βαρδάρης κατά τις δυο.

-Προμηθέους 25. Μιραμπέλα.
-Ταντάλου 14. Λάουρα.
-Σαπφούς 20. Κέλλυ.
-Ταντάλου 8. Εμμανουέλα, το ξανθό πιπίνι με το ωραίο σωματάκι που δούλευε ένα διάστημα το καλοκαίρι Κεφαλληνίας πριν κλείσει. Είναι καλή από εμφάνιση, κάτι δεν μου χτυπάει καλά όμως μ΄αυτήν για να μπω. EDIT: Για να μην μπερδεύεστε, δεν είναι ούτε η παλιά Εμμανουέλα της Κεφαλληνίας, ούτε η καινούργια στην περιοχή Μύλου.
-Σαπφούς κ Ταντάλου. Ντέσυ.
-Σαπφούς 8. Συνεχίζει να είναι κλειστό.
-Σαπφούς 7. Καινούργια κοπέλα ονόματι Ιονέλλα (ρουμάνα). Ξανθιά με μεγάλα καπούλια.
-Σαπφούς 5. Βερόνικα και κατάθεση.
-Προμηθέους 11. Και άλλη καινούργια κοπέλα, Κλαούντια, μελαχρινή ρουμάνα που τρώγεται, κωλαράκι στα 80, όχι όμως και ακάπωτο.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
ναι σε αυτην με το babyface. τουλαχιστον βγηκε μια ακρη σημερα. οπου ανιτα μακρυααα

φίλε για αυτήν λες;





-Μαντζαρου 10.παλι η ψηλη αγγουρω Βανεσσα.τη χασαμε παλι τη Νατασα...

ναι ρε γμτ, πότε θα επιστρέψει; τη χρειαζόμαστε  :pipa1:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
πηγα στην χριστινα βιλα εροτικα απλα κορυφη  :cum: :cum: αλλα αυτη η ξανθια η γυφτοτσατσα φαγωθηκε να με φαει το 50αρι ενω τις ελεγα 40. Δεν εκλεινα την πορτα απο το δωματιο αν δεν με το φερνε. Τετοιες πουστιες δεν μαρεσουν μεχρι τελευταια στιγμη να μου το φαει και θα σου κανει κ ισπανικο με 50 και θα σε αφησω παραπανω. Μαλακιες και με 40 ευρουλακια μια χαρα τα περασα απλα για να τσεπωσει το 10αρι η τσιγγενου
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΡΜΕΝ!!!!...Μηνες την απεφευγα λογω κριτικων αλλα ηθελα.Kαι δεν εχασα τελικα.
Καταθεση λοιπον πριν λιγο στην Κατεχακη στην ομορφουλα ξανθια πλεον Καρμεν για 60ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι(πρωτοτυπο εεε?).
Μπηκε χαμογελαστη και ευδιαθετη στο δωματιο,μου'σκασε κι ενα πεταχτο φιλι στο στομα και αρχισαμε παιχνιδι.ξαπλωσε διπλα μου,αρχισε να μου ρουφαει τις ρωγες,εγω αμεσως εριξα το χερι μου στο μουνακι και την κωλοτρυπιδα και δεν αντισταθηκε.Μετα την γυρναω μπρουμυτα,ξαπλωνω πανω της και αρχιζω να τριβομαι ολοκληρος πανω κατω ενω η πουτσα μου βρισκεται στα υπεροχα τρυφερα κατασπαρα κωλομερια της.Οπως ειναι φυσικο εριξα και τη μουρη στον κωλο της οπου απολαυσα την ολοστρογγυλη και νοστιμη τρυπα της.(αδουλευτη θα ελεγα).Την γυρναω λοιπον και αρχιζω το φανταστικο γλυφομουνι μου που μεχρι και καλογριες κολαζει!! :2funny: :2funny:
Τελοσπαντων για να μην πολυλογω κιολας,καποια στιγμη παω να τραβηχτω ωστε να προχωρησουμε αλλα δε μ'αφηνει,εχει σφιξει τα μπουτια της σαν μεγγενη στα μαγουλα μου και μου λεει..γλυφε θα χυσω!Συγχρονως και ενω γλυφω μουνι και χουφτωνω τις βυζαρες,παιρνει το χερι μου και χωνει 2 δαχτυλα στο στομα της και τα πιπιλαει(ναι στη γνωστη Καρμεν αναφερομαι,μην απορειτε)....
Εχει γινει μουσκεμα ο τοπος λοιπον,μεχρι τα κωλομαγουλα εφτασε το πασαλειμα οποτε περναμε στη πιπα αφου εχει προηγηθει παθιασμενο γλωσσοφιλο λιγων δευτερολεπτων.
Πιπα....ναι μεν παθιασμενη βαθια του στυλ τωρα θα σε ανταταμειψω αλλα ατεχνη με κακο ρυθμο και οχι καυλωτικη.επισης γλειφει αρχιδια με ιδιατερη μανια θα ελεγα σε βαθμο που σε ποναει.
Στησιματα...πρωτα αυτη απο κατω και μετα πισωκολλητο οπου και την εχυσα δυνατα.Ατεχνα και τα στησιματα.στο πισωκολλητο για παραδειγμα καποια στιγμη χαλαρωνει το στησιμο οποτε ο πουτσος σου πιεζεται και χανει το ρυθμο διεισδυσης.
επισης στο 25λεπτο αρχισε να μου γκρινιαζει αλλα εκανε την υπομονη της τελικα.δε φταιω εγω...ενα τεταρτο γλυφομουνι καναμε :2funny: :2funny:

Συμπερασμα....εμενα παιδια μ'αρεσε.η κοπελα θελει να δωσει πραγματα απλα της λειπει η τεχνικη.Καπως ετσι ηταν η Μιρελα πριν ενα χρονο ας πουμε.
Λογω ομως των πολλων κακων κριτικων δε μπορω να πω αν την προτεινω σε καποιον ετσι ανοιχτα....Εγω ομως δηλωνω πως ΝΑΙ θα ξαναπηγαινα ευχαριστως.Πιθανον να πρεπει να βρεις το κουμπι της για να σε ευχαριστησει κι αυτη.Εγω νομιζω το βρηκα....
και τελοσπαντων ειναι τοσο ομορφο και γλυκο πλασμα που και πατατα να σου βγει,νομιζω δε θα της κρατας κακια.Εγω για κατι τετοιο ημουν προετοιμασμενος αλλα μας εκατσε καλα ευτυχως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom