Νέα

R.I.P. Λεκτικός (Ανδρέας Μαρνέζος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakaras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.126
Like
185
Πόντοι
16
Xωρίς δώση είρωνίας !!!!!!!!

Τα χρόνια πέρασαν, η άπορία μου λύθηκε και το δέος έγινε συμπάθεια........
Τρυφερή και άπέραντη συμπάθεια γιά τόν άρχοντα τών tatoo !!!!!!!!!!!!
μορφη μεγαλη ο αντρεας...ισως τελικα ευτυχως που πηρε αυτο τον δρομο... και εβγαλε την μουρλα του σ αυτα που κανει τωρα....γιατι ο αλλος δρομος θα ηταν σκοτεινος δυσκολος και ισως χωρις επιστροφη  
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πρωτη φορα τον ακουω, κι απ οτι διαβαζω, υπηρχε λογος που δεν τον ηξερα :P
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
πέσαν οι δουλειές και τον ξεθάψατε τον μαλάκα???  :jerking:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Kόκορας είναι
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Ειχα   παει   στην  σχολη  του  Γλετσακου  στην  Καλλιθεα   που κανει   μπραζιλιαν  ζιου  ζιτσου  . Περιπου   πριν   4  χρονια.  Ειχε  ερθει  και  ο  Αντρεας   και  εκανε   προπονηση  με  τον  δασκαλο . Καλη  ψυχη   αλλά  λιγο  νουμερο . Μας  ελεγε   ,  εχω  αφησει  το  αυτοκινητο  εξω  και  εχω   αφησει   στο  νουλαπακι   2  πιστολια . Τοτε  δουλευε   στο  κλαμπ   Βενιου
Την  άλλη  μερα  πηγαμε   στο  ξενοδοχειο   του  καζινου  Λουτρακιου  οπου  γινοντουσαν  Πανερωπαικοι   αγωνες   kick   boxing    και  καναν   επιδειξη και  παρουσιαση  2  σχολες   μπαζιλιαν   ζιου  ζιτσου .
Αυτος   υποστηριζε   του   μαθητες   του   δασκαλου  και  ελεγε   σε  έναν   αγωνα
- Σκοτωσε   τον   να  παμε   σπιτια  μας :new_shocked:  :2funny: :2funny: :2funny:
Ειχε  ερθει  με  την  γυναικα   του ,  μια   ωραια   Ρωσσιδα  .
Επειτα  ειχε   ξαναφυγει   να   ζησει   στην  Ολλανδια
 

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Ο τυπος εχει βγαλει πολυ χρημα απο τα τατου και μπραβο του,αλλα μπλεχτηκε και με ελληνικη hip-hop εσκασε φραγκα  :helpplea: και πρεπει να μπηκε μεσα
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Αυτος και ενας αλλος ονοματι Κοστελο ητανε ο φοβος και ο τρομος τη δεκαετια του 80,ριχνανε πολυ ξυλο,αλλα σε μια συμπλοκη στο Θησειο ειχε φαει τσεκουρια και νομιζω απο τοτε εκοψε και την εκανε εξωτερικο
Χαχαχα τι μου θυμισες ρε φιλε! Τον κοστελο τον θυμαμαι να τρωει ξυλο απο "προστατες" εξω απο την Rainbow στην Δαφνη αφου οι σκιναδες φιλοι του πηγαν 3-4 φορες εκει και χτυπαγαν οποιον φοραγε μπλουζακια με αντιναζιστικα logo's... E καποια στιγμη ο ιδιοκτητης φωναξε τα "παιδια" και εγινε το ελα να δεις! Ο κοστελο οταν ηρθαν οι μπραβοι και βγηκαν απο το μερσεντες παει στον αρχηγο και του λεει "Ρε ξερεις ποιος ειμαι εγω? θα σε γαμησω" και κανει μαρς στον φουσκωτο! Ε, δεν νομιζω να θυμαται τιποτα αλλο απο αυτη την νυχτα γιατι με το που τελειωσε την φραση του εφαγε μια και επεσε σαν σακι με πατατες χωρις να σηκωθει παλι μεχρι που τον μαζεψανε... Το τι ξυλο φαγανε ηταν απιστευτο μονο σε ταινιες εγω δει τετοιο πραγμα!
 

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Ο Κοστελο Κολονιοτης ητανε αλλα συχναζε με τους αλλους στους Αμπελοκηπους.Παντως νομιζω τωρα εχει συμμορφωθει.
Ασχημες εποχες παντως τοτε,περπαταγες στο δρομο και σε σπαζανε στο ξυλο για το τιποτα
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εγω δεν ηξερα ποιος ειναι,εδω μεσα οτι διαβασα απο σας..
...αλλα να παιξει και σε βιντεο κλιπ του νινο... :S
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
πάντως η φατσα του βγάζει πολυ αλητεια
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
την γυναικα του την εχει δει κανεις?φανταζομαι με τατου κ λοιπα?
 

Επισκέπτης
ε ναι τοτε που αποφασισε ο νινο να τη δει οργισμενο νιατο ( ποιος ? τι? ) και πλακωθηκε στα τατου, ειχαν γινει κωλος και βρακι.

Εμενα τουλαχιστον με διασκεδαζει ο Ποιος ποιος? Ο ΛΕΚΤΙΚΟΣ!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΑΣ! :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom