Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Παντως τα δικα μας στουντιο εδω πανω ειναι ακομη πολυ πισω σε σχεση με αυτα των Αθηνων,δεν εχουν ιστοσελιδες και για να βρεις κατι καλο πρεπει να ψαχτεις καλα......
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.740
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Παντως τα δικα μας στουντιο εδω πανω ειναι ακομη πολυ πισω σε σχεση με αυτα των Αθηνων,δεν εχουν ιστοσελιδες και για να βρεις κατι καλο πρεπει να ψαχτεις καλα......
καλα κ εσυ τι περιμενεις... :2funny:εδω η πολη εξυπηρετειται ακομη με τον ο.α.σ.θ. κ ειναι η δευτερη μεγαλυτερη πολη στην Ελλάδα,θα ειχαν ιστοσελιδες στουντιων με ενημερωμενες βάρδιες κτλ... :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
Παιδια ορισμενοι εδω μεσα κανετε λες και ανακαλυψατε την Αμερικη...
το σαϊτ ειναι γεματο απο επισημες διαφημισεις μπουρδελων.Γιατι σας κανει τοση εντυπωση αν καποια πληροφορια προερχεται απο μεσα δηλαδη??που δε το ξερουμε στην συγκεκριμενη περιπτωση της Μαρθας δηλαδη...αλλα λεμε τωρα
Εχει μεγαλη διαφορα αν εγραψε ο αλλος Ρωσια και οχι Λιθουανια δηλαδη??τι σημαινει αυτο δηλαδη?που ειναι το σκανδαλο?

Το νοημα της ειδησης εφοσον ειναι αληθινη ειναι οτι επεστρεψε η κυρα-Μαρθα και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο διοτι η γυναικα ειναι απ'τα πρωτα τσιμπουκια :pipa2: :pipa2:

 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΡΜΕΝ!!!!...Μηνες την απεφευγα λογω κριτικων αλλα ηθελα. Καταθεση [..] για 60ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι. Μπηκε χαμογελαστη και ευδιαθετη στο δωματιο [..] καποια στιγμη παω να τραβηχτω ωστε να προχωρησουμε αλλα δε μ'αφηνει,εχει σφιξει τα μπουτια της σαν μεγγενη στα μαγουλα μου και μου λεει..γλυφε θα χυσω.

Αλ, επιβεβαιώνεις τη θεωρία μου ότι αν πάρεις Κάρμεν με γλειφομούνι γίνεται άλλος άνθρωπος.
Οι μόνες καλές κριτικές της είναι από άτομα που την πήραν με το 69.
Το σ/κ είχα σκοπό να το επιβεβαιώσω και γω αλλά τελικά δε κατέβηκα σαλόνικα.
Θα έρθω τώρα όμως μέσα στη βδομάδα και θα ενημερώσω.
Κατεχάκη μετά τις 20:00 έτσι;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
Αλ, επιβεβαιώνεις τη θεωρία μου ότι αν πάρεις Κάρμεν με γλειφομούνι γίνεται άλλος άνθρωπος.
Οι μόνες καλές κριτικές της είναι από άτομα που την πήραν με το 69.
Το σ/κ είχα σκοπό να το επιβεβαιώσω και γω αλλά τελικά δε κατέβηκα σαλόνικα.
Θα έρθω τώρα όμως μέσα στη βδομάδα και θα ενημερώσω.
Κατεχάκη μετά τις 20:00 έτσι;
ολες εχουν το κουμπι της.το γλυφομουνι πραγματι ανοιγει πολλες πορτες :2funny: :2funny:...
ναι παντα βραδυ την βλεπω την Καρμεν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
ποια ειναι παλι αυτη η Σουζι στο Σαπφους 5??καινουριες φωτο στο αλλο σαιτ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.300
Πόντοι
10.647
ποια ειναι παλι αυτη η Σουζι στο Σαπφους 5??καινουριες φωτο στο αλλο σαιτ

Καλο μωρο φενετε.! Μηπως ειναι η ξανθια που δουλευε στο πρασινο τελευαια??? οι αναλογιες τις τεροιαζουν καπως.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
-Σαπφους 7.η Σουζαν.μια καυλιαρα ξανθια ασπρουλιαρα με ωραια βυζια και γενικα πολυ εκφυλο στυλ και πολλη χαμογελαστη κοπελα
αααα την εχω δει πριν 2 βδομαδες.ωραια ειναι απο κοντα αλλα τη θυμομουν με μεγαλυτερα βυζια.
Σαπφους 5 εννοουν το 7 αυτοι το σαιτ.διπλα στην Ηρα δηλαδη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Παιδια ορισμενοι εδω μεσα κανετε λες και ανακαλυψατε την Αμερικη...
το σαϊτ ειναι γεματο απο επισημες διαφημισεις μπουρδελων.Γιατι σας κανει τοση εντυπωση αν καποια πληροφορια προερχεται απο μεσα δηλαδη??που δε το ξερουμε στην συγκεκριμενη περιπτωση της Μαρθας δηλαδη...αλλα λεμε τωρα
Εχει μεγαλη διαφορα αν εγραψε ο αλλος Ρωσια και οχι Λιθουανια δηλαδη??τι σημαινει αυτο δηλαδη?που ειναι το σκανδαλο?

Το νοημα της ειδησης εφοσον ειναι αληθινη ειναι οτι επεστρεψε η κυρα-Μαρθα και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο διοτι η γυναικα ειναι απ'τα πρωτα τσιμπουκια :pipa2: :pipa2:
ε ναι βρε....στις καταγωγες που ακουγονται και λεγονται απο τσατσαδες και κοριτσια ενιοτε μην δινετε και πολυ βαση...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ρεβέκκα βραδυνη στο Φριξου 14 ?  :think: :think: :think:
 

staas

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αν και παρακολουθώ καθημερινά σχεδόν το thread kai to site σχεδόν δεν γράφω ποτέ αλλα πρίν μι αωρα κατάθεση στο ν. ΟΥΡΑΝΟΎ 26 καινούργια αφιξη απο Βουλγαρία δεν θυμάμαι ονομα μικρό βυζάκι αλλά βοβερό κορμί νεα 23 -25 tatoo στη μέση 50 ακάποτο και της εκανα special γλειφομούνι για 10 λεπτά οπου εχυσε και μετα αλλα10 λεπτά σε ολεστισ στασεις Αξίζει πρωινή βόλτα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μην ασχολείσαι αλλο ρε Al αστο Αν και παρακολουθώ καθημερινά σχεδόν το thread kai to site σχεδόν δεν γράφω ποτέ αλλα πρίν μι αωρα κατάθεση στο ν. ΟΥΡΑΝΟΎ 26 καινούργια αφιξη απο Βουλγαρία δεν θυμάμαι ονομα μικρό βυζάκι αλλά βοβερό κορμί νεα 23 -25 tatoo στη μέση 50 ακάποτο και της εκανα special γλειφομούνι για 10 λεπτά οπου εχυσε και μετα αλλα10 λεπτά σε ολεστισ στασεις Αξίζει πρωινή βόλτα.

Κι αλλος leecher
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Καλως ηρθες και καλα μυαλα



================================================================================================

Για τον σαματα δεν μπορω να παρω θεση , δεν εχω παρακολουθησει το θεμα απ την αρχη

george_thess  οσο μαλακας κι αν ειναι ο Αλ εχει αφησει και 5 πληροφοριες απο προσωπικη εμπειρια
εσενα ποια η σχεση σου με τον αγοραιο ερωτα ?  :think:

Αλ οσο μαλακας κι αν ειναι απ οτι ειδα η αγγελια πραγματι υπαρχει και το θεμα της υγειας ειναι πολυ σοβαρο

ισως ειπα ηδη πολλ για ενα θεμα στο οποιο ειμαι αδαης  :jerking:



 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μην ασχολείσαι αλλο ρε Al αστο Αν και παρακολουθώ καθημερινά σχεδόν το thread kai to site σχεδόν δεν γράφω ποτέ αλλα πρίν μι αωρα κατάθεση στο ν. ΟΥΡΑΝΟΎ 26 καινούργια αφιξη απο Βουλγαρία δεν θυμάμαι ονομα μικρό βυζάκι αλλά βοβερό κορμί νεα 23 -25 tatoo στη μέση 50 ακάποτο και της εκανα special γλειφομούνι για 10 λεπτά οπου εχυσε και μετα αλλα10 λεπτά σε ολεστισ στασεις Αξίζει πρωινή βόλτα.
μια ψηλη που ελεγα κι εγω και δινει και κωλο;ηλεκτρα ή καπως ετσι;
 

staas

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Οχι Ηλέκτρα αλλο ωραίο Ελληνικό όνομα ψιλούτσικη ξανθιά που μου είπε οτι είρθε σήμερσ για πρώτη μέρα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα ισως αυριο ανεβω για  μια δουλεια παλι πρωι οποτε θα την δω.....τζο ερωτημα......εχεις ρεπορτ τηλεφωνικο πρωινο;
κυριως με ενδιαφερει ξερεις....ξαναγυρισε η αγαπη;η μαρια η τσεχα ειναι πρωι;αντριαννα φανταζομαι για βιλα ετσι;εβελινα παλι στο τσιρκο;αντζελα ή σαρα ματζαρου;κανε εναν κοπο για το φιλαρακι σου για να μην παιρνω εγω σημερα τηλεφωνο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom